Gdje jeftino na more ove godine?

Pitarrr82

#626 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by Pitarrr82 »

Pomjeri se s mjesta, ja vec jesam i uzivaj u CG :mrgreen:
exAprilica

#627 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by exAprilica »

Pozz, zna li neko plazu u CG da ima mlad od drveca, ne samo sljunak i suncobrani?
ljuspica

#628 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by ljuspica »

123456789 wrote:
ljuspica wrote:Nasla sam na internetu u Crnoj Gori cak za 3 eura sobu po 1 osobi. Dakle, put do CG sa busem je oko 70 KM povratna do Budve....i nekih 6 noci ispadne sve bez hrane 200 KM za 2 osobe....et ovo je super info za studente,penzionere i one sa kreditima, dakle za sve :)
Jos da napises koje mejsto i koliko udaljeno od mora pa da vidimo da li je zaista tako bajno i sjajno :)
Ne govorim o hotelima all inclusive,ili pogledom na pucinu, pogledom na zeleni raj ili tirkizno more, odrasla međ brdima ( a kako drugacije odrasti u Bosni) a poslije se folirati kako mi je bitan pogled na moru....ovdje je rijec o jeftinom boravku na moru, dakle, skromno, i ovisi sta ko uzme za to "bajno-sjajno"..neko nikad nije ni bio na moru, no, ovi koji su navikli, a hteli bi jeftinije njima se obracam.
Sobe su u Baru, 1 km od prve plaze....ne smeta...uopste ne smeta, taj 1 km nije nista spram mojih predjenih kilometara po planinama kad upekne zvjezdan..
Rado cu da razgovaram sa svim onima koji imaju jeftine opcije a pri tom im nije bitno jel pogled sobe na neku štalu i hoce li cim otvore vrata sobe zakoraciti u more....dajte ljudi budite realni....

Studenti, svi oni koji nemaju dovoljno na racunima a htjeli bi negdje ici izracunala sam ovo:

Bar- 3 eura (6 KM) za 1 noc...dakle 6 noci/7 dana= 36 KM, prevoz iz Istocnog Sarjeva do npr. Budve je (povratna) 63 KM...sto znci za 1 osobu ispdne 100 KM bez hrane....
Druga opcija je Neum....nasla sam neke sobe iznad magistrale za 10 KM....od Sa do Neuma je povratna (ispravite me ako grijesim) 60 KM....dakle....6 noci/7 dana= 60 KM + prijevoz 60 KM...ispadne 120 KM...ne znm d li je jeftinij opcij vozom do Ploca pa ond dalje hvatati bus. Takdojer cula sam price da je Srebreno pored Neum jako jeftino....nek neko postavi cijene ako ima info i zapravo cije je to Srebreno, jel ono u Hr.?
Dalje...pisite dalje ljudi, svaki info je dobrodosao, pomagajmo jedni drugima , da ovo ljeto provedemo sto jeftinije.
Veliki pozdrav.
seoBIH

#629 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by seoBIH »

Bar- 3 eura (6 KM) za 1 noc...dakle 6 noci/7 dana= 36 KM, prevoz iz Istocnog Sarjeva do npr. Budve je (povratna) 63 KM...sto znci za 1 osobu ispdne 100 KM bez hrane....
Fino si pocela odgovarati ali si stala :) Napisi gdje se nalaze sobe i kakve su pa da vidimo da li dolaze u ozbzir !? Gdje, sta, kako i koliko daleko od mora. Nemam neke predrasude vec zelim pristojan smjestaj ali nisam siguran da isti mogu dobiti za 6KM pa bih te zamolio da opsises gdje se tacno nalazi i naziv tog smjestaja.
Ambrozija

#630 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by Ambrozija »

123456789 wrote:
Fino si pocela odgovarati ali si stala :) Napisi gdje se nalaze sobe i kakve su pa da vidimo da li dolaze u ozbzir !? Gdje, sta, kako i koliko daleko od mora. Nemam neke predrasude vec zelim pristojan smjestaj ali nisam siguran da isti mogu dobiti za 6KM pa bih te zamolio da opsises gdje se tacno nalazi i naziv tog smjestaja.
Pa valjda u Baru, 1km od plaze.
lolol

#631 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by lolol »

P308 wrote:Koje nase agencije imaju Grcku u ponudi sa prevozom?
Sol azur ima ponudi Grcke, mi smo isli proslo ljeto samo je prevoz autobusom, ako su u pitanju mlađi putnici IDEALNO a jeftino a ako su u pitanju stariji ipak bi preporucila putovanje avionom.

GRCKA JE .... SAN SNOVA ....
staradis

#632 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by staradis »

Ne razumijem što bih išao negdje i plaćao da se patim. Bolje se patiti kući.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
Slo Burner

#633 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by Slo Burner »

http://ludipopust.com/ponude/ponuda/1271

Polazak je iz Beograda, ali je cijena perverzija
lolol

#634 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by lolol »

Slo Burner wrote:

Ali ti do Beograda i nazad treba jos 150KM po osobi ....
Pitarrr82

#635 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by Pitarrr82 »

lolol wrote:
Slo Burner wrote:

Ali ti do Beograda i nazad treba jos 150KM po osobi ....

Ne vjerujem da je iz I. Sarajeva karta vise od 60-70KM, povratna
Slo Burner

#636 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by Slo Burner »

Pa dobro idem iz DOboja i ide nas četvoro tako da cemo autom, samo trebam skontat gdje ga tamo ostaviti deset dana
Nebitan32

#638 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by Nebitan32 »

swanfilter wrote:Znaci Tivtat je preporuka za CG?? Mene zanimaju dobra klopa i da se ima ono laganini izaci do u kasne sate. Ali, bez buke, onako, laganini da covjek uziva. Samo da nije umor od atmosfere .. Albanija je bila cilj do fakticki danas al sto vise citam, infrastruktura i higijena me odbijaju vise i vise ... I jos to, ako neko ima preporuku za smjestaj, kontakt ili .... Hvala lijepa ..

Bar, Dobre vode. Veliko setaliste. Bar koji je moderan grad sa sirokim trotoarima, ulicama i lahko se kretati kroz njega. Usto imaju restorani koji ne serviraju svinjetinu sto je ogromna prednost za muslimane.

U Starom Baru zive Bosnjaci gdje imaju takvi restorani(a ima ih i u gradu).Npr u restoranu Kula(kod tvrdave) je kuhar iz Bosne.
area51

#639 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by area51 »

Nebitan32 wrote:
swanfilter wrote:Znaci Tivtat je preporuka za CG?? Mene zanimaju dobra klopa i da se ima ono laganini izaci do u kasne sate. Ali, bez buke, onako, laganini da covjek uziva. Samo da nije umor od atmosfere .. Albanija je bila cilj do fakticki danas al sto vise citam, infrastruktura i higijena me odbijaju vise i vise ... I jos to, ako neko ima preporuku za smjestaj, kontakt ili .... Hvala lijepa ..

Bar, Dobre vode. Veliko setaliste. Bar koji je moderan grad sa sirokim trotoarima, ulicama i lahko se kretati kroz njega. Usto imaju restorani koji ne serviraju svinjetinu sto je ogromna prednost za muslimane.

U Starom Baru zive Bosnjaci gdje imaju takvi restorani(a ima ih i u gradu).Npr u restoranu Kula(kod tvrdave) je kuhar iz Bosne.
U Baru more nije baš najbolje,pogotovo u popodnevnim satima.Ima dosta nekakvih crnih mrlja,prljavo je sve od luke pa do Šušnja
talić

#640 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by talić »

Meni prije dva dana stigao mail, ponuda za jedan od hotela na Bolu od 22.06 do 29.06. all inclusive dvije osobe 550 umjesto 1.100 eura.
Kriza drma Jadran ove godine. Nijemci ne dolaze, hoteli poluprazni tako da se može ljetovati mnogo povoljnije nego ranijih godina.
area51

#641 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by area51 »

talić wrote:Meni prije dva dana stigao mail, ponuda za jedan od hotela na Bolu od 22.06 do 29.06. all inclusive dvije osobe 550 umjesto 1.100 eura.
Kriza drma Jadran ove godine. Nijemci ne dolaze, hoteli poluprazni tako da se može ljetovati mnogo povoljnije nego ranijih godina.
Provjeri telefonom još jednom a ako je to sve tako idi nemoj se dvoumiti.Bol je po meni jedno od najljepših mjesta na hrvatskoj obali
talić

#642 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by talić »

area51 wrote:
talić wrote:Meni prije dva dana stigao mail, ponuda za jedan od hotela na Bolu od 22.06 do 29.06. all inclusive dvije osobe 550 umjesto 1.100 eura.
Provjeri telefonom još jednom a ako je to sve tako idi nemoj se dvoumiti.Bol je po meni jedno od najljepših mjesta na hrvatskoj obali
Bio sam prošle godine,..... a opet još dvoje djece, put, trajekt, ....ode sve na blizu 3.000.
Uz to škrti su i gladni brate nema ni tuširanja besplatno,... ni jednog tuša na plaži,... ležaljka 50 kn.
Ako općina Bol nije u stanju da finansira desetak tuševa na plaži uz sve prihode koje ostvaruje od tako velikog broja hotela i restorana onda neka se upucaju.
artime

#643 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by artime »

area51 wrote:
Nebitan32 wrote:

U Baru more nije baš najbolje,pogotovo u popodnevnim satima.Ima dosta nekakvih crnih mrlja,prljavo je sve od luke pa do Šušnja
Jesi siguran? Jer ove godine planiram u Šušanj.
mad mike

#644 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by mad mike »

ima li jos ona linija iz istocnog sarajeva za budvu ? i da li neko moze preporuciti neki smjestaj tamo ?
lolol

#645 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by lolol »

Je li istina da se vec od sad, u Hrvetsku ne moze uci ako nemas 100 eura po osobi ??????? Ako imate neki link gdje je to receno???
ljuspica

#646 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by ljuspica »

Ja sam gledala vijesti i rekli su prije 5-6 dana da nece traziti 100 eura po osobi. Ako je neko bio/tek dosao iz Hr. bilo bi dobro da javi sta se desava na granicama....Mislim traziti 100 eura po osobi je ludost...
lajk

#647 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by lajk »

ljuspica wrote:Ja sam gledala vijesti i rekli su prije 5-6 dana da nece traziti 100 eura po osobi. Ako je neko bio/tek dosao iz Hr. bilo bi dobro da javi sta se desava na granicama....Mislim traziti 100 eura po osobi je ludost...
i meni trebaju informacije sa granice :D kontam odleprsta 28,29,30 :roll:
the_wings

#648 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by the_wings »

bio preko vikenda...sve "normala", kao i uvijek...kakvi 100eur i slicno...zeleni karton, imate li sta za prijaviti i cao...
lolol

#649 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by lolol »

E pa da, i ja bi volila da cujem nekoga ko je dosao iz Hrvatske. Muz i ja planirali smo na jedan do do najblize plaze u Hr ali ako moramo nositi 200 eura mislim cista ludost ... i to bas moraju biti euri?? Sta da razmjenjujem a znam da toliko necu potrošiti za jedan dan????
lolol

#650 Re: Gdje jeftino na more ove godine?

Post by lolol »

the_wings wrote:bio preko vikenda...sve "normala", kao i uvijek...kakvi 100eur i slicno...zeleni karton, imate li sta za prijaviti i cao...
To se trazi :-) :thumbup:
Post Reply