Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Pravna pitanja, dileme, problemi... Razmijenite svoja iskustva.

Moderator: _BataZiv_0809

Locked
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#76 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by moonca »

@ Vrbaslija _ BL...Jel imas problem, samo u vrijeme kraja skole..? kada roditelji dolaze po djecu ??
Vrbaslija-BL
Posts: 231
Joined: 21/08/2006 16:16

#77 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by Vrbaslija-BL »

moonca wrote: 04/02/2020 19:23
Vrbaslija-BL wrote: 04/02/2020 19:14 Cekao je dijete dok izadje iz skole i nije se htio ni javiti, dok mali nije izasao... I samo frajer sjede u auto i odveze se, a ja okolo hodam trazim...
Ako je samo, u vrijeme kada dolaze po djecu -- i nekako ih razumijem... to je vjerujem 10 -ak minuta ..
.. jednom sam se zatekla na A.P . za vrijeme dzume.. :roll: uzas-- i tako svake sedmice..
Garaza mi je blokrana konstantno od 8-9 ujutro, zatim od 11 do 13, zatim od 16-18, i takodjer navecer do 22 sata kad imaju neke sekcije i roditeljski sastanci... Izmedju tih termina mi parkiraju povremeno... Jedino vrijeme kad je garaza uvijek slobodna je poslije 22 sata navecer do 8 ujutro, i nedeljom kad nema skole
Vrbaslija-BL
Posts: 231
Joined: 21/08/2006 16:16

#78 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by Vrbaslija-BL »

shandrprcSA wrote: 04/02/2020 19:24
Vrbaslija-BL wrote: 04/02/2020 19:18
Pa ja sam izrevoltiran svaki puta, jer non stop hodam okolo i trazim ko mi se parkirao... Znaci ja sam zivce davno izgubio, svadjam se cesto sa ljudima, bilo je i fizickih obracuna, ali sam se uvijek suzdrzavao od lupanja auta i pravljenja stete jer znam da bi onda ja bio kriv... Pazi 100 puta mi je doslo da uzmem macolu i da mu izlupam auto, pogotovo ako se zurim i trebam negdje ici, nemam vremema... Ali onda bi jos morao kaznu platiti, stetu namiriti i tako dalje i tako dalje
[email protected] ili napisi prituzbu pa na protokol predaj sve sa slikama i vremenima kad si se obracao PU, u koje vrijeme se to desava i sl pa ako ne bude policija intervenisala ti predaj za pristup informacijama
Ja cu sve predati pismeno na protokol, samo mi reci na protokol kojeg MUP-a? Novo Sarajevo ili nekog Kantonalnog? Gdje taj protokol jel znas?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#79 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by moonca »

Vrbaslija-BL wrote: 04/02/2020 20:05
moonca wrote: 04/02/2020 19:23
Vrbaslija-BL wrote: 04/02/2020 19:14 Cekao je dijete dok izadje iz skole i nije se htio ni javiti, dok mali nije izasao... I samo frajer sjede u auto i odveze se, a ja okolo hodam trazim...
Ako je samo, u vrijeme kada dolaze po djecu -- i nekako ih razumijem... to je vjerujem 10 -ak minuta ..
.. jednom sam se zatekla na A.P . za vrijeme dzume.. :roll: uzas-- i tako svake sedmice..
Garaza mi je blokrana konstantno od 8-9 ujutro, zatim od 11 do 13, zatim od 16-18, i takodjer navecer do 22 sata kad imaju neke sekcije i roditeljski sastanci... Izmedju tih termina mi parkiraju povremeno... Jedino vrijeme kad je garaza uvijek slobodna je poslije 22 sata navecer do 8 ujutro, i nedeljom kad nema skole
hm, sad je jasnija situacija...
Tesko da ce ti policija pomoci- grad treba da obezbjedi parking za skolu.. vjerujem da je nemoguce - nema prostora .
Nista ne mozes uciniti, promjeniti- svugdje u svijetu, su blokirane ulice oko skola-- kada roditelji dolaze po djecu...

Kad vec znas kada dolaze- organizuj zivot u satima izmedju- ili se seli- nije ti vrijedno -zivota i nerviranja...
Vrbaslija-BL
Posts: 231
Joined: 21/08/2006 16:16

#80 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by Vrbaslija-BL »

moonca wrote: 04/02/2020 19:30
Vrbaslija-BL wrote: 04/02/2020 19:27
moonca wrote: 31/01/2020 20:56 Ne vrijede znakovi, upozorenja.. narod se ne drzi toga- bar neki %.. nije to samo kod nas problem.
Da, zbilja moras se osjecati kao idiot, i bespomocan, kad moras sebi dozvoliti tako sto, kao sto je ispuhati gumu, ne rezati, unustiti- tek toliko da ne moze voziti i da je mora , pumpati nakon radnog vremena... :-) I ovo je protiv zakona- ali, ako je garaza u pitanju... nema ocevidaca, nemas izbora, i radi...
Ma kakvi znakovi... Pa ja sam napravio znak i stavio ga ispred garaze... I slijepac ga vidi... Ali on se opet parkira i to tacno stane do znaka... Kakvi znakovi i upozorenja... Njih to ne zanima... Mozes ti pisati sta hoces, on stane samo ako vidi da je slobodno... I to stane onoliko koliko mu ti ostavis prostora... Ja sam onda znak pomjerao pa ga stavim metar ispred garaze, jer ako ga stavis ispred samih vrata on ti parkira do pola vrata i opet nemozes uci ni izaci... Znaci nista znakovi i upozorenja ne pomazu...
jedino - nekog penzionera. da blokira prolaz --- a, da je placen za taj posao..
Pa jedino to... Ali covjece ko ce placati tog penzionera? Ja sam trazio od Opcine da oni iz svog dzepa placaju covjeka koji ce stojati ispred garaze jer mi ne dozvoljavaju da ja stavljam tu neke parkirne rampe... Ako mi oni ne dozvoljavaju to, onda sam trazio da postave covjeka i da ga plate neka dezura ispred moje garaze... Ali samo su se nasmijali kad sam im to rekao
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#81 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by moonca »

Vrbaslija-BL wrote: 04/02/2020 20:13

Pa jedino to... Ali covjece ko ce placati tog penzionera? Ja sam trazio od Opcine da oni iz svog dzepa placaju covjeka koji ce stojati ispred garaze jer mi ne dozvoljavaju da ja stavljam tu neke parkirne rampe... Ako mi oni ne dozvoljavaju to, onda sam trazio da postave covjeka i da ga plate neka dezura ispred moje garaze... Ali samo su se nasmijali kad sam im to rekao
Sta bi ti da si roditelj, i da ti dijete pohadja tu skolu- ne volim ovakva pitanja, ali nema solucije- oni ce dolaziti dok je skole...
Moras se organizovati drugacije- ili seli- ne postoji rjesenje-
Vrbaslija-BL
Posts: 231
Joined: 21/08/2006 16:16

#82 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by Vrbaslija-BL »

username_here wrote: 04/02/2020 19:32
moonca wrote: 04/02/2020 19:27
username_here wrote: 04/02/2020 19:22 zna li neko gdje se ovo moze kupit? https://en.wikipedia.org/wiki/Caltrop
cini mi se najbolja stvar za ove sto blokiraju ljudima garazu. Fino postavis ispred i iza gume, jedne ili vise, po zelji naravno i odete. Kad se vratite zateknete levata kako mijenja jednu ili vise guma i dok se pravite da nemate pojma o cemu se radi lagano se smjeskate u sebi znajuci da budala vise nece tu parkirati :)
..ovo je dosta agresivno- posljedice nepredvidive.. neko se dijete povrijedi- eto ti tuzbe itd...
Kakve tuzbe ? Sagnes se neprimjetno i spustis ispred i iza gume i odes. Na kraju krajeva otvoris garazu da udjes i da ne budes sumnjiv sto se vrtis tu. Fino izadjes iz garaze i odes. A sumnjam da ce se neko dijete zavlaciti ispod gume i naci ovo. A gumu podere samo tako...
Svasta sam ja pomisljao da uradim, vjeruj mi... Najvise mi je bilo krivo kad je meni dosla inspekcija iz Opcine zbog tog znaka, a to sto ja nemogu uci ni izaci iz garaze to ih ne zanima... Kao mi tebe sve razumijemo, ali nemoze... Znaci ne smijes nista stavljati tako da ti se mogu slobodno parkirati, drugim rijecima... Ali ja opet pokusavam nekim legalnim putem da to rijesim... Ja ne zelim busiti ljudima gume, stavljati te neke klinove i slicno... Koliko god da sam ogorcen, ipak nisam bas toliko lud da podmecem pod tockove te neke eksere i slicno... Pa neko se moze Nedaj Boze povrijediti, ima tu puno djece, i da ga ja citav zivot nosim na savjesti... Ja sam ubjedjen da mora biti neki legalni put... Pa nemogu da vjerujem da je bas toliki Divlji Zapad
Last edited by Vrbaslija-BL on 04/02/2020 20:56, edited 2 times in total.
nekome
Posts: 2882
Joined: 17/05/2011 10:41

#83 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by nekome »

Kako su opstinari znali da tu ima znak? Jesu li ti prijetili nekom kaznom ako to nastavis stavljati?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#84 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by moonca »

Pa ne moze on sam znak staviti- i ako je njegova garaza. Moguce da je zgrada dobila dozvol ali nema restrikcija za parking oko zgrade.
Ali, to je skolska zona. zasto se gluvirate- nema pomoci- moraju se negdje parkirati .. i to je po 15 minuta.
Vrbaslija-BL
Posts: 231
Joined: 21/08/2006 16:16

#85 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by Vrbaslija-BL »

Bobi wrote: 04/02/2020 19:41 A ništa...prodaj garažu i kupi na drugom mjestu.
Znas sta mi je rekao inspektor iz Opcine Novo Sarajevo koji je dosao zbog znaka kojeg sam stavljao ispred garaze? Rekao mi je, ko ti je kriv sto imas garazu na nezgodnom mjestu... Ovim rijecima... Nisam mogao vjerovati... Kao ja sam kriv sam sto imam tu garazu... Eto to mi je inspektor iz opcine rekao... Bas tim rijecima...

Sto se tice prodavanja garaze, pa ja stanujem tu, i gdje cu parkirati ako prodam garazu? Da trazim drugu garazu? Druga stvar, nemam ja bas tako novaca da kupujem drugu garazu..
User avatar
Entropio
Posts: 7799
Joined: 21/11/2010 21:49

#86 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by Entropio »

Bas divlji zapad. Kakvi debili zive u Sarajevu, i kakve generacije tek dolaze jer ta djeca sto idu tu u skolu odrastaju uz takve roditelje.

Jedino rjesenje koje mi pada na pamet je da kupis neko staro auto za 500 maraka, registraciju ces placati par stoja godisnje, i to ti auto sluzi kao placeholder. Parkiras ga ispred svoje garaze. Kad trebas ici, pomjeris ga, izvuces svoje auto, vratis to staro opet ispred. Kad dodjes, pomjeris staro, parkiras se u garazu, opet staro ispred. Jeste, debilna ideja, i kosta, ali sta da radis...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#87 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by moonca »

:lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#88 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by moonca »

Nije divlji zapad- sasvim je ok- nije opisao koja je situacija i gdje zivi?
Vrbaslija-BL
Posts: 231
Joined: 21/08/2006 16:16

#89 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by Vrbaslija-BL »

moonca wrote: 04/02/2020 19:41
Vrbaslija-BL wrote: 04/02/2020 19:38
Komsija je stavio nova garazna vrata i za mjesec dana su izgledala kao da su iz Cernobila... Evo to su ova vrata na prvoj garazi.. To su bila nova vrata nedavno i komplet su isarana... Sta ja trebam? Svaki mjesec dana farbati vrata? Ja stavim znak ispred garaze na kojem pise ne parkiraj se koristim garazu, i oni se opet parkiraju tacno do znaka... Stanu autom tacno do znaka na kojem pise da se koristi garaza, i svako jutro ja taj znak sam iznosio i stavljao ispred garaze pa su se opet parkirali... Ali stanu do samog znaka... Ti gdje stavis znak, oni se parkiraju do znaka
ako je tvoj znak- ne od grada- hm. pa neko misli da si ti sam sebi prisvojio prostor..
Ma bravar mi napravio.. Uzeo felugu staru i zavario cijev od 1,50m na felugu, i onda na tu cijev stavio znak zabrane parkiranja, i onaj znak da zovem pauka... I ja to iznesem i stavim ispred garaze... Vidi se da sam to stavio ja... I da taj znak stoji tu da mi se ne parkiraju direktno ispred garaze... To je svakome jasno da to nije od opcine nego od mene... Ali nisam ja prisvojio prostor... Moze svako prolaziti, samo sto se nemoze niko parkirati tu, i to je jedino smetalo onima koji hoce da mi se parkiraju ispred garaze... Nikome drugom to nije moglo smetati... Pjesacima nije smetalo... Drugim autima koji prolaze ulicom ne smeta jer stoji ispred garaze uvucen od ceste... Znaci nisam ja nikakav prostor prisvojio, nego sam samo onemogucio ljude da mi se tu parkiraju
zposao
Posts: 2563
Joined: 22/03/2019 09:27

#90 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by zposao »

moonca wrote: 04/02/2020 20:26 Pa ne moze on sam znak staviti- i ako je njegova garaza. Moguce da je zgrada dobila dozvol ali nema restrikcija za parking oko zgrade.
Ali, to je skolska zona. zasto se gluvirate- nema pomoci- moraju se negdje parkirati .. i to je po 15 minuta.
Gdje piše da se mora tu parkirati? Možeš li parkirati 5 minuta dalje? Hoce se djetetu ili tebi oduzeti noge ako napraviš 100 koraka?

Zbog takvog razmisljanja i živimo na Divljem Zapadu gdje vlada bezvlaštće a zakoni se selektivno primjenjuju najčešće preko leđa običnog građanina.
Vrbaslija-BL
Posts: 231
Joined: 21/08/2006 16:16

#91 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by Vrbaslija-BL »

moonca wrote: 04/02/2020 19:44
Vrbaslija-BL wrote: 04/02/2020 19:43
Dinostula wrote: 01/02/2020 22:51 Zar ne psotoji kod nas Pauk sluzba ? Nazoves ljudi odvuku auto i gotova stvar.
Kod mene tako sito nabiju auto na ulaz nema sta nisam postavljao od betonskih stubova ali sve na kraju izvale samo ga malo kucnu rikvercom i sve ispocetka.
Da bi pauk dosao moras prvo zvati policiju... Tek kad policija dodje na lice mjesta onda oni zovu pauka... Ali meni ni policija nece da dodje u vecini slucajeva, a i kad dodju ovaj je vec otisao jer mi svi parkiraju po 15-20 minuta... Kratko ali slatko... Njih se danas 20 izreda svi po 15-20 minuta i garaza je non stop blokirana... Uvijek je neko drugi
dakle, samo u vrijeme kraja skole..? kada roditelji dolaze po djecu ??
Jeste... Od 8 do 9 ujutro, pa onda od 11 do 13, i od 16-18... Znaci tad je konstantno neko auto ispred garaze... Izmedju tih termina se povremeno parkiraju, ne stalno... Ali u tim terminima kad dovoze djecu tad je konstantno garaza blokirana i moras traziti ko je parkirao da skloni auto... Navecer mi isto parkiraju kad su sekcije u skoli, onda non stop firme iznajmljuju u vecernjim satima gimnasticku salu... Tek poslije 22 sata nocu mozes biti siguran da je garaza slobodna... I nedeljom kad nema skole... Tad je garaza slobodna uvijek
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#92 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by moonca »

zposao wrote: 04/02/2020 20:33
moonca wrote: 04/02/2020 20:26 Pa ne moze on sam znak staviti- i ako je njegova garaza. Moguce da je zgrada dobila dozvol ali nema restrikcija za parking oko zgrade.
Ali, to je skolska zona. zasto se gluvirate- nema pomoci- moraju se negdje parkirati .. i to je po 15 minuta.
Gdje piše da se mora tu parkirati? Možeš li parkirati 5 minuta dalje? Hoce se djetetu ili tebi oduzeti noge ako napraviš 100 koraka?

Zbog takvog razmisljanja i živimo na Divljem Zapadu gdje vlada bezvlaštće a zakoni se selektivno primjenjuju najčešće preko leđa običnog građanina.
Ne pise izgleda i da ne moze.

On zivi blizu skole - kao sto neko zivi blizu dzamije - i zna se da je parking petkom za vrijeme dzume i na ' drvecu'..

Dakle, zao mi je BL ali ne mzoes nista uciniti po tom pitanju.
User avatar
belafonte
Posts: 1206
Joined: 29/05/2006 17:54

#93 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by belafonte »

kupi neku trulju za 50 km, peglicu neku, ne moras je ni palit, parkiras je ispred garaze i pomjeras kad hoces izac
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#94 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by moonca »

Vrbaslija-BL wrote: 04/02/2020 20:36
Jeste... Od 8 do 9 ujutro, pa onda od 11 do 13, i od 16-18... Znaci tad je konstantno neko auto ispred garaze... Izmedju tih termina se povremeno parkiraju, ne stalno... Ali u tim terminima kad dovoze djecu tad je konstantno garaza blokirana i moras traziti ko je parkirao da skloni auto... Navecer mi isto parkiraju kad su sekcije u skoli, onda non stop firme iznajmljuju u vecernjim satima gimnasticku salu... Tek poslije 22 sata nocu mozes biti siguran da je garaza slobodna... I nedeljom kad nema skole... Tad je garaza slobodna uvijek
Dobro- sta ti radis - pa ti toliko treba garaza- u tim navedenim periodima.. - jel ' u tim terminima i ti izalzis -izvozis auto i ides negdje ..
zposao
Posts: 2563
Joined: 22/03/2019 09:27

#95 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by zposao »

Vrbaslija-BL wrote: 30/01/2020 18:19 Image

Ofarbajte asfalt ispred garaža. Nisi ništa postavio, samo si ofarbao podlogu ispred.

U neku drečavu boju ili eventualno bijelo. Ali da se ne može isprati.
Nemoze ti niko ništa. Ako pitaju ko je uradio reci da ne znaš. Nemaju dokaza da si ti.

Ako slika auta ispred tvoje garaže nije nikakav dokaz. Onda ni slika tebe i komšije sa četkom dok farbate prilaz garažama nije nikakav dokaz.

Aamo bi gledao da to ofarbam kad nikog nema, da nema slučajno "svjedoka" da si ti to ofarbao.

Moje misljenje. Sama podloga , odnosno, prilaz ofarban ce odudarati od okoline i psiholoski ce djelovati sa se ne parkira na tom dijelu.

A u najmanju ruku, kao što reče kolega iznad, ako ne bi imao nikakva drugog rješenja, onda bi sam svoje auto parkirao ispred garaze umjestu unutra. Pa dok im ne dodije.

Šta ćeš kad živimo u kurcu od države
Vrbaslija-BL
Posts: 231
Joined: 21/08/2006 16:16

#96 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by Vrbaslija-BL »

maliq53 wrote: 04/02/2020 20:00 Ja kao privremeno rjesenje vidim u tome da kad auto ostavljas da ga ostavis pola u garazi a pola da viri napolju tek toliko da ne mogu ostaviti svoje auto... Mozda zvuci glupo al' kao trenutno rjesenje bi moglo pomoci dok ne skontas sta bolje ili ti ovi hajvani iz opcine ne dozvole rampe da postavis. :-D
Razmisljao sam i o tome, ali nije mi pametno nocu ostavljati tako otvorenu garazu sa autom do pola.. Druga stvar kad odem na posao i kad nisam tu, sta onda? Jer ja moram izaci autom preko dana da obavljam svoje poslove, i kad se vratim nemogu da udjem... Razmisljao sam cak i da kupim neki bezveze auto i da ga drzim ispred garaze samo za to, ali to kosta novaca... Nemam ja bas novaca da kupujem jos jedan auto koji cu drzati ispred garaze da mi se ne parkiraju... Ne bi onda mogao komsija uci u svoju garazu od tog auta
Vrbaslija-BL
Posts: 231
Joined: 21/08/2006 16:16

#97 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by Vrbaslija-BL »

Bobi wrote: 04/02/2020 20:02 A je..ostavi otvorenu garažu :mrgreen:
Prijatelju neces vjerovati... Ali ja izadjem i nadjem covjeka koji je parkirao, i on skloni svoj auto... Ja ostavim vrata otvorena od garaze, i odem zenu da zovnem na interfron od zgrade, u roku od jedne minute se stvori drugi i parkira mi.. I onda ja njega ganjam... Prvo sto nije pametno ostavljati otvorenu garazu jer imam neki stvari u garazi.. Druga stvar oni bi ta vrata pritvorili i opet bi parkirali... Kad bi ostala otvorena cijeli dan tako... Pa ti samo da vidis koliko je tu auta kad djeca ulazi i izlaze iz skole... Sve je zakrceno
Vrbaslija-BL
Posts: 231
Joined: 21/08/2006 16:16

#98 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by Vrbaslija-BL »

moonca wrote: 04/02/2020 20:02 @ Vrbaslija _ BL...Jel imas problem, samo u vrijeme kraja skole..? kada roditelji dolaze po djecu ??
Da... Ali to je svaki radni dan od 8 ujutro do 22 navecer
zposao
Posts: 2563
Joined: 22/03/2019 09:27

#99 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by zposao »

moonca wrote: 04/02/2020 20:37 Ne pise izgleda i da ne moze.

On zivi blizu skole - kao sto neko zivi blizu dzamije - i zna se da je parking petkom za vrijeme dzume i na ' drvecu'..

Dakle, zao mi je BL ali ne mzoes nista uciniti po tom pitanju.
Vladavina zakona i poštivanje tuđe imovine kao i javne površine tebi ništa ne znači?

Podsjećaš me na genijalce u mom gradu. Ima jedna mala pekara u mom gradu nalazi se tačno na raskrsnici. U krugu od 100 metara među zgradama ima parkinga koliko ti dusa hoce.
Ali jok... Svakodnevno se lole parkiraju nasred raskrsnice i to na zebru da izlete do pekare.
Na veze sto zablokira citavu raskrsnicu, sto neki invalid nemoze preci preko pjesackog prepaza... Oni se vode logikom kao i ti... Pa šta ima veze, to je samo pola minute dok izleti kupiti.. i tako čitav dan. A što neko može poginuiti na zebri zbog njega, to ga ne interesuje.

Samo ja, ja, ja, mene, moj, meni, moja guzica i ti fazoni...
User avatar
Entropio
Posts: 7799
Joined: 21/11/2010 21:49

#100 Re: Parkiranje ispred garaze, i blokiranje ulaza i izlaza

Post by Entropio »

Realno, za sve je kriva policija. Da pocnu ekspresno pucati kazne takvim debilima, ne bi vise niko parkirao. A oni kazu nemoj biti dosadan... sramota.
I svabo bi parkirao, ali zna da ce mu doci cestitka postom ako to uradi pa ne parkira.
Locked