Jelena Lović

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

frla

#26 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by frla » 08/05/2009 23:03

Youtube je pun ovakvih prica ali su mi najbolja ova dva njemca kako oni to opisuju ... :D

zlajaBHF

#27 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by zlajaBHF » 08/05/2009 23:11

JThomas wrote:mali almir iz V-1 igrao za V-2 na školskom turniru :D :lol:

koja je razlika?
Ne vjerujem da bi se ti ovdje javio da je neko napisao gore navedeno....

Nego dolazis na ovakve teme kao muha na xxxxx.

Ja citam samo ono sto me interesuje, tebi bi isto preporucio

colt

#28 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by colt » 08/05/2009 23:16

maki_celo wrote:
KotromanichII wrote: isto kao sto bi bilo intersantno vidjeti bosnjaka cetnika sa bradom i kokardom

ma ima bosnjaka koji su bili u cetnicima (Izet Golic iz Rogatice,veci cetnik od vecine ostalih i dan danas nosi kokardu na sajkaci)

Ma bjezi ba. :lol:

maki_celo

#29 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by maki_celo » 08/05/2009 23:19

jest Tite mi :-D
prije 10-ak dana sam ga vidio.
on je bio direktor tehnotransa pa su ga morali 'skinuti' jer je bio trn u oku strancima,dolazio u cetnickoj uniformi na posao :D

izvinjavam se zbog zacatavanja teme

barby02

#30 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by barby02 » 08/05/2009 23:29

Tema je ruzno naslovljena, jedino ako je nakana humor- u sta sumnjam, jer sprdacina nije za one koji vjeruju. . Tema je postavljena kao pohvala jednoj zeni i mislim da bi danima plakala zbog naslova. Dakle , sta SRPSKA ? Prvo zena sa Sandzaka, drugo porodica krscanska. . .Kakve veze sa Srbijom? Lovrica ima Hrvata. .
Ako zelite pohvaliti ovo djelo, onda je to za naslov " Lijep primjer jedne zene Muslimanke" ! Mislim da bi i njoj to bilo lijepo za cuti. . .

Latina
Location: I'd ratha' be hated 4 who I am, than loved 4 who I'm not.

#31 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by Latina » 08/05/2009 23:36

frla wrote:Youtube je pun ovakvih prica ali su mi najbolja ova dva njemca kako oni to opisuju ... :D

Potpisujem svaku rijec. :)

Pogledala sam sva tri videa. Svidio mi se i prvi, s tim sto mi je u cijeloj prici najmanje znacajno sto je Jelena Srpkinja. Mnogo mi je vaznija njena relaksiranost i boja glasa koja se ne moze tek tako odglumiti. Ne znam samo otkud to da je "vehabijka", valjda zbog nikaba. :-) Ali svakom svoje. Meni je cool sve sto bilo ko sam odabere i cini ga sretnim. :)
Last edited by Latina on 08/05/2009 23:38, edited 1 time in total.

Majjah

#32 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by Majjah » 08/05/2009 23:37

Jao teme... :roll: :roll: ko ono, sad ih mozemo zajebavat, presla srpkinja na Islam :D :D

Ahmmed

#33 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by Ahmmed » 08/05/2009 23:56

Hm.....Hajde da se složimo da je naslov teme , pa recimo, pretenciozan, hajde da se složimo da je izazvao reakcije ljudi različitih svjetonazora ( pa i onih koji se na svaki pomen islama koji izlazi iz okvira romantičnih priča o staroj neni iz mahale, koja, eto, klanja i ide u džamiju)osipaju, a jedan takav se "upisao" na ovoj temi, hajde da se složimo i oko toga da muslimani danas , zaista imaju itekako važnijih, prečih stvari, od prebrojavanja i upisivanja pluseva za svaki slučaj prelaska na islam.....Ipak, ja vas molim da shvatite da postoje i ljudi, kojima nije mrsko čuti ovakve priče....Da postoje ljudi kojima je drago kad neko prihvati njihov svjetonazor.....A mi, muslimani, naš svjetonazor smatramo ispravnim, istinitim, pouzdanim.....I ja vas molim da shvatite da imamo pravo da nam bude drago kad vidimo, čujemo, doživimo da je još neko odlučio postati dijelom onoga što mi slijedimo.....Ja zbog Jelenine i Abudlhadijeve priče ne likujem, ja zbog njihove odluke da postanu muslimani ne mrzim one koji to nisu. Dozvolite mi da mi bude drago čuti njihove ispovijesti.Ponavljam,ne zbog likovanja.....I ne jer je riječ o Nijemcu i pogotovo, jer je riječ o Srpkinji......Već iz nekih sasvim drugih razloga.....

SaraLe

#34 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by SaraLe » 09/05/2009 00:02

Ahmmed wrote:Hm.....Hajde da se složimo da je naslov teme , pa recimo, pretenciozan, hajde da se složimo da je izazvao reakcije ljudi različitih svjetonazora ( pa i onih koji se na svaki pomen islama koji izlazi iz okvira romantičnih priča o staroj neni iz mahale, koja, eto, klanja i ide u džamiju)osipaju, a jedan takav se "upisao" na ovoj temi, hajde da se složimo i oko toga da muslimani danas , zaista imaju itekako važnijih, prečih stvari, od prebrojavanja i upisivanja pluseva za svaki slučaj prelaska na islam.....Ipak, ja vas molim da shvatite da postoje i ljudi, kojima nije mrsko čuti ovakve priče....Da postoje ljudi kojima je drago kad neko prihvati njihov svjetonazor.....A mi, muslimani, naš svjetonazor smatramo ispravnim, istinitim, pouzdanim.....I ja vas molim da shvatite da imamo pravo da nam bude drago kad vidimo, čujemo, doživimo da je još neko odlučio postati dijelom onoga što mi slijedimo.....Ja zbog Jelenine i Abudlhadijeve priče ne likujem, ja zbog njihove odluke da postanu muslimani ne mrzim one koji to nisu. Dozvolite mi da mi bude drago čuti njihove ispovijesti.Ponavljam,ne zbog likovanja.....I ne jer je riječ o Nijemcu i pogotovo, jer je riječ o Srpkinji......Već iz nekih sasvim drugih razloga.....
Drugo si Ti :) a tema je postavljena cisto onako da "provocira" :-)
Srpska vehabijka :D ;-)
Mogla bi da shvatim da neko temu otvori ako neka poznata licnost predje na Islam, pa ajde de ;-)
Ali ovo... :run:

Ahmmed

#35 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by Ahmmed » 09/05/2009 00:06

Saro, Ja i jesam rekao da se možemo složiti oko pretencioznosti naslova teme.....Moguće da sam je vidio odmah nakon što je postavljena, da bi moj odgovor bio drugačiji.No, reagirao sam na neke od komentara, koji su značajno izašli iz okvira napisanog u uvodnom postu i koji su otišli u jednom sasma drugačijem smjeru ;-)

A ti pametna djevojka i znaš o čemu govorim ;-)

SaraLe

#36 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by SaraLe » 09/05/2009 00:07

Ahmmed wrote:Saro, Ja i jesam rekao da se možemo složiti oko pretencioznosti naslova teme.....Moguće da sam je vidio odmah nakon što je postavljena, da bi moj odgovor bio drugačiji.No, reagirao sam na neke od komentara, koji su značajno otišli van okvira napisanog u uvodnom postu, a koji su otišli u jednom sasma drugačijem smjeru ;-)

A ti pametna djevojka i znaš o čemu govorim ;-)
Znas da znam ;-) :)

frla

#37 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by frla » 09/05/2009 00:14

Ahmmed wrote:Hm.....Hajde da se složimo da je naslov teme , pa recimo, pretenciozan, hajde da se složimo da je izazvao reakcije ljudi različitih svjetonazora ( pa i onih koji se na svaki pomen islama koji izlazi iz okvira romantičnih priča o staroj neni iz mahale, koja, eto, klanja i ide u džamiju)osipaju, a jedan takav se "upisao" na ovoj temi, hajde da se složimo i oko toga da muslimani danas , zaista imaju itekako važnijih, prečih stvari, od prebrojavanja i upisivanja pluseva za svaki slučaj prelaska na islam.....Ipak, ja vas molim da shvatite da postoje i ljudi, kojima nije mrsko čuti ovakve priče....Da postoje ljudi kojima je drago kad neko prihvati njihov svjetonazor.....A mi, muslimani, naš svjetonazor smatramo ispravnim, istinitim, pouzdanim.....I ja vas molim da shvatite da imamo pravo da nam bude drago kad vidimo, čujemo, doživimo da je još neko odlučio postati dijelom onoga što mi slijedimo.....Ja zbog Jelenine i Abudlhadijeve priče ne likujem, ja zbog njihove odluke da postanu muslimani ne mrzim one koji to nisu. Dozvolite mi da mi bude drago čuti njihove ispovijesti.Ponavljam,ne zbog likovanja.....I ne jer je riječ o Nijemcu i pogotovo, jer je riječ o Srpkinji......Već iz nekih sasvim drugih razloga.....
Potpisujem sve sto si rekao. Takodjer protiv sam svakog pretjerivanja u vjeri i "isključivosti". Hanefijski mesheb koji se u Bosni praktikuje stotinama godina od strane nasih deda i nana je jedan od najispravnijih i najstrozijih mesheba u svijetu. Mislim da je nikab veliko opterecenje i smetnja za danasnju zenu ali ako je ona to izabrala i ako je cini sretnom i zadovoljnom to je znaci da je napravila pravi izbor. Muslimani su sami krivi za svoje loše stanje u kojem se danas nalaze jer su se oglušili o prvu naredbu u Kur'anu a to je "ikre" ili u prevodu "uči" u ime svoga Gospodara. Puno se poklanja na formu a ne na sustinu. Dok na zapadu proizvode čipove na istoku proizvode krompir ... ili uzgajaju rižu. :mrgreen:

barby02

#38 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by barby02 » 09/05/2009 00:16

Ahmmed wrote: I ja vas molim da shvatite da imamo pravo da nam bude drago kad vidimo, čujemo, doživimo da je još neko odlučio postati dijelom onoga što mi slijedimo.....Ja zbog Jelenine i Abudlhadijeve priče ne likujem, ja zbog njihove odluke da postanu muslimani ne mrzim one koji to nisu. Dozvolite mi da mi bude drago čuti njihove ispovijesti.Ponavljam,ne zbog likovanja.....I ne jer je riječ o Nijemcu i pogotovo, jer je riječ o Srpkinji......Već iz nekih sasvim drugih razloga.....

Ama, zbog ovih tvojih rijeci sam ja i mislila za promjenu naslova . . Zasto po svemu pljuvati ? ! Ja nisam muslimanka pa sam pogledala video i OK. POSTUJEM ! Bog je jedan !

BHF_Manijak

#39 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by BHF_Manijak » 09/05/2009 00:25

Kako mi se da primjetit,JT Tomas i Havana su svakoj vjerskoj temi poklopac i dodju sa provokatorskim ciljem!!! :oops:
kako vam se da...
JT Tomas,poredjenje ti je nidje veze u najmanju ruku,da je tako svejdno kojoj religiji pripadas ne bih se slozio,jer smo mi muslimani ubjedjeni da smo na pravom putu,dok je u tvojim ocima svaka religija ista,logicno jel,posto si ateista,ali onda sto se javljas...ako je tebi isto,nama nije...slazem se da ne treba postavljati ovakav video materijal,jer meni nije bitno ko je presao na sialm,vec da li je ili ne,i nemam silj da nas prebrojavam jer u islam nema prislie,ko hcoe da vjeruje bujrum,ko ence ne mora,ALI ne UZNEMIRAVAJ,a ti i kopmpanija to stalno radite!!! :wink:

Ahmmed

#40 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by Ahmmed » 09/05/2009 00:48

frla wrote:
Potpisujem sve sto si rekao. Takodjer protiv sam svakog pretjerivanja u vjeri i "isključivosti". Hanefijski mesheb koji se u Bosni praktikuje stotinama godina od strane nasih deda i nana je jedan od najispravnijih i najstrozijih mesheba u svijetu. Mislim da je nikab veliko opterecenje i smetnja za danasnju zenu ali ako je ona to izabrala i ako je cini sretnom i zadovoljnom to je znaci da je napravila pravi izbor. Muslimani su sami krivi za svoje loše stanje u kojem se danas nalaze jer su se oglušili o prvu naredbu u Kur'anu a to je "ikre" ili u prevodu "uči" u ime svoga Gospodara. Puno se poklanja na formu a ne na sustinu. Dok na zapadu proizvode čipove na istoku proizvode krompir ... ili uzgajaju rižu. :mrgreen:
Upravo tako. Dodao bih još da smatram da je nikab u današnje vrijeme zapravo luksuz, koji muslimanki ne dozvoljava da u punoj mjeri bude od koristi široj zajednici, da se obrazuje u skladu sa adetima vremena u kojem živimo, da njegovo nošenje ne uvažava razumijevanje prioriteta o potrebama muslimanskog svijeta danas,kao i svih dijelova svijeta u kojima muslimani u manjem ili većem broju živeitd, itd....Ali, ako je žena sretna pod nikabom, ako je to za nju neodvojivi dio islamskoga življenja, onda peke........odosmo u off topic, ali moram reći i da mi smetaju komentari da je nikab potpuna novina na ulicama bosanskohercegovačkih gradova....Naravno da nije, a poznavanje činjenice da je prije samo pedeset godina,( dakle sve do 1949) većina muslimanki, recimo u Sarajevu, pokrivala lice, ne znači da neko priziva nikab kao masovnu pojavu u Bosni.
I za formu i suštinu si u pravu. I usuđujem se reći, da upravo oni koji zadnjih decenija prelaze na islam u zemljama Zapadne Evrope i SAD, daju neki novi vjetar u krila muslimanskom preporodu, a koji će umanjiti muslimanske frustracije, koji će pomoći u otklanjanju muslimanskih grešaka, koji će, na kraju krajeva, "otvoriti oči" stotinama muslimana koji danas žive pod autoritarnim i nepotističkim režimima,vojnim huntama, a na ivici skoro potpune propasti.
Naravno, i među onima koji prelaze na islam, nije mali broj onih sa "upalom imana" čiji je temeljni simptom inzistiranje na formi. No, većina, očito da odlično kombinira blagodati miljea iz kojeg potiču i novog svjetonazora kojeg su izabrali.

BHF_Manijak

#41 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by BHF_Manijak » 09/05/2009 01:05

Ma muslimani sami sebi prvo moraju pomoci pa da ih onda tek zapadnjci "svare" ili tiga skontaju...ne mozes ti vodit zivot ala Arapi i vecina istocnjaka,gladit muda da izvinite,ubirat pare od nafte,bit glup ko tocak i predstavljat se zapadu kao veliki musliman,eno ima podatak koliko je samo nobelovaca muslimana,porazavajuci nazalost!!svi muslimani dok ne skontaju,da bez nauke,istrazivanja,nema napretk,da nece kapnut sa neba,nece imati napretka nit ce bit priznati na zapadu i i dalje ce se na nas(muslimane) gledati kao na konzervativce,fundamentaliste itd itd...taman da nas jje u svijetu 5 milijardi a ne miliarda i nekoliko stotina miliona...
nek se ugledaju na islamske velikane prije,ala Ibn sina,Taberi,Gazali,Zamahseri itd,koji su zaduzili ovaj svijet svojim znanjem i naucnim otkricima,a cime ih zaduzuju danasnji muslimani?!slabo icim Bogami Dragog,sto me jako zalosti!danasnjim msulimani su bas kontra islama,rijetko sta rade od stvari koje islam od njih zahtjeva,bar stvari koje se zivota ticu recimo cinjenice IKRE(uci,citaj!!)sto je prva nareda,kakod avno rekosmo,vjerujem da su muslimani ulozili u nauku koliko u svoje provode,da bi danas bili jedni od vodecih u svijetu...nazalost,danasnji muslimani nisu ogledalo islama iako mnogi pokusavaju i zele da kroz ove dnasnje muslimane okarakterisu islam kao nesto nazadno i zabludjujuce,a na nama je da tu sliku i stanje izmjenimo,kad pogledam oko sebe,ond se i ne cudim zasto su muslimani "teroristi,zaostali,konzervativni,ovakvi onakvi" pa i ne zasluzujemo bolje nazive,kad se u odnossu na vecinu pogleda,radimo suprotno Poslanikova sunneta,koji je bio uzor u svemu,ali bas u svemu cijelom covjecanstvu,covjek koji je mnogo toga "ostavio" ovom covjecanstvu a nista od njega nije uzeo!no malo mi danas znamo ko je bio Muhammed,kako je postupao i staje radio...a dao je rijesenja i upute za komplet zivot od a do z...nadam se bar da ce se bosanski muslimani bar malo trznuti i dati zapadu primjer kakvi u biti muslimani moraju bit...jer zapad je od islama uzeo sve ono sto valja i primjenjuje ga,a muslimani su to sami odbacili,kojeg li apsurda.... :|

alijadzigibau

#42 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by alijadzigibau » 09/05/2009 01:12

pomoce nam Bakir I z e t Beg o v i c ,Saja i Ullema Ceric i svi cemo imat punu gotivu u basti Dzennetskoj sto po sto :D :D :lol:

cyprus

#43 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by cyprus » 09/05/2009 01:13

A da je bio neki kontra primjer bilo bi: ma, prodala vjeru za večeru :D

Latina

#44 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by Latina » 09/05/2009 01:17

Dodao bih još da smatram da je nikab u današnje vrijeme zapravo luksuz, koji muslimanki ne dozvoljava da u punoj mjeri bude od koristi široj zajednici
Na koji nacin nikab ne dozvoljava zeni da u punoj mjeri bude od koristi siroj zajednici ako ta zena npr : radi u laboratoriji, bavi se istrazivackim radom, ako je programerka, inzinjerka masinstva ili elektrotehnike, hemicarka, arhitekta, novinarka, knjizevnica, scenarista, fotograf itd ? I ako ne radi u klasicnom smislu te rijeci i posveti se tome da bude majka, onda je po mom misljenju izabrala najtezi od svih poslova koji su na raspolaganju zenama.

Nisi zena, pa ostavi zenama da razmisle o ovom pitanju i eventualnim razlozima iz kojih je nikab za neke od nas mozda pozeljan.

Uzgred budi receno, ni najmanje ne bolujem od "upale" imana.

Ahmmed

#45 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by Ahmmed » 09/05/2009 01:22

Latina wrote:
Dodao bih još da smatram da je nikab u današnje vrijeme zapravo luksuz, koji muslimanki ne dozvoljava da u punoj mjeri bude od koristi široj zajednici
Na koji nacin nikab ne dozvoljava zeni da u punoj mjeri bude od koristi siroj zajednici ako ta zena npr : radi u laboratoriji, bavi se istrazivackim radom, ako je programerka, kuharica, hemicarka, arhitekta, novinarka, knjizevnica, scenarista, fotograf itd ? I ako ne radi i posveti se tome da bude majka, onda je po mom misljenju izabrala najtezi od svih poslova koji su na raspolaganju zenama.

Nisi zena, pa ostavi zenama da razmisle o ovom pitanju i eventualnim razlozima iz kojih je nikab za neke od nas mozda pozeljan.

Uzgred budi receno, ni najmanje ne bolujem od "upale" imana.

Moje je mišljenje da hidžab dozvoljava sve ovo što si navela. Za nikab, nisam siguran.Ali, opet je to moje mišljenje. U pravu si, ne mogu o tome govoriti iz ženske perspektive. Žene koje nose nikab, mogu ponuditi najbolje odgovore.

frla

#46 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by frla » 09/05/2009 01:24

Latina wrote:Na koji nacin nikab ne dozvoljava zeni da u punoj mjeri bude od koristi siroj zajednici ako ta zena npr : radi u laboratoriji, bavi se istrazivackim radom, ako je programerka, inzinjerka masinstva ili elektrotehnike, hemicarka, arhitekta, novinarka, knjizevnica, scenarista, fotograf itd ?
Pa gdje su te iste? Nazalost, vecina njih danas ispunjava neku po mome mišljenju "upitnu" formu a zapostavljaju "ikre" uči u ime Gospodara.

Latina

#47 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by Latina » 09/05/2009 01:28

frla wrote:
Latina wrote:Na koji nacin nikab ne dozvoljava zeni da u punoj mjeri bude od koristi siroj zajednici ako ta zena npr : radi u laboratoriji, bavi se istrazivackim radom, ako je programerka, inzinjerka masinstva ili elektrotehnike, hemicarka, arhitekta, novinarka, knjizevnica, scenarista, fotograf itd ?
Pa gdje su te iste? Nazalost, vecina njih danas ispunjava neku po mome mišljenju "upitnu" formu a zapostavljaju "ikre" uči u ime Gospodara.
Nemam pojma koga ti poznajes, ali ja se druzim sa obrazovanim zenama. Neke od njih su obrazovane muslimanke, bez hidzaba, sa hidzabom i pod nikabom.
jer zapad je od islama uzeo sve ono sto valja i primjenjuje ga,a muslimani su to sami odbacili,kojeg li apsurda....
;-)

HAVANA

#48 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by HAVANA » 09/05/2009 09:01

BHF_Manijak wrote:Kako mi se da primjetit,JT Tomas i Havana su svakoj vjerskoj temi poklopac i dodju sa provokatorskim ciljem!!! :oops:
kako vam se da...
JT Tomas,poredjenje ti je nidje veze u najmanju ruku,da je tako svejdno kojoj religiji pripadas ne bih se slozio,jer smo mi muslimani ubjedjeni da smo na pravom putu,dok je u tvojim ocima svaka religija ista,logicno jel,posto si ateista,ali onda sto se javljas...ako je tebi isto,nama nije...slazem se da ne treba postavljati ovakav video materijal,jer meni nije bitno ko je presao na sialm,vec da li je ili ne,i nemam silj da nas prebrojavam jer u islam nema prislie,ko hcoe da vjeruje bujrum,ko ence ne mora,ALI ne UZNEMIRAVAJ,a ti i kopmpanija to stalno radite!!! :wink:

Nikad Havana nije došao ni na jednu temu da bude nekome poklopac i da bi nekoga provocirao. :-)
Ako sam nešto i napisao na vjerskim temama to je zato što sam bio izazvan ili naslovom teme kao u ovom slučaju ili nekim vidom provokacije i vrijeđanja svih koji drugačije razmišljaju.Ja poštujem svačiji izbor i vjeru ali ne mogu šutiti na potpuno pogrešne interpretacije vjere,omalovažavanje , vrijeđanje nas koji drugačije mislimo što se na forumu često i dešava.Ja nisam i ne mogu biti protiv islama jer čitav moj život ,familija i puno prijatelja su vjernici ali sa njima
nemam problema u komunikaciji i životu.Odlično funkcionišemo bez ikakvog vrijeđanja za razliku od mnogih poslijeratnih vjernika koji svakodnevno vrijeđaju mene ,moju djecu,ženu...Zašto?
Nikada nikome nisam nešto loše učinio i u biti sam jako jednostavan i neopterečen čovjek ali sam alergičan na svaki vid prisile,vrijeđanja,omalovažavanja i bespotrebnog ubjeđivanja od strane ljudi koji su me bezbroj puta prevarili,iskoristili počev od rata pa nadalje.
Da li si ikada vidio ijednu moju provokaciju ili nešto slično upučenu arzuhalu ili ahmedu...Nisi ,jer nema ni razloga da je bude.I na ovoj temi sam se javio i pitao šta je ovde interesantno(osim idiotskog naziva teme)i postavio jedan od mnogih klipova nečega što se svakodnevno dešava na svim stranama svijeta.Šta je tu provokacija?
Svi mi imamo neke mane , niko nije savršen pa i na forumu ima svakavih ljudi koji žele nekoga da ubijede u nešto što
oni smatraju ispravnim.To je po meni pogrešno bio on vjernik ili ateista.Ja samo želim da normalno živim sa svojom porodicom a da nas niko ne vrijeđa ili nam nešto nameće.Ja moram odgovoriti npr. na temi o vjeronauci u vrtiću jer
kada kažem svoje mišljenje da to nije za dijete od 5g ili ako već mora zašto se moje dijete mora osjećati izolovanim a i djeca ljudi druge vjeroispovijesti onda mi kažu da sam komunjara,islamofob... :? :-)
Ako odgovorim na post gdje budala svijetla obraza izjavi da su ateisti glupi moj se post izbriše :shock:
Ako napišem da sam u ratu ostavljen ranjen ,gladan,da mi niko nikada ništa nije pomogao a čovjeku koji je pored mene poginuo dali ime jedne ulice a žena i dvoje djece ostali sami i gladni(tek su nekad poslije rata ostvarili svoja prava)dok je jedan majmun iz sda upravljao svim materijalnim sredstvima i sebe a i svoje potomke obezbijedio sjedeći u birou tad sam ja zlatkov mali komunjara... :-) mada nikada nisam bio član ni jedne stranke.
Ako odgovorim budali da moja žena nije bludnica :lol: zato što smo imali sex prije braka opet ja provociram :shock:
I tako u nedogled svakodnevno i na forumu i u životu.Pa dokle više?Kakav to trebam biti da me puste na miru?
Da li je njihov način jedini ispravan i zašto?Ne,meni neće pametovati i vrijeđati me.Nek materi svojoj kući drže predavanja a ja ću i dalje normalno živjeti sa svim ljudima dobre volje bez obzira na vjersko opredjeljenje,ime...

slavkoimamodilera

#49 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by slavkoimamodilera » 09/05/2009 09:34

Opa, Prva norčepinska motorizovana strikes again! :lol: :lol: :lol:

Bas ste bezobrazni, oni se u norčepingu svim srcem bore za bosnu i islam, a vi tako, sram vas bilo!! :evil:

oldplague

#50 Re: Srpska vehabijka, Jelena Lovic

Post by oldplague » 09/05/2009 09:40

Ahmmede, poštujem, ali da li bi zaista bio jednako tolerantan i izbalansiran u odgovoru da je neko otvorio temu i prikačio video na kojem Bošnjakinja, bivša muslimanka, govori o svojoj konverziji na pravoslavlje, ljepotama hrišćanstva i nužnosti slijeđenja učenja Sv. Pavla i Sv. Save? Ili bi se ipak bulumenta priučenih forumskih alima sručila na temu, sve uzvikujući "islamofobijaaa"?
'Nako, iskreno nam reci. :wink:

Post Reply