Simptomi bolesti sihra

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Locked
ja71
Posts: 5400
Joined: 31/03/2006 14:45

#126

Post by ja71 »

cudi me da se jos niko nije obratio Super-Hodzi.
User avatar
Suicidal Siberian
Posts: 1107
Joined: 30/11/2006 14:07

#127

Post by Suicidal Siberian »

Svemirski_Jebach wrote:
Suicidal Siberian wrote:Zna li ko za kakvog dobrog hodzu u Sloveniji? naime, prije izvjesnog vremena moj brat je raskinuo sa djevojkom, koja je otisla u inostranstvo zbog posla...ona je njega voljela do neba, i burazer mi se bio uplasio strasno, pa je uradio tu glupost i ostavio je..i za par dana joj rekao da je pogrijesio...samo se nesto kod nje promjenilo za 360 stepeni, kaze da je ne prepoznaje, govori mi da je strasno povrijedio,ali da ipak ne razumije da ga neko toliko prezire bukvalno.. htjeo je da ode kod nje samo mu je ona rekla da ne zeli da ga vidi, da mu vise ona nije cura, cak i da je nasla drugog i spavala sa njim....ne znam sta bi vam rekao, ja sam njih dvoje vidio skupa, takva ljubav se ne desava svaki dan...nesto mi tu nije u redu...za bilo kakvu pomoc zahvaljujem..
sta ti nije u redu..odjebo je frajer i sta sad...hoce da ona bude super s njim? WTF? :? :?

cini mi se da su jedini koji u ovoj prici trebaju hodzu ste ti i buraz ti :roll: :roll:
Nije ba to fol....stvar je u tome da ti je to bio najsretniji par u okolnostima koje su bile nenormalne za oboje...kao da nemaju srece....pitao bi te i ja bili se ti uspanicio da ti ide cura s kojom si djelio i dobro i lose 7 godina 3000 km daleko...
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#128

Post by PITARKA_SA »

sihre su krive garant,nema sta drugo biti :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#129

Post by danas »

PITARKA_SA wrote:sihre su krive garant,nema sta drugo biti :D
of korrssss

:kravata: :kravata: :kravata:
User avatar
black
Posts: 17168
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#130

Post by black »

zoom66 wrote:da chujemo malo popularne pjesme na temu sihira:...8)

laboratorija zvuka: sihirac joj zasho u rukavac.mp3

cune gojkovic: sihir mi draga ispeci.mp3

film: sihir je u nama.mp3

azra: sihir u mome srcu.mp3

silvana armenulic: shta ce mi sihir bez tebe dragi.mp3

zaim imamovic: evo ovu sihir ruzu.mp3

divlje jagode: kriv je sihir.mp3

divlje jagode: sihiri.mp3

divlje jagode: jedini sihir.mp3

azra: sihir i to je amerika.mp3

za download pjesama obratite se crncu...:D:D:D
skidajuci pjesme skinuce i sihre :D ili pokupiti ko zna.. :oops: :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#131

Post by danas »

black wrote:
zoom66 wrote:da chujemo malo popularne pjesme na temu sihira:...8)

laboratorija zvuka: sihirac joj zasho u rukavac.mp3

cune gojkovic: sihir mi draga ispeci.mp3

film: sihir je u nama.mp3

azra: sihir u mome srcu.mp3

silvana armenulic: shta ce mi sihir bez tebe dragi.mp3

zaim imamovic: evo ovu sihir ruzu.mp3

divlje jagode: kriv je sihir.mp3

divlje jagode: sihiri.mp3

divlje jagode: jedini sihir.mp3

azra: sihir i to je amerika.mp3

za download pjesama obratite se crncu...:D:D:D
skidajuci pjesme skinuce i sihre :D ili pokupiti ko zna.. :oops: :D
bolje i sihre nego STD :oops: :D :D :D
Danko_Bananko
Posts: 862
Joined: 23/01/2007 20:34

#132

Post by Danko_Bananko »

samo se vi zezajte sa sihrima.mp3
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#133

Post by PITARKA_SA »

mislim da sam ograisala.
moze'l mi neko pomoc.
unaprijed zahvalna
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#134

Post by _BosanaC »

PITARKA_SA wrote:mislim da sam ograisala.
moze'l mi neko pomoc.
unaprijed zahvalna
Sto, pocela navijati za Zelju? :shock: :?
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#135

Post by njonjica »

chat BEZ MENE???

E jest vam fol..... Image
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#136

Post by njonjica »

zoom66 wrote:
njonjica wrote:chat BEZ MENE???

E jest vam fol..... Image
nije chatt...:x...samo dajem zapise...:oops:...povoljno...:D:D:D
E de meni zapisi jedno 50 000 eura...hitno mi je potrebno.... Image
Simplay
Posts: 52
Joined: 09/04/2007 20:25

#137

Post by Simplay »

Ljudi, uozbiljite se...

Evo ovdje mozete besplatno skinuti sihire...

http://www.sihiri.com/downlad/

:D
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#138

Post by _BosanaC »

A mene koriste protiv sihira :oops: :D
hitno
Posts: 1
Joined: 27/02/2010 12:52

#139 Re: Simptomi bolesti sihra

Post by hitno »

treba mi broj hodze bugarija ..hitno jee isla sam kod puno hodza i niko mi nije pomogao pa dali bi mogla doboto broj od hodze
User avatar
beautyfool
Posts: 2104
Joined: 04/09/2006 16:45
Location: Dunjaluk

#140 Re: Simptomi bolesti sihra

Post by beautyfool »

hitno wrote:treba mi broj hodze bugarija ..hitno jee isla sam kod puno hodza i niko mi nije pomogao pa dali bi mogla doboto broj od hodze
www.sulejmanbugari.com ili www.bir.ba pisi njima i zamoli broj, tesko da ces naci na ovom forumu.
Sretno !
Selam alejkum
Bosanac_i_Hercegovac
Posts: 72
Joined: 19/02/2010 21:38

#141 Re: Simptomi bolesti sihra

Post by Bosanac_i_Hercegovac »

Sihre ne postoje
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#142 Re: Simptomi bolesti sihra

Post by Margita81 »

Kod nas se ne moze biti depresivan ili psihicki bolestan. Jer to se odmah tumaci kao sihr. Ako bolesna osoba posjeti doktora za to onda je LUD (kod nas to niko ne prasta) ali ako ode hodzi ili tako nekom "strucnjaku" onda je vec pola problema rijeseno jer je uradio pravu stvar. Primitivci.
Jos uvijek plemenski obicaji vriste iz ovih ljudi. Svaka zajednica, zaseok, opcina ili carsija ima svog provjereno dobrog samana koji rjesava sve probleme u ljudi. Depresiju, sizofreniju, neplodnost, rak, krizu srednjih godina..ma samo kazi sta ti dusa iste. Jebote...
Bosanac_i_Hercegovac
Posts: 72
Joined: 19/02/2010 21:38

#143 Re: Simptomi bolesti sihra

Post by Bosanac_i_Hercegovac »

Ma to sihranje i glupost. To u glavnom rade nepismeni ljudi. Ali ako je njima lakse kada ih odvedes hodzi onda je to ok. Vecinom ti ljudi koji vjeruju u sihre su dosli iz Hercegovine, Srebrenice, Foce, Visegrada itd. Ja sam se uvijek bojio cuka i zmija. Ali ko se ne boji cuka i zmija? :D I onda sam iz zajebancije otisao kod neke zene koja je hodza ili kako se to vec zove i onda je mi saljivala stravu sa nekim olovom i vodom. Meni je t obas bilo zanimljivo.

I onda kada to vrelo olovo upadne u vodu onda ona pocne nesto da uci i klanja i onda uzme to olove iz vose i pokaze:"Vidis cuka?" I onda opet ubaci drugo olovo:"Vidis zmiju...? " :lol:
Bosanac_i_Hercegovac
Posts: 72
Joined: 19/02/2010 21:38

#144 Re:

Post by Bosanac_i_Hercegovac »

pisko wrote: Nije mi jasno ovo potpisivanje, prvenstveno od @hadzinice, obzirom da vjerovatno zna da postoje razlicite vrste sihra, kao i opsjednutost u kojoj zao dzin boravi u tijelu osobe, i ovisno od vrste sihra nanosi joj razlicite tegobe.
Sem toga mnogo dobrih insana, a vjernici su posebno izlozeni, pati od sihra i opsjednutosti.
Dakle, ima mjesta ova o negativnoj energiji, ali to ni izdaleka nije sve, obzirom da su sustinski problemi u nedozvoljenim interakcijama sa nevidljivim svijetom osoba koje proizvode zlo, i koje to zlo usmjeravaju prema Bozijim stvorenjima.
Jeli se ti zajebavas? Jesili ironican? Ili stvarno vjerujes da postoje sihre i u dzinove i vragove? Ljudi koji vjeuju u sihre ti ljudi stvarno trebaju otici kod psihologa jer nije u redu da vjerujes u sihre ako si punoljetan.

Sta mislis doze jedan alkoholicar i kaze::""Jebem joj vraga podvalila kmi je sihru i vidi sada sam alkoholicar..." Bem va misha. Najgore je st ou mojoj familiji imam covijeka koji je alkoholicar (ne onaj teski) dok njegove sestre misle da mu je zena (sa kojom je se on razveo) podvalila sihru... :D To je jebeno primitivno. Mi bosanci smo uzasno primitivan narod. Najgore je sto mnogi nisu ni svjesni toga.
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#145 Re: Simptomi bolesti sihra

Post by theTruePath »

Bosna i Hercegovina,vjeruj mi u sihre vjeruju i po gradovima i po selu,u Bosni je to glavno

to je na kraju krajeva dio islama,ko je musliman vjeruje u te stvari jer u kuranu pise da postoje
Bosanac_i_Hercegovac
Posts: 72
Joined: 19/02/2010 21:38

#146 Re: Simptomi bolesti sihra

Post by Bosanac_i_Hercegovac »

theTruePath wrote:Bosna i Hercegovina,vjeruj mi u sihre vjeruju i po gradovima i po selu,u Bosni je to glavno

to je na kraju krajeva dio islama,ko je musliman vjeruje u te stvari jer u kuranu pise da postoje
Ma kako vjeruje? Pa evo kada pogledam u mojoj siroj familiji ko vjeruje u sihre onda su to ovi ljudi sa sela. A ova familija koja je iz Sarajeva i koja je zavrsila fakultete; ona se sprda sa tim i zajebava se sa tim.

Shvati da u BiH 70% ljudi ne zive po Islamu. Oni zive po evropskim normama i vrijednostima. Piju Alkohol, imaju seks prije braka, odnos "muskarac - zena" , odnos "rodjak - rodica", odnos "djete- roditelj" sve je to sredjeno kroz evrospke vrjednosti a ne Islamske. U Islamu je najnormalnija stvar da ozenis svoju najblizu rodicu. To je Muhamed radio. Ja kada pricam sa svojim poznanikom iz Afganistana; njemu je to najnormalnija stvar. Ja kada bi rekao svojoj majci da zelim da ozenim rodicu ona bi mese odrekla preko novina. Hocu da kazem da nije to ni u ludilu kao sto ti kazes.

Bosnjaci su muslimani jer idu na djumu, jer jedu rahat lokhum, slusaju Ilihije i prouce bismile prije spavanja. To je Islam u Bosni. Islamska - Arapska kultura u Bosni nije prisutna izvan tih nekih tradicionalnih navika. To mozes tek shvatiti kada zivis sa Arapima, Afganistancima duze vrijeme i kada si se sa njima intenzivno druzio. Tek tada jedan bosanac pocinje shvatati da je to sasvim drugi svijet i da su nam evropljani- krscani puno blizi po ponasanju i normama i vrijednostima. To mozda tebi zvuci shokantno ali je to istina. Turci isto zive po evropskim vrijednostima dok Turci sa sela iz Turske zive po mjesavini evropskih i Turskih vrijednosti.
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#147 Re: Simptomi bolesti sihra

Post by theTruePath »

A i ti ga nareda vala,u ostalom u Bosni su oni s fakultetom mala manjina,a ima sad nakon rata masa vjernika na fakultetima koji ipak vjeruju u sihire 8-)
Bosanac_i_Hercegovac
Posts: 72
Joined: 19/02/2010 21:38

#148 Re: Simptomi bolesti sihra

Post by Bosanac_i_Hercegovac »

Ma vjerujem da ima mnogo vjernika u Bosni. Ali u vecini slucajeva i kod njih vrijedi ona izreka Eda Majke:"Posle pive smo na djumi."

I ja sam otkrio te sihre u nasem stanu odmah posle rata. To je bio neki papir zamotan u novini i puno dlaka. Samo uzeo i bacio. I nikad mi se nista nije desio i nikakve babaroge nisam sanjao. Izbjeglice iz Foce nam dosli u ratu u kucu, moj otac ih pustio da tu zive 3 godine a oni gadjali moga djeda sjekirom zato sto je zelio da vidi slike nase. I posle rata ih nismo iz kuce mogli istjerati. Zamolo se nismo pobili na sudu sa njima. Kaze taj cika dedo:"Znasli ti ko sam ja; ma ja sam sa Alijom u ratu..." :D

Eto kakvi ljudi se bave tim sihrama. Te pristalice Alije i Cerica iz raznoraznih Foca i Srebrenica i Sandzaka. Tedsko je vjerovati da jedan Sarajlija ili Tuzlak ili Mostarac moze vjerovati u to.
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#149 Re: Simptomi bolesti sihra

Post by theTruePath »

Druzim se s mostarcima i znam da je kod njih totalno rasireno vjerovanje u sihir,ni u sarajevu nije puno bolje...pa pogledaj koje su hodze koje navodno lijece i prave amajlije :D ti izgleda zivis u dijaspori i ne znas pravo stanje u BIH
Bosanac_i_Hercegovac
Posts: 72
Joined: 19/02/2010 21:38

#150 Re: Simptomi bolesti sihra

Post by Bosanac_i_Hercegovac »

Sarajlija nije neko ko zivi u Sarajevu niti je Mostarac neko ko zivi u Mostaru. Sarajlija je neko ko ide u pozoriste i neko koga je grad uspjeo da izgradi; neko ko je rodjen u Sarajevu kao i njegovi roditelji i eventualno kao i njegovi ili njezini pradjedovi. Neko ko vjeruje sihre nemoze biti gradjanin jer su sihre u biti nesto primitivno. Neko ko vjeruje da je u redu udati se za rodjaka ili ozeniti rodicu isto nemoze biti gradjanin u evropskom smislu jer to se ne uklapa jedno u drugo. Bez obzira sta Muhamed a.s.a.s.a.as. rekao o tome.
Locked