Može li religija pomoći državi BiH ?!

Rasprave o vjerskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
User avatar
Kroksica
Posts: 3062
Joined: 04/08/2012 03:42
Location: Iščapljine

#701 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by Kroksica »

miskin wrote:
Hoces zvat raju sa foruma?
Ako nista napravicemo temu "Miske se zeni" pa cemo podijelit uloge. Fata ce ti bit stari svat. :lol:
Fata ce sjedit odmah do Zijada.

fakat nesto u zadnje vrijeme vrtim po glavi, vakat je sto jest jest, a ima lijepih cura nije da nema, i fizickih i duhovno. Nedavno bio na jednom predavanju u jednom hotelu, bilo ih je dosta zaista, samo treba razabrati dobro, ima tu svega, kao i u nasim redovima, mada 2 prijtelja mi upoznali neke 2, oni prezadovoljni zasad, sinoc bas sjedili i tako oni pricaju i mene prcaju malo, ja im malo dijelio savjete :D
HAHAHAH! Cuj "prezadovoljni za sad" ko da je Golf dvica!

Ma dje ti se zuri, jos si ti mlad. Danas zene nisu normalne, ne mores im nista. :lol:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#702 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by fatamorgana »

miskin wrote:
Ma jašta buraz, fataj se ti dunjaluka, što je sigurno sigurno, ;-)
Bas ima lijepe oci, otvaraju je u struku. Kao sto vjerujem da postoji Onaj koji je stvorio hurije, isto tako sam ubjeđen u njih
Ma samo se nadaj, nada umire posljednja, mi umiremo prije, :lol:
User avatar
miskin
Posts: 1654
Joined: 26/09/2011 23:35

#703 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by miskin »

vatrogasac wrote:
miskin wrote:
Hajd' nek je s hajrom pa nam sljedeći puta stavi sliku onih krišaka i mesa da budu kako Bog zapovijeda, a ne onako kako si ti smlatio. :mrgreen:
?
Kad si negdje oko Kurban bajrama ti pravio nešto sa kriškama hljeba pa po tome posuo komade mesa. Nekakav vaš zenički specijalitet.
Podkriža. :D
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#704 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by vatrogasac »

miskin wrote:
vatrogasac wrote:
Kad si negdje oko Kurban bajrama ti pravio nešto sa kriškama hljeba pa po tome posuo komade mesa. Nekakav vaš zenički specijalitet.
Podkriža. :D
E to. :mrgreen:

Vidiš...kroškica sada pravi palačinke, a zamisli ti tipkaš i neko te obraduje sa 5-6 onako vrućih pa mirišu i odozgo sladoled jal' čokolada. :mrgreen:
User avatar
miskin
Posts: 1654
Joined: 26/09/2011 23:35

#705 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by miskin »

HAHAHAH! Cuj "prezadovoljni za sad" ko da je Golf dvica!

Ma dje ti se zuri, jos si ti mlad. Danas zene nisu normalne, ne mores im nista. :lol:
Gdje sam mlad imam 24 godine, savrsene godine za brak, nijjet mi se ozenit ove godine, ako nista bar slijedece, ako se ne ozenim do tada vec cu se zabrinut. Zadovoljni njihovom vjerom, to sam mislio, mada je to sve sminka, svako se trudi predstaviti se u njaboljem stanju, kako ide izreka mamim te mamim, a kad te namamim i hljeb ti zabranim.. Ima zaista finih cura. Koliko znam i ti se zenskog roda, tako da ti ova zadnja konstatacija ne stoji :D
User avatar
miskin
Posts: 1654
Joined: 26/09/2011 23:35

#706 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by miskin »

Vidiš...kroškica sada pravi palačinke, a zamisli ti tipkaš i neko te obraduje sa 5-6 onako vrućih pa mirišu i odozgo sladoled jal' čokolada. :mrgreen:
Bogami ja rucao grasak i izasao na jaciju, dosao kuci tek oko 22:00 i uzmem malo salame i ima neka strudla sa marmeladom, a i zube sam oprao maloprije, uz to jos evo radim sklekove i trbusnjake, malo da se zategnem za buduce mlade :-D i ako bi kakav dzihad ispao negdje u blizini
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#707 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by fatamorgana »

miskin wrote:
Vidiš...kroškica sada pravi palačinke, a zamisli ti tipkaš i neko te obraduje sa 5-6 onako vrućih pa mirišu i odozgo sladoled jal' čokolada. :mrgreen:
Bogami ja rucao grasak i izasao na jaciju, dosao kuci tek oko 22:00 i uzmem malo salame i ima neka strudla sa marmeladom, a i zube sam oprao maloprije, uz to jos evo radim sklekove i trbusnjake, malo da se zategnem za buduce mlade :-D i ako bi kakav dzihad ispao negdje u blizini
džiha, džiha, džihad, :lol:
User avatar
Kroksica
Posts: 3062
Joined: 04/08/2012 03:42
Location: Iščapljine

#708 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by Kroksica »

miskin wrote:
HAHAHAH! Cuj "prezadovoljni za sad" ko da je Golf dvica!

Ma dje ti se zuri, jos si ti mlad. Danas zene nisu normalne, ne mores im nista. :lol:
Gdje sam mlad imam 24 godine, savrsene godine za brak, nijjet mi se ozenit ove godine, ako nista bar slijedece, ako se ne ozenim do tada vec cu se zabrinut. Zadovoljni njihovom vjerom, to sam mislio, mada je to sve sminka, svako se trudi predstaviti se u njaboljem stanju, kako ide izreka mamim te mamim, a kad te namamim i hljeb ti zabranim.. Ima zaista finih cura. Koliko znam i ti se zenskog roda, tako da ti ova zadnja konstatacija ne stoji :D
Pa jasta si nego mlad, vidi ti se po prici, o godinama da ne zborim. :D
User avatar
nasa
Posts: 8023
Joined: 25/08/2012 16:46

#709 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by nasa »

miskin wrote:
HAHAHAH! Cuj "prezadovoljni za sad" ko da je Golf dvica!

Ma dje ti se zuri, jos si ti mlad. Danas zene nisu normalne, ne mores im nista. :lol:
Gdje sam mlad imam 24 godine, savrsene godine za brak, nijjet mi se ozenit ove godine, ako nista bar slijedece, ako se ne ozenim do tada vec cu se zabrinut. Zadovoljni njihovom vjerom, to sam mislio, mada je to sve sminka, svako se trudi predstaviti se u njaboljem stanju, kako ide izreka mamim te mamim, a kad te namamim i hljeb ti zabranim.. Ima zaista finih cura. Koliko znam i ti se zenskog roda, tako da ti ova zadnja konstatacija ne stoji :D
Pa vidim ima i novina ,nadam se da ces biti zadovoljan kao i tvoji prijatelji ako nedo Bog ne budes suti i trpi ;-) onda ce ona biti zadovoljna! :D
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#710 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by fatamorgana »

Ma vidim ja po postovima vjernika da religija neće pomoći državi, :lol:
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#711 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by vatrogasac »

fatamorgana wrote:Ma vidim ja po postovima vjernika da religija neće pomoći državi, :lol:
Hoćemo....natalitetom. :mrgreen:
User avatar
nasa
Posts: 8023
Joined: 25/08/2012 16:46

#712 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by nasa »

fatamorgana wrote:Ma vidim ja po postovima vjernika da religija neće pomoći državi, :lol:
Kako bi joj ti pomogao ateizmom? :D
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#713 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by fatamorgana »

nasa wrote:
fatamorgana wrote:Ma vidim ja po postovima vjernika da religija neće pomoći državi, :lol:
Kako bi joj ti pomogao ateizmom? :D
Humorizmom, :kravata:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#714 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by fatamorgana »

nasa wrote:
fatamorgana wrote:Ma vidim ja po postovima vjernika da religija neće pomoći državi, :lol:
Kako bi joj ti pomogao ateizmom? :D
Nego, nešto kontam, ja sam joj već pomog'o time što nisam ništa ukr'o, ;-)
User avatar
miskin
Posts: 1654
Joined: 26/09/2011 23:35

#715 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by miskin »

Pa jasta si nego mlad, vidi ti se po prici, o godinama da ne zborim. :D
Pusti tu pricu, sutra bi se ja zenio da se ja pitam, dosadilo mi samom spavat, neki dan mami govorim mogul s tobom spavat, pa mi ne da.

Al bas sam poceo ozbiljno razmisljat o tome, uvijek je bilo price, ali ono zeza neka, sad sam zagrizao, cekam nesto da mi se desi, pa da trazimo, probio mi se jedan clan familije na politicku scenu, jedan ministar u ZDK, ako bude nafake i za mene onda. :D :D
User avatar
miskin
Posts: 1654
Joined: 26/09/2011 23:35

#716 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by miskin »

Pa vidim ima i novina ,nadam se da ces biti zadovoljan kao i tvoji prijatelji ako nedo Bog ne budes suti i trpi ;-) onda ce ona biti zadovoljna! :D
Mislis saburaj i sucuraj? Ma nema jos nikakvih novina sto se kaze covjek snuje Bog određuje
User avatar
nasa
Posts: 8023
Joined: 25/08/2012 16:46

#717 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by nasa »

fatamorgana wrote:
nasa wrote:
fatamorgana wrote:Ma vidim ja po postovima vjernika da religija neće pomoći državi, :lol:
Kako bi joj ti pomogao ateizmom? :D
Nego, nešto kontam, ja sam joj već pomog'o time što nisam ništa ukr'o, ;-)
Pa to je za nagrade u ovakvoj zemlji :mrgreen:
User avatar
miskin
Posts: 1654
Joined: 26/09/2011 23:35

#718 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by miskin »

Nego, nešto kontam, ja sam joj već pomog'o time što nisam ništa ukr'o, ;-)
jel sto nisi htio ili sto nisi mogao
User avatar
Kroksica
Posts: 3062
Joined: 04/08/2012 03:42
Location: Iščapljine

#719 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by Kroksica »

miskin wrote:
Pa jasta si nego mlad, vidi ti se po prici, o godinama da ne zborim. :D
Pusti tu pricu, sutra bi se ja zenio da se ja pitam, dosadilo mi samom spavat, neki dan mami govorim mogul s tobom spavat, pa mi ne da.

Al bas sam poceo ozbiljno razmisljat o tome, uvijek je bilo price, ali ono zeza neka, sad sam zagrizao, cekam nesto da mi se desi, pa da trazimo, probio mi se jedan clan familije na politicku scenu, jedan ministar u ZDK, ako bude nafake i za mene onda. :D :D
Bola Miske, ne mores danas pokupit prvu i zenit, proslo je to vrijeme, moras je dobro upoznat da bi je zenio.
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#720 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by fatamorgana »

miskin wrote:
Nego, nešto kontam, ja sam joj već pomog'o time što nisam ništa ukr'o, ;-)
jel sto nisi htio ili sto nisi mogao
Ma nisam htio u kaemovima, pokupili prije sve dolare, :lol:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#721 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by fatamorgana »

miskin wrote:
Nego, nešto kontam, ja sam joj već pomog'o time što nisam ništa ukr'o, ;-)
jel sto nisi htio ili sto nisi mogao
A možda što nisam znao, :lol:
User avatar
miskin
Posts: 1654
Joined: 26/09/2011 23:35

#722 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by miskin »

Bola Miske, ne mores danas pokupit prvu i zenit, proslo je to vrijeme, moras je dobro upoznat da bi je zenio.
Pa nisam ni rekao da bi pokupio prvu, normalno da bi se prvo upoznali, jel vec kako to ide, ali ne bih sad hodao sa djevojkom 2 godine da bih znao bil je zenio ili ne bih. Kod mene komsija hodao tako s jednom 8 godine i na kraju se razisli.
User avatar
Kroksica
Posts: 3062
Joined: 04/08/2012 03:42
Location: Iščapljine

#723 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by Kroksica »

miskin wrote:
Bola Miske, ne mores danas pokupit prvu i zenit, proslo je to vrijeme, moras je dobro upoznat da bi je zenio.
Pa nisam ni rekao da bi pokupio prvu, normalno da bi se prvo upoznali, jel vec kako to ide, ali ne bih sad hodao sa djevojkom 2 godine da bih znao bil je zenio ili ne bih. Kod mene komsija hodao tako s jednom 8 godine i na kraju se razisli.
Bolje sto su se razisli nego da su se uzeli. A ti, pamet u glavu.
User avatar
miskin
Posts: 1654
Joined: 26/09/2011 23:35

#724 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by miskin »

Ma nisam htio u kaemovima, pokupili prije sve dolare, :lol:
Ako ti kazem da znam gdje ima rijala, ali dosta rijala?
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#725 Re: Može li religija pomoći državi BiH ?!

Post by vatrogasac »

Kroksica wrote: Bola Miske, ne mores danas pokupit prvu i zenit, proslo je to vrijeme, moras je dobro upoznat da bi je zenio.
Nema šanse. Uhvatio Mujo zlatnu ribicu i slijedi želja i Mujo patriota zatraži koridor Vc da to odmah pukne preko cijele Bosne pa i Hercegovine i ribica se počne češati pa pravdati kako to njoj nije problem bilo gdje, ali u Bosni nego da on traži šta drugo...Mujo skaharen ono...hajd daj šta daš ...pa poželi da zna šta mu Fata misli...češe se ribica onim perajama pa će Muji:" Kako bi ti onaj autoput?" :mrgreen:
Post Reply