Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Dino777
Posts: 846
Joined: 29/04/2014 12:49

#2226 Re: Horde Zla

Post by Dino777 »

Koshpa wrote:Image

Evo jedna s juga 8)
Otkud ova? :D dobra
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72779
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2227 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

http://sport033.com/foto-jos-jedno-sjaj ... hordi-zla/

sutra i poduži video.. nema se snage večeras :D
lutko
Posts: 179
Joined: 05/01/2004 00:00
Contact:

#2228 Re: Horde Zla

Post by lutko »

Jedno pitanje za normalne navijače Sarajeva.

Je li u redu transparentom od 20-ak metara veličati ovu gnjidu ?
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /120627074
User avatar
plemba
Posts: 13416
Joined: 16/01/2008 17:00
Location: iza ugla

#2229 Re: Horde Zla

Post by plemba »

lutko wrote:Jedno pitanje za normalne navijače Sarajeva.

Je li u redu transparentom od 20-ak metara veličati ovu gnjidu ?
http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /120627074
ja koji nisam pitar sam sinoc otisao i bodrio sarajevo, bosanskohercegovacki klub u europi i sve je bilo odlicno do trenutka kad su hordasi pokazali ovaj transparent.

zgadio mi se zivot.

pa ne mozes skandirati "istina za Vedrana" i podici ovaj transparent. to ne moze ici zajedno, nikako, nigdje i pod nikakvim uslovima. zaista sam razocaran. :sad: :sad: :sad:
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2230 Re: Horde Zla

Post by Vodja uvale »

Još 5 hiljada ljudi stoji iza, a njih 90 posto nema pojma šta se diže..
Katastrofa..
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#2231 Re: Horde Zla

Post by north »

To su njegovi neki narkomančići koji to digoše i za im treba nogu u usta uvaliti..cijela tribina nema nikakve veze sa tim niti to podržava, a vjerujem ni momci koji istu vode..barem se znadam za ovo drugo, za prvo sam siguran da 99% tribine se grozi time..jedini minus čitavog sinoćnjeg spektakla..
User avatar
Reglan
Posts: 4839
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: bordo-bijeli

#2232 Re: Horde Zla

Post by Reglan »

Odvratno.
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#2233 Re: Horde Zla

Post by burek_in_space »

Sa sjevera chuje se huk, idi u p.m. Edine Vuk! :thumbup:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#2234 Re: Horde Zla

Post by The 51st State »

vrhunski sinoc, koreo tehnicki savrseno izveden, dosta i lomova tokom tekme.
F&N
Posts: 3970
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#2235 Re: Horde Zla

Post by F&N »

Vuk je bio prije jedan od vidjenjih ljudi na sjeveru. Momak koji je svojevremeno i vodio navijanje. Svi koji su ikad bili s njima na stadionu, u busu na nekom gostovanje, u belaju, ce reci da je bio mangup, saljivdzija, veliki zaljubljenik u Sarajevo, rodjeni vodja...

To sta je Vuk uradio mimo stadiona u svom privatnom zivotu je njegova stvar i on za to odgovara. Mada cu vam samo reci da nije sve onako kako je pisalo u novinama i kako se plasiralo u medijima, pritisak javnosti je bio prevelik i sudija nije ni pomislilo da uzme u obzir neke dokaze, no necu o tome dalje nebitno je sada...

Ja ne stojim iza parole, ali cu reci da mi je Vuk bio i bice uvijek draga osoba. To sto je on ubio covjeka u obracunu medjusobnom, odgovara za to. To je njegova stvar. To je njegov idiotluk u koji je sam sebe doveo. No to kao prvo nije bilo dio tribine, hordi, stadiona. Ovdje je Vuku odato priznanje, barem ja to tako vidim, za ono STA JE ON BIO I STA JE ZNACIO SJEVERU.

Pitajte ratne kolege sta misle o Ismetu Ćeli? Isti slucaj.
zlajapravaraja
Posts: 4039
Joined: 23/10/2009 12:56

#2236 Re: Horde Zla

Post by zlajapravaraja »

Kad se vec prica o katastrofama...

Mikrofon :roll: preko razglasa :roll: koji nadjacava citav stadion i huk :roll: pa jos gotovo cijelo vrijeme :roll:

Znam da je tesko na nenatkrivenoj tribini, ali ono je apsolutni ULTRA-NO-GO, djeco draga :|

Najdobornamjernije..
User avatar
jalijas74
Posts: 1349
Joined: 17/11/2010 15:10

#2237 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »

Sta je to uradio doticni ubica za grupu ?
Recicu vam ja , nista !
Vodali smo ga ko klinca sa sobom a on nas je smekao agenturi.
Uspio je izgubiti transparent dug 40 metara. Stao na stranu agenture dok je bila faza bojkota sjevera i lociranje na zapadu, konstantno spletkario u dolivao ulje na vatru. Kad su ga agenti otpilili pokusao je da se uvuce u progresivni dio Hz zapad. U Belgiju mu je ocitana lekcija citaj zabranili smo mu da unese baklju i to je jedino sto je ispostovao. Kasnije je mogao biti samo pojedinac na zapadu sa progresivnim djelom Hz.
Pojavio se sam ali sav nikakav kada smo bili prvi puta u Banja Luci i to je to, vrlo brzo ce kasnije ubiti momka i postati ubica.

Zaista sramno za Hz da jednog ubicu koji iz svojih hirova, gluposti i mangupluka robija staviti u isti kos sa jednim Sokolom koji robija zbog Hz.

1. IZDRZI EDIN VUK = IZDRZI SOKOLE
ne moze ni u istu recenicu a kamo li u isti kontekst

2. ISTINA ZA VEDRANA
gdje se trazi kazna za ubicu i podrzavanje ubice ne moze u isti kontekst kao ni stavka 1.

I iskreno bi volio kada bi nas komsije na sljedecem derbiju prozvale zbog ovoga, imaju zicer mi smo im ga dali.

Stid me je ove parole doslo mi je da placem kad sam je vidio na slikama sinoc.

A taj huk sa sjevera sinoc za njegovu podrsku da izdrzi je sigurno bio moj glasan prdez.
Last edited by jalijas74 on 22/08/2014 11:06, edited 2 times in total.
User avatar
Magarece_godine
Posts: 2563
Joined: 07/05/2009 19:51

#2238 Re: Horde Zla

Post by Magarece_godine »

F&N wrote:Vuk je bio prije jedan od vidjenjih ljudi na sjeveru. Momak koji je svojevremeno i vodio navijanje. Svi koji su ikad bili s njima na stadionu, u busu na nekom gostovanje, u belaju, ce reci da je bio mangup, saljivdzija, veliki zaljubljenik u Sarajevo, rodjeni vodja...

To sta je Vuk uradio mimo stadiona u svom privatnom zivotu je njegova stvar i on za to odgovara. Mada cu vam samo reci da nije sve onako kako je pisalo u novinama i kako se plasiralo u medijima, pritisak javnosti je bio prevelik i sudija nije ni pomislilo da uzme u obzir neke dokaze, no necu o tome dalje nebitno je sada...

Ja ne stojim iza parole, ali cu reci da mi je Vuk bio i bice uvijek draga osoba. To sto je on ubio covjeka u obracunu medjusobnom, odgovara za to. To je njegova stvar. To je njegov idiotluk u koji je sam sebe doveo. No to kao prvo nije bilo dio tribine, hordi, stadiona. Ovdje je Vuku odato priznanje, barem ja to tako vidim, za ono STA JE ON BIO I STA JE ZNACIO SJEVERU.

Pitajte ratne kolege sta misle o Ismetu Ćeli? Isti slucaj.
Drugar tom logikom mogao je biti i trans za Radovana. Doprinosio je klubu prije rata, a to sta je mimo toga radio je njegova stvar ...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72779
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#2239 Re: Horde Zla

Post by Velkoski »

agent_001
Posts: 1117
Joined: 09/08/2010 00:32

#2240 Re: Horde Zla

Post by agent_001 »

north wrote:To su njegovi neki narkomančići koji to digoše i za im treba nogu u usta uvaliti..cijela tribina nema nikakve veze sa tim niti to podržava, a vjerujem ni momci koji istu vode..barem se znadam za ovo drugo, za prvo sam siguran da 99% tribine se grozi time..jedini minus čitavog sinoćnjeg spektakla..
Nisi u pravu.
User avatar
jalijas74
Posts: 1349
Joined: 17/11/2010 15:10

#2241 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »

burek_in_space wrote:Sa sjevera chuje se huk, idi u p.m. Edine Vuk! :thumbup:
Respekt imas muda, sad ce te ganjati ovi njegovi narkomancici :)
testni_akaunt
Posts: 677
Joined: 26/06/2013 08:44

#2242 Re: Horde Zla

Post by testni_akaunt »

F&N

priča ti je glupa totalno. Ubica je al je dobar automehaničar,navijač,doktor,brat bio?
testni_akaunt
Posts: 677
Joined: 26/06/2013 08:44

#2243 Re: Horde Zla

Post by testni_akaunt »

Magarece_godine wrote:
F&N wrote:Vuk j.....
Drugar tom logikom mogao je biti i trans za Radovana. Doprinosio je klubu prije rata, a to sta je mimo toga radio je njegova stvar ...

bravo!
agent_001
Posts: 1117
Joined: 09/08/2010 00:32

#2244 Re: Horde Zla

Post by agent_001 »

jalijas74 wrote:Sta je to uradio doticni ubica za grupu ?
Recicu vam ja , nista !
Vodali smo ga ko klinca sa sobom a on nas je smekao agenturi.
Uspio je izgubiti transparent dug 40 metara. Stao na stranu agenture dok je bila faza bojkota sjevera i lociranje na zapadu, konstantno spletkario u dolivao ulje na vatru. Kad su ga agenti otpilili pokusao je da se uvuce u progresivni dio Hz zapad. U Belgiju mu je ocitana lekcija citaj zabranili smo mu da unese baklju i to je jedino sto je ispostovao. Kasnije je mogao biti samo pojedinac na zapadu sa progresivnim djelom Hz.
Pojavio se sam ali sav nikakav kada smo bili prvi puta u Banja Luci i to je vrlo brzo ce kasnije ubiti momka i postati ubica.

Zaista sramno za Hz da jednog ubicu koji iz svojih hirova, gluposti i mangupluka robija staviti u isti kos sa jednim Sokolom koji robija zbog Hz.

1. IZDRZI EDIN VUK = IZDRZI SOKOLE
ne moze ni u istu recenicu a kamo li u isti kontekst

2. ISTINA ZA VEDRANA
gdje se trazi kazna za ubicu i podrzavanje ubice ne moze u isti kontekst kao ni stavka 1.

I iskreno bi volio kada bi nas komsije na sljedecem derbiju prozvale zbog ovoga, imaju zicer mi smo im ga dali.

Stid me je ove parole doslo mi je da placem kad sam je vidio na slikma sinoc.

A taj huk sa sjevera sinoc za njegovu podrsku da izdrzi je sigurno bio moj glasan prdez.
To što si napiso' može tvrditi samo neko kome je komšija ili jaran prič'o kako je išo na tekme, znači nije istina.
Da li je trebalo ili nije druga stvar, ali je uradio za grupu mnogo dok nije posto ovo što je sada.
Last edited by agent_001 on 22/08/2014 11:09, edited 1 time in total.
F&N
Posts: 3970
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#2245 Re: Horde Zla

Post by F&N »

Nije isto ali nema veze. Necu dalje na ovu temu...
User avatar
jalijas74
Posts: 1349
Joined: 17/11/2010 15:10

#2246 Re: Horde Zla

Post by jalijas74 »

agent_001 wrote:To što si napiso' može tvrditi samo neko kome je komšija ili jaran prič'o ako je išo na tekme, znači nije istina. Da li je trebalo ili nije druga stvar, ali je uradio za grupu mnogo dok nije posto ovo što je sada.
Beze ti je prica sve je ovo istina ako imas neki argument velicanja Edinovih djela reci. Ja sam ga licno popeo prvi puta na sipku u maloj dvorani Skenderije.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#2247 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

@Jalijas govori istinu. Sve je tako bilo.
Ona parola je bila bespotrebna. Suvisna totalno.

Sve drugo od Hz sinoc, savrseno.
agent_001
Posts: 1117
Joined: 09/08/2010 00:32

#2248 Re: Horde Zla

Post by agent_001 »

jalijas74 wrote:
burek_in_space wrote:Sa sjevera chuje se huk, idi u p.m. Edine Vuk! :thumbup:
Respekt imas muda, sad ce te ganjati ovi njegovi narkomancici :)
Zašto tako postavljaš stvari i zakuhavaš priču i to tastaturom. Imo si priliku, i imaš jo, pošto si vidim upučen, trebo si skinut tu parolu tim "narkomančičima" ili se obrati kome treba pa riješi to na svoj način.
Priča na ovu temu će otići u krivom smijeru, bolje bi bilo staviti tačku. Bilo je kako je bilo, i da završimo, doči će do bezvezne rasprave koja neće ništa dobrog donjeti..
agent_001
Posts: 1117
Joined: 09/08/2010 00:32

#2249 Re: Horde Zla

Post by agent_001 »

jalijas74 wrote:
agent_001 wrote:To što si napiso' može tvrditi samo neko kome je komšija ili jaran prič'o ako je išo na tekme, znači nije istina. Da li je trebalo ili nije druga stvar, ali je uradio za grupu mnogo dok nije posto ovo što je sada.
Beze ti je prica sve je ovo istina ako imas neki argument velicanja Edinovih djela reci. Ja sam ga licno popeo prvi puta na sipku u maloj dvorani Skenderije.
Neznam te lično, pa ne mogu tvrditi da li jesi ili nisi, ja nega razdvajam "do i od" čuvo mi je leđa i sto i jednoj situaciji i ja sam njemu, mada nismo neka raja bili, nego kao ekipa, ne bih da se raspravljam, ne veličam ali i ne pljujem, svako odgovara za svoja djela pa i on, dobra ču hvalit loša ću kudit.
User avatar
TheProfessional
Posts: 155
Joined: 13/04/2013 19:27

#2250 Re: Horde Zla

Post by TheProfessional »

Samo da vas informisem; Vasa prica na ovom forumu (ili bilo kojem drugom) nece nista rijesiti. :vozdra:

PS
Ko misli da je na tribini lako imati situaciju "Vuk sit, ovce na broju" nek izvoli, ali samo konkretno.

PS2
U BL je Edin dosao sa jos 4 momka. Da je bio nikakav nije tacno. Da je bio manje raspolozen nego inace i stajao sa strane vecinu vremena, to da.

PS3
Nisam ucestvovao u: ideji za parolu, u financiranju ni u izradi iste. Moje licno misljenje je nesto drugo i o toj temu cu ga zadrzati za sebe. Sto se tribine tice, puno nenavijackih stvari se infiltriralo i gotovo ih je nemoguce iskorijeniti. I to je tako u 90% grupa, pogotovo ovim uslovno receno masivnijim gdje su svi koji se nadju na tribini Horde zla pa bilo da su tu prvi ili posljednji put, jednom godisnje ili svaku utakmicu...
Post Reply