Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Ali_G
Posts: 4641
Joined: 02/03/2002 00:00

#20551 FK Sarajevo

Post by Ali_G »

E jebes i igrace i trenera ako psihicki padnu protiv Goska.
Onog Comora mi postaje biti zao. Koji ga ku*ac vise forsiraju na beku kad momak ne umije.
Pitari-CHWIILA
Posts: 323
Joined: 24/08/2011 16:18

#20552 Re: FK Sarajevo

Post by Pitari-CHWIILA »

[quote="Ali_G"]Kad malo vise budemo realni mozda i napravimo neki iskorak. Nakon pobjede u Tuzli smo ih digli u zvijezde, najavljivali borbu za titulu, ocekivali kiks komsija. A jebena Sloboda ne zna hoce li nakon 31marta uopste nastupati u ligi, dovode nase propale igrace i to je bio kao neki protivnik na kojem cemo pokazati snagu.
Ova formacija danas je cisto ubistvo. Vezni red Handzic, Husic i Scepanovic. Ne znam sta smo ocekivali? Opet smo nagomilali napadaca, a veza nam je nula bodova. Alternative ni za bekove izgleda nema.
Nakon sljedeca 3 kola cemo definitivno znati na cemu smo ove sezone.
I nek ide vise i politika uprave u neku stvar s najavama borbe za titulu. Ispadamo smijesni do bola, postajemo predmet ismijavanja. Dokle vise jbt.

I sto se tice namjestanja. Hajde da vidimo ko je namjestio i zasto? Sve insajderi na forumu. E pa dajte nam informaciju da i mi obicna svjetina konacno progledamo. Dosta je vise kako god[/quot

Eto haveru po tebi je gosk neki protivnik. Niko sa sigurnoscu ne moze tvrditi da je radjeno i uradjeno radi kladionice ali da smrdi...smrdi i to zestoko a ti misli sta hoces.
Igras kod kuce , dobio si prvu na strani i to ekipu koja se bori za opstanak a ima neku tradiciju i neke rezultati u svojoj historiji..i fasujes 2 kom od goska (200 kuca , posta i kafana)...dosla ti raja da te podrze (fina posjeta) a ti imas jedan sut i nijedan zicer...ne mora znaciti nista a moze (isto tako) znaciti puno. Pogotovo kad skontas da je ekipa virsli i konzervi izasla iz mraka svoji siromasnih kuca i hladno (bez grca na licu) podarila tom istom gosku 4 kom...na njihovoj teritoriji.
E sad nam ti objasni kako to i kako u 7 dana dva lica jedne te iste ekipe..?
Pitari-CHWIILA
Posts: 323
Joined: 24/08/2011 16:18

#20553 Re: FK Sarajevo

Post by Pitari-CHWIILA »

virsle i konzerve bi ovu danasnju tekmu (sa jovicem na celu) dobile sa 3 razlike...tek toliko da nam pokazu da mi nismo u pravu.....a nas libo taki , pobjeda je pobjeda !!!
User avatar
hordash
Posts: 419
Joined: 29/03/2009 16:49

#20554 Re: FK Sarajevo

Post by hordash »

Na FTV-u rekose da je Upravni odbor podnio ostavku (nezvanicno).
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#20555 Re: FK Sarajevo

Post by Cienfuegos »

jebo lud zbunjenog...opet :-)
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#20556 Re: FK Sarajevo

Post by ruud »

Image

jel idalje euforija
User avatar
_Reds_
Posts: 9365
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#20557 Re: FK Sarajevo

Post by _Reds_ »

ruud wrote:Image

jel idalje euforija
ruud wrote:ne sjecam se kad sam gledao borbenije Sarajevo, zasluzena pobjeda i 3 bobe.. :dance: :dance: :dance:

Gošk ima da pometemo :dance: :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#20558 Re: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

i sta je sad sa Upravom? Svi otisli ili samo neki? :roll:

prva val udario i svi sad skacemo iz camca? :-)
User avatar
weedonjaaa
Posts: 714
Joined: 07/01/2012 13:07
Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..

#20559 Re: FK Sarajevo

Post by weedonjaaa »

Prodali tekmu, uzeli pare i sad idu iz kluba. Znači sjetim im se milih svaki dan. Redom do nane!
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#20560 Re: FK Sarajevo

Post by Mikado »

Image
weca
Posts: 8
Joined: 21/06/2010 21:44

#20561 Re: FK Sarajevo

Post by weca »

s3d4m wrote:Evo vec 15 dana razmisljam dali da ovo napisem.. svjestan sam da ce sad mnogi osuti paljbu po meni.. vidim da se stvara neka euforija (sampioni, prekucavanje lige itd.).. mnogi od ljubavi prema klubu nevide koliko se tamnih oblaka nadvilo nad klubom.. iz izvora koje imam, ono sto ce se desiti po meni u narednih 5 kola je sledece: 1. Neki od igraca su dogovoreni (koga zanimaju detalji PP).. 2. Los start par vezanih poraza.. 3. Smjena trenera.. 4. Podjela na tribini na one koji su za i one koji su za ¨nove¨.. 5. Ogroman pritisak na upravu medijski rat i pozivi na smjene od strane par novinara (koga zanima detaljnije PP).. dalje svima je jasno sta nastupa.

Ja se sa ovim iskljucujem iz svih daljnjih diskusija. Nezelim da me optuze za trolanje. Cujemo se u sestom kolu premier lige! Pamet u glavu, drzati oci sirom otvorene i punu podrsku davati ovoj upravi bez obzira na sve!

PS. Zelim i ovo reci..ovo nema veze sa ovim sto sam gore napisao.. ovo je vezano za posve neke druge stvari koje su se desile.. Svi znate da sam bezuslovno podrzavao Mirzu V. i prizeljkivao njegov prvo ostanak, a kasnije povratak u fk Sarajevo.. vise to nije slucaj.. duboko sam razocaran i neke su mi stvari mnogo jasnije.. nek mu je sa srecom ma gdje bio samo ne u fk Sarajevo.. Jos jednom ponavljam ovo nema veze sa gore napisanim vec sa nekim saznanjima o proslosti. Zelim se takodjer i izvinuti svima jer nisam bio u pravu.
Prvo što mi pada na pamet je ovaj post....
roboth
Posts: 713
Joined: 12/11/2011 22:14

#20562 Re: FK Sarajevo

Post by roboth »

Zasto se prema nama odnose svi ko prema smecu. Imaju nasu podrsku, znaju da smo naivni, da cemo ih dizati u nebesa nakon neke sitnice koju urade,pa nas vuku nas za nos.
Koji je razlog dolaska Irfana Redzepagica na mjesto clana Uprave? Jel zato sto voli klub? NIJE, NE VOLI ON FK SARAJEVO, DOSAO JE ZBOG NEKIH DRUGIH RAZLOGA!!!
Price Dine Selimovica? Samo naivni ljudi poput nas mogu nasjesti na to. Isti slucaj kao i dok je Blekic bio tu. Mozda Selimovic i pokusava nesta ,ali ko ce vise znati.
caros
Posts: 1360
Joined: 16/03/2012 19:05

#20563 Re: FK Sarajevo

Post by caros »

roboth wrote:Zasto se prema nama odnose svi ko prema smecu. Imaju nasu podrsku, znaju da smo naivni, da cemo ih dizati u nebesa nakon neke sitnice koju urade,pa nas vuku nas za nos.
Koji je razlog dolaska Irfana Redzepagica na mjesto clana Uprave? Jel zato sto voli klub? NIJE, NE VOLI ON FK SARAJEVO, DOSAO JE ZBOG NEKIH DRUGIH RAZLOGA!!!
Price Dine Selimovica? Samo naivni ljudi poput nas mogu nasjesti na to. Isti slucaj kao i dok je Blekic bio tu. Mozda Selimovic i pokusava nesta ,ali ko ce vise znati.
Haj ne vrši nuždu na forumu.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5358
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#20564 Re: FK Sarajevo

Post by Slo Burner »

Mozda nije moje da vam se mjesam na temu, ali cu ipak reci :D
Jedna gostujuca pobjeda i totalna euforija, sljedeci poraz i omdah totalno pljuvanje, skidanje glave i teorije zavejre.
Treba pustiti jedne te iste ljude da rade u klubu bar dvije godien i da naprave neki sistem. To se ne radi preko noci, kad je Plisek bio trener ja sam zaista mislio da ce se nesto napraviti od Sarajeva jer bi mi iskreno bilo drago da veliki klubovo pocnu i da izgledaju tako. U ovom trenutku samo Široki i Željo lice na klubove sa sistemom
:bih:
donja_crtica
Posts: 668
Joined: 09/06/2008 13:45

#20565 Re: FK Sarajevo

Post by donja_crtica »

nekad se pitam što ovo meni treba.
User avatar
ruud
Posts: 4129
Joined: 30/07/2008 15:29

#20566 Re: FK Sarajevo

Post by ruud »

_Reds_ wrote:
ruud wrote:ne sjecam se kad sam gledao borbenije Sarajevo, zasluzena pobjeda i 3 bobe.. :dance: :dance: :dance:

Gošk ima da pometemo :dance: :mrgreen:
ovo prvo stoji, i zaista su fenomenalno igrali u Tuzli, i shodno tome sam i mislio da cemo ih pomesti, kao sto bi ih i pomeli da smo igrali barem u pola kao protiv Slobode..
ali na Kosevu pred nekoliko hiljada navijača protiv ekipe iz nekog sela sa maximalno 5000 stanovnika NE UPUTITI ŠUT U OKVIR GOLA kako treba, onda je to baš sramota.. :roll:
al hajd i to sve, Bože moj, dođe i neka ekipa koja je bude baš nabrijana pa te i pobjedi, to se moze razumjeti,
al nakon 90 minuta solidnog navijanja, skoro pa bez prestanka, da igrači čak i na poziv navijača "Dođite vamo", ne dođu do tribine :x onda pocnem razmisljati i o ovome;
weedonjaaa wrote:Prodali tekmu, uzeli pare i sad idu iz kluba. Znači sjetim im se milih svaki dan. Redom do nane!
agent_001
Posts: 1117
Joined: 09/08/2010 00:32

#20567 FK Sarajevo

Post by agent_001 »

I poslije svih sranja koja su ovi samozvani i zlonamjerni portali pisali o nama vi ih dalje uzimate zaozbiljno!! Ccc
Danas su igrači odigrali sramotno i za to će biti kažnjeni, i stručni štab, sazvana je sjednica, jer smo poćeli da funkcionišemo kao normalan klub, da se presjeće i skonta kako najbolje riješiti ovu današnju stamotu!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#20568 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Slo Burner wrote:Mozda nije moje da vam se mjesam na temu, ali cu ipak reci :D
Jedino sto si u pravu je da ne treba da se mijesas...
Ali_G
Posts: 4641
Joined: 02/03/2002 00:00

#20569 Re: FK Sarajevo

Post by Ali_G »

Super, eto nek je prodata utakmica. Mene zanima ko je to prodao utakmicu? Kad treba lobirati za pojedine clanove uprave, kad treba smjenjivati onda redovno izlijecu aferimi i provjerene informacije. Daj i sada nam iznesite ekskluzivne informacije. Koji su to clanovi najavljivalio ostavke? Zasto?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#20570 Re: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

Slo Burner wrote:Mozda nije moje da vam se mjesam na temu, ali cu ipak reci :D
Jedna gostujuca pobjeda i totalna euforija, sljedeci poraz i omdah totalno pljuvanje, skidanje glave i teorije zavejre.
Treba pustiti jedne te iste ljude da rade u klubu bar dvije godien i da naprave neki sistem. To se ne radi preko noci, kad je Plisek bio trener ja sam zaista mislio da ce se nesto napraviti od Sarajeva jer bi mi iskreno bilo drago da veliki klubovo pocnu i da izgledaju tako. U ovom trenutku samo Široki i Željo lice na klubove sa sistemom
:bih:
da je bila totalna nije...sa moje strane nije nikakve bilo euforije, ali protiv GOSKa kojeg nabusis u gostima 4-1 i onda isti izgube od jedne Slavije i dodju tebi..najmanje sto se moze ocekivati je pobjeda? zar ne?

sto se tice zavjere, uvijek imas te navijace za bilo koji klub...kao sto sam ranije rekao nemoguce je da je prodana utakmica, jedino da su svih 11 igraca kupili da podbace i onako odigraju :roll:

sve sto mogu reci nasim navijacima ne kakite, ta prica da je utakmica prodana je utjeha neka kojom samo brukate ostale navijace

ako jeste prodaja, dok ne bude dokaza kakvog solidnog ne laprdaj bezveze

ekipa nije odigrala 0.01% kao sto je prosle sedmice igrala i to je to
User avatar
Radar71
Posts: 7288
Joined: 21/07/2010 15:43

#20571 Re: FK Sarajevo

Post by Radar71 »

Haj ba uzecemo sad Velez i ovo cemo zaboraviti :D :bih: :bih:
User avatar
BegA_
Posts: 4029
Joined: 28/02/2011 21:28
Location: Kod amidze Vincenta

#20572 Re: FK Sarajevo

Post by BegA_ »

Image

Po tri bobe u Zenicu!
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#20573 Re: FK Sarajevo

Post by afannedim »

trebinjac, čomor, koji k...c oni više rade u klubu pa trebinjac danas ko duh, prolazili ljudi kroz njega ne pored njega gluho bilo.
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#20574 Re: FK Sarajevo

Post by Max Bunker »

Hajde malo smirite. Izgubili ( prodali ) utakmicu, desi se i sta sada Boze moj...to smo kao mogli biti prvaci ? Jesmo, ali u limburgu. Pa komsije sa Grbavice samo uz sve domace pobjede bi bili ( ce biti ) prvaci.
Stvaranje ekipe je dug, stresan i tezak posao. Tu ima i uspona i padova.
Ovaj danas poraz, jeste jedna od najvecih blamaza u historiji kluba ali je jos tezi i mnogo veci od sportskog poraza, ako se zna sta nam familija i "legende" zele. Poraz im je dosao kao 1 na 10-ku a mi moramo biti saburli i mudri, te ostati uz progresivne snage u nasem klubu. Od teskog poraza ne stvarati histeriju i traziti glave onih ljudi, koji su tu da stabilizuju klub.
Ocito je da se nesta interesantno desava u klubu. Meni je zanimljivo prvo onoliko policije na utakmici danas. Da se derbi igrca ili utakmica protiv Listice, covjeku bi bilo jasno, ali protiv jednog malog GOSK-a...jako cudno. Drugo, FTV koja nas klub ( slobodno mogu reci klubski fudbal u nasoj zemlji ), stavlja na marginu, odjednom haman pa u udarnom terminu, objavljuje kako je FK Sarajevo u raspadu i kako nam se raspada Uprava. Nesta Bakir, koji je klub napustio prije koji mjesec, pruza cudno interesovanje za nas klub a zapamtite, kod njega je cisti interes i lijecenje vlastite frustracije uvijek u prvome planu.
Trece, koje dolazi kao kruna svega, jeste da se u novom broju " Bordo Fan-a " izlazila sa imenima svih onih ljudi, koji su nam urusavali klub sve ove godine.
Po meni jako puno bure u jako kratkom periodu ( mislim da ni 48 sati nije proslo ).
User avatar
lijek-za-sve
Posts: 1381
Joined: 27/05/2011 21:56

#20575 Re: FK Sarajevo

Post by lijek-za-sve »

Max Bunker wrote:Hajde malo smirite. Izgubili ( prodali ) utakmicu, desi se i sta sada Boze moj...to smo kao mogli biti prvaci ? Jesmo, ali u limburgu. Pa komsije sa Grbavice samo uz sve domace pobjede bi bili ( ce biti ) prvaci.
Stvaranje ekipe je dug, stresan i tezak posao. Tu ima i uspona i padova.
Ovaj danas poraz, jeste jedna od najvecih blamaza u historiji kluba ali je jos tezi i mnogo veci od sportskog poraza, ako se zna sta nam familija i "legende" zele. Poraz im je dosao kao 1 na 10-ku a mi moramo biti saburli i mudri, te ostati uz progresivne snage u nasem klubu. Od teskog poraza ne stvarati histeriju i traziti glave onih ljudi, koji su tu da stabilizuju klub.
Ocito je da se nesta interesantno desava u klubu. Meni je zanimljivo prvo onoliko policije na utakmici danas. Da se derbi igrca ili utakmica protiv Listice, covjeku bi bilo jasno, ali protiv jednog malog GOSK-a...jako cudno. Drugo, FTV koja nas klub ( slobodno mogu reci klubski fudbal u nasoj zemlji ), stavlja na marginu, odjednom haman pa u udarnom terminu, objavljuje kako je FK Sarajevo u raspadu i kako nam se raspada Uprava. Nesta Bakir, koji je klub napustio prije koji mjesec, pruza cudno interesovanje za nas klub a zapamtite, kod njega je cisti interes i lijecenje vlastite frustracije uvijek u prvome planu.
Trece, koje dolazi kao kruna svega, jeste da se u novom broju " Bordo Fan-a " izlazila sa imenima svih onih ljudi, koji su nam urusavali klub sve ove godine.
Uzmimo da je sve ovo istina sto si rekao ,pa zar nema niko u klubu da kaze dosta vise,od danas nema toga i idemo ovako ili vas nece biti.
Po meni jako puno bure u jako kratkom periodu ( mislim da ni 48 sati nije proslo ).
Pa recimo da je sve to tako zar neka niko u klubu da kaze od danas nema toga vise i od danas idemo kako treba ili necete nikako.
Last edited by lijek-za-sve on 18/03/2012 21:44, edited 1 time in total.
Locked