Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Fordas
Posts: 1430
Joined: 30/01/2008 13:17
Location: imal' gdje tog snimka tuzlanski lopovi?

#3401 Re: FK Sarajevo

Post by Fordas »

potres_mozga wrote: To je nesto do tebe, savrseno jasno grmimo ;-) :D
ma nije buraz, ja imam zvucnike sa pojacalom i ostalim dzidzama. slicni su i oni snimci sa Koseva. kad budem imao vremena zakacicu ja jedan video sniman drugom kamerom pa da vidis razliku u kvaliteti zvuka
User avatar
0038733
Posts: 352
Joined: 12/02/2010 14:28

#3402 Re: FK Sarajevo

Post by 0038733 »

Opat nista o odluci u "slucaju Gavaric"! :skoljka: Cirkusa Boze dragi.... "Nedostatak kvoruma.." :-) Ocigledno se ceka sta ce biti sa Slobodom u naredna dva kola... :-? To samo moze u kod nas, nigdje drugo... :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#3403 Re: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

"utakmica" je vec pocela....


Image
Image
Image
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#3404 Re: FK Sarajevo

Post by Mikado »

User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3405 Re: FK Sarajevo

Post by Neelix »

.
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#3406 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

utakmica je u 17

SVI NA SJEVER
belissima
Posts: 367
Joined: 30/01/2008 12:46

#3407 Re: FK Sarajevo

Post by belissima »

IGRAJTE ZA VEDRANA
User avatar
aerosa
Posts: 3146
Joined: 08/10/2009 08:36
Location: Tu negdje na sjeveru...

#3408 Re: FK Sarajevo

Post by aerosa »

moderator wrote:Sretno danas!!!!
Eh drug, danas nema sreće...
Ona nam sutra treba, a danas ....danas je utakmica koja to nije, danas će biti više suza nego sreće na stadionu...
Cijelo jutro se vraćaju scene iz prokletog sela od prošle godine.... :cry:
riko-ga
Posts: 2232
Joined: 17/03/2008 16:43

#3409 Re: FK Sarajevo

Post by riko-ga »

belissima wrote:IGRAJTE ZA VEDRANA

Sretno danas.Svi smo uz vas u danasnjoj utakmici.Iako mi srce kuca plavo dans sam uz vas jer svi normalni su danas uz vas.


R.I.P Vedran Puljic.
TheOnlyOne
Posts: 21
Joined: 17/03/2010 22:27

#3410 Re: FK Sarajevo

Post by TheOnlyOne »

Nikad tuzniju utakmicu FK Sarajevo nije odigralo...

Vedrane, za tebe ce se danas igrati, za tebe ce se danas navijati, zbog tebe cemo uvijek tugovati.
User avatar
fitis
Posts: 5
Joined: 22/02/2009 23:19

#3411 Re: FK Sarajevo

Post by fitis »

Svi na Sjever ! Igrajte za Vedrana, da mu podarimo pobjedu.

http://www.youtube.com/watch?v=WYbi9V8Mfx0
User avatar
north_1987
Posts: 292
Joined: 13/04/2010 00:17

#3412 Re: FK Sarajevo

Post by north_1987 »

moderator wrote:
aerosa wrote:
moderator wrote:Sretno danas!!!!
Eh drug, danas nema sreće...
Ona nam sutra treba, a danas ....danas je utakmica koja to nije, danas će biti više suza nego sreće na stadionu...
Cijelo jutro se vraćaju scene iz prokletog sela od prošle godine.... :cry:
Znam, mucna je situacija, zato se nadam da cete danas biti dobri i na terenu i na tribinama.
Ako dodju njihovi navijaci, iskreno se nadam da u vasim redovima nece biti neki idiot koji bi se pravio "pametan" pa pravio neki belaj. Zato kazem sretno, a znam da se tuga nadvila nad vama. Izgurajte danas nekako...
skripari su javili da nece dolaziti 100%.
User avatar
enko 1964
Posts: 1087
Joined: 11/02/2010 10:45

#3413 Re: FK Sarajevo

Post by enko 1964 »

Ljudi zna li neko igra li se uopšte radi ovog s.anja pred vladom??? Da li da krenem ili ne??
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#3414 Re: FK Sarajevo

Post by Neelix »

sta rade oni nasi grom ih ne ubio :shock:
kijameta
Posts: 1291
Joined: 08/08/2007 10:13

#3415 Re: FK Sarajevo

Post by kijameta »

UPRAVA NAPOLJE :x :x :x
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#3416 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Upravo sam se vratio. "Igraci" Sarajeva su bijednici koji ne zasluzuju da nose ovaj dres. Jos ne mogu da vjerujem i ne mogu sebi objasniti sta se desilo sa momcima koji su odlicno igrali u Evropi a ove godine ovako... Treba svima redom dati otkaze i neka idu zajedno sa sugavom upravom.

Navijaci su uradili najgore sto su mogli i apsolutno uprljali obraz Kluba, grada i navijacke grupe. Polomili su klupe, lozu i sve sto su stigli. Doveli su do situacije da se ponovi Vedran Puljic. Danas je na stadionu Kosevu bilo jako moguce izgubiti glavu jer nije bilo policije da zastiti obicne gledaoce. Jedan momak iz Gama osiguranja dobio je strasne batine i malo je falilo (da nije ustao brzo i pobjegao) da izgubi glavu.

Ukratko, uzas i nevjerica.
User avatar
Dammme
Posts: 1175
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#3417 Re: FK Sarajevo

Post by Dammme »

Ovi "nesretnici" koji igrom slučaja nose dres Sarajeva, veze nemaju sa ovom igrom koja se zove fudbal. Osim Škore koji je pretrčao koliko svi ostali zajedno, svi ostali ne bi mogli igrati ni u Famosu. Mogu razumjeti da neko ne zna, ali da poslije 20 minuta ne može trčati, da ih protivnička ekipa bukvalno prebije na njihovom terenu, to ne razumijem. I to sve u utakmici koju su morali dobiti pa makar pocrkali poslije nje. Momak je poginuo da bi ih bodrio, a oni su mu ovako vratili. Kratko i jasno: Fuj!
User avatar
Dammme
Posts: 1175
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#3418 Re: FK Sarajevo

Post by Dammme »

Na ovu provokaciju treba samo odgovoriti:
ISTINA ZA VEDRANA!
kijameta
Posts: 1291
Joined: 08/08/2007 10:13

#3419 Re: FK Sarajevo

Post by kijameta »

strong69 wrote:Upravo sam se vratio. "Igraci" Sarajeva su bijednici koji ne zasluzuju da nose ovaj dres. Jos ne mogu da vjerujem i ne mogu sebi objasniti sta se desilo sa momcima koji su odlicno igrali u Evropi a ove godine ovako... Treba svima redom dati otkaze i neka idu zajedno sa sugavom upravom.

Navijaci su uradili najgore sto su mogli i apsolutno uprljali obraz Kluba, grada i navijacke grupe. Polomili su klupe, lozu i sve sto su stigli. Doveli su do situacije da se ponovi Vedran Puljic. Danas je na stadionu Kosevu bilo jako moguce izgubiti glavu jer nije bilo policije da zastiti obicne gledaoce. Jedan momak iz Gama osiguranja dobio je strasne batine i malo je falilo (da nije ustao brzo i pobjegao) da izgubi glavu.

Ukratko, uzas i nevjerica.
Nisu igraci nista krivi,oni su limitirani igraci,zlj klase,kriva je uprava.Uprava je kriva za lose poslovanje(trpanje novca u vlastite dzepove),uprava je kriva za lose rezultate,uprava je kriva za danasnje dogadjaje. Morali su pobjeci pred navijacima iz pocasne loze,uprava koja mora bjezati pred svojim navijacima ne zasluzuje da bude 'uprava' ako imaju imalo obraza i casti,dati ce otkaz jos danas. Njihova imena treba staviti na plocu na ulazu u stadion i dozivotno im zabaraniti ulazak. :x :x :x
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#3420 Re: FK Sarajevo

Post by strong69 »

kijameta wrote: Nisu igraci nista krivi,oni su limitirani igraci,zlj klase,kriva je uprava.Uprava je kriva za lose poslovanje(trpanje novca u vlastite dzepove),uprava je kriva za lose rezultate,uprava je kriva za danasnje dogadjaje. Morali su pobjeci pred navijacima iz pocasne loze,uprava koja mora bjezati pred svojim navijacima ne zasluzuje da bude 'uprava' ako imaju imalo obraza i casti,dati ce otkaz jos danas. Njihova imena treba staviti na plocu na ulazu u stadion i dozivotno im zabaraniti ulazak. :x :x :x
Druze, Uprava je odgovorna za sve. Apsolutno se slazem. Zasto su igraci danas pobjegli? Zato sto se nisu ni potrudili da pobjegnu. Klub nam smrdi citav. Nema svijetle tacke. Pri tome, od danas, mislim i na navijace koji su onako demolirali stadion.
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#3421 Re: FK Sarajevo

Post by samo_ovaj_put »

a bio je tako fin dan
lijepo vrijeme,7,8 hiljada na stadionu,navijanje odlicno,sve u cast VEDRANA i poveli smo,ali na kraju belaj
ono sto su uradili navijaci sarajeva,to su huligani i ne zele dobro sarajevu i mislim da se ne mogu nazvati pravim navijacima,jer oni koji su istali na tribini,to su pravi navijaci

tuci momka iz gama osiguranja dok je na podu,a 10 huligana na njega,ganjati ljude koji nemaju veze sa ovom krizom
tuzno,zalosno,ne znam sta pisem,razocaran sam tim huliganima
igraci me ne zanimaju,jebem im sve,njih treba nafatati u gradu,svakog pojedinacno,pa razbiti
a ovo ulijetanje na teren,lomljene stolica,klupa.....je nepotrebno

IGRACU SU KRIVI ZA PORAZ,uprava je davno prevazidjena stvar,jebo njih sad,igraci su igrali,sve su imali,vrijeme,publiku,navijanje,i ne mogu pobjediti jadni siroki

sve sto se spremalo za smjenu uprave,rad bordo prijatelja i udruzenja je propalo
i ko ce htjeti ulagati u klub ciji navijaci vako razbijaju i prave haos
NIKO

dzaba nam je sva prica,popusili smo,i to dobro
kaznu ce nam opaliti samo takvu,jedva su cekali
udaruce nam 10 utakmica bez publike,i treba
evropa cao,klub cao,mislim da sarajevu nista nece pomoci da se povrati nakon ovog danasnjeg dana
nece se nase sarajevo dugo oporaviti od ovoga

mislim da VEDRAN OVO NIJE ZASLUZIO,i od strane igraca i od strane navijaca

svi se trebamo sramiti
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#3422 Re: FK Sarajevo

Post by leo karan »

Nek se ovo desilo, sve se poklopilo i casa se prelila
nema napretka bez velikog talasanja i belaja...nek sad fino suspenduju stadion, ovi mutavi direktori i predsjednici nek odstupe i jovo na novo s novim ljudima
jedna grupa navijaca je uletila do svlacionica skroz, sta se dole desilo ne znam
zastitari su dobili batine jebiga, pojedine igrace su skinuli do gaca
sta se desavalo na terenu i na lozi nisam upratio
da su kojim slucajem navijaci sirokog dosli, zivi ne bi izasli sa stadiona
TheOnlyOne
Posts: 21
Joined: 17/03/2010 22:27

#3423 Re: FK Sarajevo

Post by TheOnlyOne »

SRAM NAS BILO!

Sve je danas bilo za Vedrana... Ako jedna karika nije smjela biti losa danas - to smo MI. Ovo nisu navijaci koje je nas Vedran poznavao. Ovo nisu navijaci koji zasluzuju bolji klub. Ovo su navijaci kojima je ova uprava dobar partner.

Sram nas bilo, sve nas.
User avatar
Admir_1984
Posts: 7632
Joined: 13/03/2006 01:33
Location: Slabo poznajem Szenttamas, ali stignem do tvoje kuće

#3424 Re: FK Sarajevo

Post by Admir_1984 »

TheOnlyOne wrote:SRAM NAS BILO!

Sve je danas bilo za Vedrana... Ako jedna karika nije smjela biti losa danas - to smo MI. Ovo nisu navijaci koje je nas Vedran poznavao. Ovo nisu navijaci koji zasluzuju bolji klub. Ovo su navijaci kojima je ova uprava dobar partner.

Sram nas bilo, sve nas.
Da :(

Uopste ne idem na utakmice nashe lige, danas odem iz nekog postovanja i vidim veliku sramotu. Malac neki nema mozda 14-16 godina ganja zastitara i udara ga nogom, a ovaj mu ne smije nishta jer iza njega masa trci :-) :-)

Jadno i bijedno
kijameta
Posts: 1291
Joined: 08/08/2007 10:13

#3425 Re: FK Sarajevo

Post by kijameta »

strong69 wrote:
kijameta wrote: Nisu igraci nista krivi,oni su limitirani igraci,zlj klase,kriva je uprava.Uprava je kriva za lose poslovanje(trpanje novca u vlastite dzepove),uprava je kriva za lose rezultate,uprava je kriva za danasnje dogadjaje. Morali su pobjeci pred navijacima iz pocasne loze,uprava koja mora bjezati pred svojim navijacima ne zasluzuje da bude 'uprava' ako imaju imalo obraza i casti,dati ce otkaz jos danas. Njihova imena treba staviti na plocu na ulazu u stadion i dozivotno im zabaraniti ulazak. :x :x :x
Druze, Uprava je odgovorna za sve. Apsolutno se slazem. Zasto su igraci danas pobjegli? Zato sto se nisu ni potrudili da pobjegnu. Klub nam smrdi citav. Nema svijetle tacke. Pri tome, od danas, mislim i na navijace koji su onako demolirali stadion.
U pravu si za igrace.Sjecam se utakmice protiv Troglava i poraza na Kosevu 1-3 bilo je slicno,igraci su pobjegli i nisu smjeli izaci iz stadiona,osim Repuha,koji se mirno izsetao,kroz razljucene navijace,koji ga nisu ni dotakli,jer smo ga postovali i voljeli,ima par takvih igraca i u ovoj generaciji ali ne puno. Ali opet,te igrace drzi uprava i ona je odgovorna koje igrace dovodi i sa kojima potpisuje ugovor.
Ne mislim da danasnji dogadjaji mogu skoditi pozitivnim promjenama u klubu. Navijaci su vise nego jasno stavili na znanje da ova uprava vise nema ni mrve kredita i da moraju ici iz kluba. Preneseno receno;istjerani su govnjivom motkom,mada nasa uprava to su lopinasi-kokosari,pruzace oni otpor,dokle god budu vidjeli mogucnost da zavrnu koju marku.
Locked