Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#1501 Re: FK Sarajevo

Post by lerdi »

MoBajker wrote:Evo jedna pjesma:
http://www.youtube.com/watch?v=haEuWB3n ... re=related

Evo, dali ste, neznam u čemu je sad problem. Ili možda nebi bilo loše da ovu pjesmu izbacite iz navijanja, jer očito niste svjesni šta govorite.
Izvini šta tebi nije jasno ???

Ovo boldirano samo govori o tebi samom. Ovom momku je oduzet život. Znači to što imamo ovu pjesmu treba biti razlg da pucaju na nas gdje god da dođemo.
Nino K.
Posts: 3
Joined: 17/06/2008 23:01

#1502 Re: FK Sarajevo

Post by Nino K. »

Protekli rat u BiH je navodno bio "izazvan" ubistvom "srpskog svata". Ko se još sjeća tog događaja koji je uzet kao povod za 10-tine i 100-tine hiljada drugih ubistava? Vrlo je moguće da je ovo što se dogodilo DIO PLANA zaoštravanja međunacionalnih tenzija! Ovo mi ne miriše na slučajan ili događaj izazvan greškom ili ispadom pojedinca! Mafija koja vlada ovom nesretnom zemljom, i koja je do guše zaglibila u kriminalu, nemoralu, nepotizmu i čemu već ne, SIGURNO će nastaviti ovim kursem! Planiranje i izvođenje ovakvih djela kako bi se međunacionalni odnosi doveli do usijanja su JEDINI način da ostanu u poziciji nemilosrdnog pljačkanja/uništavanja zemlje. Pogledajte analogiju dešavanja i ponašanje "trojca" bez kormilara u zadnjih nekoliko mjeseci. Pratite njihove izjave i ponašanje u narednim mjesecima a u sklopu "predizborne kampanje"! Hajde da pogađamo, šta je slijedeće? Novo ubistvo na međunacionalnom nivou. Huškačka izjava lidera neke od stranaka. Novi zakon u nekom od entitetskih parlamenata koji ide protiv interesa manjinskog naroda. Bojkot zajedničkih institucija od strane jednog naroda. itd.itd.
Nemojte podcjeniti snagu i uticaj korumpiranih novinara, tužilaca i ostalih u toj zločinačkoj strukturi! Oni će na sve načine pokušati da navedu na kriv trag, zaplaše, slažu, zaštite one koji stoje iza ovoga i onog šta će se događati u bliskoj budućnosti.
Ja nisam pristalica teorija zavjere, ali je ovo za svakog ko zna sabrati 2 i 2 jasno ko dan. Svi koji pominjete ustaše i četnike, koji pljujete jedni po drugima a nakon ovoga ste ili: dio mafijaške strukture i dio PLANA, ili totalni idioti koji ne znaju ko im radi o glavi nego pljuju po onima koji su u jednim te istim govnima!
User avatar
JBT
Posts: 5003
Joined: 20/11/2002 00:00
Location: Korea

#1503 Re: FK Sarajevo

Post by JBT »

I onaj snimak onog tipa cetvrtaste glave sto puca po raji sa tribina i adjutanta mu, moze se upotrijebiti da se brzo pronadju, ako je nekome u interesu da se pronadju krivci. Takvi tipovi su sutra u stanju pucati po policiji ili gradjanima Sirokog brijega samo da to prebacili na navijace gostujucih klubova. Samo da stvore stanje koje im odgovara ( pod "njima" mislim na fasiste).
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#1504 Re: FK Sarajevo

Post by Neelix »

Nino K. wrote:Protekli rat u BiH je navodno bio "izazvan" ubistvom "srpskog svata". Ko se još sjeća tog događaja koji je uzet kao povod za 10-tine i 100-tine hiljada drugih ubistava? Vrlo je moguće da je ovo što se dogodilo DIO PLANA zaoštravanja međunacionalnih tenzija! Ovo mi ne miriše na slučajan ili događaj izazvan greškom ili ispadom pojedinca! Mafija koja vlada ovom nesretnom zemljom, i koja je do guše zaglibila u kriminalu, nemoralu, nepotizmu i čemu već ne, SIGURNO će nastaviti ovim kursem! Planiranje i izvođenje ovakvih djela kako bi se međunacionalni odnosi doveli do usijanja su JEDINI način da ostanu u poziciji nemilosrdnog pljačkanja/uništavanja zemlje. Pogledajte analogiju dešavanja i ponašanje "trojca" bez kormilara u zadnjih nekoliko mjeseci. Pratite njihove izjave i ponašanje u narednim mjesecima a u sklopu "predizborne kampanje"! Hajde da pogađamo, šta je slijedeće? Novo ubistvo na međunacionalnom nivou. Huškačka izjava lidera neke od stranaka. Novi zakon u nekom od entitetskih parlamenata koji ide protiv interesa manjinskog naroda. Bojkot zajedničkih institucija od strane jednog naroda. itd.itd.
Nemojte podcjeniti snagu i uticaj korumpiranih novinara, tužilaca i ostalih u toj zločinačkoj strukturi! Oni će na sve načine pokušati da navedu na kriv trag, zaplaše, slažu, zaštite one koji stoje iza ovoga i onog šta će se događati u bliskoj budućnosti.
Ja nisam pristalica teorija zavjere, ali je ovo za svakog ko zna sabrati 2 i 2 jasno ko dan. Svi koji pominjete ustaše i četnike, koji pljujete jedni po drugima a nakon ovoga ste ili: dio mafijaške strukture i dio PLANA, ili totalni idioti koji ne znaju ko im radi o glavi nego pljuju po onima koji su u jednim te istim govnima!
znaš šta, ovo je vrlo pametno razmišljanje.

eno RETARD, portparol mupa zhk, kaze da oni jos uvijek ne mogu kategoricki tvrditi da je koristeno vatreno oruzje :shock: :shock: da nije tuzno valj'o bih se od smijeha :roll:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#1505 Re: FK Sarajevo

Post by respo »

josip999 wrote:
respo wrote:a vi kad se derete balije turci i kad zapalite bih zastavu mi moramo ubiti nekog ivu duju (moze biti i samir mirza koji je rodjen u hr i koji je hrvat za razliku od pola hercegovine) ili ne znam koga kad dodju na gostovanje u sarajevo
Ma gle respo, da dodju navijaci Sirokog razbijat po Sarajevu nebi ni oni puno bolje prosli od navijaca Sarajeva u Sirokom...ili ti hoces kazati kako bi bili docekani rasirenih ruku.

Ovaj slucaj nebi bio po nicemu neobican da se nije dogodila tragedija i to je jedina istina. Pitanje je samo zasto se dogodilo sto se dogodilo???, jeli netko namjerno pucao u masu ili sto? Jeli policija pucala?..ima tu puno pitanja na koje treba odgovoriti.
ma gle ti
kao prvo da dodje 200 navijaca sirokog zrinjskog bilo kojeg kluba imali bi oko sebe bar 200 policajaca tako da kao prvo ne bi mogli ni oni razbijati po sarajevu a ni sa suprotne strane ne bi mogli doci do njih da se sukobe a kamoli da pucaju na njih
u tome je razlika
Ne pada mi na pamet
Posts: 329
Joined: 16/06/2009 15:46

#1506 Re: FK Sarajevo

Post by Ne pada mi na pamet »

lerdi wrote:
MoBajker wrote:Evo jedna pjesma:
http://www.youtube.com/watch?v=haEuWB3n ... re=related

Evo, dali ste, neznam u čemu je sad problem. Ili možda nebi bilo loše da ovu pjesmu izbacite iz navijanja, jer očito niste svjesni šta govorite.
Izvini šta tebi nije jasno ???

Ovo boldirano samo govori o tebi samom. Ovom momku je oduzet život. Znači to što imamo ovu pjesmu treba biti razlg da pucaju na nas gdje god da dođemo.
37 momaka je na klinici u sarajevu, od toga 4 sa ranama od vatrenog oruzja, a bog zna koliko ih je jos ostalo u mostaru.

Oni koji pravdaju ovo dabogda svoje dijete po bolnici trazili.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#1507 Re: FK Sarajevo

Post by Lincoln-Burrows »

Ne pada mi na pamet wrote: Kakvi god da su, nemaju pravo da ubijaju.

Gdje su ti ljudi sto su ih "po kucama cakijama ganjali", "ranjeni policajci" i ostala lafina?

Ovo je tipican primjer zaostale primitivne sredine, gdje je razmnozavanje unutar porodice dovelo do generacije ozbiljno psihicki poremecenog stanovnistva koje i dalje otvoreno slavi nacizam i fasiste.
Jako uvredljiv post i naravno branjenje huligana,

a mene baš zanima što imaju maske i što ovaj desni "navijač" ima u ruci

Image
MoBajker
Posts: 18
Joined: 05/10/2009 13:53

#1508 Re: FK Sarajevo

Post by MoBajker »

lerdi wrote:
MoBajker wrote:Evo jedna pjesma:
http://www.youtube.com/watch?v=haEuWB3n ... re=related

Evo, dali ste, neznam u čemu je sad problem. Ili možda nebi bilo loše da ovu pjesmu izbacite iz navijanja, jer očito niste svjesni šta govorite.
Izvini šta tebi nije jasno ???

Ovo boldirano samo govori o tebi samom. Ovom momku je oduzet život. Znači to što imamo ovu pjesmu treba biti razlg da pucaju na nas gdje god da dođemo.
Samo ukazivam na glupu pjesmu. Vjeruj mi ne mrzim navijače, ali MRZIM HULIGANE. Mrzim ih jer su mi izdegenečili prijatelja koji je šetao sa curom, a curumu maltretirali, jer oni su frajeri u grupi. Mrzim ih jer razbijaju ljudima stakla na autu, a svjesni su da ti isti ljudi u ovakvoj državi nemaju onih 100KM da uplate kasko osiguranje stakala, pa sutra moraju od iz usta izdvajati da bi mogli popraviti kola da mogu na posao. Mrzim ih jer su huligani!
lolo_lolo
Posts: 1038
Joined: 18/03/2009 01:24

#1509 Re: FK Sarajevo

Post by lolo_lolo »

ma ko da gledam sta ce se desiti
liga ce se nastaviti
zabranice gostujucim navijacima da dolaze na utakmice

ako do ovoga dodje,odmah istupiti iz lige,mislim na FK Sarajevo,nadam se da ce biti klubova koji ce poci istim stopama,jer bi se to moglo ponoviti

emire hadzihafizbegovicu,tebi koji si rekao da ovo nije napad zasnovan na nacionalnosti dvaju grupa navijaca,spomenem ti svu familiju,stoko jedna neotesana,umri
kebo,svaka ti cast sto si otisao po 6 momaka koji su ostali u sirokom,a kojisu vjerovatno maltretirani tokom noci
boricemo se za istinu,momci koji vode hz,momci koji su u udruzenju,nisu huligani i obicne budale,nego skolovani i pametni ljudi
sa njima sam ma kakvu odluku donijeli,a ne sumnjam u njim nimalo
sretno i da izborimo pravdu

i naravno,izbaciti siroki iz lige bez obzira na sve,zaobilaziti to selu u sirokom luku,napraviti ono sto je kenedi napravio sa kubom


ps,zlatane mijo jelicu,spomene i tebi i svim tvojim istomisljenicima najblizu familiju,sram te bilo stoko jedna,mi dosli da izazovemo nerede,sto ih nismo izazivali u modrici,trebinju.....
symbolstar
Posts: 203
Joined: 14/11/2006 14:22

#1510 Re: FK Sarajevo

Post by symbolstar »

Nemam sta reci povodom brutalnog ubistva Vedrana Puljica, pocivao u miru...sve je vec receno.

Ali bih pitao nesto vas koji idete na utakmice organizovano, pa mi vi recite jesam li budala i vjerujem li previse u ljudsku dobrotu. Da li iko od vas sebe vidi kako se na dan utakmice druzite sa gostujucim navijacima? Naime, ponukan danasnjom podrskom Manijaka, od koje sam se najezio, svaka im cast, Robijasima takodjer, pade mi na pamet jedna ideja. Pokrenuti inicijativu, iz redova navijackih skupina, o druzenju i podrsci jedni drugima. Evo ovako, npr. Fukare danas dolaze u Sarajevo, jbg rodjeni su u tom gradu, naravno da navijaju za svoj klub, kao i Sarajlije za Sarajevo i Zelju. U Sarajevu se pripremi docek, dolazi nam raja iz TZ, hajmo se druzit, popit koju ako se vec mora zajedno :), poslije toga svi zajedno na tekmu, svako na svoju stranu, poslije tekme se opet naci, raspravljati o tekmi..upoznas raje, provedes kvalitetnog vremena zajedno, svako voli svoj klub i svako opet na svoju stranu. Tuzlaci slijedeci put uzvrate gostoprimstvo. Isto tako i Mostar i Banjaluka...Mislim, nemojte me odmah nazivat budalom, znam da je ovo utopija, ali mislim da bi ovo bilo prelijepo, 90% navijaca su super lilkovi, i sigurno mogu uticati na ove malo extremnije. Dosta nam je smrti, terora i straha od odlaska na stadion, hocemo i mi kojima nije do tuce da gledamo taj jebeni fudbal, i ne vidim zasto bi glave padale zbog toga. Dosta je patnje i boli u ovoj zemlji, tako je malo potrebno da nam svima bude bolje. Eto, ne znam, ponavljam, vjerovatno je malo moguce, samo me zanima ima li iko od vas navijaca FK Sarajevo, posto sam na tom podforumu, kome je ova ideja apsolutna prihvatljiva?

Toliko od mene, cijenio bih ako bi neko odgovorio...

p.s. znam da je potpuno pogresan momenat, u svjetlu svih ovih desavanja, vjerovatno ste svi bijesni, razumljivo...i ne vidim kako biste se druzili sa Sirokim sada npr. ali eto, vise hipoteticki, zanima me da li iko misli da je u nasem drustvu takvo nesto moguce...
hvala!
MoBajker
Posts: 18
Joined: 05/10/2009 13:53

#1511 Re: FK Sarajevo

Post by MoBajker »

Nino K. wrote:Protekli rat u BiH je navodno bio "izazvan" ubistvom "srpskog svata". Ko se još sjeća tog događaja koji je uzet kao povod za 10-tine i 100-tine hiljada drugih ubistava? Vrlo je moguće da je ovo što se dogodilo DIO PLANA zaoštravanja međunacionalnih tenzija! Ovo mi ne miriše na slučajan ili događaj izazvan greškom ili ispadom pojedinca! Mafija koja vlada ovom nesretnom zemljom, i koja je do guše zaglibila u kriminalu, nemoralu, nepotizmu i čemu već ne, SIGURNO će nastaviti ovim kursem! Planiranje i izvođenje ovakvih djela kako bi se međunacionalni odnosi doveli do usijanja su JEDINI način da ostanu u poziciji nemilosrdnog pljačkanja/uništavanja zemlje. Pogledajte analogiju dešavanja i ponašanje "trojca" bez kormilara u zadnjih nekoliko mjeseci. Pratite njihove izjave i ponašanje u narednim mjesecima a u sklopu "predizborne kampanje"! Hajde da pogađamo, šta je slijedeće? Novo ubistvo na međunacionalnom nivou. Huškačka izjava lidera neke od stranaka. Novi zakon u nekom od entitetskih parlamenata koji ide protiv interesa manjinskog naroda. Bojkot zajedničkih institucija od strane jednog naroda. itd.itd.
Nemojte podcjeniti snagu i uticaj korumpiranih novinara, tužilaca i ostalih u toj zločinačkoj strukturi! Oni će na sve načine pokušati da navedu na kriv trag, zaplaše, slažu, zaštite one koji stoje iza ovoga i onog šta će se događati u bliskoj budućnosti.
Ja nisam pristalica teorija zavjere, ali je ovo za svakog ko zna sabrati 2 i 2 jasno ko dan. Svi koji pominjete ustaše i četnike, koji pljujete jedni po drugima a nakon ovoga ste ili: dio mafijaške strukture i dio PLANA, ili totalni idioti koji ne znaju ko im radi o glavi nego pljuju po onima koji su u jednim te istim govnima!
Svaka Čast! Mada ne mislim da je ovo bio smišljen čin. Mislim da je ovo slučajan ispad koji pogoduje tih kriminalcima na vlasti koji šire mržnju među narodom. E protiv njih se trebamo okrenuti. Protiv onih što su pokupili pare, pa sad govore nema para za invalide i penzionere. Treba ustati i idući put pomoći onih ljudima što su prosvjedovalipred parlamentom da ovoj bagri na vrhu kažemo DOSTA VIŠE!
yurebure
Posts: 50
Joined: 28/01/2008 23:44
Location: PROVINCIJA BEZ POZADINE

#1512 Re: FK Sarajevo

Post by yurebure »

Lincoln-Burrows wrote:
Ne pada mi na pamet wrote: Kakvi god da su, nemaju pravo da ubijaju.

Gdje su ti ljudi sto su ih "po kucama cakijama ganjali", "ranjeni policajci" i ostala lafina?

Ovo je tipican primjer zaostale primitivne sredine, gdje je razmnozavanje unutar porodice dovelo do generacije ozbiljno psihicki poremecenog stanovnistva koje i dalje otvoreno slavi nacizam i fasiste.
Jako uvredljiv post i naravno branjenje huligana,

a mene baš zanima što imaju maske i što ovaj desni "navijač" ima u ruci

Image

Ok .....dobro zapazas detalje......zapazi onda rane na nogama..........i ovo je slikano najvjerovatnije poslije ubistva...
Percepcija ti nije bas................. :run:
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#1513 Re: FK Sarajevo

Post by Lincoln-Burrows »

Ne pada mi na pamet wrote: Da ne drzi mitraljez m-60? Ili handzar mozda?

A posto zivis dole, znas da sam u pravu za zakrzljale.
Ne živim dole, živim u Kaknju, i takvih kao
ti ima ovdje napretek. A ima i dobrih ljudi i sve će ih biti više,
samo da ratoborni ne preuzmu sve u svoje ruke.
Uvijek je tako bilo:
Kad sila vlada, pamet se povlači
User avatar
zalizani
Posts: 2367
Joined: 07/05/2008 22:18

#1514 Re: FK Sarajevo

Post by zalizani »



MoBajker
Posts: 18
Joined: 05/10/2009 13:53

#1515 Re: FK Sarajevo

Post by MoBajker »

symbolstar wrote:Nemam sta reci povodom brutalnog ubistva Vedrana Puljica, pocivao u miru...sve je vec receno.

Ali bih pitao nesto vas koji idete na utakmice organizovano, pa mi vi recite jesam li budala i vjerujem li previse u ljudsku dobrotu. Da li iko od vas sebe vidi kako se na dan utakmice druzite sa gostujucim navijacima? Naime, ponukan danasnjom podrskom Manijaka, od koje sam se najezio, svaka im cast, Robijasima takodjer, pade mi na pamet jedna ideja. Pokrenuti inicijativu, iz redova navijackih skupina, o druzenju i podrsci jedni drugima. Evo ovako, npr. Fukare danas dolaze u Sarajevo, jbg rodjeni su u tom gradu, naravno da navijaju za svoj klub, kao i Sarajlije za Sarajevo i Zelju. U Sarajevu se pripremi docek, dolazi nam raja iz TZ, hajmo se druzit, popit koju ako se vec mora zajedno :), poslije toga svi zajedno na tekmu, svako na svoju stranu, poslije tekme se opet naci, raspravljati o tekmi..upoznas raje, provedes kvalitetnog vremena zajedno, svako voli svoj klub i svako opet na svoju stranu. Tuzlaci slijedeci put uzvrate gostoprimstvo. Isto tako i Mostar i Banjaluka...Mislim, nemojte me odmah nazivat budalom, znam da je ovo utopija, ali mislim da bi ovo bilo prelijepo, 90% navijaca su super lilkovi, i sigurno mogu uticati na ove malo extremnije. Dosta nam je smrti, terora i straha od odlaska na stadion, hocemo i mi kojima nije do tuce da gledamo taj jebeni fudbal, i ne vidim zasto bi glave padale zbog toga. Dosta je patnje i boli u ovoj zemlji, tako je malo potrebno da nam svima bude bolje. Eto, ne znam, ponavljam, vjerovatno je malo moguce, samo me zanima ima li iko od vas navijaca FK Sarajevo, posto sam na tom podforumu, kome je ova ideja apsolutna prihvatljiva?

Toliko od mene, cijenio bih ako bi neko odgovorio...

p.s. znam da je potpuno pogresan momenat, u svjetlu svih ovih desavanja, vjerovatno ste svi bijesni, razumljivo...i ne vidim kako biste se druzili sa Sirokim sada npr. ali eto, vise hipoteticki, zanima me da li iko misli da je u nasem drustvu takvo nesto moguce...
hvala!
Ovo je čist primjer jednog navijača. ČESTITAM!
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#1516 Re: FK Sarajevo

Post by Lincoln-Burrows »

yurebure wrote:
Lincoln-Burrows wrote:
Ne pada mi na pamet wrote: Kakvi god da su, nemaju pravo da ubijaju.

Gdje su ti ljudi sto su ih "po kucama cakijama ganjali", "ranjeni policajci" i ostala lafina?

Ovo je tipican primjer zaostale primitivne sredine, gdje je razmnozavanje unutar porodice dovelo do generacije ozbiljno psihicki poremecenog stanovnistva koje i dalje otvoreno slavi nacizam i fasiste.
Jako uvredljiv post i naravno branjenje huligana,

a mene baš zanima što imaju maske i što ovaj desni "navijač" ima u ruci

Image

Ok .....dobro zapazas detalje......zapazi onda rane na nogama..........i ovo je slikano najvjerovatnije poslije ubistva...
Percepcija ti nije bas................. :run:
Pa i ovaj lijevi ima neku šipku, ali pusti detalje,
kad saznamo istinu, neće biti puno heroja,
a da je pravde prdekali bi mnogi u zatvoru, jer osim
Vedrana ima tu i civila izbodenih noževima, ima svašta.
Neće se svima baš dopasti istina, ali nije važno hoće li se dopasti,
važno je da iziđe na vidjelo što je zapravo bilo.
Last edited by Lincoln-Burrows on 05/10/2009 18:53, edited 1 time in total.
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#1517 Re: FK Sarajevo

Post by Epitop »

Ko ide na gostovanja i na utakmice zna da je dovoljan jedan kamen ili pepeljera iz kafića da bi nastupio nered, poslije toga nastupa zakon rulje gdje više nema krivaca i nevinih nego svako gleda da ne zagine,a pri tome da nanese više štete suprotnoj strani. Ko nije išao na utakmice nema pravu sliku kako to sve izgleda kad krenu neredi. O policajcima u Širokom ne treba ni trošiti riječi pokazali su oni svoje pravo lice davno, navijači su se davno upoznali sa tim budalama.
R.I.P Vedrane, a ovo se moglo desiti svima nama koji pratimo ili smo pratili svoje klubove.
User avatar
Baltazar_khan
Posts: 7936
Joined: 25/08/2008 01:46
Location: Moj grad, moj klub

#1518 Re: FK Sarajevo

Post by Baltazar_khan »

Evo na bht1 javljaju kako se PREDAO ubica!
bhxxl
Posts: 229
Joined: 14/10/2007 14:38

#1519 Re: FK Sarajevo

Post by bhxxl »

mene zanima samo kako nije stid tipa koji se prestavlja kao navijac sarajeva javno na dnevniku tv hayat kaze da nikad nikome od protivnickih navijaca nije falila dlaka sa glave u sarajevu na gostovanju ???? pa daj ljudi nije fer da se tako lazemo ... svi dobro znamo koliko zna biti burno gostovanje u sa... laka ti crna zemlja vedrane ....
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#1520 Re: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

zalizani wrote:

da vidim sad kako li ce opravdati da ga je kamen udario pored zvanicnog pregleda :x
MoBajker
Posts: 18
Joined: 05/10/2009 13:53

#1521 Re: FK Sarajevo

Post by MoBajker »

zalizani wrote:


Novinar Marjan Minajlović ovdje nije nepristran! Ma svaku pristiglu poruku koja se odnosila protiv Horda Zla, kako su oni pravili nerede on je se cinično nasmijao. Sad zašto neznam, dali zbog stolice u kojoj sjedi ili nekih desetih razloga, neznam...
adnan_hz
Posts: 659
Joined: 15/03/2008 22:10

#1522 Re: FK Sarajevo

Post by adnan_hz »

Last edited by adnan_hz on 05/10/2009 19:31, edited 1 time in total.
User avatar
peace_an
Posts: 38
Joined: 17/03/2009 13:59

#1523 Re: FK Sarajevo

Post by peace_an »

Prema još uvijek nezvaničnim informacijama do kojih je došao BHT1 prije nekoliko sati u Širokom Brijegu uhapšen je osumnjičeni za ubistvo Vedrana Puljića.
User avatar
PriNc_ba
Posts: 5924
Joined: 07/08/2009 12:28

#1524 Re: FK Sarajevo

Post by PriNc_ba »

evo na novoj kazu nesluzbeno da se drot koji je pucao predao i priznao da je pucao u vedrana :)
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#1525 Re: FK Sarajevo

Post by pape »

Pocivaj u miru Vedrane.


Sve teme, u kojima se osvrcete na jucerasnje nemile dogadjaje, na podforumima "Sport" ce do daljnjeg biti zatvorene.
Ako zelite, svoje komentare mozete ostavljati na temi koja egzistira na podforumu "Razne diskusije".

Tema ce ponovo biti otvorena sutra u popodnevnim satima.
Locked