Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#80126 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dr. Kuca »

cpu_fan wrote:
Sinoć u karantinu koji služi za odmor lično sam ušao u sobu dotičnih fudbalera i zatekao ih kako piju alkoholna pića. Sarajevo je preveliki klub da dozvoli sebi luksuz da se na taj način priprema za jednu utakmicu. Dok sam ja trener, niko se neće igrati s ovim klubom, a ja mislim da su se oni dobro poigrali s njim. Ja sam im rekao da napuste karantin, na ovoj utakmici nisam računao na njih, a šta će dalje biti vidjet ćemo. Ćetković je druga priča, on ima i nekih privatnih problema i on nije povezan s ovim. Ja sam čovjek koji je spreman za razgovor, ali ako se neko poigrava i sa mnom i klubom onda je to previše. Vidjet ćemo šta će klub reći po pitanju svega ovoga".

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/hurtic-s ... hol/202059
Samo činjenice moliću lijepo. Izvlačite rijeći iz konteksta ![/quote]


Pa upravo si potvrdio ovo sto sam rekao :lol: . Ako je pusten zasto je onda kaznjen? Logika?
User avatar
cpu_fan
Posts: 1693
Joined: 24/06/2009 14:38

#80127 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by cpu_fan »

Dr. Kuca wrote:
cpu_fan wrote:
Sinoć u karantinu koji služi za odmor lično sam ušao u sobu dotičnih fudbalera i zatekao ih kako piju alkoholna pića. Sarajevo je preveliki klub da dozvoli sebi luksuz da se na taj način priprema za jednu utakmicu. Dok sam ja trener, niko se neće igrati s ovim klubom, a ja mislim da su se oni dobro poigrali s njim. Ja sam im rekao da napuste karantin, na ovoj utakmici nisam računao na njih, a šta će dalje biti vidjet ćemo. Ćetković je druga priča, on ima i nekih privatnih problema i on nije povezan s ovim. Ja sam čovjek koji je spreman za razgovor, ali ako se neko poigrava i sa mnom i klubom onda je to previše. Vidjet ćemo šta će klub reći po pitanju svega ovoga".

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/hurtic-s ... hol/202059
Samo činjenice moliću lijepo. Izvlačite rijeći iz konteksta !

Pa upravo si potvrdio ovo sto sam rekao :lol: . Ako je pusten zasto je onda kaznjen? Logika?[/quote]

Pa gdje je izjava da je pušten ?
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#80128 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by JoseMujica »

nevjerovatno da se na ovakav način kutarišeš najboljeg igrača u zadnjoj deceniji :( :-) :roll: :shock:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#80129 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dr. Kuca »

cpu_fan wrote:
Dr. Kuca wrote:
cpu_fan wrote:
Sinoć u karantinu koji služi za odmor lično sam ušao u sobu dotičnih fudbalera i zatekao ih kako piju alkoholna pića. Sarajevo je preveliki klub da dozvoli sebi luksuz da se na taj način priprema za jednu utakmicu. Dok sam ja trener, niko se neće igrati s ovim klubom, a ja mislim da su se oni dobro poigrali s njim. Ja sam im rekao da napuste karantin, na ovoj utakmici nisam računao na njih, a šta će dalje biti vidjet ćemo. Ćetković je druga priča, on ima i nekih privatnih problema i on nije povezan s ovim. Ja sam čovjek koji je spreman za razgovor, ali ako se neko poigrava i sa mnom i klubom onda je to previše. Vidjet ćemo šta će klub reći po pitanju svega ovoga".

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/hurtic-s ... hol/202059
Samo činjenice moliću lijepo. Izvlačite rijeći iz konteksta !

Pa upravo si potvrdio ovo sto sam rekao :lol: . Ako je pusten zasto je onda kaznjen? Logika?
Pa gdje je izjava da je pušten ?[/quote]


U izjavi da ima privatnih problema.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#80130 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

:lol: :lol: joj Kuće lazovcine, ahahhahh.... sta ba izmisljajs koji kurac, sta ti ustvari hoćeš?
vuna mu što je Benko potvrdio priču da je trazio raskid i sto nije nikoga popljuvao :lol:
User avatar
cpu_fan
Posts: 1693
Joined: 24/06/2009 14:38

#80131 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by cpu_fan »

Dr. Kuca wrote:
cpu_fan wrote:
Dr. Kuca wrote:
Sinoć u karantinu koji služi za odmor lično sam ušao u sobu dotičnih fudbalera i zatekao ih kako piju alkoholna pića. Sarajevo je preveliki klub da dozvoli sebi luksuz da se na taj način priprema za jednu utakmicu. Dok sam ja trener, niko se neće igrati s ovim klubom, a ja mislim da su se oni dobro poigrali s njim. Ja sam im rekao da napuste karantin, na ovoj utakmici nisam računao na njih, a šta će dalje biti vidjet ćemo. Ćetković je druga priča, on ima i nekih privatnih problema i on nije povezan s ovim. Ja sam čovjek koji je spreman za razgovor, ali ako se neko poigrava i sa mnom i klubom onda je to previše. Vidjet ćemo šta će klub reći po pitanju svega ovoga".

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/hurtic-s ... hol/202059
Samo činjenice moliću lijepo. Izvlačite rijeći iz konteksta !

Pa upravo si potvrdio ovo sto sam rekao :lol: . Ako je pusten zasto je onda kaznjen? Logika?



U izjavi da ima privatnih problema.[/quote]

Jebo Dan Brown-a i Da Vinčijev kod kako vi izvlačite zaključke i simbliku iz svake izjave! Za svaku pohvalu :roll:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#80132 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

leškarenje wrote::lol: :lol: joj Kuće lazovcine, ahahhahh.... sta ba izmisljajs koji kurac, sta ti ustvari hoćeš?
vuna mu što je Benko potvrdio priču da je trazio raskid i sto nije nikoga popljuvao :lol:
Nije to bitno kuca ili neko drugi, fora je da se pojedinci ne mogu pomiriti da se sve normalno zavrsilo.
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#80133 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Sarajevski-Seljak »

Jebo mater, tacno cu ko @Lesko pocet braniti ovu upravu kad vidim ko je sve tjera. 99% vas tjera svoju neku izmisljene/umisljene price, i ako znate da lazete!
User avatar
cpu_fan
Posts: 1693
Joined: 24/06/2009 14:38

#80134 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by cpu_fan »

Dr. Kuca wrote:Pa svi se preko novina gospodski rastanu, na kafama je to drugacije :) al vi ne izlazite iz dinine guzice pa i nevidite nista.
Ma ti si se s logikom rastao druže odavno ! Kad nešto jeste onda jeste al' kad nešto nije onda nije da ga jebeš. Ti si svoj kredibilitet pokopao iznošenjem očiglednih neistina da bi ti rahmetli Risto Đogo pozavidio !
Last edited by cpu_fan on 05/08/2016 12:47, edited 1 time in total.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#80135 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Benko, kao i svi igraci zadnjih par sezona, imaju u ugovoru ugradjenu klauzulu da poslije raskida ugovora izjave moraju biti obostrano dobre i uz pohvale, i bez iznosenja pojedinosti, nezadovoljstva i sl. Inace se moze pokrenuti ta klauzula iz ugovora, i onda se dobatno uzeti love za to.
Isto je bilo i sa izjavama Milosa, Krste, Bojana, Tatka ...itd.itd.

Obostrano sve i jedna pohvalna izjava, a nisu bas svi razlazi bili ni mirni ni korektni.
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#80136 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Stroj-2 »

Čuj razišli se mirno i normalno :shock: :? Jel mi pratimo isti klub ovdje :?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#80137 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Stroj-2 wrote:Čuj razišli se mirno i normalno :shock: :? Jel mi pratimo isti klub ovdje :?
Prije normalno nego mirno.
Bilo je trzavica, problema, klupe, ovo s picem....ali na kraju balade imamo dosta korektan razlaz.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#80138 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Upozorenje za sve. Prestanite spustati raspravu na te neke licne razmjerice i uvrede. Prestanite personalizirati raspravu na temi koja je striktno definisana. A ona je FK Sarajevo.

Odnosi se na sviju.
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#80139 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Stroj-2 »

Sve je ovdje bilo samo normalno nije, to je sigurno i jasno ko dan, ostalo je obmanjivanje.... Vrati se na dolazak Ješića kad počinju problemi s Benkom, pa sve do juče.... Tu nema ništa normalno...
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#80140 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

Pa trend je da najbolje igrace ne prodamo tj.da raskidamo ugovore ili ih tjeramo. To je trend to je normalno slazem se. Ali nigdje osim nas nije.
MHAB
Posts: 449
Joined: 14/11/2010 11:05

#80141 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by MHAB »

Četković je bez dozvole otišao iz karantina u CG. Dakle, ne samo iz hotela nego iz države. Šta su privatni razlozi ne znam, ali nije imao dozvolu ŠSŠ niti bilo koga iz kluba da ide iz karantina. Bez želje za daljnom polemikom ili poređenjem sa Benkom i ostalim ovo sam napiaso čisto da se zna. Vrijeme će pokazati šta je prava istina i šta su privatni razlozi...
User avatar
R2D2_SA
Posts: 1301
Joined: 19/02/2007 11:45
Location: Sarajevo

#80142 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by R2D2_SA »

1. Leon Benko (Varaždin, 11. studenoga 1983.) Za tri mjeseca pune 33 godine!
2. Predlazem da sa svakim igracem potpisemo dozivotne ugovore, ili barem sa trajanjem do njihove 40. godine, bez bilo kakve mogucnosti raskida istih;
3. U skladu sa gornjim, predlazem da u statut stavimo da na prodajemo igrace. Ne bi vise bilo rastanaka, vjecno ljubav da vlada;
4. Predlazem da budzet baziramo na prihodima od clanskih i kupljenih karti za ulaznice;
5. Od drzave traziti poreske olaksice, da budemo oslobodjeni PDV-a na sve kazne sto platimo;
7. Senad Hadzifejzovic da u Face to Face pozove Leška sa jedne i Dr. kuća sa druge strane :D;
8. Sjever da raspise konkurs za trenera FKS i da ga imenuje, ili barem da ima pravo veta na imenovanje svakog trenera;
9. Izmjeniti pravila foruma, izbrisati zabranu pozivanja na nasilje pa da se trener ne mora ni upozoravati.

Mislim, kad je vec sve Monty Payton :roll:

A za ozbiljno, mislim da se od muhe pravi slon. Okrenuti se utakmici. Uradilo se sta se uradilo na kraju je samo rezultat bitan a niko ne zna sta ce jos biti i kakvih ce posljedica imati, dobrih ili losih.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#80143 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

-LIBERO- wrote:Benko, kao i svi igraci zadnjih par sezona, imaju u ugovoru ugradjenu klauzulu da poslije raskida ugovora izjave moraju biti obostrano dobre i uz pohvale, i bez iznosenja pojedinosti, nezadovoljstva i sl. Inace se moze pokrenuti ta klauzula iz ugovora, i onda se dobatno uzeti love za to.
Isto je bilo i sa izjavama Milosa, Krste, Bojana, Tatka ...itd.itd.

Obostrano sve i jedna pohvalna izjava, a nisu bas svi razlazi bili ni mirni ni korektni.

vecu glupost odavno nisam procitao :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#80144 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Stroj-2 »

MHAB wrote:Četković je bez dozvole otišao iz karantina u CG. Dakle, ne samo iz hotela nego iz države. Šta su privatni razlozi ne znam, ali nije imao dozvolu ŠSŠ niti bilo koga iz kluba da ide iz karantina. Bez želje za daljnom polemikom ili poređenjem sa Benkom i ostalim ovo sam napiaso čisto da se zna. Vrijeme će pokazati šta je prava istina i šta su privatni razlozi...
Otišo čovjek malo da odmori, umorijA se đetić :-)
User avatar
jalijas74
Posts: 1349
Joined: 17/11/2010 15:10

#80145 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by jalijas74 »

Sad i zvanicno posto su ono bile spekulacije.

Svim ali svima koji su otjerali Benku sjetim se familije . :evil:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#80146 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dr. Kuca »

R2D2_SA wrote:1. Leon Benko (Varaždin, 11. studenoga 1983.) Za tri mjeseca pune 33 godine!
2. Predlazem da sa svakim igracem potpisemo dozivotne ugovore, ili barem sa trajanjem do njihove 40. godine, bez bilo kakve mogucnosti raskida istih;
3. U skladu sa gornjim, predlazem da u statut stavimo da na prodajemo igrace. Ne bi vise bilo rastanaka, vjecno ljubav da vlada;
4. Predlazem da budzet baziramo na prihodima od clanskih i kupljenih karti za ulaznice;
5. Od drzave traziti poreske olaksice, da budemo oslobodjeni PDV-a na sve kazne sto platimo;
7. Senad Hadzifejzovic da u Face to Face pozove Leška sa jedne i Dr. kuća sa druge strane :D;
8. Sjever da raspise konkurs za trenera FKS i da ga imenuje, ili barem da ima pravo veta na imenovanje svakog trenera;
9. Izmjeniti pravila foruma, izbrisati zabranu pozivanja na nasilje pa da se trener ne mora ni upozoravati.

Mislim, kad je vec sve Monty Payton :roll:

A za ozbiljno, mislim da se od muhe pravi slon. Okrenuti se utakmici. Uradilo se sta se uradilo na kraju je samo rezultat bitan a niko ne zna sta ce jos biti i kakvih ce posljedica imati, dobrih ili losih.

Loseg spina vrbo zalostna :lol: :lol: Mersudin AHmetovic Born: March 19, 1985 (age 31), Tuzla On je kao mlad? Nista protiv Ahmeta ali kao godine su nesto validno? Ako je dobar igrac da ima 40! Zeka je sa 36 godina i 16 kg viska bio tata mata, Wagner sa 38 i dalje ubija, Cetkovic Date of birth 10 July 1986 (age 30) valjda i on mlad?

Ostalo je smijesno.
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#80147 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by 1946--1987 »

Kakve li ironije, drzi frajer na avataru lika koji je odgovoran za sve ovo sto njemu smeta :mrgreen:
Jarane, za sve sto ti neodgovara i sto ti se nesvidja ti je kriv Tan, on je vlasnik kluba.Njemu se svidja Dino, ti ga mrzis.Mozes samo pjeniti, nista drugo.

Tjeraj vlasnika nek proda klub baljku i muci.
Last edited by 1946--1987 on 05/08/2016 13:33, edited 1 time in total.
tcz
Posts: 1747
Joined: 15/07/2005 12:28

#80148 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tcz »

Dino pederu napusi se sjeveru!
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#80149 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dr. Kuca »

1946--1987 wrote:Kakve li ironije, drzi frajer na avataru lika koji je odgovoran za sve ovo sto njemu smeta :mrgreen:
Jarane, za sve sto ti neodgovara i sto ti se nesvidja ti je kriv Tan, on je vlasnik kluba.Njemu se svidja Dino, ti ga mrzis.Mozes samo pjeniti, nista drugo.

Tjeraj vlasnika nek proda klub baljku i muci.

Jah, kosto je i tan licno doveo jesica i jarnija, ili kosto je podrzavao ibraka i bio na vezi sa njim vazda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: malo bolji spin, slaba vam ta skola.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#80150 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Evo u platu da svi ovi sto ovdje kao psuju da vide Dinu uživo ne bi smjeli prnuti, u lice mu sve.... Imenom i prezimenom, skinete teret sa sebe :thumbup:
Locked