Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#80051 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mirza_15 »

Sezonu nismo lose pocelo, a siri se toliko negativne atmosfere da je to prosto nevjerovatno. Ovo samo pitari mogu. A sta raja misli o grupi i njihovoj "borbi" najbolje pokazuje broj ljudi na sjeveru. Horde su u ovom trenutku svrha sami sebi i samo su teret klubu. I nisu uopste vecina, samo su glasniji i agresivniji.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
trener-profesionalac
Posts: 900
Joined: 23/07/2015 20:29

#80052 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by trener-profesionalac »

mirza_15 wrote:Sezonu nismo lose pocelo, a siri se toliko negativne atmosfere da je to prosto nevjerovatno. Ovo samo pitari mogu. A sta raja misli o grupi i njihovoj "borbi" najbolje pokazuje broj ljudi na sjeveru. Horde su u ovom trenutku svrha sami sebi i samo su teret klubu. I nisu uopste vecina, samo su glasniji i agresivniji.

Sent from my mobile phone using Tapatalk

mirza pisat pa spavat.vidis kolko je sati pa kolko vas to ima dinokio na spisku
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#80053 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Qoom »

Pustilo ga na produženi vikend

Image
User avatar
refffko
Posts: 1136
Joined: 05/03/2014 18:25

#80054 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by refffko »

trener-profesionalac wrote:HALAL BILO HORDASI DOK JE OVAKVIH POLTRONA POPUT OVOG 19 SVASTA NESTA I OSTALIH.PALITE NEK ISPASTA DINO NEK NE MOZE ZAVUCI RUKE U PARE. KUPITE DJECI MAJCE STOKO JER DJECA IZ AKADEMIJE JOS UVIJEK U ONIM BIJELIM MAJCAMA OD HADA DOLAZE U SVECANU LOZU (KADETI). CUM VAM SVIMA BIO MENZA I ODMARALISTE..DRAGO MI JE STO OVA MANJINA SA POPISA NE MOZE BEZ CITANJA MOJIH POSTOVA.CIR ... :izet: :izet: :izet: :izet:
Potpis od A do Z.

Bolje savezu dati pare, nego da uhlljupi ih u sebi u dzep stavljaju.

Steta sto nema Euro tekma kakva, da se i tamo napravi kakva velika bakljada i sa Dinokijo bas popusi veliku kaznu.

Ali u sustini. Koliko god da se plati, malo je u odnosu koliko su oni para bacili neizlaskom u Europu, raskidima ugovora. Koliko je samo para u kampu oprano...

Zato, Horde samo palite. Palite sto vise. Imate apsulutnu potporu svakog navijaca cij je koeficijent inteligenciji veci od broja cipela.
Dino, neces jos dugo smijati se sa tom odvratnom facom iz VIP loze!
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#80055 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Samprotivsviju »

Ha ja, si vidio belaja

Puste ga ljudi malo daju mu 2 dana slobodno, odmah bjezi iz kluba :roll:
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#80056 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Sarajevski-Seljak »

@Refffko

Jah, idi pa Dinibpred kucom pali baklje, ako hoces njemu da nastetis. Ovako stetis samo klubu, i nisi bolji od ubleha u upravi. Izbijas klubu kojeg satro volis pare, i to sve pod zastavom neizmjerne ljubavi prema klubu. Kakva logika, i rezon. Za nepovjerovat.

poslano sa mog android tostera
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45278
Joined: 29/12/2005 01:20

#80057 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by jeza u ledja »

refffko wrote:
trener-profesionalac wrote:HALAL BILO HORDASI DOK JE OVAKVIH POLTRONA POPUT OVOG 19 SVASTA NESTA I OSTALIH.PALITE NEK ISPASTA DINO NEK NE MOZE ZAVUCI RUKE U PARE. KUPITE DJECI MAJCE STOKO JER DJECA IZ AKADEMIJE JOS UVIJEK U ONIM BIJELIM MAJCAMA OD HADA DOLAZE U SVECANU LOZU (KADETI). CUM VAM SVIMA BIO MENZA I ODMARALISTE..DRAGO MI JE STO OVA MANJINA SA POPISA NE MOZE BEZ CITANJA MOJIH POSTOVA.CIR ... :izet: :izet: :izet: :izet:
Potpis od A do Z.

Bolje savezu dati pare, nego da uhlljupi ih u sebi u dzep stavljaju.

Steta sto nema Euro tekma kakva, da se i tamo napravi kakva velika bakljada i sa Dinokijo bas popusi veliku kaznu.

Ali u sustini. Koliko god da se plati, malo je u odnosu koliko su oni para bacili neizlaskom u Europu, raskidima ugovora. Koliko je samo para u kampu oprano...

Zato, Horde samo palite. Palite sto vise. Imate apsulutnu potporu svakog navijaca cij je koeficijent inteligenciji veci od broja cipela.
Dino, neces jos dugo smijati se sa tom odvratnom facom iz VIP loze!
Pises gluposti.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#80058 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

hocete li prestati citirati pojedine krembile na ovoj temi, molim vas Image
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#80059 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Qoom wrote:
leškarenje wrote:Sad kad vise nije clan FKS moze izaci u medije i sve ispricati sta je bilo.
A ti ako trolaš nabićemo te na kolac i izložiti javnosti :pliska:
Ne kontam :mrgreen:
Govorim ovo iz razloga pošto se evo razne teorije raspredaju da imamo priliku saznati desavanja samo ako Leon bude htio ispričati.
Cugo jeste, to mi reče ovaj sto mi je rekao i za raskid. Za ostale marifetluke koji se spominju ne znam.
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#80060 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Qoom »

Šta ako Leon ostane i ništa od ovoga nje tačno, a bacila se žestoka rasprava :D
NoWayOut
Posts: 448
Joined: 05/05/2012 23:00

#80061 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by NoWayOut »

Image

Toliko sto se tice dovođenja novog igraca, prelazni rok je završen. Mozes dovesti sano slobodnog igraca koji je do ovog termina dobio papire.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#80062 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Cuj palite, cuj Dinokio da popusi kaznu....sta bi covjek na to prokomentarisao :roll:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#80063 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

Sto se nas realno i ne tice, jer mi nismo platili obestecenje za igraca vec dugo vremena.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#80064 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Qoom wrote:Šta ako Leon ostane i ništa od ovoga nje tačno, a bacila se žestoka rasprava :D
Ne bi bio prvi put da bacamo šuplju :D, a niko sretniji od mene da ostane.
U suprotnom mu puno sreće želim i hvala mu za sve.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#80065 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

Nadzorna_ploca wrote:Sto se nas realno i ne tice, jer mi nismo platili obestecenje za igraca vec dugo vremena.
Tiče nas je, jer igrač kojeg bismo mogli dovesti morao bi imati čiste papire na datum 29.07.

U suprotnom bismo imali Bilbija - Benko slučaj, dovedeš ga ali ga ne možeš registrovati do januara.
User avatar
cpu_fan
Posts: 1693
Joined: 24/06/2009 14:38

#80066 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by cpu_fan »

http://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/nov ... kluba/3277

Ne znam šta je ovim igračima u glavi !
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#80067 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

@trener - profesionalac, skoncentrisi se i normalno pisi. Smanji uvrede, smanji nacin komunikacije sa tolikom dozom tenzija, ez obzira sto se to odnosi za ljude koji su "javne" licnosti, pa ban neces dobiti, za sada. Ako nastavis pisati sa tolikom dozom uvreda, tenzija i zuci...bices sankcionisan. Sada javna opomena.
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#80068 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

Muhamed Đakmić wrote:
Nadzorna_ploca wrote:Sto se nas realno i ne tice, jer mi nismo platili obestecenje za igraca vec dugo vremena.
Tiče nas je, jer igrač kojeg bismo mogli dovesti morao bi imati čiste papire na datum 29.07.

U suprotnom bismo imali Bilbija - Benko slučaj, dovedeš ga ali ga ne možeš registrovati do januara.
Necemo platiti obestecenje ni za koga niti mozemo sad, to je jasno. Nadam se da nam se nece desiti ni ovaj dvojac.
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#80069 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leo karan »

Na svaki njegov post se uhvati minimalno 5 levata :D
Pa onda ide kvotanje čitav dan.
Svi hoće da mu se nagovore. :-)

Vezano za Benku, kako mu sad odjednom smanjuju platu, a priča bila već dvije godine da ga Cardiff plaća?
Naravno da ga nije niko drugi plaćao osim nas.
To je šuplja bila, koju je Ibrak plasirao.

Nebitno sad, čovjeka su trebali ispoštovati do kraja, on bi sigurno vratio golovima do kraja ugovora.
Ovo smecarsko smanjivanje plate nije zaslužio.

Stvarno je bio skroz drugi doživljaj utakmice kad Benko istrči u našem dresu.
Stvarno steta.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#80070 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dr. Kuca »

cpu_fan wrote:http://www.fksarajevo.ba/bs/vijesti/nov ... kluba/3277

Ne znam šta je ovim igračima u glavi !
Pa kad ih dovode nako, ko sa lagera. Ko arapi kad kupuju kod nas, nsita ne gleda samo trpaju u kolica. Neistrazuje se igracev backround, kako s eponasao, sta radi, kako zivi, nego dodje menadjer kae imam igraca tog, daj platu voliko od toga meni voliko tebi toliko, dino skupi usta i kaze moze u inat dusmanima.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#80071 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leškarenje »

Evo Kuće sveznajućeg, jesi li ti bio tu ili ti je neko reko da to tako fercera :shock:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#80072 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nadzorna_ploca »

Sta li se jos desava iza zatvorenih vrata kad se ovo plasira u medije..
MHAB
Posts: 449
Joined: 14/11/2010 11:05

#80073 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by MHAB »

Četković samoinicijativno napustio karantin. Benko raskinuo ugovor. Šta je sa Hodžićem i Pavlovićem? Jesu li suspendovani ili su u konkuranciji za Zenicu? Je li Četković u konkurenciji za Zenicu? Možda je negdje i pisalo, ali meni promaklo. Uglavnom koliko vidim tenzije između uprave i navijača rastu iz dana u dan. Daj Bože da izađe na dobro. Jedina žrtva ovog sukoba je sam klub.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#80074 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dr. Kuca »

Image

Plus 4 trenera. Strasan posao radi uprava: Sad ce ovi dinini dickrideri dok odmore malo pakas da kazu koju.

Najduzi staz u klubu imaju Radovac i Kovacevic :lol:
Last edited by Dr. Kuca on 05/08/2016 09:49, edited 1 time in total.
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#80075 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Stroj-2 »

Ovo je prevara od igrača ovaj Ćetković. Ne znan gdje su njega nafatali ili ko ga je uguro, što je najgore potpisali sa njim na dvije godine. Kakvi idioti. Samo je ovo cirkus šta uprava radi od kluba, izgubili su svaki kompas.

I još nešto. Izgleda odkad smo mi dobili vlasnika kluba, oparili se, a i prati nas reputacija "raskid ugovora", tako da me ovakvi postupci igrača ni sekunde ne iznenađuje, jer to su prevare od igrača koji gledaju kako će brz novac zaraditi, a nažalost mi smo postali takav klub. Ovaj Ćetković ne bi imo mjesta ni u eri viršli a ne sad.
Locked