Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
Nuken
Posts: 2110
Joined: 09/09/2011 14:47

#72026 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Nuken »

povaliti Slobodu na sred Haseta.Kramara i ostale pulene poslati u Travnik,Visoko i ostale klubove.Ješiću se "zahvaliti" (ČITAJ:nabiti s guza na guz do Mijanmara)i dovesti nekoga ko je u Sarajevu ostavio neki trag,ko će znati posložiti stvari.Također pojedine članove uprave nabiti u područje maximus gluteusa da Koševo vide samo na razglednici i AMIN!


Gdje je i šta radi Dženo Uščuplić
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#72027 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by al-em »

Awakened wrote:Sva ova silna "briga" raznoraznih portala je nista drugo nego pokusaj daljne destabilizacije kluba. Ja se ne sjecam ni blizu clanaka dok su drugi grcali u daleko vecim problemima. Jeste, fali nekih stvari, svi vidimo, ali ne treba ni nasjedati na ovu trenutnu propagandu. Par likova kroz novine, par na forumu, par na utakmicama...dobro su se rasporedili.
Veze ti sa zivotom nemas.
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#72028 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Stroj-2 »

Nuken wrote:povaliti Slobodu na sred Haseta.Kramara i ostale pulene poslati u Travnik,Visoko i ostale klubove.Ješiću se "zahvaliti" (ČITAJ:nabiti s guza na guz do Mijanmara)i dovesti nekoga ko je u Sarajevu ostavio neki trag,ko će znati posložiti stvari.Također pojedine članove uprave nabiti u područje maximus gluteusa da Koševo vide samo na razglednici i AMIN!


Gdje je i šta radi Dženo Uščuplić
Eno ga ''strogo po mahali''
kakaljin
Posts: 11633
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#72029 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by kakaljin »

User avatar
jeza u ledja
Posts: 45148
Joined: 29/12/2005 01:20

#72030 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by jeza u ledja »

Lazete sebe da ne bi i sljedeceg trenera tjerali nakon 3-4 sedmice losih rezultata. Lazete.

Musemica ste tjerali. Nemojte ba da lazemo da niste. Kodru ste tjerali, nemojte da lazemo da niste. Pliseka, Jovica, i naravno Dzenu kojeg sam i ja tjerao. :D Nestrpljivi ste ba, mislite da je instant rezultat sve. "Nisam ja tjerao" , jel? Pa nisam ni ja, ali eto vecina jeste.

I nemojte sebe lagati da ne bi opet Husrefa tjerali, da ne bi Slavka Petrovica tjerali. Marinovica onako mutavog bi vec nakon mjesec dana rasturili. Musu??? Hahaha. :lol: Odovica naravno da ne spominjem.

Lazemo ba svi sebe zajedno da znamo sta je najbolje za klub, kad ne znamo.

Neki bi Jesica VEC SAD tjerali, hej??!?!? Ja mislim da bi bila greska tjerati ga ikako, do kraja sezone znaci. Pa makar ne otisli u Evropu.
Ako nesto odlucis i bacis sve u to onda idi s tim do kraja. Nemoj se vaditi u po frke jer time samo krijes svoje greske. A i mi navijaci cemo opet, po stoti put time sebe zavarati da smo mi znali najbolje sta je dobro za klub.

Sto neko rece imajte malo dostojanstva jebote. Daj podrsku i budi istrajan pa makar bili peti. Ne ide nam, igramo smijesno, pa sta? Pusti da se prica isprica do kraja i budi jednom "musko" jbt.

Ovaj Zametica sad spominje Mijanmar i to da su izgubili 9-2 protiv indonezijskog kluba. Kad sam ja to ovdje pisao vjerovatno niko nije registrovao. Ako Emerson valja onda nemoj biti bezobrazan pa za Cezara govorit "sjoo ta ce on Mijanmarac". Ako Emerson valja pa nije valjda Cezar tu blentov totalni.
Licemjeri novinari, licemjeri navijaci, licemjeri u Upravi.

Trener ko trener, palamudi i trazi izgovore ko i svi ostali treneri. Igra i postavka su mu kurceve za sad. Za njegovu smjenu je 2 mjeseca prerano. Isto vazi i za sve igrace koje je doveo.
nebitan lik
Posts: 1433
Joined: 17/06/2011 22:29

#72031 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by nebitan lik »

Idemo smjwniti Jesica,kao sto smo Uscuplica,Jarnija,Kodru itd i cekamo oprt nekog kojeg ce isto snaci prva prilika i noga i sve u krug pita li se neko jel uopste do trenera?
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#72032 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

Opet u sridu....ne znam koje ime ako dođe, mi ga ne bi mogli istrpiti jednu polusezonu, nema šanse...Tu više nema dileme....Spominju se opet likovi iz lige, eto ti neke nabroja, nema sumnje bi ogroman broj (ima racionalnih umova naravno) nakon 3 kiksa, ne treba dalje, odmah tjerali..Pa jebo te gledam onu englesku ligu, kakve utakmice ljudi gube i na koji način, to je strašno, pa nema mrtve glave...Onakav Manchester se bruka, Arsenal, City, svako malo kiks, nekoga sam gledao od ekipa iz gornjeg dijela vodi 2-0 kod kuće, izgubi 2-3 na kraju, pa nema tjeranja trenera odmah....Kod nas bi se revolucija pokrenula da se to desi....Ne poredim nas sa njima, ali na kraju krajeva zašto ne učiti neke stvari od puno većih...I Manchesteru je blam kad kiksa kod Watforda jednako kao mi u Prijedoru...Znači, kritika da, konstantno ukazivanje na greške, da, ako treba danonoćno, a treba, ali nikad nećemo izaći na zelenu granu čim nakon 2-3 loša rezultata bi se odmah tjeralo i tako sve u krug iz kojeg izlaza nema...Tekstovi koji se pišu generalno ne zvuče pogrešno, nema tu puno propusta ako ćemo pošteno, ali nisu produktivni i neće donijeti ništa pozitivno, naprotiv, tj. još kod navijača samo izazivaju još veći bijes prema treneru i upravi, i šta time dobijamo, da će naredna protiv Slobode biti ratno stanje ako ne prođemo...Bila bi vjerovatno svakako, ovako još više...Ako već novinari žele da ukažu na greške, a ima ih dosta, onda je prirodnije napraviti intervju sa Ješićem pa mu postaviti ta pitanja, čini li mu se da ova formacija ne izgleda dobro, čini li li mu se da ne igramo dopadljivo i atraktivno, misli li šta promijeniti da se stvari poprave, šta on misli o ideji da se igra i formacija malo promijeni kako bi bila čvršća a ne onako šuplja i providna, naravno da nije posao novinara da trenera uči poslu, ali možda više se može pomoći sa takvim stvarima nego samo izbaciti čaršaf od teksta u kojem će se pisati o pogubljenom kompasu, propalim igračima, transferima i crnim danima nad Koševom...Takve rečenice baš kod navijača daju nadu u bolje sutra :-) ...Nekada, kritika, čak i kad je opravdana može samo pogoršati stvari ako se samo onako izbaci sebe, i onda to ipak treba znati upakovati da ne izazove još veći gnjev kod onih koji će sutra otići na utakmciu, a da opet ukaže da nije sve kako treba...
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#72033 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by limeni »

Ovako nam je izgledao tim otprilike prosle godine..

DELAC
BARIC
TATOMIROVIC
BARBARIC
PUZIGACA
CIMIROT
RADOVAC
STOJCEV
VELKOSKI
DULJEVIC
BENKO

Moze li sadasnji sastav i u pet deka sa ovim iznad? Ko je kriv za egzodus solidnih igraca i zasto se dovode igraci sumnjivog kvaliteta i morala?
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#72034 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

limeni wrote:Ovako nam je izgledao tim otprilike prosle godine..

DELAC
BARIC
TATOMIROVIC
BARBARIC
PUZIGACA
CIMIROT
RADOVAC
STOJCEV
VELKOSKI
DULJEVIC
BENKO

Moze li sadasnji sastav i u pet deka sa ovim iznad? Ko je kriv za egzodus solidnih igraca i zasto se dovode igraci sumnjivog kvaliteta i morala?
Ne lupaj, neko će još ovo shvatiti ozbiljno: Delač kriva povreda, Barić, Tatomirović i Puzigaća zasluženo otjerani, Cimirot najbolji posao ikada u ligi, Stojčev želio da ide i uzeta fina cifra za igrača u tim godinama, Duljević i Benko su tu, Radovca treba pitati šta je sa njim, i Velkoski je možda jedini mogao ostati....Dakle, skoro pa nijedne fule a da je do kluba...Pitanje je, jesu li se mogle dovesti i zašto nisu bolje zamjene, tu je kvaka, a ne u nekom egzodusu :oops:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#72035 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

north wrote:
limeni wrote:Ovako nam je izgledao tim otprilike prosle godine..

DELAC
BARIC
TATOMIROVIC
BARBARIC
PUZIGACA
CIMIROT
RADOVAC
STOJCEV
VELKOSKI
DULJEVIC
BENKO

Moze li sadasnji sastav i u pet deka sa ovim iznad? Ko je kriv za egzodus solidnih igraca i zasto se dovode igraci sumnjivog kvaliteta i morala?
Ne lupaj, neko će još ovo shvatiti ozbiljno: Delač kriva povreda, Barić, Tatomirović i Puzigaća zasluženo otjerani, Cimirot najbolji posao ikada u ligi, Stojčev želio da ide i uzeta fina cifra za igrača u tim godinama, Duljević i Benko su tu, Radovca treba pitati šta je sa njim, i Velkoski je možda jedini mogao ostati....Dakle, skoro pa nijedne fule a da je do kluba...Pitanje je, i tu si u u pravu samo sa zadnjim dijelom rečenice, jesu li se mogle dovesti i zašto nisu bolje zamjene, tu je kvaka, a ne u nekom egzodusu starih igrača :oops:
.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#72036 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Alfa159 wrote: A sad ovo sto portali pisu pa realno sta su slagali???
Nisu oni nista slagali ali ovo je klasicna naknadna pamet i nekonstruktivna kritika, poput ove koju bljuje ovaj @trener-profesiJonalac. Sada svi sve znaju, pa tako i @radio sarajevo i lik sa @klixa.

Sto se clanka radio sarajeva tice u mnogom mogu biti u pravu ali je klasicni populizam kritika izjava celnika Sarajeva da je sramota na kakvim oranicama i njivama se igra.

Umjesto novinar da se osvrne na to, da kaze da ce nas fudbal biti zakovan na dno na kojem se trenutno nalazi bude li se igralo na terenima poput onog u Prijedoru, da je sramota da se nad Duljevicem u petnest minuta napravi pet krvnickih prekrsaja na toj oranici a da se niko i ne pocese oni jos prizivaju da se uprava Sarajeva i trener prilagode situaciji i da prave tim za oranice. E pa sa takvim timovima i igracima se nema sta traziti u Evropi jer tamo mesari ne prolaze.

Dok se bude ovako razmisljalo, dok se bude igralo na oranicama i to bude opsteprihvaceno, dok se igracima poput Duljevica bude nekaznjeno zadavao strah u kosti do tad cemo mi praviti iskljucivo mesare koji ne mogu dalje od Premijerlige a reprezentaciju ce popunjavati dijaspora.
Alfa159 wrote: Sta da smo stabilni kao siroki zadnjih 10 godina pa jarane mi bi se bogu smijali!!!
A sto se ovo nismo pitali za vrijeme prosle uprave koja je dovela klub do ponora, kad je kao jedina realna vadiona izgledao prijedlog Gracica da predjemo u kantonalnu ligu, oslobodimo se dugova i ujedinimo sa Olimpikom? Dotle smo bili dogurali a danas se to olako zaboravlja, kako od nas tako i od dusebriznih novinara.
A sada hocemo da za tri godine koliko su BP na celu kluba nadoknadimo deset godina naseg nerada, deset godina koje je Siroki potrosio da naprave stabilan klub koji ti dajes kao primjer ovdje.

U City su se ulozile milijarde, doveden je sportski direktor Barcelone pa evo fulaju prvo sa Mancinijem kojeg su drzali godinama, nakon toga fulaju sa Pellegrinijem a ko moze garantovati da nece fuliti i sa Guardiolom?

Jer fudbal je toliko nepredvidiv da nema ama bas nikakvih garancija da ces potrefiti kako sa igracem tako i sa trenerom. I opet imaju sabura, ne skidaju glave preko noci kao mi a i za njih je porazno sto se vec pet godina brukaju u CL a ni u ligi nisu dominantni.
Last edited by Grean on 14/03/2016 00:13, edited 3 times in total.
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#72037 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Qoom »

north wrote:...Ako već novinari žele da ukažu na greške, a ima ih dosta, onda je prirodnije napraviti intervju sa Ješićem pa mu postaviti ta pitanja...
Izvini ali se moram osvrnuti na ovaj dio.
Ovdje nije cilj objektivna analiza, nego isključivo jebanje svega što ima veze sa Sarajevom.

Utorak!
User avatar
Logovan
Posts: 94302
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#72038 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

limeni wrote:Ovako nam je izgledao tim otprilike prosle godine..

DELAC
BARIC
TATOMIROVIC
BARBARIC
PUZIGACA
CIMIROT
RADOVAC
STOJCEV
VELKOSKI
DULJEVIC
BENKO

Moze li sadasnji sastav i u pet deka sa ovim iznad? Ko je kriv za egzodus solidnih igraca i zasto se dovode igraci sumnjivog kvaliteta i morala?
Delač - onakva povreda desi se u svakom klubu. A ne možeš imati dva kvalitetna golmana. Možeš jedino ako je jedan od njih levat da sjedi na klupi i čeka svoju šansu.
Barić - bolji i Kallasi i Kadušić.
Tatomirović - Kovačević ga je pristojno zamijenio.
Puzigaća - Bekić bolji od pjandure. :oops:
Cimirota - ovdje smo slabiji. Njega je bilo teško nadoknaditi. :-)
Radovac - pala mu forma, došla svađa sa navijačima, pao psihićki, oduzeta mu nagrada Ismir Pintol i sada nikako da se dozove. A sumnjam da ima nekakav stručnjak koji će biti uz njega, koji će ga savjetovati, koji će mu pomoći da prebrodi sve loše što mu se desilo.
Stojčev - malo htio, malo nije, malo se zajebavao, malo ozbiljno shvatao utakmice. Više od pola šampionske sezone je odigrao preko neke stvari.
Velkoski - oslabljeni smo kako je otišao, ali očito se nije uklapao u Ješićeve zamisli.
Duljević - tu je :D
Benko - tu je, al' na klupi. :skoljka: Vrati se u prvu postavu i biće ok.
sarajevo999999
Posts: 852
Joined: 28/02/2012 14:44

#72039 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sarajevo999999 »

Zna li ko sta je sa Delacom? Uredu povreda, ali izgubi se nigdje covjeka. Mozemo li na njega racunati do kraja sezone?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45148
Joined: 29/12/2005 01:20

#72040 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by jeza u ledja »

Al fakat kad vidis u Engleskoj koliko se trpi neki trener pa mu se cijeli svijet smije i opet oni po cijelu sezonu haman ostanu, a razlike izmedju jakih i slabijih deset puta vece nego razlike kod nas.
Dzeko u Romi 10 utakmica za redom ne daje golove raja mu i dalje skandira ime. A frajer medju najvice placenim igracima lige. Garcia iz kola u kolo srozava ekipu u koju je onoliko ulozeno pa i dalje izdrzi cijelu polusezonu. Kod nas ne bi izdrzao ni mjesec.

To je tako i sa igracima. Ne odigras dobro 4-5 utakmica za redom i ti ces zauvijek ostati zigosan barem od cetvrtine navijaca da si za kurac. Nema veze sto si najbolji. Nema veze sto si najborbeniji. Nema veze sto si dokazan igrac jedan kroz jedan vec godinama.
Ako imas rezultate, poput Dzene, to samo po sebi nije dovoljno. Ako imas ime, poput Jesica, onda bez rezultata si kurac.
Sve i da sve osvojis, postanes heroj, ma malo vode na dlanu da ti nose, sljedece sezone zaredaj 3-4 losa rezultat i odmah ce zli jezici proraditi.
Awakened
Posts: 587
Joined: 19/08/2013 03:33

#72041 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Awakened »

al-em wrote:
Awakened wrote:Sva ova silna "briga" raznoraznih portala je nista drugo nego pokusaj daljne destabilizacije kluba. Ja se ne sjecam ni blizu clanaka dok su drugi grcali u daleko vecim problemima. Jeste, fali nekih stvari, svi vidimo, ali ne treba ni nasjedati na ovu trenutnu propagandu. Par likova kroz novine, par na forumu, par na utakmicama...dobro su se rasporedili.
Veze ti sa zivotom nemas.
Niko ne ocekuje da svi vidimo situaciju na isti nacin, ali ti trebas poraditi na komunikaciji.
nebitan lik
Posts: 1433
Joined: 17/06/2011 22:29

#72042 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by nebitan lik »

Ajd rijesenje je trenera smjenit ko i vazda sto je bilo kod nas,ne nakon par poraza nego nerijesenog. Stid me je kad vidim ko sebe naziva navijacem tj simpatizerom,kako se pljuje od Dine pa nadalje,imo bi i ja svasta reci,popljuvat al preci mi je klub a ne da se dusmani smiju,nikad pameti necemo ,jednostavno nas treba da vode likovi ko Muminovic,Muco i sl. jer na to smo navikli i imamo isto odvratan mentalitet,za mjesec dana ko god dodje isto mu je lopov,ubleha,prevarant itd ja sam slabo koga vidio da ismijava svoje trenere kao mi
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45148
Joined: 29/12/2005 01:20

#72043 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by jeza u ledja »

nebitan lik wrote:Ajd rijesenje je trenera smjenit ko i vazda sto je bilo kod nas,ne nakon par poraza nego nerijesenog. Stid me je kad vidim ko sebe naziva navijacem tj simpatizerom,kako se pljuje od Dine pa nadalje,imo bi i ja svasta reci,popljuvat al preci mi je klub a ne da se dusmani smiju,nikad pameti necemo ,jednostavno nas treba da vode likovi ko Muminovic,Muco i sl. jer na to smo navikli i imamo isto odvratan mentalitet,za mjesec dana ko god dodje isto mu je lopov,ubleha,prevarant itd ja sam slabo koga vidio da ismijava svoje trenere kao mi
Al nemoj tako. Ne navijam ja ka'e za Dinu Selimovica, Jesica, Kusturicu, ne navijam ja za Benku, Radovca, Delaca, ja ka'e navijam za FK Sarajevo. :oops:
Ono, navijas za FK Sarajevo ali niko ko cini to FK Sarajevo ti ne valja. Jel'e. :oops: :D

Apstrakcija prava. :D
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#72044 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by bjelave »

jeza u ledja wrote:Lazete sebe da ne bi i sljedeceg trenera tjerali nakon 3-4 sedmice losih rezultata. Lazete.

Musemica ste tjerali. Nemojte ba da lazemo da niste. Kodru ste tjerali, nemojte da lazemo da niste. Pliseka, Jovica, i naravno Dzenu kojeg sam i ja tjerao. :D Nestrpljivi ste ba, mislite da je instant rezultat sve. "Nisam ja tjerao" , jel? Pa nisam ni ja, ali eto vecina jeste.

I nemojte sebe lagati da ne bi opet Husrefa tjerali, da ne bi Slavka Petrovica tjerali. Marinovica onako mutavog bi vec nakon mjesec dana rasturili. Musu??? Hahaha. :lol: Odovica naravno da ne spominjem.

Lazemo ba svi sebe zajedno da znamo sta je najbolje za klub, kad ne znamo.

Neki bi Jesica VEC SAD tjerali, hej??!?!? Ja mislim da bi bila greska tjerati ga ikako, do kraja sezone znaci. Pa makar ne otisli u Evropu.
Ako nesto odlucis i bacis sve u to onda idi s tim do kraja. Nemoj se vaditi u po frke jer time samo krijes svoje greske. A i mi navijaci cemo opet, po stoti put time sebe zavarati da smo mi znali najbolje sta je dobro za klub.

Sto neko rece imajte malo dostojanstva jebote. Daj podrsku i budi istrajan pa makar bili peti. Ne ide nam, igramo smijesno, pa sta? Pusti da se prica isprica do kraja i budi jednom "musko" jbt.

Ovaj Zametica sad spominje Mijanmar i to da su izgubili 9-2 protiv indonezijskog kluba. Kad sam ja to ovdje pisao vjerovatno niko nije registrovao. Ako Emerson valja onda nemoj biti bezobrazan pa za Cezara govorit "sjoo ta ce on Mijanmarac". Ako Emerson valja pa nije valjda Cezar tu blentov totalni.
Licemjeri novinari, licemjeri navijaci, licemjeri u Upravi.

Trener ko trener, palamudi i trazi izgovore ko i svi ostali treneri. Igra i postavka su mu kurceve za sad. Za njegovu smjenu je 2 mjeseca prerano. Isto vazi i za sve igrace koje je doveo.
Tacno je da mi ne znamo sta je dobro po klub, bar ja za sebe nisam siguran. Volio bih kad bi u klubu bio neko ko bi suvereno vladao tim sportskim segmentom, i kome bi se zaista moglo vjerovati da zna sta je najbolje uraditi.

Takodjer, mislim da nije adekvatno porediti Jesica i ostale trenere koji su radili posljednjih sezona poput Husrefa, Pliseka, Jovica, Kodre. Prvenstveno zbog cinjenice da je Jesic imao puno veca ovlascenja,odrijesene ruke a i sasvim dovoljno vremena. Nema ni Ibraka da mu se mijesa u posao i natura transfere sto nije bio slucaj posljednjih sezona. Tu je od pocektka oktobra da stvari poslozi na nacin kako on zeli. Napravio selekciju, otjerao i dovodio igrace, prosao pripreme... Nikada nijedan trener nije dobio ta ovlascenja ili imao duzi grace period kod, nas zadnjih 4-5 godina,da u mira gradi tim od Jesica.I sad imamo situaciju da nam je igra gora negu u momentu kad je preuzeo tim, Da ne pominjem cinjenicu da rezultatski zaostajemo vise i losije stojim nego prije ne go sto je on preuzeo tim.

Opet kazem da ne tvrdim da znam sta je najbolje za klub u ovom momentu. Priznam da nisam siguran.

Medjutim, ne razumijem zaista zasto Jesic mora ostati do kraja sezone bez ozbzira na sve. Zasto je to aksiom?

Da napomenem ne tjera se Jesica nakon 3-4 kola vec nakon 6 mjeseci gdje je imao apsolutnu podsrku kakvu u posljednje vrijeme nije uzivao ni jedan trener na Kosevu.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45148
Joined: 29/12/2005 01:20

#72045 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by jeza u ledja »

Nije to aksiom, to je samo moje misljenje.
Ako dovedemo nekog drugog slagacemo sami sebe da je to to. Kad ponovo krene lose neki ce poceti prizivati Jesica i reci nismo mu dali dovoljno vremena. Nece nam uvijek paliti vadjenje dzokera iz rukava.
bjelave
Posts: 3944
Joined: 20/01/2010 09:34

#72046 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by bjelave »

jeza u ledja wrote:Nije to aksiom, to je samo moje misljenje.
Ako dovedemo nekog drugog slagacemo sami sebe da je to to. Kad ponovo krene lose neki ce poceti prizivati Jesica i reci nismo mu dali dovoljno vremena. Nece nam uvijek paliti vadjenje dzokera iz rukava.
Mislim da je osnovna razlika izmedju Jesica i ostalih trenera koji su tjerani sa Koseva prethodnih sezona u tome sto on zaista jeste imao dovoljno vremena i sve ovlasti da napravi tim, da ima igru i rezulat. Niko mu se nije mjesao u posao i sve ostalo. Da sad ne ponavljam sve sto sam vec napisao u prethodnom postu ali sa Jesicem se zaista jeste imalo strpljenja.Po prvi put.

U ostalom, neka ga jos pa cemo vidjeti. U igru su jos Kup, Evropa, derbi....

Bojim se da bi se na kraju moglo ispostaviti da je Jesa, najskuplja prevara koja nam je prodana posjednjih sezona. A konkurencija je zestoka
Last edited by bjelave on 14/03/2016 07:33, edited 2 times in total.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#72047 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Novinar Faktora spominje da Sarajevo pregovara sa Krunoslavom Jurcicem?

Code: Select all

http://ba.n1info.com/a86124/Sport-Klub/Nogomet/Dino-Stambolic-u-Novom-danu.html
Last edited by strong69 on 14/03/2016 07:27, edited 1 time in total.
trener-profesionalac
Posts: 900
Joined: 23/07/2015 20:29

#72048 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by trener-profesionalac »

A kao sada nam ne vode ekipu muminovici i bulici.dajte ime jednog sportskog radnika u upravi da ima jednu sezonu badmintona da je igrao ne fudbal
User avatar
jalijas74
Posts: 1349
Joined: 17/11/2010 15:10

#72049 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by jalijas74 »

I prestanite vise sa Velkovskim i njegovim ostankom, lik je htio da ide jos davno. Htio nas je naguziti prosle godine pred sam pocetak prvenstva na par dan za ovo imam dokaze ko zeli moze ga dobiti na PP. :evil:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#72050 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Mjenjali bi trenera....dobro, hajde da vidimo, ko su ti famozni kandidati :roll:
Fakin' Jurcic?! Ozbiljno??! :lol: :lol:
Dzeno?? Vatrogasac?? Pa ne moze ni to svaki put upaliti. Ovaj put sigurno ne bi.
Jos neka imena? Ko?? Isto ko da mozemo birati izmedju 10 najboljih imena, pa ono najlakse je nabiti nogom Jesica, doci ce svakako bolji.
Koji je q ta mudrost odmah nabiti nogom trenera, ne kontam. I to na osnovu cega....nerijeseno kod Zrinjskog gdje ga svi uglavnom poglabaju, pobjede na Celikom (istina, malo gutave, ali smo apsolvirali kako igramo sa Celikom na Kosevu), poraza u Tuzli za koji konstatujemo da je dobar rezultat za revans i gdje smo ustanovili da uopste nije bilo tako lose kako se buba (a da se nije ni pogledala utakmica) i remija protiv Rudara na oranici gdje je igra na momente bila nemoguca (a gdje smo opet imali dovoljno prilika da pobijedimo - promasen penal, stativa, jos jedna 100 % prilka).
Bitno je da se nesto prica, da se nezadovoljno (jer, eto, nemamo vise sanse za titulu, necemo ni u Evropu, ispali smo vec iz kupa :oops: ).
Smanjite malo ribu, jbm ga.
Locked