Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
nebitan lik
Posts: 1433
Joined: 17/06/2011 22:29

#69976 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by nebitan lik »

Koja glupost ova ogranicenja za strance tj strancima se smatraju i srbi,hrvati,slovenci! U Srbiji postoje igranicenja al igraci sa ex yu prostora se ne smatraju strancima,a paradoks da bude veci kod nas su srbi i hrvati konstitutivni narodi smjesno
User avatar
Logovan
Posts: 94403
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#69977 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Denise, dobro došao.

Začepi nam usta svima, pokaži da znaš.
nebitan lik wrote:Koja glupost ova ogranicenja za strance tj strancima se smatraju i srbi,hrvati,slovenci! U Srbiji postoje igranicenja al igraci sa ex yu prostora se ne smatraju strancima,a paradoks da bude veci kod nas su srbi i hrvati konstitutivni narodi smjesno
Šuti ba, dobro je pa nam je ovako, kako je moglo biti, savez je htio uvesti ograničenje na četiri stranca. :-)
User avatar
vegass
Posts: 575
Joined: 28/12/2008 02:13
Location: AFH - Istok

#69978 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by vegass »

Koshpa wrote:
strong69 wrote:
Objektivni navijac wrote:@trener-profesionalac je jedan od rijetkih forumasa na ovoj temi,,kojega ima smisla citati. Pokusava kriticki razmisljati i ukazivati na ogromne propuste uprave. Naravno,nije sve u pravu ali razmislja i pokusava,sto sa a priori pozitivno. S druge strane imamo masu bezlicnih placenika uprave. Uprava sto radi od kada je dosla je prodavanje muda pod bubrege ili kako se to danas kaze PR. Tako da i ovi glasni i agresivni forumasi su dio PRa ,jedne grupe ljudi koji pojma nemaju o fudbalu,pa svoje neznanje onako jalijasko-mahalski pokrivaju supljom.
Imate slican rjecnik. Ti i ovaj trener profesionalac. A argumenata nemate nikako.
Jedno te ista osoba ;-)
Ja i dalje mislim da je Dzeno u pitanju
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#69979 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

Ne sviđa mi se nikako ovo za ovog slovenca..statistika kaže da ni u Australiji nije bio baš standardan ako se ne varam, niti je ostavio zapaženog traga, ali haj i to nekako da se proguta, nego fakat je da je došao na probu, nijednu utakmicu nije odigrao, a već je zadovoljio, na osnovu čega :? , fino radi slekove, može trčati, dobar je na bendžu :-) , ne kontam fakat, na osnovu čega je to mogao zadovoljiti Ješića kad je do sada sve bazirano bilo na fizičkoj spremi, a nije se moglo vidjeti u ozbiljnijoj tekmi kakav je.....Ili sam ja nešto propustio što je bitna činjenica kod izbora ovog igrača :? ...Na hajr da ovo izađe, ali na prvu nikako mi se ne sviđa..Od licitacije sa predobrim igračima, da ih ne nabrajamo sve sada koji su se spominjali, spadosmo na pojačanja gdje jedan više od pola godine nema odigrane utakmice, a drugi dolazi na probu, i zadovolji, a da nijednu nije odigrao, pa makar sa visočkom Bosnom :roll: ...Pa kako biti optimista, šta je pokriće, Ješić :-) , pa nije mađioničar jebi ga :D

Bumo vidjeli na kraju, haj znaj na šta će izaći....barem je jasno ko dan ko odgovara za uspjeh ili neuspjeh igračkog kadra :oops:
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#69980 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

north wrote:Ne sviđa mi se nikako ovo za ovog slovenca..statistika kaže da ni u Australiji nije bio baš standardan ako se ne varam, niti je ostavio zapaženog traga, ali haj i to nekako da se proguta, nego fakat je da je došao na probu, nijednu utakmicu nije odigrao, a već je zadovoljio, na osnovu čega :? , fino radi slekove, može trčati, dobar je na bendžu :-) , ne kontam fakat, na osnovu čega je to mogao zadovoljiti Ješića kad je do sada sve bazirano bilo na fizičkoj spremi, a nije se moglo vidjeti u ozbiljnijoj tekmi kakav je.....Ili sam ja nešto propustio što je bitna činjenica kod izbora ovog igrača :? ...Na hajr da ovo izađe, ali na prvu nikako mi se ne sviđa..Od licitacije sa predobrim igračima, da ih ne nabrajamo sve sada koji su se spominjali, spadosmo na pojačanja gdje jedan više od pola godine nema odigrane utakmice, a drugi dolazi na probu, i zadovolji, a da nijednu nije odigrao, pa makar sa visočkom Bosnom :roll: ...Pa kako biti optimista, šta je pokriće, Ješić :-) , pa nije mađioničar jebi ga :D

Bumo vidjeli na kraju, haj znaj na šta će izaći....barem je jasno ko dan ko odgovara za uspjeh ili neuspjeh igračkog kadra :oops:
Pa valjda izmedju sebe igraju na treninzima? :shock:
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#69981 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

Ne znam, meni je to šuhveli...ako se ne varam ovih sedam dana je više bila fizička sprema, a manje lopta, a i realno mali je to period za ozbiljniju ocjenu nekoga...logičnije je bilo povesti ga u Antaliju, dati mu u svim utakmicama priliku, pa onda vidjeti...Između sebe odigrali koji put i položio....Meni to malo bezze ali eto :P
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2598
Joined: 16/05/2015 12:49

#69982 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by SpecialOffer »

Sarajevo mora poceti praviti igrace. Pod ovim ne mislim na igrace tipa Radovac i sl.
User avatar
Reglan
Posts: 4847
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#69983 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Reglan »

Nisam razumio Jesica, je li Krste u Sarajevu i uredno trenira s nama?
Je li uopste isao u Koreju :?
User avatar
Logovan
Posts: 94403
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#69984 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Reglan wrote:Nisam razumio Jesica, je li Krste u Sarajevu i uredno trenira s nama?
Je li uopste isao u Koreju :?
Trenira sa nama, nije otišao. Izgleda da mu je Koreja propala.
User avatar
ZonFon
Posts: 2123
Joined: 17/11/2013 01:58

#69985 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

SpecialOffer wrote:Sarajevo mora poceti praviti igrace. Pod ovim ne mislim na igrace tipa Radovac i sl.
Nazalost nemamo mi jos ni uslove ni trenere za takvo nesto. Zavrsetkom kampa na Butmiru sa stambenim jedinicama mozemo poceti proces pravljena igraca, mada struka i dalje fali. Pitanje je kako ce se to rijesiti, jer cemo se tesko nositi sa dovodjenjem kvalitetnijih kadrova kada oni odlaze po npr. arapskim zemljama i ubiru lovu kakvu mi jos nismo u stanju ponuditi. Rijesenje tog problema vidim u razmjeni nasih trenera sa englezima i belgijancima gdje cemo edukovati nase trenere gore a da ce njihovi treneri ovdje privremeno raditi dok se nasi ne osposobe.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#69986 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

ZonFon wrote:
SpecialOffer wrote:Sarajevo mora poceti praviti igrace. Pod ovim ne mislim na igrace tipa Radovac i sl.
Nazalost nemamo mi jos ni uslove ni trenere za takvo nesto. Zavrsetkom kampa na Butmiru sa stambenim jedinicama mozemo poceti proces pravljena igraca, mada struka i dalje fali. Pitanje je kako ce se to rijesiti, jer cemo se tesko nositi sa dovodjenjem kvalitetnijih kadrova kada oni odlaze po npr. arapskim zemljama i ubiru lovu kakvu mi jos nismo u stanju ponuditi. Rijesenje tog problema vidim u razmjeni nasih trenera sa englezima i belgijancima gdje cemo edukovati nase trenere gore a da ce njihovi treneri ovdje privremeno raditi dok se nasi ne osposobe.
Ja sam bio i ostao mišljenja da mi nikada nećemo "napraviti" igrača dok god u akademiji ne bude STALNO radio neki stranac koji će to sve nadzirati i voditi! :P
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#69987 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

ZonFon wrote:
SpecialOffer wrote:Sarajevo mora poceti praviti igrace. Pod ovim ne mislim na igrace tipa Radovac i sl.
Nazalost nemamo mi jos ni uslove ni trenere za takvo nesto. Zavrsetkom kampa na Butmiru sa stambenim jedinicama mozemo poceti proces pravljena igraca, mada struka i dalje fali. Pitanje je kako ce se to rijesiti, jer cemo se tesko nositi sa dovodjenjem kvalitetnijih kadrova kada oni odlaze po npr. arapskim zemljama i ubiru lovu kakvu mi jos nismo u stanju ponuditi. Rijesenje tog problema vidim u razmjeni nasih trenera sa englezima i belgijancima gdje cemo edukovati nase trenere gore a da ce njihovi treneri ovdje privremeno raditi dok se nasi ne osposobe.
Hajde da pocnemo praviti igrace tipa Sasa Papac, Zukanovic, Vranjes, Sunjic, Hodzic, Gojak pa onda mozemo razmisljati i ozbiljnijim projektima.

Mi smo po ovome zadnjih dvadeset godina iza Borca, Zrinjskog, Zelje a ne krase ni njihove skole nekakvi super treneri. Mi smo u ovom segmentu bili debelo, debelo ispod rejtinga naseg kluba svo ovo poslijeratno vrijeme. Moje misljenje je da smo mi prije svega za mlade igrace bili nezdrava sredina, a zna se i zasto.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#69988 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

Grean je potpuno u pravu.

Otkad je pokrenut projekat Akademije, kroz kadetsku i juniorsku selekciju je prošlo ukupno 116 igrača. U to nije uračunat ovaj prelazni rok, a ne znam koliko je promjena napravljeno u njemu, mada vjerujem da će na proljeće biti totalno drugačija slika tih selekcija, jer tako to obično bude.

116 igrača za dvije godine u prosjeku je 29 igrača po selekciji u toku sezone. Sad bih pitao one koji to gledaju sa optimizmom da objasne kako se nečiji kvalitet u tim mlađim kategorijama može procijeniti na osnovu jedne sezone i kako će neko potvrditi svoj kvalitet/nekvalitet, ako dobije 10 ili 15 utakmica u sezoni sa čestim pretumbavanjem između 3-4 pozicije? Ovaj podatak je vrlo lako provjerljiv, ako mi ne vjerujete, možete se i sami uvjeriti u to. Od januara 2014. do kraja novembra 2015. je za kadete i juniore igralo ukupno 116 igrača iz cijele BiH.

Većina su ih brzo otjerana, a klub je puno potrošio na njihove stipendije, neki su vjerovatno plaćeni njihovim ranijim klubovima, a plaćale su se i stanarine. Sav taj debilizam je aminovala struka koja je i trenutno na čelu te Akademije, dakle stručnjak Almir Hurtić.

Moje mišljenje je da su ljudi koji su pravili takve poteze ili oštetili klub tako što su uzimali pare od roditelja te djece, zanemarujući pritom njihov kvalitet, ili su jednostavno bili toliko nekompetentni da su dovodili iz cijele zemlje sve što šutne loptu. Pritom im je recimo jedan Redžić promakao.

Možete me optužiti i da sam zlonamjeran, ali svako ko je objektivan svjestan je da se već dvije godine na ovaj majmunluk (ne znam kako to drugačije nazvati) i upropaštavanje mladih igrača, žmiri u najvišim strukturama kluba, što povlači pitanje da li će se ikad riješiti. Da ne znaju kako voditi sportski segment, u to smo se svi uvjerili.
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#69989 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by limeni »

Koliko smo trebali dobiti od korejanaca za Velkoskog?
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#69990 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by nKrkan »

Ma do hoće ko dat' kol'ko bilo samo nek' ide ...
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#69991 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

Slažem se sa Džakmićem i Greanom....Priča o omladinskom pogonu zaslužuje puno više pažnje ovdje, od toga šta prvotimci jedu, koga karinđaju i šta su objavljivali na face-u....Do sada, tj, od rata do danas, naš omladinski pogon je ubjedljivo najslabija karika kluba, tu smo negdje sa ekipama tipa Slavije, Travnika ili Radnika :oops: ....Mogu kadeti, juniori osvajati trofeje, igrati jake turnire vani, ali očito problem nastaje kad igrač treba zaigrati u seniorskom timu i postati jedna od ključnih karika prvog tima..Tu nastaje neki kuršlus, tu nešto smrdi i sve pada u vodu jer taj igrač iz nekog razloga pada u zaborav....Jedan od primjera je Anđušić, a sigurno ih ima još...Za 20 godina, i tu oni što nas prcaju imaju pravo kad to rade, mi nismo izbacili više od 5 igrača koji su ostavili većeg traga za prvi tim, a da ne pričamo da je neko napravio ozbiljnu karijeru vani s kojim se možemo ponositi..Šta to govori? To je sramotno i poražavajuće :skoljka: ....Ja ne znam do u detalje kako se sada radi, zabrinjava ovo što se priča od strane Džakmića, a iskren da budem i ja sam načuo da još stvari na tom planu nisu ozbiljne kakve bi trebale biti i da nije sve sjajno kako se misli od nekih...Nije sve u tome stvori terene i uslove, ušminkaj i pali reflektore, dovedi pet autobusa djece i to je to...Struka je tu ključna, i skauting praćenja i dovođenja pravih talenata, a onda kad se dovedu ni tu nisi završio posao, tek tad treba znati od takvog dječaka napraviti igrača koji će zaigrati za prvi tim i biti jedan od najboljih ili najbolji, a onda ga poslije kao zlatnu koku utrpati negdje u Evropi..Tu se ciklus tek završava- pronaći talenta, brusiti ga ko dijamant, ubaciti ga u prvi tim, polako dozirati minutažu dok se ne ustali, tu da se dokaže i finalna stvar je prodaja za veliku cifru....To kad budemo radili tek tada ćemo biti na konju i pravi klub....Jasno da ne možeš to raditi i štancati ko na traci, ali godišnje mi moramo imati barem jednog-dva takva igrača...To se do sada nije desilo, ne godišnje, nego nikako, a ni akademija nije osnovana jučer, tako da priča treba vremena ne pije vode, jer nema se više vremena za neke alibije...
User avatar
ZonFon
Posts: 2123
Joined: 17/11/2013 01:58

#69992 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Grean wrote:Hajde da pocnemo praviti igrace tipa Sasa Papac, Zukanovic, Vranjes, Sunjic, Hodzic, Gojak pa onda mozemo razmisljati i ozbiljnijim projektima.

Mi smo po ovome zadnjih dvadeset godina iza Borca, Zrinjskog, Zelje a ne krase ni njihove skole nekakvi super treneri. Mi smo u ovom segmentu bili debelo, debelo ispod rejtinga naseg kluba svo ovo poslijeratno vrijeme. Moje misljenje je da smo mi prije svega za mlade igrace bili nezdrava sredina, a zna se i zasto.
Zrinjski i Zeljo su do otvaranja naseg kampa u Butmiru imali bolje uslove za treniranje djece. Imali su svoje terene, sebi odredjivali termine za trening a ne ko nasi koji su se morali ukopiti sa 100 drugih skola fudbala i timova koji koriste te terene. Zeljin omladinac je imao taj luksuz kad mu zavrsi trening da ostane jos i radi na sebi dok nasi omladinci nemaju taj luksuz jer se moraju osloboditi tereni za druge korisnike. Akademija tek sad treba da pocne koliko-toliko da daje ove Zukanovice, Sunjice i ostale.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#69993 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

Muhamed Đakmić wrote:Grean je potpuno u pravu.

Otkad je pokrenut projekat Akademije, kroz kadetsku i juniorsku selekciju je prošlo ukupno 116 igrača. U to nije uračunat ovaj prelazni rok, a ne znam koliko je promjena napravljeno u njemu, mada vjerujem da će na proljeće biti totalno drugačija slika tih selekcija, jer tako to obično bude.

116 igrača za dvije godine u prosjeku je 29 igrača po selekciji u toku sezone. Sad bih pitao one koji to gledaju sa optimizmom da objasne kako se nečiji kvalitet u tim mlađim kategorijama može procijeniti na osnovu jedne sezone i kako će neko potvrditi svoj kvalitet/nekvalitet, ako dobije 10 ili 15 utakmica u sezoni sa čestim pretumbavanjem između 3-4 pozicije? Ovaj podatak je vrlo lako provjerljiv, ako mi ne vjerujete, možete se i sami uvjeriti u to. Od januara 2014. do kraja novembra 2015. je za kadete i juniore igralo ukupno 116 igrača iz cijele BiH.

Većina su ih brzo otjerana, a klub je puno potrošio na njihove stipendije, neki su vjerovatno plaćeni njihovim ranijim klubovima, a plaćale su se i stanarine. Sav taj debilizam je aminovala struka koja je i trenutno na čelu te Akademije, dakle stručnjak Almir Hurtić.

Moje mišljenje je da su ljudi koji su pravili takve poteze ili oštetili klub tako što su uzimali pare od roditelja te djece, zanemarujući pritom njihov kvalitet, ili su jednostavno bili toliko nekompetentni da su dovodili iz cijele zemlje sve što šutne loptu. Pritom im je recimo jedan Redžić promakao.

Možete me optužiti i da sam zlonamjeran, ali svako ko je objektivan svjestan je da se već dvije godine na ovaj majmunluk (ne znam kako to drugačije nazvati) i upropaštavanje mladih igrača, žmiri u najvišim strukturama kluba, što povlači pitanje da li će se ikad riješiti. Da ne znaju kako voditi sportski segment, u to smo se svi uvjerili.
ja ne znam kako ti sam sebe ne mrzis koliko negativnosti ovako pises, jesi crnjak i pesimista :oops:
User avatar
cobe_fks
Posts: 264
Joined: 30/07/2013 01:09

#69994 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by cobe_fks »

Sta su ovog Kramara probavali? Brzina na 100m? Sklekovi, cucnjevi? Kakva je to proba, utakmice pripremne nije odigrao? Mozda dobro podnosi hladnocu, pa zadovoljio :D
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#69995 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

ZonFon wrote:
Grean wrote:Hajde da pocnemo praviti igrace tipa Sasa Papac, Zukanovic, Vranjes, Sunjic, Hodzic, Gojak pa onda mozemo razmisljati i ozbiljnijim projektima.

Mi smo po ovome zadnjih dvadeset godina iza Borca, Zrinjskog, Zelje a ne krase ni njihove skole nekakvi super treneri. Mi smo u ovom segmentu bili debelo, debelo ispod rejtinga naseg kluba svo ovo poslijeratno vrijeme. Moje misljenje je da smo mi prije svega za mlade igrace bili nezdrava sredina, a zna se i zasto.
Zrinjski i Zeljo su do otvaranja naseg kampa u Butmiru imali bolje uslove za treniranje djece. Imali su svoje terene, sebi odredjivali termine za trening a ne ko nasi koji su se morali ukopiti sa 100 drugih skola fudbala i timova koji koriste te terene. Zeljin omladinac je imao taj luksuz kad mu zavrsi trening da ostane jos i radi na sebi dok nasi omladinci nemaju taj luksuz jer se moraju osloboditi tereni za druge korisnike. Akademija tek sad treba da pocne koliko-toliko da daje ove Zukanovice, Sunjice i ostale.
Majstore, je l' 116 igrača ispravan put? Nije problem čekati ako je uspostavljen sistem sa strateškim ciljevima, ali ovako kao kod nas, narednog ćemo igrača čekati 50 godina.

Tode, ne vuci me za jezik :D :D
Objektivni navijac
Posts: 1907
Joined: 07/06/2013 17:34

#69996 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Objektivni navijac »

Ovaj Slovenac nam pojacanje :? :lol: :lol:
User avatar
ZonFon
Posts: 2123
Joined: 17/11/2013 01:58

#69997 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Muhamed Đakmić wrote:Majstore, je l' 116 igrača ispravan put? Nije problem čekati ako je uspostavljen sistem sa strateškim ciljevima, ali ovako kao kod nas, narednog ćemo igrača čekati 50 godina.
Normalno da nije ispravan put, ali isto bi ti bilo da si doveo 2000 ili 50 igraca kad nemas uslova. Uslovi se tek stvaraju. Jos ako na ispravan nacin rijese pitanje struke, akademija ce dati rezultate.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#69998 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Muhamed Đakmić wrote:
ZonFon wrote:
Grean wrote:Hajde da pocnemo praviti igrace tipa Sasa Papac, Zukanovic, Vranjes, Sunjic, Hodzic, Gojak pa onda mozemo razmisljati i ozbiljnijim projektima.

Mi smo po ovome zadnjih dvadeset godina iza Borca, Zrinjskog, Zelje a ne krase ni njihove skole nekakvi super treneri. Mi smo u ovom segmentu bili debelo, debelo ispod rejtinga naseg kluba svo ovo poslijeratno vrijeme. Moje misljenje je da smo mi prije svega za mlade igrace bili nezdrava sredina, a zna se i zasto.
Zrinjski i Zeljo su do otvaranja naseg kampa u Butmiru imali bolje uslove za treniranje djece. Imali su svoje terene, sebi odredjivali termine za trening a ne ko nasi koji su se morali ukopiti sa 100 drugih skola fudbala i timova koji koriste te terene. Zeljin omladinac je imao taj luksuz kad mu zavrsi trening da ostane jos i radi na sebi dok nasi omladinci nemaju taj luksuz jer se moraju osloboditi tereni za druge korisnike. Akademija tek sad treba da pocne koliko-toliko da daje ove Zukanovice, Sunjice i ostale.
Majstore, je l' 116 igrača ispravan put? Nije problem čekati ako je uspostavljen sistem sa strateškim ciljevima, ali ovako kao kod nas, narednog ćemo igrača čekati 50 godina.

Tode, ne vuci me za jezik :D :D
Mi smo prije svega imali problem korupcije i protekcije u klubu, pogotovo za te mladje narastaje. Bez para i poznanstva nisi mogao ni makac, ma nije ni poznanstvo pomagalo bez para. To je bio najveci problem FKS. Treba prvo propuzati pa cemo i prohodati.

Ja vjerujem u danasnje strukture i akademiju.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#69999 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by nKrkan »

Upitan je kvalitet struktura u akademiji . Meni na igrača od svih onih liče samo Osmanović i Veladžić .
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72882
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#70000 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Velkoski »

S obzirom na posljednje promjene u stručnom kadru Akademije nek' nam je Allah dragi na pomoći.
Locked