Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2599
Joined: 16/05/2015 12:49

#64226 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by SpecialOffer »

testni_akaunt wrote:Dobar dio navijača nije zaslužio FKS.
Problemi na poslu, sa ženom, djecom i onda sve istrese na tribinama.

Čovječe ne možeš nekom mater i oca spomenut radi lopte. Ne ide ba.
Pa to je svugdje na svijetu normalna pojava da se jebe igracima od do.

Kad gubis jebes im sve sto se ne zalazu.

Kad vodis onda jebes igracima sve sto strepis jer protivnik moze zabiti i izjednaciti.

Kad pobijedis jebes igracima sve zato sto nisu tako i proslu utakmicu odigrali.

Kad natrpas nekog jebes im sve sto zato sto je lahko nejjac natrpati.

Kad te buse jebes im sve zbog kurcevite igre i loseg zalaganja.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#64227 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mali_milojica »

Kod nas navijaci opcenito puno toga dopustaju. Da spominju majke,sestre,djecu. Ali igrac kao profesionalac treba da se izdigne iznad toga,koliko je god moguce. Kad napravi potez poput Velkoskog,treba mu pokazati vrata. Mislite da bi neki fudbaler u Engleskoj,Njemackoj ili dr zemlji ostao u klubu.
Navijaci su ti koji su konstanta. Nisu to Velkoski ili bilo koji igrac,nisu to Dino,Edis,Ibrakovic ili na kraju Tan. Ko se ogrijesi od navijaca,po meni taj vise tu ne bi smio biti tu. A neki su se poceli ponasati kao da im je FKS babovina ili da im je ostavljeno testamentom.
Megiddo
Posts: 396
Joined: 01/06/2014 23:37

#64228 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Megiddo »

Eric Cantona udario navijača. :mrgreen: Nisu ni navijači konstanta. I oni odrastaju, prelaze sa kluba na klub.

Ja sam za to da se čim prije počne izgradnja novog stadiona i digne cijena ulaznica na zapadnoeuropsku razinu. Uvijek se studentima moze dati neki popust na osnovu dokaza da se studira ali tada ovako jeftine karte neće imati svako.

I meni bi to bila mnogo ljepša priča jer bi FK Sarajevo pokazalo kako time brine, u ovom slučaju, za obrazovanje nego ova priča koju imamo sad gdje ovako niskim cijenama hranimo postojeće stanje.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#64229 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by mali_milojica »

Cantona je udario navijaca protivnicke ekipe :D
Da je udario navijaca Man Utd vjerovatno bi mu se zahvalili jos na terenu,ne bi sa njima usao ni u svlacionicu :-D
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#64230 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Kemal Malovčić »

Dosta navijača je stoka (realno jeste), ali ja nisam nikad vidio da je iko rekao jedno ružno a igračima kad igraju kako treba. Kad igraju, zalažu se, bore, i ostale pičke materine. Znači nikad. :)

A igrači često, jako često, igraju kako im je kurcu ćejf, kao razmažena dječica, iako stvarno nekad ne znaju bolje.

Druga je stvar što mnogi na tribinama misle da mogu sve i svašta zato što vole klub, tu su otkad su se rodili a igrači prolaze, pa misle da je klub samo njihov, ili se umisle zato što su kupili kartu (5-15KM) ili su članovi (20KM per year).
testni_akaunt
Posts: 677
Joined: 26/06/2013 08:44

#64231 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by testni_akaunt »

Meni da je želja drob da mi se izvrće otišao bi gledat papnluk na koridi ili sff-u.

Nema opravdanja za lika koji urla 90+ minuta
leo karan
Posts: 3050
Joined: 05/10/2008 13:53
Location: :8

#64232 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by leo karan »

Opet kazem nisu igraci prava adresa za izrazavanje nezaadovoljstva. Trenutno je uzrok problema strucni stab.
I meni neki debil s tribine da se natovario jebo bih mu mater. Kad neko nesto u afektu kaze i zagalami jednom to je sasvim normalno.
Al kad te neko jebe od pocetka do kraja, nema tog profesionalca da moze iskulirat to, i ne treba iskulirat da se razumijemo.

Raja na tribini je postala radikalna, agresivna, napeta...bilo je to i prije uvijek, ali nikad ovoliko. Sad se bas pretjeruje.
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#64233 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

leo karan wrote:Opet kazem nisu igraci prava adresa za izrazavanje nezaadovoljstva. Trenutno je uzrok problema strucni stab.
I meni neki debil s tribine da se natovario jebo bih mu mater. Kad neko nesto u afektu kaze i zagalami jednom to je sasvim normalno.
Al kad te neko jebe od pocetka do kraja, nema tog profesionalca da moze iskulirat to, i ne treba iskulirat da se razumijemo.

Raja na tribini je postala radikalna, agresivna, napeta...bilo je to i prije uvijek, ali nikad ovoliko. Sad se bas pretjeruje.
Da je kao sto nije, tu isfrustriranu seljačinu bi izvela policija ili zastitari i spasili ostatak navijača a posebno djece od gadosti koje izlaze iz poganih usta. Ali ne onda bi pola tribine krenulo da brani psovača od policije
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#64234 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by 1946--1987 »

djaba ti taktike i postavka na terenu kad jebivjetri nemaju snage da odigraju 20 minuta visokog ritma.Kako ce presing vrsiti, kako ce ispunjavati zadace kad nemaju kuveta.Lopta kod Radovca a oko njega 5 igraca stoji i odmara i ceka sta ce ovaj uraditi.Ne ide to tako, igraci su nam fizicki nespremni a za to treba da snose posljedice i oni i onaj seferovic, to im je posao a ne rade ga kako treba.
Moje misljenje je da igrace boli kurac za psovke i "igrajte picke", on to cuje onih 30 metara do tunela ispod istoka i onda u auto i u lukavicu na pivu ili kod familije u bugojno, jebe se njima ba...
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#64235 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Ja da se nesto pitam, uveo bih sluzbu od 20setak grmalja, kulturno obucenih, koji bi dosli i zamolili :D sve pojedinacno od onih najbrutalnijih pljuvaca i psovaca da napuste tribinu, i dao bi im novac za kartu koju su platili.

Nema njih ni previse. Nema vise od 50setak, maksimum, samo sto nekada to eskalira, pa se malo otme kontroli.

I nama koji ne psujemo i vrijedjamo je muka. Ja nisam dobro cijeli vikend zbog ovog petka. Muka mi je bila i na utakmici. Al nije rjesenje, cak je kontraproduktivno, vrijedjati, psovati majke, zene, nerodjenu djecu, mrtve... i slicne gadosti.

To nisu navijaci, pa neka se naljuti ko god se prepozna, nego klasicni nezreli trovaci. Idi uplati teretanu, trci Vilsom, bavi se borilackim sportovima, sexaj se svakih sat vremena...smisli nesto gdje ces se prazniti. Jer ovo sto radite je degutantno, niski porivi ocajno artikulisanih strasti....koje truju atmosferu i na stadionu i u ekipi.

To nam nikome ne treba. :thumbup:
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#64236 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

Jednom prilikom je Ćiro govorio,kaze mi se dogovorimo da cemo igrati napadacki a oni nas zbiju ne daju nam izaci iz sesnesterca, dzaba moja taktika :lol:
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#64237 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by 1946--1987 »

da nam je kako svaku na Kosevu zabiti do 15te minute :D
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#64238 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by pOZz »

Velkoski wrote:Atmosfera na tribinama, pogotovo potpaljena dušmanskim proturanjem svakojakih informacija poput one danas na FKSinfu o Vladaviću, je jebeno katastrofalna.
:-D
User avatar
pinokio04
Posts: 1629
Joined: 01/03/2012 09:51

#64239 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by pinokio04 »

SpecialOffer wrote:
pinokio04 wrote:Mah, nešto ne štima. Treba udariti po džepu od džene pa nadalje. Usloviti platom. Nema jarane rahatluka i na na kur.. meda. Čim ti znaš da ćeš dobiti platu bez obzira kako odigraš nema tu hajra. Odbit 50% od plate. Spram učinka. Da su imali 4 pobjede kao što su trebali, tada bi ih trebalo nagraditi premijama. Samo po džepu. U pola skresati plate svimaa :bih:
Ma ne mozes ni plate kresati kako hoces. Imaju ugovori jbt.

Pa valjda imaju i anexi ugovora, upravo zbog ovakvih stvari. Radi nagrada ali bome i radi kazni. Šta misliš kada ne bi bilo tih anexa, ponašao bi se svako kako hoće, bolila bi ih briga za rezultatima onda..
User avatar
pinokio04
Posts: 1629
Joined: 01/03/2012 09:51

#64240 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by pinokio04 »

leo karan wrote:Opet kazem nisu igraci prava adresa za izrazavanje nezaadovoljstva. Trenutno je uzrok problema strucni stab.
I meni neki debil s tribine da se natovario jebo bih mu mater. Kad neko nesto u afektu kaze i zagalami jednom to je sasvim normalno.
Al kad te neko jebe od pocetka do kraja, nema tog profesionalca da moze iskulirat to, i ne treba iskulirat da se razumijemo.

Raja na tribini je postala radikalna, agresivna, napeta...bilo je to i prije uvijek, ali nikad ovoliko. Sad se bas pretjeruje.
Ma mi smo ti poznati po agresivnosti. Raja bar sada ima alibi za agresivnost ( stigla lova, financijski smo stabilni), prošao je i određeni period prilagodbeigrača, dobre igrače imamo, klupu dobru, što znači da očekujemo i dobre rezultate, što je sasvim normalno u uvjetima koje mi imamo. Relano trebali smo imati 12 bodova, eventualno 10...
No međutim, vidi se da nešto ne štima..
1946--1987
Posts: 3512
Joined: 31/05/2015 23:36

#64241 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by 1946--1987 »

a sta je sa gojkom ba, 2 utakmice nije igrao i izgubili smo obje, treba da se desi da ostane kod nas a mi zijanili 6 bodova zbog njegovog neigranja.Kako amaterski, odavno je trebao potpisati ali nigdje nisam procitao da je sluzbeno...
User avatar
pinokio04
Posts: 1629
Joined: 01/03/2012 09:51

#64242 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by pinokio04 »

jeza u ledja wrote:Mozes kako ne mozes. Svaki igrac treba da postuje misljenje svakog navijaca i da popusi svakom nezadovoljnom kad odigra lose. :oops:
Tako je jarane. Ja sam prvi nezadovoljan kada vidim nezalaganje, psujem derem se vičem..negodujem kako mi naupmadne u tom trenutku.
Međutim, niko ne spominje kako horde zla i pitari, itekako znaju biti zadovoljni čak i nakon poraza od najljućeg rivala, ali kada vidimo da se na terenu gine. Sjećam se derbija na grbavici sada vec podavno gdje smo zijanili od kona, ali smo ostali na sjeveru i pravili lom sa navijanjem svi uglas poslije tekme, kone nas gledale u čudu..znači znamo mi vrlo dobro prepoznati zalaganje na terenu
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#64243 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

Ma navijači su vrh, nego govorimo o par psovača od kojih ti se zeludac prevrće, hvala Bogu pa je većina navijača normalna
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#64244 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

1946--1987 wrote:a sta je sa gojkom ba, 2 utakmice nije igrao i izgubili smo obje, treba da se desi da ostane kod nas a mi zijanili 6 bodova zbog njegovog neigranja.Kako amaterski, odavno je trebao potpisati ali nigdje nisam procitao da je sluzbeno...
On je kao još jučer trebao proci ljekarski i potpisati... :run:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#64245 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Muhamed Đakmić »

pinokio04 wrote:
jeza u ledja wrote:Mozes kako ne mozes. Svaki igrac treba da postuje misljenje svakog navijaca i da popusi svakom nezadovoljnom kad odigra lose. :oops:
Tako je jarane. Ja sam prvi nezadovoljan kada vidim nezalaganje, psujem derem se vičem..negodujem kako mi naupmadne u tom trenutku.
Međutim, niko ne spominje kako horde zla i pitari, itekako znaju biti zadovoljni čak i nakon poraza od najljućeg rivala, ali kada vidimo da se na terenu gine. Sjećam se derbija na grbavici sada vec podavno gdje smo zijanili od kona, ali smo ostali na sjeveru i pravili lom sa navijanjem svi uglas poslije tekme, kone nas gledale u čudu..znači znamo mi vrlo dobro prepoznati zalaganje na terenu
Jez je bio ironican.

Ne znate/ne znamo prepoznati zalaganje, jer ako ste/smo nezalaganje prepoznali kao glavni uzrok poraza od Zrinjskog i Travnika i shodno tome, redom psovali igracima, onda vam/nam fudbal i nije bas najjaca strana i trebali bi se baviti pikadom.
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#64246 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by internazionale »

van Basten wrote:suha je činjenica da nakon 4. kola imamo 6 bodova. od toga 3 smo igrali kući i gostovali Travniku. ekipa koja sebe smatra ozbiljnom i koja pretenduje na titulu i sl bi neuspjehom smatrala i 10 bodova iz ta 4 meča, a 6 bi bilo ravno katastrofi. Mi sa svojih 6 guramo priču da je sve ok, samo su navijači bez ikakvog razloga malo nervozni
Suha je cinjenica da nam je svaki protivnik u prva 4 kola zabio gol
S druge strane mi seljacki natrpali Drinu, Listicu dobili majstorijom Stojceva a u ostale 2 tekme 0 pogodaka. Znaci skripi i naprijed i nazad

Druga stvar, zamolio bih ako neko zna jos koju ekipu na svijetu koja ne moze/ne zna dati gol glavom
Znaci mi i Barselona :izet:
Kad izvodimo korner ili neki prekid sa ubacajem u 16erac, ja komotno otvorim livescore na telefonu koliko je napeto
User avatar
Stroj-2
Posts: 2633
Joined: 12/04/2015 15:59

#64247 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Stroj-2 »

sencobih wrote:Ma navijači su vrh, nego govorimo o par psovača od kojih ti se zeludac prevrće, hvala Bogu pa je većina navijača normalna
Toga je bilo i prije manje puno al je bilo, sad je situacija drugačija, raja su nabrijana vazda, reže i samo čekaju neki kiks da počnu lajat...
Nije to kod nas samo, na balkanu je to inače tako, pa i u jačim ligama, pogotovo u južnim dijelovima evrope, španija, italija, grčka i turska da ne pričam...
To je fudbal, i ne može se očekivat kod nas da raja sjede 90' minuta mirni ko u pozorištu jer nam temperament to ne dozvoljava, istok je vazda bio specifičan i prije rata je bio poznat po svojoj agresivnosti... Saraj'vo je klub koji je inače specifičan po pritisku navijača, očekivanja su visoka, vazda će se tražit maksimum i borbenost, zna i pohvalit al zna i naružit duplo više.
Postoje i oni što po svemu pljuju svaku tekmu i kad je dobro i loše, uradi dobar potez 'ta će on, levat' i čeka kiks da ga popljuje... Ima nas svakakvih...
User avatar
refffko
Posts: 1136
Joined: 05/03/2014 18:25

#64248 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by refffko »

Jos uhljupa nisu otjerali?
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#64249 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitarrr82 »

Smoriste s istokom vise, ima vecih problema trenutno...
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#64250 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Cossack »

Najveća tuga je činjenica da je Cimirot mogao hladno igrati i protiv Travnika i protiv Zrinjskog... :(
Locked