Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
pOZz
Posts: 1865
Joined: 22/10/2007 18:01
Location: Sarajevo

#56826 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by pOZz »

U publici su instant gledaoci sportskih događaja. Otprilike k'o što ja nekad zalutam u pozorište.
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#56827 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Sarajevski-Seljak »

leškarenje wrote:Sta je to ta dijaspora pogurala Sarajevo ?
Najvise oni komentarisu,ne valja im nista....volio bih da vidim koliko to ima clanova iz dijaspore...najdraze mi je onih 2000-3000 ....znam da je ljepse igrati pred vise gledaoca i to,ali kad pocnu srati nakon 15 minuta kako nece doci slijedecu nabio bi ih na penis sviju.....NE MORATE DERBI NAVIJACI,KO VAS JEBE.....

Ne znam jel neko od vas bio na Zapadu tj. Zapad Galerija... Nakav lik,cini mi se da je sjedio sa Tamarom,Puzigacom, Kallasiem i Puricem uglavnom ja ga prvi put vidim, posle utakmice zove Stojceva, kao dodji da te pitam nesto,Stojcev mu govori ajde pozuri, kad on sav bitan "Jesi li se iznerviro" ... A drugi, stajo je haman cijelu utakmicu uz ogradu dole u lijevom cosku do zapada i psovo Mehi nazivo ga konjem i tako dalje.

Ja bi takvim ljudima zabranio ulaz na stadion!

Neki navijaci se stavljaju iznad kluba! Takve sve nabijem na racKu!
Last edited by Sarajevski-Seljak on 13/03/2015 18:50, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 94390
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#56828 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Sarajevski-Seljak wrote: Ne znam jel neko od vas bio na Zapadu tj. Zapad Galerija... Nakav lik,cini mi se da je sjedio sa Tamarom,Puzigacom, Kallasiem i Puricem uglavnom ja ga prvi put vidim, posle utakmice zove Stojceva, kao dodji da te pitam nesto,Stojcev mu govori ajde pozuri, kad on sav bitan "Jesi li se iznerviro" ... A drugi, stajo je haman cijelu utakmicu uz ogradu dole u lijevom cosku do zapada i psovo Mehi nazivo ga konjem i tako dalje.

Ja bi takvim ljudima zabranio ulaz na stadion!

Neki navijaci se stavljaju iznad kluba! Takve sve nabijem na racKu!
Bolesnici. Svako se danas naziva navijačem Sarajeva. :oops:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#56829 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Mračajski proto »

Steph wrote:A jeko u publici, vanzemaljci? :D

Mi imamo samo turbofolk i Dino Merlin publiku.
mlito, jesi to ti :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#56830 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

leškarenje wrote:To i ja govorim,ne znam jesu li ta dvojica dijasporci...zaboli me iskreno,ali one pacenicke izjave tipa mi dosli,a vi gubite...e takve nabijem na kurac,ako ih interesuje ko ih nabija neka se jave poslacu im svoj profil....ono se naslo pljuvati i psovati nakon 15 minuta :? a sto neko napisa imamo 1 milion dijaspore,gdje su ti clanovi,nemoj samo one suplje mi ovo,mi ono...dajte konkretno sta su pomogli klubu,pa vise mi kokuzi koji ovdje zivotarimo pomazemo i ne ocekujem od ovih sto im je teze nego nama tamo vani da pomognu,ali necete ni srati....dodji,pogledaj i razguli :izet:
pa vrati se i vidi post jebm te corava, po 100x se desi da samo vidis dio posta pa krenes pametovati :mrgreen: :kiss:

ja sam sa pozzom pricao o clanovima kluba, potencijalnim clanovima i trenutnoj publici na stadionu. Cak se i naglasilo da je pametovanje, ti odmah uzeo kao da neko prica da postoji 1m navijaca FK Sarajeva u dijaspori :mrgreen:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#56831 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Mračajski proto »

dobar dio tih glorificiranih ljudi od tog broja 2.000-3.000 znaju biti štetočine i klubu umnogome donositi i rashode, ali i sve druge prefiksalne minuse, tako da vam ta priča nije baš na zelenoj grani
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#56832 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

Mračajski proto wrote:dobar dio tih glorificiranih ljudi od tog broja 2.000-3.000 znaju biti štetočine i klubu umnogome donositi i rashode, ali i sve druge prefiksalne minuse, tako da vam ta priča nije baš na zelenoj grani
vazda si bio glas razuma :thumbup: :kiss:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#56833 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Mračajski proto »

argumenti su ti ko ručka tog lika na avataru

al' valjda i ti gotiviš te piromane i psovače Srebrenice sa tribina

nemoj samo reći da su to oni ljudi koji dolaze kad je derbi i sl.
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#56834 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Sarajevski-Seljak »

Ali se ovdje ide iz krajnosti u krajnost...


Ali eto kad si ih vec spomenuo, svakom ko zapali baklju ili baci petardu bi zabranio par godina da dodje na stadion!

Pa nek onda ide za ZeljA "navijat" !


A ove psovace, njima bi zabranio ulaz na Kosevo!!!
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#56835 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Mračajski proto »

Edit:-Libero- Proto, pretjerujes. Narocito zadnjih par dana. Realno gledajuci, trebao si dobiti u tom periodu barem 15 warning moderatorskih upozorenja, sto bi u prevodu znacilo, pa barem 4bana. Tolerise ti se, od svih moderatora, vise nego vecini forumasa, jer imas prepoznatljiv nacin pisanja i komunikacije, i to daje neki poseban stih ovom dijelu foruma. Ima i drugih, koji imaju tu neku osobnu autenticnost, i to je prosto ok.

Ali...molim te, od sada bez uvreda, psovki i omalovazavanja. Svaki slijedeci takav istup ide ban. Pa mislim da je ovo kredita previse i za trojicu forumasa.

Zezanje, normalna komunikacija....prati sustinu teme....i sve ok. :run:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#56836 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Mračajski proto »

Sutra nema kiše. Bit će dvajes milja.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#56837 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

Nešto mi nema te atmosfere pred sutra, ko pred kup, to se i ovdje vidi po postovima, slabo ko šta piše...ili mi se samo čini :? ...ko da se sutra ne igra, ko da je pauza :oops: ....Šta radi jedan kiks :-) , i onda neko kaže Sarajevo ima armiju navijača, ima moj qrac, ima 2-3 milja pravih, sve drugo su simpatizeri i tetkice....vidjećemo sutra tu ljubav, levati se nalože na pojačanja, pozitivnu priču, prolazak jednog dva pretkola u Evropi, pa onda nagrnu... i čim prvi kiks dođe, ko plačipičke svi klonu i kažu jebo ovo...sutra 5 milja plafon ko da gledam :skoljka: ....ali jebo te, daj 3 bobe, pa neka bude i dvije milje, nije problem :oops:
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#56838 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by limeni »

sjecam se da sam gledao nasu utakmicu protiv gladbacha na svabskom kanalu i rece onaj njihov komentator nesto u smislu "sarajevo stadt niht bekant fir fussbal einstein keine grose manschaft" sto znaci otprilike grad sarajevo nije poznat po fudbalu i da nemaju neku tradiciju fudbala..u prvi momenat mi bilo krivo pa jebo majku svabsku imamo mi papeta, haseta, fk sarajevo, reprezentaciju, dzeku..uglavnom kad razmislim hladne glave covjek je upravu da mi nemamo vise od 5000 pravih navijaca i da je ligaski fudbal na niskim granama..doduse pohvalio je nase navijace koji su napravili nevidjen sou na tribinama, cak je i usutio kad su horde pjevale "divovi" prije tekme kao da je anfield.

sutra protiv borca 4-2, strijelci za nas benko 2x, duljevic i stojcev.
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#56839 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by nKrkan »

Evo jedna epska

Bit će sto raje
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#56840 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Ma ima tu barem 4-5 podskupina ljudi koji navijaju za Sarajevo. Isti slucaj k'o i za vecinu drugih klubova na svijetu. Samo je razlika u brojkama. Tako da ono, sutra mozemo zaboraviti na dobar dio derbi-rezultat navijaca, koji su bili na utakmici u srijedu, ili onih koji nisu bili na KUP utakmivi, taitizirajuci :-) , da dodju u subotu.. Ona zagrizena skupina od 2-3milje, dolazi sigurno....i realna procjena posjete 5-6milja. A i to jer najavljuju ipak solidno vrijeme.
A da smo pobijedili u srijedu, eh da smo... :D :skoljka: :run:
User avatar
Mračajski proto
Posts: 7292
Joined: 03/04/2012 12:06

#56841 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Mračajski proto »

Bogme, ako ne bude više nego u srijedu - banirajte me.
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#56842 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Koshpa »

Bit ce jedan manje gledalac na Istoku sutra
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#56843 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

Valjda smo svjesni, tu ustvari mislim na igrače, šta znači sutrašnja utakmica..pobjedom bi privremeno zasjeli na prvo mjesto, i u nedjelju nabili pritisak Lištici, na koji oni inače i nisu baš navikli...još kad bi X u nedjelju zalutao, imali bi atmosferu za Vrapčiće, kao i pred Gradačac, i veću...pa čak i da se opet vratimo na drugo mjesto poslije nedjelje...malo ko bi se onda i sjećao kiksa iz kupa...zato, sve je još u našim rukama, i nikakvog razloga za paniku nema....za sada :D ....
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#56844 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Koshpa wrote:Bit ce jedan manje gledalac na Istoku sutra
Samo uz validno opravdanje za to :zzzz: :D
samsung456
Posts: 111
Joined: 05/05/2008 20:45

#56845 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by samsung456 »

north wrote:Valjda smo svjesni, tu ustvari mislim na igrače, šta znači sutrašnja utakmica..pobjedom bi privremeno zasjeli na prvo mjesto, i u nedjelju nabili pritisak Lištici, na koji oni inače i nisu baš navikli...još kad bi X u nedjelju zalutao, imali bi atmosferu za Vrapčiće, kao i pred Gradačac, i veću...pa čak i da se opet vratimo na drugo mjesto poslije nedjelje...malo ko bi se onda i sjećao kiksa iz kupa...zato, sve je još u našim rukama, i nikakvog razloga za paniku nema....za sada :D ....
:thumbup:
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#56846 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Koshpa »

-LIBERO- wrote:
Koshpa wrote:Bit ce jedan manje gledalac na Istoku sutra
Samo uz validno opravdanje za to :zzzz: :D
E ne moze validnije vjeruj, iskreno ovo vise volim od Sarajeva :D al Sarajevo odma iza :wink:
User avatar
nKrkan
Posts: 4984
Joined: 28/06/2013 23:11
Location: Tuzinje

#56847 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by nKrkan »

Koshpa wrote:
-LIBERO- wrote:
Koshpa wrote:Bit ce jedan manje gledalac na Istoku sutra
Samo uz validno opravdanje za to :zzzz: :D
E ne moze validnije vjeruj, iskreno ovo vise volim od Sarajeva :D al Sarajevo odma iza :wink:
Sex
User avatar
Reglan
Posts: 4847
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#56848 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Reglan »

Image

Da nam nije Okic igro NBA pa ceka da pocne. :D
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#56849 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by -LIBERO- »

Reglan, smeker :D

Moguce da ima naznaku od Mehe da nece biti danas u prvom planu ;-)
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#56850 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Koshpa »

Ne mora raniti, nema treninga ujutru :D tekma tek popodne :skoljka:
Locked