Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#50426 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Velkoski »

Kada sve saberem i oduzmem, najviše me boli što sa ovakvom ekipom (i sređenim stanjem u Klubu) ne možemo da pobijedimo Velež i Obarsku. Ne bude l' titula ove sezone, utopit ću sam sebe u kadi.
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#50427 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitarrr82 »

Velkoski wrote:Kada sve saberem i oduzmem, najviše me boli što sa ovakvom ekipom (i sređenim stanjem u Klubu) ne možemo da pobijedimo Velež i Obarsku. Ne bude l' titula ove sezone, utopit ću sam sebe u kadi.

Isti osjecaj... samo drugi nacin samokilerstva :mrgreen:
User avatar
enko 1964
Posts: 1087
Joined: 11/02/2010 10:45

#50428 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by enko 1964 »

Velkoski wrote:Kada sve saberem i oduzmem, najviše me boli što sa ovakvom ekipom (i sređenim stanjem u Klubu) ne možemo da pobijedimo Velež i Obarsku. Ne bude l' titula ove sezone, utopit ću sam sebe u kadi.
To je ono što i mene jebe. Zaboli me neka stvar što svi protiv nas igraju sa malo više motiva nego inače, zaboli me za neuslovne terene. Mi smo sami sebe jebali i protiv Veleža i protiv Mladosti. Jebo ono sinoć, nisam puno bolje ni očekivao ali zato moramo poderat' ove domaće crkotine jer, ruku na srce, samo Zrinjski i Lištica liče na prave ekipe a sve drugo je odron.
User avatar
Privatna poruka
Posts: 752
Joined: 25/04/2010 00:33
Location: Papci, sjetite se tu je nekad bila Olimpijada prije tebe i tvog stada!

#50429 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Privatna poruka »

Nista, bodovi moraju ostati na Kosevu sada i to po mogucnosti napuniti Travnik do vrha i vratiti samopouzdanje.

Evropske ekipe znaju uzeti ono sto im das i kazniti slabe tacke: neiskusnog trenera, slabog golmana, sporu odbranu, dvije promasene sanse....tu je svakako i razlika u kvaliteti i jbg.a. Previsok rezultat al sta's sad!

Glave ne trebaju jos da lete, jer je sportski cilj ispunjen - on je bio playoff. Neslavno zavrseno, gorak poraz, ali sportski cilj treba postaviti i za polusezonu i reagovati odmah, a ne 10 kola prije kraja.

Treba ici dalje i dici glavu. Cilj je jasan - titula!

Sarajevo!
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#50430 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

@leet, u pravu si 100%...samo ne treba razmišljati kako je titula itekako upitna samo zbog Obarske i Veleža..jebi ga nismo na kraju sezone, nego na samom početku...treba biti realan pa reći da su obje tekme bile u nezgodnom terminu zbog Evrope (nije alibi ali ima i to uticaja jer jebi ga treba taj mentalni sklop dovesti u vinklo kada imaš Borusiju i Obarsku) i da i pored toga nije loša igra bila na te dvije tekme gdje smo kiksali... ali opet jebo igru kad nije bilo rezultata i to se svi slažemo...sreća je što sada igramo kući sa protivnikom koji ne bi smio ni pod razno biti problematičan, jer da sada poslije ovoga gostujemo negdje bilo bi bogami jebeno..ovako najvažnije se psihički se vratiti, a izbacivanje bijesa na Travniku je odlična prilika za tako nešto, i sa pravom psihom, pravim pripremama i naravno taktikom mislim da smo puno bliže optmizmu nego pesimizmu što se tiče same sezone...vidjećemo uostalom kroz nekoliko kola gdje smo i šta smo..

Ovo od sinoć bilo, ali kad je u pitanju liga za sada još nema razloga za brigu...barem se meni tako čini...nadam se da ne fulam žestoko..
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#50431 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by art vandeley »

north wrote:
Ovo od sinoć bilo, ali kad je u pitanju liga za sada još nema razloga za brigu...barem se meni tako čini...nadam se da ne fulam žestoko..
Ma normalno.
Imamo potencijal i kvalitet, napadamo svakoga i igramo napadacki do kraja, to se uvijek isplati.

Ali u kupovima ipak treba igrat takticki i na rezultat, jer su i sama takmicenja tako postavljena, dvomec, pa ko bude u ukupnom skoru bolji.
User avatar
Dammme
Posts: 1175
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#50432 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dammme »

Slažem se da sezona i titula nisu još uvijek upitni. Da bi došli sebi, moramo uzeti Travnik kako god znamo i umijemo.
Iako sam u prethodnim postovima govorio o Dženinim greeškama zbog nerotiranja igrača, mislim da u ovoj utakmici moramo odigrati sa najjačim sastavom (jedino Barić umjesto Džeme), jer si u ovakvoj situaciji ne smijemo dopustiti kiks. Tek nakon ove utakmice treba uslijediti odmor, analiza, pa da vidimo šta i kako dalje.
Nadam se da će ovaj put Dženo krenuti sa 2 špica i samo jednim zadnjim veznim. Mogu Cimi i Radovac savršeno odigrati po poluvrijeme.
Utakmica je u nedjelju, zna li ko u koliko sati? Nadam se da nije rano. Dolazim s puta, pa da se mogu dokotrljati na Koševo.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#50433 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Velkoski »

20h.
User avatar
Dammme
Posts: 1175
Joined: 18/04/2007 10:35
Location: Sarajevo

#50434 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dammme »

Evo vidim na zvaničnoj da je u 20.00 utakmica. Ako sve bude u redu na putu, na Istoku sam u nedjelju.

P.s. Hvala @Velkoski
User avatar
JOSEF K
Posts: 291
Joined: 28/01/2005 18:36

#50435 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by JOSEF K »

Travnik je idealna ekipa za staviti u tim Kostića, Mitrevskog, Bekića i još neke koji se nisu naigrali.
PIMP-Meister-2000
Posts: 669
Joined: 26/06/2013 20:27

#50436 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by PIMP-Meister-2000 »

JOSEF K wrote:Travnik je idealna ekipa za staviti u tim Kostića, Mitrevskog, Bekića i još neke koji se nisu naigrali.
Ako ih sada ne ubaci protiv Travnika neće nikada a svakako da su neki (pre)umorni od Evropskih nastupa tako da bi im valjala pauza. ;)

PS. Svi na KOŠEVO, IGRA SARAJVO!!! Jedva čekam nas 800-1000 'bolesnika' opet vidjeti, na neku stvar mi idu ovi 'Euro' navijači. :P

PS2.

Image

Dobro nam došao Amere! :thumbup:
User avatar
Pitar s Kariba
Posts: 856
Joined: 01/06/2007 09:34
Location: Karibi

#50437 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar s Kariba »

Dženo mi je drag, naš je, ali mi tek sad žao što se onaj mor'o s Arkanom slikat .. Koji mu je klinac to trebalo :D
:run: Mog'o je Dženo uz njega puno naučiti.
__Phoenix__
Posts: 2687
Joined: 25/10/2013 20:44

#50438 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by __Phoenix__ »

[img]sportsport.ba/assets/pictures/article/134/bekic_dacu_sve_od_sebe_da_opravdam_ocekivanja_171229_139134_big.jpg[/img]
Ovo neki pekar?
JustNorth
Posts: 70
Joined: 01/03/2014 16:44

#50439 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by JustNorth »

Kao prvo ja prezadovoljan sa ovim dosad ucinjenim..
Negdje Sam procito da smo dobili 280 eura za TV Prava od utakmice sa rusijom
Plus Cisti 120 eura od ulaznica...plus norvezani plus grci moze se zaokruzit oko 1,2miliona KM

Za 4 boda koja smo popusili od veleza I obarske...

Uz dominaciju u obje utakmice svih 200min

Dzeno je dosad uradio dobar Poso sto se mene tice ...da budemo medu 3 ekipe sa minusom od 3 bobe na kraju polusezone I da prodemo u kupu u 1/4 finale ja zadovoljan na kraju prve polusezone ..posle zimske pauze mislim da cemo pokarat I Ligu I kup sa po kurca...ove skretnice I uski I svinjski to su ljudi Amateri koji ce nakon 20 kola igrat pod infuzijom a mi ko DIVOVI karamo I haramo abd......$ARAJEVO sampion I osvajac Kupa Bosne I Hercegovine za godin-ua 2014/2015,2015/2016,2016/2017 I sve dok postoji premijer liga abd
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72884
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#50440 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Velkoski »

Amer Bekić: Došao sam da dajem golove

http://sport033.com/amer-bekic-dosao-sa ... em-golove/
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#50441 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by north »

Je li istina da je on u jednoj polusezoni za Zrinjski dao deset golova i bio najboljis trijelac, a onda u drugoj nije nikako igrao zbog neproduženja ugovora? ako je to istina to je jako dobra statistika...ali da mi sačekamo pro njega da zaigra...

Igraču su postrošeni, umorni, vjerovatno i sjebani, i ako nam Dženo misli dobro mora izmijeniti sastav za nedjelju, ali ne kad kaže izmjenjen da to bude jedna izmjena, nego da baš prošara, jer sa kojim god sa sastavom da izađemo mi možemo dernutu Travnik..čak mislim da ćemo to lakše sa drugim timom, nego onim od sinoć...

Volio bi nekako ovako da vidimo kako to izgleda, jer protiv jebenog Travnika na domaćem terenu ni sa ovim ne bi trebao to biti veliki rizik..

Bandović
Protić Dupovac Mitrevski Barić
Kostić
Okić Stojčev Duljević
Bekić Velkoski

Ali ko da gledam, ohladiće samo ili Bilbiju ili Puzigaću :roll:
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#50442 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitarrr82 »

Ma isti racku ako ne mozemo i ovako nabiti Travnik jbt ga onda, sad ce eto pauza ima vremena za regeneraciju a onda... :mrgreen:


P.S. Ako ne bude tako ja cu pojesti svoju godisnju i clansku...
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#50443 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by todd_smith »

Ako mu Bilbija i Puzigaca budu u pocetnih XI za vikend onda stvarno...
User avatar
art vandeley
Posts: 2352
Joined: 12/06/2010 11:14
Location: Monk˙s Restaurant

#50444 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by art vandeley »

Daj Boze da obojica krenu u formaciji 4-4-2.
Samo ne sa jednim u napadu :-x
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#50445 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Kemal Malovčić »

Bekiću, dobrodošao na zapad!
armin071
Posts: 5291
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#50446 Re: AW: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by armin071 »

Kemal Malovčić wrote:Bekiću, dobrodošao na zapad!
Tragikomedija majke mi. Prvih 11 i izmjene koje Dženo napravi mogu se ispisati do kraja sezone. Jedino da neko od prvih 11 slomi nogu, a i tada bi on probao sa istom postavom makar "Biki" u ljeto klizeći sa jednom nogom a Dejo branio sa jednom rukom.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#50447 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Kemal Malovčić »

Jel istina da su sinoć došle ponude za farisa handžića od albasetea, salernitane i nec nijmegena?
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#50448 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by strong69 »

Kemal Malovčić wrote:Bekiću, dobrodošao na zapad!
Hahaha. Odlicno.
Piiicajzla
Posts: 3
Joined: 29/08/2014 20:59

#50449 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Piiicajzla »

Sve osim pobjede protiv Travnika je ravno katastrofi.
armin071
Posts: 5291
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#50450 Re: AW: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by armin071 »

Piiicajzla wrote:Sve osim pobjede protiv Travnika je ravno katastrofi.
Opet greška. Ravno katastrofi je jedino da se sa ovom ekipom i ovakvoj ligi ne izađe u Evropu i to ne što smo mi predobri nego što uz Lišticu i Zrinjski nemamo trećeg kao konkurenta. Sve ostalo je do Džene.
Locked