Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#1276 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by internazionale »

Ove rezultate smo imali sa Čalom na klupi, sa 16 puta jeftinijom ekipom. Husrefa da i ne spominjem.
Ovi današnji smradovi potrošiše milione, nemaš mladog iģrača u ekipi
User avatar
tovarish
Posts: 3504
Joined: 26/05/2008 23:57

#1277 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

Sve je očitiji da je jedini razlog ove "propasti" NOVAC, tj. njegov nedostatak. I potrebno je tražiti krivca ili razlog zašto je pipa zavrnuta.

Dug poreznoj od blizu milion KM i kašnjenje plate 1-2 mjeseca, kad se odbiju ona tri mjeseca zbog kvartalnog plaćanja, te prodaja Tatara i Rahmana su itekako bitni pokazatelji da novca nema.

Vinko je u svemu najmanje kriv i vjerovatno kolateralna šteta. Jedino mu se defanzivna taktika može uzeti za zlo. Čak je odustao od 200 hiljada maraka koje je mogao dobiti i time je pokazao da je gospodin čovjek, za razliku od pljuvača.

Emir mi je još nejasan po pitanju krivice i čak mislim da je za stanje u klubu veća odgovornost u upravi. Da li je to Vela, Sabrina ili neko treći, mislim da nećemo saznati.

Igračima ne zamjeram ništa i mislim da imamo sasvim solidnu ekipu. Jedino Milanović i Handžić nisu za ekipe, iako sam ovog drugog branio prošlu polusezonu.

Odstranjivanje Pejovića i Sušića je bio jako glup potez i ružna poruka za buduće igrače. Vjerovatno je to urađeno iz očaja.

Štakori koji su napadali Vinka i Emira u zadnjih godinu nisu spasitelji, niti otvarači očiju nego su direktni učesnici u stvaranju ove krize. Da li su to radili zbog nečijeg interesa i unošenja nemira ili zbog lične sujete je najmanje bitno.

Nadam se da će Nam naći krivce i odstraniti taj tumor iz kluba. Za novog SD, trenera i možda direktora priželjkujem nekog sa zapada, jer balkanski mentalitet, mahalaština i sitničavost će nas uništiti.
Last edited by tovarish on 16/05/2021 20:37, edited 1 time in total.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#1278 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Revolucionar ★ »

Apsolutno se ne slazem. Ekipa oko Upravnog odbora, odnosno oko direktorice, je ekipa koja je njena odgovornost. Itekako se Hadziji ima zamjerit, ako ne za prodaju najboljih igraca za veliko ništa, onda za evidentno talovanje kod dovođenja zamjena. I vrijeme je da se trazi i Sabrinina odgovornost. Šta je to ona učinila da bude amnestirana od naših pitanja KO, KAKO i ZAŠTO! Na funkciju je došla u jednom bizarnom razvoju, u nekom dekorativnom smislu je poslužila, ali kad je gorilo, nije vladala situacijom. Situacija je pocela nizbrdo od Medjugorja i sve do sad smo u slobodnom padu. Kad je gorilo, krila se iza ostavki jednog po jednog saradnika, afere su skrivanje pod cilime ( Nismo zaboravili Seate ). Jadna nam majka u buducnosti. Kosevo je doslo u pogresnom trenutku. Nemamo finansijsku stabilnost, a price od 10 miliona eura za stadion su jedno takvo ogavno skretanje sa sadasnje situacije da ga ne vrijedi ni komentarisat
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#1279 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Revolucionar ★ wrote: 16/05/2021 20:36 Apsolutno se ne slazem. Ekipa oko Upravnog odbora, odnosno oko direktorice, je ekipa koja je njena odgovornost. Itekako se Hadziji ima zamjerit, ako ne za prodaju najboljih igraca za veliko ništa, onda za evidentno talovanje kod dovođenja zamjena. I vrijeme je da se trazi i Sabrinina odgovornost. Šta je to ona učinila da bude amnestirana od naših pitanja KO, KAKO i ZAŠTO! Na funkciju je došla u jednom bizarnom razvoju, u nekom dekorativnom smislu je poslužila, ali kad je gorilo, nije vladala situacijom. Situacija je pocela nizbrdo od Medjugorja i sve do sad smo u slobodnom padu. Kad je gorilo, krila se iza ostavki jednog po jednog saradnika, afere su skrivanje pod cilime ( Nismo zaboravili Seate ). Jadna nam majka u buducnosti. Kosevo je doslo u pogresnom trenutku. Nemamo finansijsku stabilnost, a price od 10 miliona eura za stadion su jedno takvo ogavno skretanje sa sadasnje situacije da ga ne vrijedi ni komentarisat
Ako je ikakava utjeha, imamo 10 godina da Koševo dovedemo do CAT4 :D

Image

Trenutno imamo obaveze 4.000 KM + PDV + tekuće održavanje (ne znam koliko to košta).
User avatar
tovarish
Posts: 3504
Joined: 26/05/2008 23:57

#1280 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

Revolucionar ★ wrote: 16/05/2021 20:36 Apsolutno se ne slazem. Ekipa oko Upravnog odbora, odnosno oko direktorice, je ekipa koja je njena odgovornost. Itekako se Hadziji ima zamjerit, ako ne za prodaju najboljih igraca za veliko ništa, onda za evidentno talovanje kod dovođenja zamjena. I vrijeme je da se trazi i Sabrinina odgovornost. Šta je to ona učinila da bude amnestirana od naših pitanja KO, KAKO i ZAŠTO! Na funkciju je došla u jednom bizarnom razvoju, u nekom dekorativnom smislu je poslužila, ali kad je gorilo, nije vladala situacijom. Situacija je pocela nizbrdo od Medjugorja i sve do sad smo u slobodnom padu. Kad je gorilo, krila se iza ostavki jednog po jednog saradnika, afere su skrivanje pod cilime ( Nismo zaboravili Seate ). Jadna nam majka u buducnosti. Kosevo je doslo u pogresnom trenutku. Nemamo finansijsku stabilnost, a price od 10 miliona eura za stadion su jedno takvo ogavno skretanje sa sadasnje situacije da ga ne vrijedi ni komentarisat
Nisam ni rekao da nije kriv, nego mislim da je veća krivica u upravi. Po meni, najveći krivac je uprava, pa Emir i tek na kraju Vinko. A od ljeta su samo zadnja dvojica na udaru, uprava tek zadnjih sedmica i to pomalo stidljivo, da bi zadnjih dana počeo frontalni napad.

Kao što sam rekao jednom, zaboli mene i za Vinka,Emira i Sabrinu i nek ih Nam mijenja ako mu ne valjaju, ali sve više počinjem prihvatati ideju da neko rovari u klubu za interese neke struje koja se želi uvući u klub ili mu želi nanijeti štetu.

I to mene najviše boli.

Nebi me iznenadilo i da se politika uplela za osvetu što uprava nije pristala da igra Ajnadžićevu igru oko stadiona.
Last edited by tovarish on 16/05/2021 20:51, edited 1 time in total.
last mohicans
Posts: 11936
Joined: 09/08/2012 23:19

#1281 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Ma Sabrina je namazana, otkazima skida odgovornost sa sebe. Gura pod tepih, zamajava vlasnika. Ne znam samo kako ga ubijedi u ispravnost svojih odluka. To mi nije jasno, da milioneru jednom, pa i više puta podvaljuješ muda pod bubrege. Nafurala se da je direktorica bez premca, sa vrlo malo ili nimalo samokritočnosti i to može biti veliki problem za buducnost kluba. Od proslogodišnje titule i lige prvaka se sve naopako radilo. Gdje bi mi bili da smo u finansijskoj gabuli kao i Zeljo. Borili bi se za opstanak.
il dottore
Posts: 1459
Joined: 12/04/2014 20:35

#1282 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by il dottore »

tovarish wrote: 16/05/2021 20:49
Revolucionar ★ wrote: 16/05/2021 20:36 Apsolutno se ne slazem. Ekipa oko Upravnog odbora, odnosno oko direktorice, je ekipa koja je njena odgovornost. Itekako se Hadziji ima zamjerit, ako ne za prodaju najboljih igraca za veliko ništa, onda za evidentno talovanje kod dovođenja zamjena. I vrijeme je da se trazi i Sabrinina odgovornost. Šta je to ona učinila da bude amnestirana od naših pitanja KO, KAKO i ZAŠTO! Na funkciju je došla u jednom bizarnom razvoju, u nekom dekorativnom smislu je poslužila, ali kad je gorilo, nije vladala situacijom. Situacija je pocela nizbrdo od Medjugorja i sve do sad smo u slobodnom padu. Kad je gorilo, krila se iza ostavki jednog po jednog saradnika, afere su skrivanje pod cilime ( Nismo zaboravili Seate ). Jadna nam majka u buducnosti. Kosevo je doslo u pogresnom trenutku. Nemamo finansijsku stabilnost, a price od 10 miliona eura za stadion su jedno takvo ogavno skretanje sa sadasnje situacije da ga ne vrijedi ni komentarisat
Nisam ni rekao da nije kriv, nego mislim da je veća krivica u upravi. Po meni, najveći krivac je uprava, pa Emir i tek na kraju Vinko. A od ljeta su samo zadnja dvojica na udaru, uprava tek zadnjih sedmica i to pomalo stidljivo, da bi zadnjih dana počeo frontalni napad.

Kao što sam rekao jednom, zaboli mene i za Vinka,Emira i Sabrinu i nek ih Nam mijenja ako mu ne valjaju, ali sve više počinjem prihvatati ideju da neko rovari u klubu za interese neke struje koja se želi uvući u klub ili mu želi nanijeti štetu.

Nebi me iznenadilo i da se politika uplela za osvetu što uprava nije pristala da igra Ajnadžićevu igru oko stadiona.
Da nije Vico, svemirci, Husrefovci...

Teletabisi sve upropastili i srozali i pojedini jos traze neke nevidljive neprijateljske mracne sile... Na koga ovo podsjeca
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#1283 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Mi smo psihički demoralisana, nemotivisana ekipa. Jednostavno raspala.
Nadam se da se luzerski mentalitet neće prenijeti na narednu i buduće sezone.

Kad se završe ove tri utakmice, i isplate te plate, nadam se da će se povući linija i kazniti dio administracije koji je odgovoran za ovo.

30.06. ističu ugovori:
Krste Velkoski, Haris Handžić, Mersudin Ahmetović, Elvis Džafić, Anel Hebibović, Slobodan Milanović, Dušan Hodžić, Kenan Dervišagić.

Pored vjerovatno većine navedenih kojim ističu ugovori, idu (pretpostavljam) Miličević, Kovačević, možda Đokanović i/ili Fanimo.

Status Sušića i Pejovića je nedefisan, obzirom da se Klub uopšte nije oglasio o njima :roll: , ali imaju važeće ugovore, pa ako ne nađu klub, ostaju.

Htjeli ili ne, pored SD-a, treba nam trener, pa i pofin broj igrača, a Konferencijska liga počine početkom jula.

Obiman posao je pred onima u Klubu, nadam se da bar imaju neku ideju oko ovog svega.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1472
Joined: 25/07/2015 14:13

#1284 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Anquilla wrote: 16/05/2021 20:43
Revolucionar ★ wrote: 16/05/2021 20:36 Apsolutno se ne slazem. Ekipa oko Upravnog odbora, odnosno oko direktorice, je ekipa koja je njena odgovornost. Itekako se Hadziji ima zamjerit, ako ne za prodaju najboljih igraca za veliko ništa, onda za evidentno talovanje kod dovođenja zamjena. I vrijeme je da se trazi i Sabrinina odgovornost. Šta je to ona učinila da bude amnestirana od naših pitanja KO, KAKO i ZAŠTO! Na funkciju je došla u jednom bizarnom razvoju, u nekom dekorativnom smislu je poslužila, ali kad je gorilo, nije vladala situacijom. Situacija je pocela nizbrdo od Medjugorja i sve do sad smo u slobodnom padu. Kad je gorilo, krila se iza ostavki jednog po jednog saradnika, afere su skrivanje pod cilime ( Nismo zaboravili Seate ). Jadna nam majka u buducnosti. Kosevo je doslo u pogresnom trenutku. Nemamo finansijsku stabilnost, a price od 10 miliona eura za stadion su jedno takvo ogavno skretanje sa sadasnje situacije da ga ne vrijedi ni komentarisat
Ako je ikakava utjeha, imamo 10 godina da Koševo dovedemo do CAT4 :D

Image

Trenutno imamo obaveze 4.000 KM + PDV + tekuće održavanje (ne znam koliko to košta).
Opštinu je stadion koštao 150 000 godišnje.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#1285 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by zipoo »

steta zasuzili ste titulu
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#1286 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

rocco_siffredi wrote: 16/05/2021 23:55
Anquilla wrote: 16/05/2021 20:43
Revolucionar ★ wrote: 16/05/2021 20:36 Apsolutno se ne slazem. Ekipa oko Upravnog odbora, odnosno oko direktorice, je ekipa koja je njena odgovornost. Itekako se Hadziji ima zamjerit, ako ne za prodaju najboljih igraca za veliko ništa, onda za evidentno talovanje kod dovođenja zamjena. I vrijeme je da se trazi i Sabrinina odgovornost. Šta je to ona učinila da bude amnestirana od naših pitanja KO, KAKO i ZAŠTO! Na funkciju je došla u jednom bizarnom razvoju, u nekom dekorativnom smislu je poslužila, ali kad je gorilo, nije vladala situacijom. Situacija je pocela nizbrdo od Medjugorja i sve do sad smo u slobodnom padu. Kad je gorilo, krila se iza ostavki jednog po jednog saradnika, afere su skrivanje pod cilime ( Nismo zaboravili Seate ). Jadna nam majka u buducnosti. Kosevo je doslo u pogresnom trenutku. Nemamo finansijsku stabilnost, a price od 10 miliona eura za stadion su jedno takvo ogavno skretanje sa sadasnje situacije da ga ne vrijedi ni komentarisat
Ako je ikakava utjeha, imamo 10 godina da Koševo dovedemo do CAT4 :D

Image

Trenutno imamo obaveze 4.000 KM + PDV + tekuće održavanje (ne znam koliko to košta).
Opštinu je stadion koštao 150 000 godišnje.
Nadam se da su je tu uračunata pofina cifra plata uhljeba u CSR-u :lol:
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1472
Joined: 25/07/2015 14:13

#1287 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Anquilla wrote: 16/05/2021 23:53 Mi smo psihički demoralisana, nemotivisana ekipa. Jednostavno raspala.
Nadam se da se luzerski mentalitet neće prenijeti na narednu i buduće sezone.

Kad se završe ove tri utakmice, i isplate te plate, nadam se da će se povući linija i kazniti dio administracije koji je odgovoran za ovo.

30.06. ističu ugovori:
Krste Velkoski, Haris Handžić, Mersudin Ahmetović, Elvis Džafić, Anel Hebibović, Slobodan Milanović, Dušan Hodžić, Kenan Dervišagić.


Pored vjerovatno većine navedenih kojim ističu ugovori, idu (pretpostavljam) Miličević, Kovačević, možda Đokanović i/ili Fanimo.

Status Sušića i Pejovića je nedefisan, obzirom da se Klub uopšte nije oglasio o njima :roll: , ali imaju važeće ugovore, pa ako ne nađu klub, ostaju.

Htjeli ili ne, pored SD-a, treba nam trener, pa i pofin broj igrača, a Konferencijska liga počine početkom jula.

Obiman posao je pred onima u Klubu, nadam se da bar imaju neku ideju oko ovog svega.
Nikome ne bih produzio ugovor. Jedino bi Ahmetoviću ponudio posao u klubu. Sušiću, Pejoviću i Cmiljaniću dao slobodne papire. Lovu preusmjerio u dovođenje slobodnih igrača iz PL. Ima ih bruku zanimljivih.
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#1288 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

rocco_siffredi wrote: 17/05/2021 00:10
Anquilla wrote: 16/05/2021 23:53 Mi smo psihički demoralisana, nemotivisana ekipa. Jednostavno raspala.
Nadam se da se luzerski mentalitet neće prenijeti na narednu i buduće sezone.

Kad se završe ove tri utakmice, i isplate te plate, nadam se da će se povući linija i kazniti dio administracije koji je odgovoran za ovo.

30.06. ističu ugovori:
Krste Velkoski, Haris Handžić, Mersudin Ahmetović, Elvis Džafić, Anel Hebibović, Slobodan Milanović, Dušan Hodžić, Kenan Dervišagić.


Pored vjerovatno većine navedenih kojim ističu ugovori, idu (pretpostavljam) Miličević, Kovačević, možda Đokanović i/ili Fanimo.

Status Sušića i Pejovića je nedefisan, obzirom da se Klub uopšte nije oglasio o njima :roll: , ali imaju važeće ugovore, pa ako ne nađu klub, ostaju.

Htjeli ili ne, pored SD-a, treba nam trener, pa i pofin broj igrača, a Konferencijska liga počine početkom jula.

Obiman posao je pred onima u Klubu, nadam se da bar imaju neku ideju oko ovog svega.
Nikome ne bih produzio ugovor. Jedino bi Ahmetoviću ponudio posao u klubu. Sušiću, Pejoviću i Cmiljaniću dao slobodne papire. Lovu preusmjerio u dovođenje slobodnih igrača iz PL. Ima ih bruku zanimljivih.
Ostavit će oni Velkoskog :lol:

Džaba slobodni papiri, gdje će Cmiljanić? Pa bolje mu je liječiti se kod nas i primati platu (koje očito nema, ali biće nekad).

To je najgore, uhljebe nam svakojake igrače, pa ih se ne možeš riješiti ako ih niko neće, jedino da im isplatiš pola ugovora što im je ostalo.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1472
Joined: 25/07/2015 14:13

#1289 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Da se ne lažemo, u klubu se bez Sabrine ne može nabaviti papir ili sapun, za sve se ona na kraju pita i aminuje.
Ona je potpisala prodaju Amara i Benje, a isto tako je potpisala dovođenje Mešanovića, Cmiljanića i ostalih.
Riba smrdi od glave.
User avatar
Impressum
Posts: 1256
Joined: 30/08/2018 13:01
Location: njih je zivot razocarao dok skakucu jer ne mrze Bosnu koja je sampion oooo oooo oooo

#1290 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Impressum »

Analiticarr wrote: 16/05/2021 18:21 Evo sta mi je gospodja direktorica napisala kao odgovor na moja pitanja o situaciji u klubu koja sam joj postavio U MARTU!!!
I can't control everything
Ne laži više kako te nije stid
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#1291 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Grean »

Poznavajući atmosferu među simpatizerima i navijačima kluba, Uprava Sarajeva bi nakon maksimalno introvertnih godinu dana, u ovom trenutku morala napraviti zaokret u odnosima s javnošću i konačno iskreno objasniti navijačima šta se dešava i kakav period je pred klubom. Izdizanje iznad bh. realnosti, te ostavljen prostor navijačima da s pravom očekuju famozni "iskorak", a iza zatvorenih vrata ulazak u žestoku restrukturu i smanjenje troškova te ambicija donijeli su samo kontraefekat od kojeg bi se u Titovoj 38/b teško mogli oporaviti, pogotovo ako nezadovoljstvo dodatno eskalira ukoliko se u ljetnoj pauzi ne krenu dešavati maestralni potezi na polju sklapanja igračke križaljke.
Jedan od problema ove uprave....mi pojma nemamo sta se desava u klubu jer oni misle da nisu duzni polagati racune. Nevidjeno a nismo mi jedini klub na svijetu gdje je usao privatni kapital.

Na zalost i dobar dio nas je pisao ovdje sta ima da te interesuje poslovanje, to je privatno. Evo gdje to vodi, da kao danas nagadjamo o mahalskim gdje je problem i kakvo je tacno stanje u klubu.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#1292 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by 90minut »

Impressum wrote: 17/05/2021 12:08
Analiticarr wrote: 16/05/2021 18:21 Evo sta mi je gospodja direktorica napisala kao odgovor na moja pitanja o situaciji u klubu koja sam joj postavio U MARTU!!!
I can't control everything
Ne laži više kako te nije stid
TOMO MOLIM TE VIŠE VRATIO SE I OPET TROLLA DAJ MU MJESEC
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#1293 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8567
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#1294 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Ma samo kod nas Leon Benko i TSS mogu biti problemi u ovakvoj ligi.
Bjezi, pogubili se totalno.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#1295 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Anquilla wrote: 17/05/2021 19:04 https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... sic-657027

Ovi u Klubu ne znaju šta bi :lol:
Ja sam 100% siguran da Tino nije ni bio u ovoj prici nego.je to novinar sa poteskocama u razvoju procitao na nekom od foruma pa sad sam sebe demantuje
User avatar
Logovan
Posts: 94301
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1296 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Anquilla wrote: 17/05/2021 19:04 https://sport1.oslobodjenje.ba/s1/fudba ... sic-657027

Ovi u Klubu ne znaju šta bi :lol:
Al' bukvalno hahah :-)
Piaty
Posts: 5673
Joined: 01/12/2020 00:58

#1297 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Piaty »

Ne razumijem ljude koji imaju nesto protiv TSS, a covjeku nisu dali ni da igra. Za mene je i dalje najbolji igrac PL, a po nekima bi tako olako ispao iz tima. Valjda imamo Messija i Iniestu pa nema mjesta.

Grean je spomenuo kako je privatni kapital usao u klub sto ima za posljedicu da se navijaci ne pitaju nista, a ja se sjetih kako je neko iz Chelsea ili Reala rekao da danasnji (jaki) klubovi uopce i ne trebaju prisustvo publike. I to ne da bi opstali nego cak ni njihova snaga ne bi bila dovedena u pitanje.
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 951
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#1298 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Kako ne trebaju? Ti klubovi su prije svega proizvod koji se prodaje ljudima, citava svrha im je da ti mogu uzimati pare za karte, dresove i svaku sitnicu.. cisto jer si se inficirao nekim klubom od malih dana.

Mozda im publika ne treba na tribinama, navijanje i to, al im treba s bankovnim karticama i novcanicima i vremenom koje trose pred ekranima. Bez toga svi ti klubovi mogu kljuc u bravu, komotno, ili nazad na igranje u svojoj avlijici.
User avatar
ZonFon
Posts: 2118
Joined: 17/11/2013 01:58

#1299 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ZonFon »

Koliko smo bitni nasem klubu pokazali smo neki dan kada smo kupili 700 karti (ne za Krupu ili nekog lijevog nego za derbi).
User avatar
Logovan
Posts: 94301
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1300 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

ZonFon wrote: 17/05/2021 23:30 Koliko smo bitni nasem klubu pokazali smo neki dan kada smo kupili 700 karti (ne za Krupu ili nekog lijevog nego za derbi).
Ne što je derbi, nego što je prva utakmica na našem stadionu kako vole reći na zvaničnoj stranici na facebooku. :D
Post Reply