Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 94304
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2901 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

Raigor Stonehoof wrote: 21/07/2021 21:51 Zasto su ga nasi onda uopste slali na posudbu?

Vjerovatno su u Mladosti mislili da je bolji od njihovog golmana, pa ga stavili na klupu kad su vidjeli da nije.
Sve i da je bolji od Kanurica, ako je ta razlika toliko mala da su se u strucnom stabu mogli zajebat pa stavit ovog, nista nam to ne znaci. Nama treba DRASTICNO bolji golman.
Poslali ga da brani, a nisu mu u ugovor stavili da mora braniti. Pa normalno da će staviti svog golmana. Nema logike da stavljaš nekoga sa strane, nekoga ko ostaje pola godine. :-)
Nama treba drastično bolja politika prema mlađim igračima. Eto dovedi Burića ili nekog drugog, daj onda akademce na neke druge pozicije i nemoj gledati da ostvariš minimalne uslove u vezi igrača do 21 godine. Ako možeš gurnuti četvoricu u prvih 11, onda ih gurni.
last mohicans
Posts: 11943
Joined: 09/08/2012 23:19

#2902 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Dinostula wrote: 21/07/2021 21:24
Logovan wrote: 21/07/2021 21:15 Zašto bi Mladost gurala našeg Dizdarevića? Ljudi pametni, stavili nekog svog, a našeg čuvali kao rezervu. Sablić je poslušao Adilovića, sa njim je razgovarao oko golmana. I ko kaže da su donijeli dobru odluku? Možda je Dizdarević bolji.

Nešto slično možemo primijeniti za sve mlade igrače i ko će onda od mladih igrati? A moraju biti dvojica u prvih 11. I moramo ih gurati da bi ih prodavali, odnosno da bi preživjeli.
Sve ekipe igraju neke prijateljske samo mi stedimo igrace.Evo danas Zeljo igrao priajteljsku.Sta bi falilo danas da smo sa drugim timom odigrali jednu tekmu stavili DIzdarevica i ove maldje juniore.Nego jok Sabljic ce praviti eksprerimente u zvanicnim tekmama.
Ni kod Vinka ih nismo igrali, samo je Husref to praktikovao. Umorit ce se princeze. Sad su ispali iz Evrope, eto nema dva fronta. Ako ne mogu igrati u zvaničnim, mogu u nezvaničnim, da vidis sa čime raspolažeš..Totalno amaterski i pogresna politika.
User avatar
tovarish
Posts: 3505
Joined: 26/05/2008 23:57

#2903 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

I Jukić odlazi :run:
photo&video
Posts: 835
Joined: 04/12/2007 17:26

#2904 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by photo&video »

Jednostavo nema love, niko od novih nije registrovan, to je bas veliki problem. Niti priprema niti prijateljskih tekmi. Totalno rasulo.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#2905 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Ooet cekamo transakciju? 😁
last mohicans
Posts: 11943
Joined: 09/08/2012 23:19

#2906 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Eno onaj Mirzad zvanično kod Sisoje. Ne znam kakav profesionalni motiv moze imati da igra u TC, osim finansijskog. Je li moguce da TC nudi vece pare od nas? Je li Sabra otišla u poresku da to izmiri ili cemo i protiv Posušja igrati sa ovim talentiranim podmlakom?
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2907 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by foxlife »

ovi da su pametni pa da sada urade reset u sarajevu i poceti od podmlatka pa makar 2 sezone izgubili na borbi za titulu
ganjati samo da se ne ispadne iz lige i to je to pod uslovom da se ustroji akademija i mladje kategorije i da se postave strucnjaci tu a ne po igrackim nekim zalugama iz mladjih dana
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#2908 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

last mohicans wrote: 22/07/2021 12:22 Eno onaj Mirzad zvanično kod Sisoje. Ne znam kakav profesionalni motiv moze imati da igra u TC, osim finansijskog. Je li moguce da TC nudi vece pare od nas? Je li Sabra otišla u poresku da to izmiri ili cemo i protiv Posušja igrati sa ovim talentiranim podmlakom?
Naravno.
Mi placamo sve dadzbine na punu platu, njemu damo 10 hiljada, a drzavi jos 5-6 hiljada.

Husic ga prijavi na minimalac, drzavi da par stoja, a ostatak igracu.

Sve dok inspekcija ne bude ulazila u sve klubove, a ne samo Sarajevo, Zelju (za Zrinjski ne znam), do tada ce biti ovako.
Sudeci po nasem budzetu, mi prijavimo svaku marku, a dvije trecine klubova u ligi prijavljuju na manje iznose, cak i minimalac (TC).
Last edited by Anquilla on 22/07/2021 12:32, edited 1 time in total.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#2909 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Manual »

Samo ne kontam kako imamo para za Sučića ili i on ceka priliku pa da se ispali.
photo&video
Posts: 835
Joined: 04/12/2007 17:26

#2910 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by photo&video »

Manual wrote: 22/07/2021 12:32 Samo ne kontam kako imamo para za Sučića ili i on ceka priliku pa da se ispali.
Jedna od najvecih ubleha koji je nosio bordo dres.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#2911 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Manual »

photo&video wrote: 22/07/2021 12:43
Manual wrote: 22/07/2021 12:32 Samo ne kontam kako imamo para za Sučića ili i on ceka priliku pa da se ispali.
Jedna od najvecih ubleha koji je nosio bordo dres.
Ma nije loš..
Ali nešto mu fali da povuce ekipu, kao što je to znao Turković.
User avatar
vicious
Posts: 6857
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#2912 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by vicious »

Manual wrote: 22/07/2021 12:45
photo&video wrote: 22/07/2021 12:43

Jedna od najvecih ubleha koji je nosio bordo dres.
Ma nije loš..
Ali nešto mu fali da povuce ekipu, kao što je to znao Turković.
Ma on je razvucen ko zvaka, vraca se maltene do stopera po loptu a onda se očekuje od njega da naprijed nesto kreira. Gubi snagu bespotrebno zato sto nam je vezni red truba. A napad ne postoji. :lol:
Piaty
Posts: 5676
Joined: 01/12/2020 00:58

#2913 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Piaty »

photo&video wrote: 22/07/2021 12:43
Manual wrote: 22/07/2021 12:32 Samo ne kontam kako imamo para za Sučića ili i on ceka priliku pa da se ispali.
Jedna od najvecih ubleha koji je nosio bordo dres.
Jedna od najglupljih izjava vezanih za bordo dres.
User avatar
Logovan
Posts: 94304
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2914 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Logovan »

photo&video wrote: 22/07/2021 11:41 Jednostavo nema love, niko od novih nije registrovan, to je bas veliki problem. Niti priprema niti prijateljskih tekmi. Totalno rasulo.
Nije bas da nema love, necemo se lagati. Dosle su neke pare, inace ne bi potpisali Bagaric i ostali i ne bi se pregovaralo sa Mehanovicem i ostalim. A da fali jos, fali naravno.

Jukic neka je otisao. Nikakav gubitak.
User avatar
Dinostula
Posts: 3598
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#2915 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Dinostula »

photo&video wrote: 22/07/2021 12:43
Manual wrote: 22/07/2021 12:32 Samo ne kontam kako imamo para za Sučića ili i on ceka priliku pa da se ispali.
Jedna od najvecih ubleha koji je nosio bordo dres.
Nema covjek s kim da igra.Da je tu Rahmanovic ispred njega vidio bi onda.Nama najvise fali ofanzivni vezni.Ali kako sam skontao Sabljicevu taktiku lik ce da fura 3 CM a ne 2 DM i jednog AM.Zato i dovodi jos ova dva tamnoputa jer su obojica CM.Mislim da je samo Susic klasicni CM i sad lik pokusava skupiti jos da fura taj sistem.Iskreno mislim da nam ova formacija ne lezi a i Sabljic baca igrace gdje stigne.Susic mu poceo kao krilo.
photo&video
Posts: 835
Joined: 04/12/2007 17:26

#2916 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by photo&video »

Dinostula wrote: 22/07/2021 13:24
photo&video wrote: 22/07/2021 12:43

Jedna od najvecih ubleha koji je nosio bordo dres.
Nema covjek s kim da igra.Da je tu Rahmanovic ispred njega vidio bi onda.Nama najvise fali ofanzivni vezni.Ali kako sam skontao Sabljicevu taktiku lik ce da fura 3 CM a ne 2 DM i jednog AM.Zato i dovodi jos ova dva tamnoputa jer su obojica CM.Mislim da je samo Susic klasicni CM i sad lik pokusava skupiti jos da fura taj sistem.Iskreno mislim da nam ova formacija ne lezi a i Sabljic baca igrace gdje stigne.Susic mu poceo kao krilo.
Ne mislim da je toliko kos igrac koliko se ponasa sa dozom kurcobolje. Evo navodno su im legle neke plate, Bagaric i Bodul su registrovani za tekmu protiv Posusja. Bar nek pozitiva :)
last mohicans
Posts: 11943
Joined: 09/08/2012 23:19

#2917 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

vicious wrote: 22/07/2021 12:49
Manual wrote: 22/07/2021 12:45

Ma nije loš..
Ali nešto mu fali da povuce ekipu, kao što je to znao Turković.
Ma on je razvucen ko zvaka, vraca se maltene do stopera po loptu a onda se očekuje od njega da naprijed nesto kreira. Gubi snagu bespotrebno zato sto nam je vezni red truba. A napad ne postoji. :lol:
Fali mu brzine i eksplozivnosti, a i šut bi mogao biti jači,jer često dođe u situaciju da sam završi, ispetlja. Ali za razliku od ostalih veznih, nebo i zemlja. Zato mu treba jači igrač na sredini. Sa ovim Palicem nije izgledalo loše. Sta ces kad nemas Rahme ili Benje da se ubace iz drugog plana.. Tu smo puno slabiji, a napadača da ne spominjem koliko smo krnjavi bez njega.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#2918 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

foxlife wrote: 22/07/2021 12:27 ovi da su pametni pa da sada urade reset u sarajevu i poceti od podmlatka pa makar 2 sezone izgubili na borbi za titulu
ganjati samo da se ne ispadne iz lige i to je to pod uslovom da se ustroji akademija i mladje kategorije i da se postave strucnjaci tu a ne po igrackim nekim zalugama iz mladjih dana
De ti nama izlozi svoj "plan razvoja fudbalskog kluba" sto si napravio izlezavajuci se na Maldivima :izet:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2919 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by foxlife »

Raigor Stonehoof wrote: 22/07/2021 13:37
foxlife wrote: 22/07/2021 12:27 ovi da su pametni pa da sada urade reset u sarajevu i poceti od podmlatka pa makar 2 sezone izgubili na borbi za titulu
ganjati samo da se ne ispadne iz lige i to je to pod uslovom da se ustroji akademija i mladje kategorije i da se postave strucnjaci tu a ne po igrackim nekim zalugama iz mladjih dana
De ti nama izlozi svoj "plan razvoja fudbalskog kluba" sto si napravio izlezavajuci se na Maldivima :izet:
vidi kompleksasa sto je zavidan :D
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#2920 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Vidi lazova sto izmislja :izet:
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#2921 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by foxlife »

za tebe izmisljam i ok
zivi sa tim
Piaty
Posts: 5676
Joined: 01/12/2020 00:58

#2922 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Piaty »

Dinostula wrote: 22/07/2021 13:24
photo&video wrote: 22/07/2021 12:43

Jedna od najvecih ubleha koji je nosio bordo dres.
Nema covjek s kim da igra.Da je tu Rahmanovic ispred njega vidio bi onda.Nama najvise fali ofanzivni vezni.Ali kako sam skontao Sabljicevu taktiku lik ce da fura 3 CM a ne 2 DM i jednog AM.Zato i dovodi jos ova dva tamnoputa jer su obojica CM.Mislim da je samo Susic klasicni CM i sad lik pokusava skupiti jos da fura taj sistem.Iskreno mislim da nam ova formacija ne lezi a i Sabljic baca igrace gdje stigne.Susic mu poceo kao krilo.
To je to. Tuzno ga je i vidjeti kako je nemocan sam. Isto kao da sve to predje na njega.

Nije nikakva kurcobolja. Tino ima specifican hod i to je to.

Inace, to vase koristenje rijeci "ubleha" je posebno iritantno. Posebno u zadnjih petenaeatak godina. Te ubleha ovaj, te onaj...

Dakle, Tinu fali snage i nekako se ne sad snalazi sa ovom ekipom ali je Tino odskakao od cijele ekipe i to jos onda kada su igrali Tatar i Rahmanovic.
Nikad ne mogu da prezalim koliko je Sarajevo gubilo time ato ga je onaj konj stavljao na klupu a posebno protov Bate Borisova...ono, imamo ih, samo jos nesrto malo fali. Vidi se da smo jaci. A Tino na klupi. I onaj smrad ga ubaci u 87 minutu, mamu mu, i covjek pokaze za tih 5-6 minuta da je ubjedljivo najbolji igrac od ta 22 igraca na terenu.
Gledas svoj klub kako ga unistava onaj glupan od trenera (dal glupan ili petokolonas)...i najvise me nervirao zbog Susica.

Itd itd

Tino je majstor
TheTraveler
Posts: 680
Joined: 23/02/2020 22:21

#2923 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by TheTraveler »

Piaty wrote: 22/07/2021 13:58
Dinostula wrote: 22/07/2021 13:24

Nema covjek s kim da igra.Da je tu Rahmanovic ispred njega vidio bi onda.Nama najvise fali ofanzivni vezni.Ali kako sam skontao Sabljicevu taktiku lik ce da fura 3 CM a ne 2 DM i jednog AM.Zato i dovodi jos ova dva tamnoputa jer su obojica CM.Mislim da je samo Susic klasicni CM i sad lik pokusava skupiti jos da fura taj sistem.Iskreno mislim da nam ova formacija ne lezi a i Sabljic baca igrace gdje stigne.Susic mu poceo kao krilo.
To je to. Tuzno ga je i vidjeti kako je nemocan sam. Isto kao da sve to predje na njega.

Nije nikakva kurcobolja. Tino ima specifican hod i to je to.

Inace, to vase koristenje rijeci "ubleha" je posebno iritantno. Posebno u zadnjih petenaeatak godina. Te ubleha ovaj, te onaj...

Dakle, Tinu fali snage i nekako se ne sad snalazi sa ovom ekipom ali je Tino odskakao od cijele ekipe i to jos onda kada su igrali Tatar i Rahmanovic.
Nikad ne mogu da prezalim koliko je Sarajevo gubilo time ato ga je onaj konj stavljao na klupu a posebno protov Bate Borisova...ono, imamo ih, samo jos nesrto malo fali. Vidi se da smo jaci. A Tino na klupi. I onaj smrad ga ubaci u 87 minutu, mamu mu, i covjek pokaze za tih 5-6 minuta da je ubjedljivo najbolji igrac od ta 22 igraca na terenu.
Gledas svoj klub kako ga unistava onaj glupan od trenera (dal glupan ili petokolonas)...i najvise me nervirao zbog Susica.

Itd itd

Tino je majstor
Jasta nego majstor, pogledaj mu samo cijene na TM-u.
Piaty
Posts: 5676
Joined: 01/12/2020 00:58

#2924 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Piaty »

Pa eto uzmi taj TM pa bio on zajebancija ili ne... pa ako je i zajebancija onda eto upolovi onaj transfer u Genk ili uzmi eto trenutnu vrijednost pa onda opet iznova uporedi sa velikim pojacanjima iz Backe, Vozdovca, Kraljeva i picki materina, ako su ti drazi ti igraci.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8569
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#2925 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Bodul i Bagaric registrovani! :thumbup:
Mogu vec protiv Posusja igrati.
Valjda procepi u PM!!!
Post Reply