Aktuelnosti: FK Sarajevo

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#651 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by tovarish »

emigrazione wrote: 18/04/2021 21:07 Rastalio se sa Husaricem boli ga kurac, sta mi sad da radimo sa ovim njegovim ojebinama?!
Ko su sve Husarićevi igrači?
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8581
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#652 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Anquilla wrote: 18/04/2021 22:07 Ma i Vinku su dvije naredne presudne.
Ovako se Husrefu javno davala podrška, pa poslije utakmice-dvije otkaz.

Ne znam ovo sigurno nije potrebni šok za ekipu, ali očito je da je loš prelazni rok urađen.

Zna li iko šta je s tim Cmiljanićem, a i Mustedanagićem?
Njih dvojica ovog proljeća ni poluvrijeme ukupno nisu odigrali :-)
Na infu tvrde da Cmilja ima neku hronicnu povredu tetiva ( poluinvalid ), ako je istina a svasta moze biti. Znaci vuce povredu kroz citavu karijeru.
A Zinedin je misterija fakat svima.
Anquilla
Posts: 2397
Joined: 25/04/2016 19:31

#653 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Anquilla »

Pitar sa Kariba wrote: 18/04/2021 22:40
Anquilla wrote: 18/04/2021 22:07 Ma i Vinku su dvije naredne presudne.
Ovako se Husrefu javno davala podrška, pa poslije utakmice-dvije otkaz.

Ne znam ovo sigurno nije potrebni šok za ekipu, ali očito je da je loš prelazni rok urađen.

Zna li iko šta je s tim Cmiljanićem, a i Mustedanagićem?
Njih dvojica ovog proljeća ni poluvrijeme ukupno nisu odigrali :-)
Na infu tvrde da Cmilja ima neku hronicnu povredu tetiva ( poluinvalid ), ako je istina a svasta moze biti. Znaci vuce povredu kroz citavu karijeru.
A Zinedin je misterija fakat svima.
E dobre mi ljekarske preglede radimo, ako je istina :-)
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#654 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ibizza »

tovarish wrote: 18/04/2021 22:26
emigrazione wrote: 18/04/2021 21:07 Rastalio se sa Husaricem boli ga kurac, sta mi sad da radimo sa ovim njegovim ojebinama?!
Ko su sve Husarićevi igrači?
Mislim da je samo Mešanović.
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#655 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

Mesanovic je Husarin,

VM nije smojenjen iz 2 razloga;
Dokazao je da je trazio pojacanja koja nije dobio i da su mu dovedeni oni koje nije zelio,
Preveliko obestecenje.

Mislim da je greska sto je ostao ali hajde vidjecemo kako ce se stvari odvijati.
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#656 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ibizza »

Analiticarr wrote: 18/04/2021 23:07
VM nije smojenjen iz 2 razloga;
Dokazao je da je trazio pojacanja koja nije dobio i da su mu dovedeni oni koje nije zelio,
Preveliko obestecenje.
Vau, mora da si imao insajdere na vecerasnjem sastanku, cim si saznao ove razloge :D

Hvala ti :thumbup: :D
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8581
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#657 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Pitar sa Kariba »

Ma znalo se to. Ko ce Namu objasniti da poslije Husovih koliko je ono bilo (200k?!)sad treba i Vinka isplatiti a dovesti Varesanovica ( a znamo da Mirza barata sa min 100k necega). :mrgreen:
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#658 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Leopard_SA wrote: 18/04/2021 21:42
last mohicans wrote: 18/04/2021 21:40 Neka ga jos kup i Zrinjski, ako ne dobijemo Zrinjski, zahvaliti mu se. Dolazi nam Zeljo, mogli bi i Evropu popušiti. Sad čitam da je Hadzic bio zadužen i za akademiju, samo zbog katastrofalnih rezultata akademije je trebao letiti. Sta Italijan onda predstavlja?
Sve to stoji. Bukvalno su nam dvije sljedeće ligaške utakmice sve ili ništa. Ili možemo završiti kao prvaci ili ostati bez Europe, a ekipa je psihološki pala. Baš loša situacija :(

Tek sad vidim da nakon derbija igramo sa Tuzlom. I to je preteško gostovanje, ali ABd uhavizaćemo se do tada
Pretežak je raspored svima,maloprije sam gledao, svak ide nekom od kokurenata, s tim da mislim da će Borac sve kući dobiti, zasluženo ili uz pomoć sudija. Bit ce svega. Ko bi rekao da će Velež klepiti škripare dolje.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#659 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Pitar sa Kariba wrote: 18/04/2021 22:40
Anquilla wrote: 18/04/2021 22:07 Ma i Vinku su dvije naredne presudne.
Ovako se Husrefu javno davala podrška, pa poslije utakmice-dvije otkaz.

Ne znam ovo sigurno nije potrebni šok za ekipu, ali očito je da je loš prelazni rok urađen.

Zna li iko šta je s tim Cmiljanićem, a i Mustedanagićem?
Njih dvojica ovog proljeća ni poluvrijeme ukupno nisu odigrali :-)
Na infu tvrde da Cmilja ima neku hronicnu povredu tetiva ( poluinvalid ), ako je istina a svasta moze biti. Znaci vuce povredu kroz citavu karijeru.
A Zinedin je misterija fakat svima.
Takve igrače je neko nama doveo kao pojačanje, Mrš Hadžiću u sto pizdi materina, ako je to tačno, a nešto jeste. Ne razumijem ni klub da se makar jednom oglasi po pitanju ovih igrača, sve je javno i trebalo bi biti, osim kad nešto smrdi, a po pitanju nekih igrača itekako smrdi. Ni jedan novinar se nije udostojio pitati, a ni oni bezvezni podcasti, samo su šuplju mlatili, a ovakve informacije su se krile.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#660 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

Analiticarr wrote: 18/04/2021 23:07 Mesanovic je Husarin,

VM nije smojenjen iz 2 razloga;
Dokazao je da je trazio pojacanja koja nije dobio i da su mu dovedeni oni koje nije zelio,
Preveliko obestecenje.

Mislim da je greska sto je ostao ali hajde vidjecemo kako ce se stvari odvijati.
Pa zašto je prihvatio ta pojačanja, tipično, nek ne puca, kapa plata, sad kad se trese stolica, aj pomagaj, nema Rahme, nema Benje. Podjednako je kriv.
ibizza
Posts: 4578
Joined: 05/06/2008 00:46

#661 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by ibizza »

Po drugi put padamo na istom...Prvi put smo zajebali Tan-a, ugradjivali se u transfere, hapali na kamp-u itd... Fedja nekako spasio situaciju..dosao Nam, mi opet pravimo gluposti sa transferima, šuškaju se priče o ugradjivanjima, Seati, itd...

Ovog puta, ako Nam odluci zategnuti rucnu, nema vise Fedje da čupa situaciju...onda smo najebali.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3168
Joined: 22/07/2017 18:36

#662 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Leopard_SA »

ibizza wrote: 19/04/2021 00:00 Po drugi put padamo na istom...Prvi put smo zajebali Tan-a, ugradjivali se u transfere, hapali na kamp-u itd... Fedja nekako spasio situaciju..dosao Nam, mi opet pravimo gluposti sa transferima, šuškaju se priče o ugradjivanjima, Seati, itd...

Ovog puta, ako Nam odluci zategnuti rucnu, nema vise Fedje da čupa situaciju...onda smo najebali.
Ukoliko je istina ovo za ugrađivanje u transfere i slične stvari, onda bolje i ne zaslužujemo. Hvala Bogu dragom pa smo od svih klubova u državi i regionu dobili priliku da imamo investitora koji je spreman za regionalne pojmove uložiti ogromne pare u Sarajevo i razvoj fudbala u BiH, ali smo to uprskali korupcijom.
Ako Nam digne ruke iz gore pomenutih razloga, sami smo sebi krivi. Ni Nam, ni Tan, ni Vico, ni niko već mi sami
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#663 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by last mohicans »

ibizza wrote: 19/04/2021 00:00 Po drugi put padamo na istom...Prvi put smo zajebali Tan-a, ugradjivali se u transfere, hapali na kamp-u itd... Fedja nekako spasio situaciju..dosao Nam, mi opet pravimo gluposti sa transferima, šuškaju se priče o ugradjivanjima, Seati, itd...

Ovog puta, ako Nam odluci zategnuti rucnu, nema vise Fedje da čupa situaciju...onda smo najebali.
Pa ima Sabrina od povjerenja, ona je prva do Nama, kao Asim do Bakira, pa jel? Nema više onoga cHo nesta. Ako se i ona ugrađivala nek je Nam tuži, direktno je odgovorna. Ona treba da prati transfere, ko kakav dolazi, povrijeđen, bez forme ili sa istom. Ovog Cmiljanića smo na googlu pronašli, statistika ne laže. Lik ima više klubova nego golova. Zamisli njegovu platu i stavi učinak na papir. Pa liku je kašika upala u med, kao i Zinedinu. Ubuduće bi plaće trebalo ugrađivati po učinku i doprinosu u utakmicama, broj utakmica i slično. A ne zvekni mu platu, on ćeška jaja, trenira za masne pare. mogu li i ja trenirati i biti na klupi? Evo potrudit ću se. Na ovakoj neimaštini u svijetu sporta mi plaćamo takve likove. Za nepovjerovati. :-) Treba reći ko je kriv, VM što ih ne koristi i zašto ih ne koristi. Ma gdje će žena voditi jedan ozbiljan klub. Sa tolikim kapitalom bih ga i ja vodio. Kad uporedimo budžete drugih ekipa, mislim da je naš veći od svih pratilaca zajedno. Ne znam, eto nagađam.
User avatar
Leopard_SA
Posts: 3168
Joined: 22/07/2017 18:36

#664 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Leopard_SA »

last mohicans wrote: 18/04/2021 23:51 Pretežak je raspored svima,maloprije sam gledao, svak ide nekom od kokurenata, s tim da mislim da će Borac sve kući dobiti, zasluženo ili uz pomoć sudija. Bit ce svega. Ko bi rekao da će Velež klepiti škripare dolje.
Da je težak svima, jeste, ali bih se usudio reći da je nama najmanje težak od svih konkurenata. Trenutno nam je najbitnije da se reorganizujemo i hladne glave uđemo u završnicu prvenstva
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#665 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Revolucionar ★ »

Ma slaba reakcija, Hadzic je davno trebao letit. Onog momenta kad je onu dvojicu prodao za sicu trebalo je da ide, uopce ne dozvolit ovakvu pat poziciju da imamo dva tri mrtvaca koji sišu budzet, a ne mogu se koristit u igri. Strasne stvari, samo se bojati da Nam ne odustane od ovog. Talovi se vide iz aviona, i vidi se da su skontali priliku za zaradu svi do jednoga. Vinka bi bila glupost otpustiti, ali da je postenja, otisao bi sam. Samo se nadati da ne dodje do turskog scenarija u Celiku. A nije da je nemoguce
User avatar
Analiticarr
Posts: 2005
Joined: 15/02/2019 23:24

#666 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Analiticarr »

last mohicans wrote: 18/04/2021 23:57
Analiticarr wrote: 18/04/2021 23:07 Mesanovic je Husarin,

VM nije smojenjen iz 2 razloga;
Dokazao je da je trazio pojacanja koja nije dobio i da su mu dovedeni oni koje nije zelio,
Preveliko obestecenje.

Mislim da je greska sto je ostao ali hajde vidjecemo kako ce se stvari odvijati.
Pa zašto je prihvatio ta pojačanja, tipično, nek ne puca, kapa plata, sad kad se trese stolica, aj pomagaj, nema Rahme, nema Benje. Podjednako je kriv.
Pa nije bas imao izbora. Ne dovodi ih on. Krivim i njega za ovo stanje i mislim da smo ga morali otjerati zajedno sa Hadzicem ali njegova krivica je ipak malo manja.
last mohicans wrote: 19/04/2021 00:10
ibizza wrote: 19/04/2021 00:00 Po drugi put padamo na istom...Prvi put smo zajebali Tan-a, ugradjivali se u transfere, hapali na kamp-u itd... Fedja nekako spasio situaciju..dosao Nam, mi opet pravimo gluposti sa transferima, šuškaju se priče o ugradjivanjima, Seati, itd...

Ovog puta, ako Nam odluci zategnuti rucnu, nema vise Fedje da čupa situaciju...onda smo najebali.
Pa ima Sabrina od povjerenja, ona je prva do Nama, kao Asim do Bakira, pa jel? Nema više onoga cHo nesta. Ako se i ona ugrađivala nek je Nam tuži, direktno je odgovorna. Ona treba da prati transfere, ko kakav dolazi, povrijeđen, bez forme ili sa istom. Ovog Cmiljanića smo na googlu pronašli, statistika ne laže. Lik ima više klubova nego golova. Zamisli njegovu platu i stavi učinak na papir. Pa liku je kašika upala u med, kao i Zinedinu. Ubuduće bi plaće trebalo ugrađivati po učinku i doprinosu u utakmicama, broj utakmica i slično. A ne zvekni mu platu, on ćeška jaja, trenira za masne pare. mogu li i ja trenirati i biti na klupi? Evo potrudit ću se. Na ovakoj neimaštini u svijetu sporta mi plaćamo takve likove. Za nepovjerovati. :-) Treba reći ko je kriv, VM što ih ne koristi i zašto ih ne koristi. Ma gdje će žena voditi jedan ozbiljan klub. Sa tolikim kapitalom bih ga i ja vodio. Kad uporedimo budžete drugih ekipa, mislim da je naš veći od svih pratilaca zajedno. Ne znam, eto nagađam.
:thumbup: :thumbup:

Ja se samo nadam da ce gospodin Nam poslusati i pokrenuti tuzbe.
2+3
Posts: 117
Joined: 09/07/2012 09:37

#667 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by 2+3 »

Mene samo cudi otkud onaj ljigavi Zlatko Velić Vela uz Sabrinu. Najveci ljigavac, demagog i uvlakać koji ne preza preko mrtvih gaziti da bi dosao do nekog polozaja u FK Sarajevo.



Kakav mozes biti lik da preko mrtvih gradis karijeru, ne bih imao nista protiv da se kao zadnja slina u nosu nije ogradio od svojih drugova javno a da ne govorim o cinkanju u MUP- u svojih drugova poslije ubistva Vedrana. Ima obraza da kaze javno da ga podrzavaju ti isti koji su dobili zatvorske kazne zahvaljuci tom istom cinkarenju jer je on bio prjesjednik UNFKS kada se to desavalo. Lijepo je bilo biti prjesjednik UNFKS dok se klepala lova od clanskih i drugih stvari, a kad je zakucala murija kao zadnji š...k se ogradio od svega. Fakat ono kad bi se sreli svasta bi bilo.... nista licno.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1474
Joined: 25/07/2015 14:13

#668 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by rocco_siffredi »

Trebao je i Vinko letiti zajedno sa Hadžićem. Trener sa najmanje muda u istoriji Sarajeva. Ziheraš kakav nije stanovao na Koševu u 75 godina. Sarajevo ne može igrati ovako. Ne u ovoj ligi i ne sa ovakvim budžetom. Ovaj mu dovodi igraće, šuti. Što nijednu riječ nije rekao zimus. Ima i njegovog udjela u dovođenju Mešanovića, Cmiljanića i ostalih ojebina koje ne mogu dva pasa da sastave na proljeće. Opasno smo i jesenas visili na par utakmica, ali su Tatar i Amar prikrili sve mane trenera i igre uopšte. Da njih nije bilo, bili bi dole negdje sa anamo onima oko 5-6 mjesta.
sencobih
Posts: 6952
Joined: 08/09/2010 08:33

#669 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by sencobih »

Zar vi ljudi stvarno mislite da je Nam veslo siso, pa da ga neko levati ovdje? Lik ne bi imao toliko firmi i para da se ne pita za sve, pa nismo mu mi prvi klub, i prva firma u životu i sad kao mi ga preveslali. On zna sto posto za svaku marku gdje je otišla, ne budite djeca, i sve ovo što se vrti para ovdje je sitna lova za lovu koja se vrti u "regionu" , a da ne govorimo za dalje.
User avatar
FantomX
Posts: 106
Joined: 31/05/2020 22:59
Location: Zapad

#670 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by FantomX »

Otkaz Hadžiću je dobra stvar za neradni period, odnosno za ljeto. Jednostavno se pogubio, izgubio motivaciju ili su malo oči gladne postale. Nije ni bitno otišo je. Pitanje je koga će sada dovesti, opet nekog lokalnog sitničara ili nekog jačeg. Sudeći po iskustvu ranijem, opet je neko lokalnog tipa, jednostavno mi nismo za boljeg izgleda. Jedino da Nam postavi nekoliko svojih ljudi u upravu i da oni vode malo, jer naši jednostavno nisu sposobni za velike stvari i da imaju odgovornost, pogotovo gdje se još lova vrti, tu izgube glavu i fokus na poso.
Drugo, Vinko je isto trebo letiti, međutim ja sam uvjeren da mu moraju isplatiti finnu cifru, pa neka ga još 1,2 tekme pa će sam otići, zbog pritiska. Loši rezultati, loše pripreme generalno, igraju jedni te isti, vala da je osto bez 5 igrača i vodio Radnik, ne možeš izgubiti 4 glavne utakmice i to dvije kući. Pa buraz nešto nije uredu sa tobom onda. Ne može da su ti svi krivi a eto ti žrtva. To se zove neznanje.
Užasno me nervira što on ispade žrtva neka, a u suštini 50% je i njegova krivica, ipak si ti trener.

Znači njima je bitnija odšteta, nego plasman u kvalifikacije LP, gdje se vrti ogromna lova. Tipično razmišljanje Bošnje. Razmišlja samo šta i kako danas, a ne o sutra ili za mjesec. Ovako se to radi kad se nema sistema i plana. Drugi klubovi uvijek imaju 1 ili 2 trenera u rezervi ako zatreba.
Na ljeto remont od vrha do dna je potrebna. Previše se zle krvi nakupilo i loših odluka.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#671 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Maharadza »

Pitar sa Kariba wrote: 18/04/2021 22:40
Anquilla wrote: 18/04/2021 22:07 Ma i Vinku su dvije naredne presudne.
Ovako se Husrefu javno davala podrška, pa poslije utakmice-dvije otkaz.

Ne znam ovo sigurno nije potrebni šok za ekipu, ali očito je da je loš prelazni rok urađen.

Zna li iko šta je s tim Cmiljanićem, a i Mustedanagićem?
Njih dvojica ovog proljeća ni poluvrijeme ukupno nisu odigrali :-)
Na infu tvrde da Cmilja ima neku hronicnu povredu tetiva ( poluinvalid ), ako je istina a svasta moze biti. Znaci vuce povredu kroz citavu karijeru.
A Zinedin je misterija fakat svima.
E i tu sam iznapadan ovdje i prozivan "pljuvačem" kada sam odmah rekao da je ta crnogorska ubleha klasični menadžerski igrač, a što je svakom iole pametnom koji samo baci pogled na njegovu statistiku odmah jasno.
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#672 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by emigrazione »

sencobih wrote: 19/04/2021 06:52 Zar vi ljudi stvarno mislite da je Nam veslo siso, pa da ga neko levati ovdje? Lik ne bi imao toliko firmi i para da se ne pita za sve, pa nismo mu mi prvi klub, i prva firma u životu i sad kao mi ga preveslali. On zna sto posto za svaku marku gdje je otišla, ne budite djeca, i sve ovo što se vrti para ovdje je sitna lova za lovu koja se vrti u "regionu" , a da ne govorimo za dalje.
Zna naravno, ali ne zna da su Cmiljanic i Mesanovic karine koje sluze da ga se opljacka, Boga pitaj kako su mu ih lopinaši predstavili...
Adobeg
Posts: 752
Joined: 24/02/2020 18:20

#673 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Adobeg »

Ovdje treba komplet remont napraviti od uprave,SS igraca puno se mulja natalozilo u nas klub ,nadam se da ce ubrzo ovo biti proslost.Mi navijaci se vise brinemo i sikiramo nego ovi koji vode klub. :-)
Registarska oznaka
Posts: 1078
Joined: 20/04/2015 12:53

#674 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Registarska oznaka »

A ko je rekao da je problem odsteta?

Ne treba svima vjerovati, pogotovo ne novinarima.

Znamo da jako malo ili nimalo cure informscije iz kluba, a mnogi od vas se upale zbog vijesti koje su neprovjerene.


Vidjet cemo vec u srijedu sta se postiglo ovim otkazom, koji smatram opravdanim.
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#675 Re: Aktuelnosti: FK Sarajevo

Post by Raigor Stonehoof »

Registarska oznaka wrote: 19/04/2021 09:32

Vidjet cemo vec u srijedu sta se postiglo ovim otkazom, koji smatram opravdanim.
Kako ces vidjeti u srijedu ista? Vidjeces tek sljedeci prelazni rok.
Post Reply