Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
omega369
Posts: 9289
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#33751 Re: Utakmice.

Post by omega369 »

Neka incijativa i neka udruzenja i nek su se pokazali kalkulanti. Sta ima veze. Nek se ogoli sve
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1470
Joined: 25/07/2015 14:13

#33752 Re: Utakmice.

Post by rocco_siffredi »

sencobih wrote: 07/05/2021 21:49 Ako se treba rastati sa trenerom, treba to učiniti gospodski, a ne vrijeđati čovjeka , ubleha, teleća glava ,pogled itd. I to čovjeka koji je bio na celu kluba s kojim smo osvojili duplu krunu. Ali jok, treba čovjeka naljagati, da mu se zgadi i klub i grad. Uz to kakvu poruku šaljemo ljudima koji tek treba da dođu u klub? Šta ih čeka ovdje, nakon pohvala i dizanja u zvijezde, slijede uvrede najgore vrste. Jedno je kritikovati nečiji rad, ali vrijeđati nekoga na osnovu izgleda je dno dna. Tzv . navijači fuj...
S kim smo osvojili duplu?
Vodio ekipu 3 kola i osvojio titulu u sezoni koja je prekinuta 11 kola prije kraja.
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#33753 Re: Utakmice.

Post by Koshpa »

Vi zaboravljate da je zabranjeno komentarisati sudjenje, jer ide kazna, vjerovatno je to razlog zbog kojeg ne komentarise.

Al da nas jebu sudije jebu sto jest jest
User avatar
Cossack
Posts: 7141
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#33754 Re: Utakmice.

Post by Cossack »

Oštećeni smo minimalno za penal i crveni. Ne znam s kim da smo igrali previše je!
User avatar
_Reds_
Posts: 9325
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#33755 Re: Utakmice.

Post by _Reds_ »

last mohicans wrote: 07/05/2021 18:54
_Reds_ wrote: 07/05/2021 17:56 Susic nece ni da trci.. Izgubi loptu u 92. i bas ga briga. Ovi umalo ne dadose gol.

Od njega nikakvog hajra.
Ma nek se jebe, dati ispisnicu i zdravo. Uđe pola sata,ni to ne moze čestito odigrati, bolikurac na terenu, gubi lopte, ma je bi se dečko.
Mrtvac lik, jedna te ista faca sve vrijeme, bez ikakve emocije.
sencobih
Posts: 6945
Joined: 08/09/2010 08:33

#33756 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Za nas je mjera Uščuplić ili Nalić, bolje ne zaslužujemo. Svakako ćemo mu se najebati matere kad tad, taman da nas preuzme i Alex Ferguson. Nismo mi taj nivo da kazemo ,hvala lijepo doviđenja prijatno. Hamo vidi mu glave je vrhunac objektivnog sarajevskog navijača sa istoka.
last mohicans
Posts: 11689
Joined: 09/08/2012 23:19

#33757 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Ja ga mogu kritikovati do sutra, argumentovano, ali nema potreba da ga se vrijeđa nekim epitetima. Valjda se misli time ce kritika jos djelotvornija biti, ako se začini raznoraznim epitetima. S druge strane, nece ga otjerati pojedinci s tribina ili foruma, vec uprava kluba. Vjerujem da ce to s mjerom i kulturno uraditi. Hvala za uloženo, doviđenja i prijatno. Ne zaboravimo kako se Husref otjerao, na ružan način, a puno je više dao klubu. Ali eto, ne treba ponavljati greške.
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8550
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#33758 Re: Utakmice.

Post by Pitar sa Kariba »

sencobih wrote: 07/05/2021 23:33 Za nas je mjera Uščuplić ili Nalić, bolje ne zaslužujemo. Svakako ćemo mu se najebati matere kad tad, taman da nas preuzme i Alex Ferguson. Nismo mi taj nivo da kazemo ,hvala lijepo doviđenja prijatno. Hamo vidi mu glave je vrhunac objektivnog sarajevskog navijača sa istoka.
Jasta, istok je kriv!

Image
Anquilla
Posts: 2390
Joined: 25/04/2016 19:31

#33759 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

last mohicans wrote: 07/05/2021 23:43 Ja ga mogu kritikovati do sutra, argumentovano, ali nema potreba da ga se vrijeđa nekim epitetima. Valjda se misli time ce kritika jos djelotvornija biti, ako se začini raznoraznim epitetima. S druge strane, nece ga otjerati pojedinci s tribina ili foruma, vec uprava kluba. Vjerujem da ce to s mjerom i kulturno uraditi. Hvala za uloženo, doviđenja i prijatno. Ne zaboravimo kako se Husref otjerao, na ružan način, a puno je više dao klubu. Ali eto, ne treba ponavljati greške.
I puno više uzeo :lol:

Sorry, ja samo ne dijelim sentiment većine prema Husrefu, uvijek se sjetim Đerzeleza i tužbe kad su ostali reprogame potpisivali.

A ostalo se slažem, otići će Vinko, vjerovatno ovo ljeto, gospodski i tiho.
Previše je ovo pritiska i za njega.
last mohicans
Posts: 11689
Joined: 09/08/2012 23:19

#33760 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Anquilla wrote: 07/05/2021 23:52
last mohicans wrote: 07/05/2021 23:43 Ja ga mogu kritikovati do sutra, argumentovano, ali nema potreba da ga se vrijeđa nekim epitetima. Valjda se misli time ce kritika jos djelotvornija biti, ako se začini raznoraznim epitetima. S druge strane, nece ga otjerati pojedinci s tribina ili foruma, vec uprava kluba. Vjerujem da ce to s mjerom i kulturno uraditi. Hvala za uloženo, doviđenja i prijatno. Ne zaboravimo kako se Husref otjerao, na ružan način, a puno je više dao klubu. Ali eto, ne treba ponavljati greške.
I puno više uzeo :lol:

Sorry, ja samo ne dijelim sentiment većine prema Husrefu, uvijek se sjetim Đerzeleza i tužbe kad su ostali reprogame potpisivali.

A ostalo se slažem, otići će Vinko, vjerovatno ovo ljeto, gospodski i tiho.
Previše je ovo pritiska i za njega.
Ma dobro, nije ni VM za kikiriki radio. Vjerujem da mu je i veca plata od Husrefove, a vrijeme prije Tana se radilo za puno manje para. Opet,koga dovesti, evo Baka ne moze ni šok terapijom nista u Zelji.
sencobih
Posts: 6945
Joined: 08/09/2010 08:33

#33761 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

Bespredmetna je rasprava, otici ce i Vinko, doci ce neko drugi, a mi stojimo i dalje u mjestu, i nadamo se da ce doci neki trener i objasniti Tini kako da igra lopte, i da cemo svaki tim poderati ko novine. Takav scenarij nema ni u jednoj ligi na svijetu. koliko god mislili navijači da smo mi neka ekipa. Mi smo mrtvi prosjek sa povremenim bljeskovima, nista bolji ni gori od ostalih. Nekad mi imamo seriju, nekad neko drugi, dodaj suđenje i tako se u BiH postaje šampion. Mi nažalost moramo biti tri puta bolji od ostalih da bi bili sigurni,a za to nemamo snage još uvijek.
last mohicans
Posts: 11689
Joined: 09/08/2012 23:19

#33762 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Pitar sa Kariba wrote: 07/05/2021 23:50
sencobih wrote: 07/05/2021 23:33 Za nas je mjera Uščuplić ili Nalić, bolje ne zaslužujemo. Svakako ćemo mu se najebati matere kad tad, taman da nas preuzme i Alex Ferguson. Nismo mi taj nivo da kazemo ,hvala lijepo doviđenja prijatno. Hamo vidi mu glave je vrhunac objektivnog sarajevskog navijača sa istoka.
Jasta, istok je kriv!

Image
Al jbt, 22 šuta TZ,gledaj Vladana 8 odbrana,kao rukometni golman. Koliko nas momak vadi, jos jadnije bi izgledali. Bas je u formi, kad ne bi puno lopti odbijao, a koje može uhvatiti, bio bi savršen. A i ovako mu je učinak briljantan. Puno bolje se pozicionira, uvijek je na pravom mjestu, a refleks Noera, da ga ne ureknem,masallah.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#33763 Re: Utakmice.

Post by Charuga »

Piaty wrote: 07/05/2021 19:52
al-em wrote: 07/05/2021 19:49 Kako se trudi četnik sa klupe da nam sjebe duplu krunu.
:thumbup:

Banned user for reason “Kršenje pravila foruma, vrijeđanje”
» al-em
» Piaty

7 dana


Čuj četnik ... :( :shock:
Anquilla
Posts: 2390
Joined: 25/04/2016 19:31

#33764 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

last mohicans wrote: 07/05/2021 23:59
Anquilla wrote: 07/05/2021 23:52
last mohicans wrote: 07/05/2021 23:43 Ja ga mogu kritikovati do sutra, argumentovano, ali nema potreba da ga se vrijeđa nekim epitetima. Valjda se misli time ce kritika jos djelotvornija biti, ako se začini raznoraznim epitetima. S druge strane, nece ga otjerati pojedinci s tribina ili foruma, vec uprava kluba. Vjerujem da ce to s mjerom i kulturno uraditi. Hvala za uloženo, doviđenja i prijatno. Ne zaboravimo kako se Husref otjerao, na ružan način, a puno je više dao klubu. Ali eto, ne treba ponavljati greške.
I puno više uzeo :lol:

Sorry, ja samo ne dijelim sentiment većine prema Husrefu, uvijek se sjetim Đerzeleza i tužbe kad su ostali reprogame potpisivali.

A ostalo se slažem, otići će Vinko, vjerovatno ovo ljeto, gospodski i tiho.
Previše je ovo pritiska i za njega.
Ma dobro, nije ni VM za kikiriki radio. Vjerujem da mu je i veca plata od Husrefove, a vrijeme prije Tana se radilo za puno manje para. Opet,koga dovesti, evo Baka ne moze ni šok terapijom nista u Zelji.
Bolje je pitanje ko će uopšte trenere predlagati i s njima pregovarati :lol:
Mi još uvijek nemamo novog SD :-)

Ja da se pitam, ne bi mi trener bio niko iz naše lige, možda vidjeti ove lige iz regiona.
Možda misle zaposliti trenera koji će biti odgovoran za dovođenje igrača, jer nam je Ješić svijetao primjer bio :lol:

A druga stvar, ne mislim da nam i treba šok terapija, nama trebaju odgovarajući igrači.
Nama je trećina na izlasku iz Kluba (Vladan, Miličivić, možda Đokanović i Fanimo)
Trećini ističe ugovor (Krste, Hodžić, Ahmetović, Milanović...)
A nema ko pregovarati o prodaji/produženju.

Nadam se da u Klubu razmišljaju da prvo nađu SD, a onda trenera.
Možda računaju da su im oba Mamića nadohvat ruke :-D
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#33765 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Bjezati od ovih nasih trenera, nista sa njima necemo postici. Bljesnut cemo i onda hajde opet tjeraj i dovodi novog. A ne daj boze da naletimo na neku ublehu iz Srbije ili Hrvatske. Neka kopaju, moze se naci dobar trener.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18049
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#33766 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Jadno je vidjeti koliko se pljuje po timu, a i po treneru. Jadno je vidjeti koliko nekima smeta (prikriveno ili ne) sto nije kakav Bosnjak.Daleko vam kuca od Sarajeva bila...
Anquilla
Posts: 2390
Joined: 25/04/2016 19:31

#33767 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Velik je problem potrefiti trenera, svaki ima periode uspona i padova, nemoguće je naći nekog savršenog.
Jedno vrijeme je Sablić baš fino radio, pa i Zoran Zekić (je li on igrao za nas?), pa onda nešto zaredaju lošije rezultate.
Evo i Bjelica izgubi dah za DInamom...

Zato bar potrefiti extra SD-a :)
last mohicans
Posts: 11689
Joined: 09/08/2012 23:19

#33768 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Je li se Bišćan spominjao u kontekstu nas ili reprezentacije? Je li sad vodi mladu reprezentaciju HR? Evo mlađi Mamic slobodan, jos u avliji :D
Anquilla
Posts: 2390
Joined: 25/04/2016 19:31

#33769 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

last mohicans wrote: 08/05/2021 00:35 Je li se Bišćan spominjao u kontekstu nas ili reprezentacije? Je li sad vodi mladu reprezentaciju HR? Evo mlađi Mamic slobodan, jos u avliji :D
Reprezentacije.

Oba Mamića u paketu dovesti, imamo upražnjenih mjesta :lol:
User avatar
Dinostula
Posts: 3594
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#33770 Re: Utakmice.

Post by Dinostula »

Evo citam Fanima smo doveli za 38000 eura iz Mladosti a Mladost mora Dravi uplatiti 25000 eura, nama se suplja bacala o nekim ciframa.

https://sportsport.ba/fudbal/matthias-f ... FX3BkFE2LE
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#33771 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

GandalfSivi wrote: 08/05/2021 00:23 Jadno je vidjeti koliko se pljuje po timu, a i po treneru. Jadno je vidjeti koliko nekima smeta (prikriveno ili ne) sto nije kakav Bosnjak.Daleko vam kuca od Sarajeva bila...
Razočaravajuce. Nema ih nigdje a onda izađu kad gubimo i loše igramo i navijaju protiv Sarajeva, trenera i igrača. Još trenera zovu četnikom. Dno. Dno. Sramota me ko "navija" za Sarajevo.
last mohicans
Posts: 11689
Joined: 09/08/2012 23:19

#33772 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Anquilla wrote: 08/05/2021 00:38
last mohicans wrote: 08/05/2021 00:35 Je li se Bišćan spominjao u kontekstu nas ili reprezentacije? Je li sad vodi mladu reprezentaciju HR? Evo mlađi Mamic slobodan, jos u avliji :D
Reprezentacije.

Oba Mamića u paketu dovesti, imamo upražnjenih mjesta :lol:
Joj to bi bio tandem, onaj pravi. Ali mislim da je to neizvodivo. Ne bi ludak dao da se njemu tam neki Nam pita nešto, ali bi od nas čudesa napravio. Kad skontaš koliku korist su donijeli reprezentaciji Hrvatske i DZ, konkretno, nemjerljivu, toliku su ličnu štetu nanijeli sebi, makar u ovom nekom pravnom i robijaškom kontekstu. Ako ikad odu na robiju. Nije da su sirotani neki postali,namirili su i praunuke. Ali kad sve bacis na tas, zanimljivo je i retoričko pitanje.
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#33773 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

Mamici su kriminalci. Ne kontam afirmativni kontekst u vezi s njima.
last mohicans
Posts: 11689
Joined: 09/08/2012 23:19

#33774 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Okey,jesu kriminalci, ali da li imaju rezultate? I reci mi nesto o postenju Dine Selimovice, Abdullaha Ibrakovica-afera punac, bivseg nam rumenog predsjednika i evo posljednjeg SD. Svi su čisti ko suze, ko od majke rođeni? Malo počinješ iritirati sa bilo kojom kritikom prema upravi, treneru, igračima, pa evo i više nekom zajebancijom u vezi Mamica, jer to u ovom trenutku nije realna stvar. Nismo djeca, ili jesmo? Misliš li da žmirenje i sućuranje Allahu na upravi,treneru,igračima, nekada i bezrazlozno, kad to i ne treba, doprinosi boljitku kluba? Zar šućaranje AO i njegovim bravurama nije dovelo Zelju u nikad goru situaciju iza rata? Onako, vidim da skačeš u kontru na bilo koju kritički nastrojenu konstataciju, riječ, pa makar se i ne slagao s njom. Odmah svrstavaš ljude u tabore,pljuvače i sl. Pazi,isto to su radili pojedinci na zeljinom pdf, pa su sad oklempili ušima. Ne daj Bože da smo u istoj situaciji,nismo, ali ne znas hocemo li biti. Puno vece ekipe dožive pad, to je prirodno,na kraju krajeva. A šućaranje i neukazivanje na problem, nereagovanje, guranje pod tepih ce riješiti problem(e)?
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#33775 Re: Utakmice.

Post by strong69 »

Boli me briga sto te iritiram. Ne pišem ovdje mišljenje da nekome budem drag. Prihvati i drugačija mišljenja.
Post Reply