FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#86476 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Mulalic je Guardiola za poniznog debila.
User avatar
chudjenhe
Posts: 527
Joined: 02/11/2012 13:52

#86477 Re: FK Željezničar

Post by chudjenhe »

Obojica su nebitni u ovoj prici...
Ocekivao sam "hvala vam navijaci, dodjite na derbi i povedite dijete" al kurko
Vjerujem da im nije neki gubitak, al ubuduce bez mene i na tribinama i na akcijama, a vjerujem da ce ih biti. Prva slijedeca je "isplatimo stevanovica i miletica"
User avatar
hrasno38
Posts: 31410
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86478 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

ultima_palabra wrote: 01/03/2022 15:18 Mulalic je Guardiola za poniznog debila.
:thumbup:
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3033
Joined: 25/06/2014 14:16

#86479 Re: FK Željezničar

Post by kakotakonikako »

chudjenhe wrote: 01/03/2022 15:48 Obojica su nebitni u ovoj prici...
Ocekivao sam "hvala vam navijaci, dodjite na derbi i povedite dijete" al kurko
Vjerujem da im nije neki gubitak, al ubuduce bez mene i na tribinama i na akcijama, a vjerujem da ce ih biti. Prva slijedeca je "isplatimo stevanovica i miletica"
Ne znam koliko si posjecivao zadnje derbije , ali sigurnost djece na toj utakmici nije na zavidnom nivou. Govorim o dobro poznatim situacijama na Sjeveru, gdje su veoma blizu navijaci oba tima, kada su se cak i topovski udari bacali a da ne govorim o bakljama i kamenicama. Na zalost.
User avatar
chudjenhe
Posts: 527
Joined: 02/11/2012 13:52

#86480 Re: FK Željezničar

Post by chudjenhe »

kakotakonikako wrote: 01/03/2022 21:32
chudjenhe wrote: 01/03/2022 15:48 Obojica su nebitni u ovoj prici...
Ocekivao sam "hvala vam navijaci, dodjite na derbi i povedite dijete" al kurko
Vjerujem da im nije neki gubitak, al ubuduce bez mene i na tribinama i na akcijama, a vjerujem da ce ih biti. Prva slijedeca je "isplatimo stevanovica i miletica"
Ne znam koliko si posjecivao zadnje derbije , ali sigurnost djece na toj utakmici nije na zavidnom nivou. Govorim o dobro poznatim situacijama na Sjeveru, gdje su veoma blizu navijaci oba tima, kada su se cak i topovski udari bacali a da ne govorim o bakljama i kamenicama. Na zalost.
Ma znam sve...godinama redovan na svim domacim
Rilkoni
Posts: 847
Joined: 07/08/2015 23:01

#86481 Re: FK Željezničar

Post by Rilkoni »

chudjenhe wrote: 01/03/2022 14:11 "Ulaz za djecu nece biti besplatan"

Mrs u picku materinu svi...nema ko se na svaki nacin nije ugradio, naplatio, lihvario, svih ovih godina...daj vam stolicu, daj vam donaciju, daj vam clanarinu...kucni ljubimci se vise uclanivali
Daj vam 20 za ulaznicu i daj vam jos i za dijete...klosari lopovski
Gulite one koji su vas doveli u ovo stanje
Mozda nisi informisan, ali zbog toga sto je klub u teskoj finansijskoj situaciji, jos prije mjesec dana su navijaci kluba organizovali dvije akcije. Jedna je u vezi clanarina, prvobitni cilj je bio 10 hiljada aktivnih clanova(sad trenutno ima 11519), i ta akcija je bila uspjesna, a druga akcija je u vezi karti za derbi, gdje je cilj prodati 10 hiljada ulaznica po 20 KM. Ti ako si navijac, trebao bi valjda to da znas i da prepoznas vaznost ovog trenutka.

Poslije prve akcije, klub je transparentno objavio podatke a i poslije druge akcije ce uraditi isto.

To sto si davao novac za stolicu za evropsku Grbavicu i sve ostale akcije itd, pa valjda vidis, kako izgleda stadion i istocna tribina. Ne shvatam da neko ko se predstavlja kao navijac kluba, moze uopste nabrajati sta je sve dao klubu.

Neke druge stvari su trenutno veci prioritet ali sam uvjeren da ce u blizoj buducnosti, krivicno odgovarati svi oni koji su finansijski ostetili klub.

Sto se tice clanarine. Clan kluba = navijac kluba..
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20521
Joined: 12/08/2013 12:51

#86482 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

To je to. :thumbup:
User avatar
Qler
Posts: 23598
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#86483 Re: FK Željezničar

Post by Qler »

Vala i meni je bezveze pored svih akcija, i svega, mogu pustiti djecu dzaba... ali hajde...
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3033
Joined: 25/06/2014 14:16

#86484 Re: FK Željezničar

Post by kakotakonikako »

Sigurnost je u pitanju.
User avatar
chudjenhe
Posts: 527
Joined: 02/11/2012 13:52

#86485 Re: FK Željezničar

Post by chudjenhe »

Rilkoni wrote: 03/03/2022 02:46
chudjenhe wrote: 01/03/2022 14:11 "Ulaz za djecu nece biti besplatan"

Mrs u picku materinu svi...nema ko se na svaki nacin nije ugradio, naplatio, lihvario, svih ovih godina...daj vam stolicu, daj vam donaciju, daj vam clanarinu...kucni ljubimci se vise uclanivali
Daj vam 20 za ulaznicu i daj vam jos i za dijete...klosari lopovski
Gulite one koji su vas doveli u ovo stanje
Mozda nisi informisan, ali zbog toga sto je klub u teskoj finansijskoj situaciji, jos prije mjesec dana su navijaci kluba organizovali dvije akcije. Jedna je u vezi clanarina, prvobitni cilj je bio 10 hiljada aktivnih clanova(sad trenutno ima 11519), i ta akcija je bila uspjesna, a druga akcija je u vezi karti za derbi, gdje je cilj prodati 10 hiljada ulaznica po 20 KM. Ti ako si navijac, trebao bi valjda to da znas i da prepoznas vaznost ovog trenutka.

Poslije prve akcije, klub je transparentno objavio podatke a i poslije druge akcije ce uraditi isto.

To sto si davao novac za stolicu za evropsku Grbavicu i sve ostale akcije itd, pa valjda vidis, kako izgleda stadion i istocna tribina. Ne shvatam da neko ko se predstavlja kao navijac kluba, moze uopste nabrajati sta je sve dao klubu.

Neke druge stvari su trenutno veci prioritet ali sam uvjeren da ce u blizoj buducnosti, krivicno odgovarati svi oni koji su finansijski ostetili klub.

Sto se tice clanarine. Clan kluba = navijac kluba..
Da...sve akcije navijaca a sve po nasim dzepovima...nikad nema akcije ni navijaca ni trenutnih struktura prema lopovima, taldzijama i grobarima kluba...pa dosta je vise ruke u dzepove navijaca da se pokrije neciji kriminal

Imao sam pravo nabrajati...dao sam mnogo (halalim) a sta sam dobio? Daj jos 20 KM za klinca!!!

Do daljnjeg bez mene...i nabrajanje i utakmice i akcije
Rilkoni
Posts: 847
Joined: 07/08/2015 23:01

#86486 Re: FK Željezničar

Post by Rilkoni »

chudjenhe wrote: 04/03/2022 21:38
Rilkoni wrote: 03/03/2022 02:46

Mozda nisi informisan, ali zbog toga sto je klub u teskoj finansijskoj situaciji, jos prije mjesec dana su navijaci kluba organizovali dvije akcije. Jedna je u vezi clanarina, prvobitni cilj je bio 10 hiljada aktivnih clanova(sad trenutno ima 11519), i ta akcija je bila uspjesna, a druga akcija je u vezi karti za derbi, gdje je cilj prodati 10 hiljada ulaznica po 20 KM. Ti ako si navijac, trebao bi valjda to da znas i da prepoznas vaznost ovog trenutka.

Poslije prve akcije, klub je transparentno objavio podatke a i poslije druge akcije ce uraditi isto.

To sto si davao novac za stolicu za evropsku Grbavicu i sve ostale akcije itd, pa valjda vidis, kako izgleda stadion i istocna tribina. Ne shvatam da neko ko se predstavlja kao navijac kluba, moze uopste nabrajati sta je sve dao klubu.

Neke druge stvari su trenutno veci prioritet ali sam uvjeren da ce u blizoj buducnosti, krivicno odgovarati svi oni koji su finansijski ostetili klub.

Sto se tice clanarine. Clan kluba = navijac kluba..
Da...sve akcije navijaca a sve po nasim dzepovima...nikad nema akcije ni navijaca ni trenutnih struktura prema lopovima, taldzijama i grobarima kluba...pa dosta je vise ruke u dzepove navijaca da se pokrije neciji kriminal

Imao sam pravo nabrajati...dao sam mnogo (halalim) a sta sam dobio? Daj jos 20 KM za klinca!!!

Do daljnjeg bez mene...i nabrajanje i utakmice i akcije
Vec sam ti napisao, trenutno ima vecih prioriteta ali ce i svi oni koji su ostetili klub odgovarati..

Sumnjam da si uopste i bio na utakmicama ove sezone, jer da jesi, vidio bi da je na 99% utakmica, za djecu do 12 godina ulaz bio besplatan.

Ne razumijem tvoj plac i kuknjavu zbog 20 KM. Navijaci su odlucili da cijena karte za sve tribine bude 20 KM i to samo u ovoj utakmici..
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19422
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#86487 Re: FK Željezničar

Post by teskeredzic_22 »

chudjenhe wrote: 01/03/2022 14:11 "Ulaz za djecu nece biti besplatan"

Mrs u picku materinu svi...nema ko se na svaki nacin nije ugradio, naplatio, lihvario, svih ovih godina...daj vam stolicu, daj vam donaciju, daj vam clanarinu...kucni ljubimci se vise uclanivali
Daj vam 20 za ulaznicu i daj vam jos i za dijete...klosari lopovski
Gulite one koji su vas doveli u ovo stanje
Jug 20 KM.
JUG.
Kupio sam kartu i sutra sam na utakmici. Teška srca zbog svih tih tulipana koji vode klub ali znam koliko će igračima značiti svako grlo i par dlanova sutra.
Koliko Željo ima zaposlenih , koliki su fiksni a koliki prosječni varijabilni troškovi , koliki su prihodi ?
Kolike su nam obaveze u odnosu na ukupnu imovinu , kolike su nam kamate zbog neblagovremenog placanja obaveza ?
KAKO IZMIRIVATI OBAVEZE KAD SE ZAVRŠE AKCIJE , kad učlanimo pola grada i kad počne derbi sutra ?

Da li ce članovi ikada dobiti odgovore ? Neće.
20 KM za derbi moram i mogu da progutam , članarinu NE DAM jer ne želim da budem član društva bez vizije , ideje i strategije u kom ništa godinama nije jasno.
Rilkoni wrote: 03/03/2022 02:46
Sto se tice clanarine. Clan kluba = navijac kluba..
Kako te nije sramota napisati ovo sranje ?
Ko NEMA PARA NE VOLI ŽELJU ?
Željo znači (pazi kakav si debilizam naveo) svoje navijače rangira po materijalnom statusu ? Klub radničke klase ?

Ko NE ŽELI IZ BILO KOG RAZLOGA DATI SVOJ NOVAC KOJI JE KRVAVO ZARADIO (ne zbog toga što Želji ne treba pomoć već zbog silnih taldžija koji su prodefilovali kroz klub) ISTO NE VOLI ŽELJU ?

Da nemaš možda "Željometar" al' na marke ?
Kakvav idiotizam...pa ko se nakon ovog moze čuditi stanju društva ?!

A da digneš članarinu na petobu , čisto da malo podigneš standarde ?
Rilkoni
Posts: 847
Joined: 07/08/2015 23:01

#86488 Re: FK Željezničar

Post by Rilkoni »

teskeredzic_22 wrote: 04/03/2022 22:43
chudjenhe wrote: 01/03/2022 14:11 "Ulaz za djecu nece biti besplatan"

Mrs u picku materinu svi...nema ko se na svaki nacin nije ugradio, naplatio, lihvario, svih ovih godina...daj vam stolicu, daj vam donaciju, daj vam clanarinu...kucni ljubimci se vise uclanivali
Daj vam 20 za ulaznicu i daj vam jos i za dijete...klosari lopovski
Gulite one koji su vas doveli u ovo stanje
Jug 20 KM.
JUG.
Kupio sam kartu i sutra sam na utakmici. Teška srca zbog svih tih tulipana koji vode klub ali znam koliko će igračima značiti svako grlo i par dlanova sutra.
Koliko Željo ima zaposlenih , koliki su fiksni a koliki prosječni varijabilni troškovi , koliki su prihodi ?
Kolike su nam obaveze u odnosu na ukupnu imovinu , kolike su nam kamate zbog neblagovremenog placanja obaveza ?
KAKO IZMIRIVATI OBAVEZE KAD SE ZAVRŠE AKCIJE , kad učlanimo pola grada i kad počne derbi sutra ?

Da li ce članovi ikada dobiti odgovore ? Neće.
20 KM za derbi moram i mogu da progutam , članarinu NE DAM jer ne želim da budem član društva bez vizije , ideje i strategije u kom ništa godinama nije jasno.
Rilkoni wrote: 03/03/2022 02:46
Sto se tice clanarine. Clan kluba = navijac kluba..
Kako te nije sramota napisati ovo sranje ?
Ko NEMA PARA NE VOLI ŽELJU ?
Željo znači (pazi kakav si debilizam naveo) svoje navijače rangira po materijalnom statusu ? Klub radničke klase ?

Ko NE ŽELI IZ BILO KOG RAZLOGA DATI SVOJ NOVAC KOJI JE KRVAVO ZARADIO (ne zbog toga što Želji ne treba pomoć već zbog silnih taldžija koji su prodefilovali kroz klub) ISTO NE VOLI ŽELJU ?

Da nemaš možda "Željometar" al' na marke ?
Kakvav idiotizam...pa ko se nakon ovog moze čuditi stanju društva ?!

A da digneš članarinu na petobu , čisto da malo podigneš standarde ?
Navijac kluba treba da ima clansku karticu kluba i da ide redovno na utakmice kluba. Sta ti tu nije jasno?

Ljubav prema klubu se mjeri konkretnim djelima a ne ovim tvojim pametovanjem i pronalazenjem raznih razloga da se ne bude clan kluba itd..
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19422
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#86489 Re: FK Željezničar

Post by teskeredzic_22 »

Rilkoni wrote: 05/03/2022 00:05
Navijac kluba treba da ima clansku karticu kluba i da ide redovno na utakmice kluba. Sta ti tu nije jasno?

Ljubav prema klubu se mjeri konkretnim djelima a ne ovim tvojim pametovanjem i pronalazenjem raznih razloga da se ne bude clan kluba itd..

E moj ummete....
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2607
Joined: 18/03/2015 01:36

#86490 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

Provaljujes se druze, biti clan kluba je obaveza svakog od nas. Naravno ko nema para niko mu nece reci da nije navijac, ali da se ne lazemo 20 KM godisnje je smijesna cifra za bilo koga ko radi, ako danas nisi clan, onda budi sutra kad budes imao 20 KM i eto...


FORZA ŽELJO
User avatar
hrasno38
Posts: 31410
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86491 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

SRETNO PLAVI, DANAS BUDITE TAKVI, DA GRBAVICA DUGO U NOC SLAVI!
noviclan
Posts: 10901
Joined: 31/10/2013 06:48

#86492 Re: FK Željezničar

Post by noviclan »

Mea_parvitas wrote: 05/03/2022 11:07 Provaljujes se druze, biti clan kluba je obaveza svakog od nas. Naravno ko nema para niko mu nece reci da nije navijac, ali da se ne lazemo 20 KM godisnje je smijesna cifra za bilo koga ko radi, ako danas nisi clan, onda budi sutra kad budes imao 20 KM i eto...


FORZA ŽELJO
U redu cvaja clanstvo, ali da mi hordasi placamo ulaznicu cvaju da vas vadimo iz amarovih govana malo je smijesno ili mozda bezobrazno
User avatar
hrasno38
Posts: 31410
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86493 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

noviclan wrote: 05/03/2022 12:54
Mea_parvitas wrote: 05/03/2022 11:07 Provaljujes se druze, biti clan kluba je obaveza svakog od nas. Naravno ko nema para niko mu nece reci da nije navijac, ali da se ne lazemo 20 KM godisnje je smijesna cifra za bilo koga ko radi, ako danas nisi clan, onda budi sutra kad budes imao 20 KM i eto...


FORZA ŽELJO
U redu cvaja clanstvo, ali da mi hordasi placamo ulaznicu cvaju da vas vadimo iz amarovih govana malo je smijesno ili mozda bezobrazno
Zar nisu navijaci Sarajeva dobili 1500 karata besplatno????
User avatar
hrasno38
Posts: 31410
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86494 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Bender, Galić, Malić, Kosorić, Cocalić, Hajdarević, Mekić, Resić, Bekrić, Štilić, Hodžić
User avatar
sime_cipol
Posts: 16250
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#86495 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Ubit cemo ih sporim tempom :oops: :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31410
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86496 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Nekako me strah da ovima ne prodje nekakv slucajan gol i da izgubimo ogromnu prednost koju imammo!
User avatar
hrasno38
Posts: 31410
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86497 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

E to je sad to. Made in Mulalic! Kakav gol Zeca mati moja :shock:
User avatar
sime_cipol
Posts: 16250
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#86498 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Ne bih nikoga posebno izdvajao, svi su odigrali sa mudima, svaka čast. Ali ako moram nekoga to su Mekić i Hajdarević. Pojeli su teren, vezni red pitara, zastavice, mrežu, golove, sve.
Svaka čast.
Last edited by sime_cipol on 05/03/2022 19:18, edited 1 time in total.
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20521
Joined: 12/08/2013 12:51

#86499 Re: FK Željezničar

Post by insaneinthebrain »

Kakva tekma. Odlicno odigrali. Atmosfera na tribinama sampionska :thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 31410
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#86500 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

sime_cipol wrote: 05/03/2022 19:17 Ne bih nikoga posebno izdvajao, svi su odigrali sa mudima, svaka čast. Ali ako moram nekoga to su Mekić i Hajdarević. Pojeli su teren, vezni red pitara, zastavice, mrežu, golove, sve.
Svaka čast.
I Stilic je momacki odigrao s obzirom koliko je pauzirao i koliko jos uvijek nije u treningu.
Post Reply