FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
sime_cipol
Posts: 15866
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#85751 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Gasal je za Veselinovića Gascoigne lično :roll:
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85752 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

sime_cipol wrote: 16/05/2021 19:20 Gasal je za Veselinovića Gascoigne lično :roll:
Bas tako s tim da je Veselinovic krilo a Gasal nije ni prosao pore krila :)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24237
Joined: 26/08/2007 17:10

#85753 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Bender je bolji od oba golmana koja su branila kod Amara.
Vrhovac i Ikić za ostaviti.
Miletić nije loš, mogao bi i on.
Subašić, Gasal, Mustafa, Juričić, i ova omladina (Hrelja, Durakovič, ...) za ostaviti.
Zec i Meša ako hoće sa manju platu, barem da pomalo ulaze i igraju, da budu podrška mlađim igračima. Bekrić ako se ne oprosti može pomalo ulaziti, ili neka ide u trenere.

Ostali nisu vrijedni spomena.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85754 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

:lol: :lol:
Moram :lol:
Bender isti klinac ko i Eric
Problem golmana je u treningu i treneru. Kod nas je to nula. Ko gleda treninge zna o cemu se radi.
Miletic :lol:
Gluho bilo koji je to minus fudbaldke inteligencije.
Mujezinovic isto tako, zali Boze para sto dadosmo Velezu za njega.
Jurcic :-) sve moze biti, kaskader, drvosjeca, kun fu borac... ali fudbaler ne.
Alispahic i Bekric su dva starca koja samo trcaraju da odrze kondiciju prodjecnog srednjovjecnog covjeka.
Blazevic i ona krampa na drugoj strani nisu ni za direka a kamoli za beka.
Od ovog sto imamo ostavio bih Bendera ali kao drugog golmana.
Prvi golman mali Nikola iz juniora. Treba ga istrpiti kao i Sehica. Ikic neka ide, pun mi je kurac njegovih glupih kartona i nerezonskih faulova. Bojo ce otici a vala neka ide.
Celikovic, Kosoric nisu za bilo kakvu analizu.
Nikola, Vrhovac, Gasal, Subasic, Beca, Malic....
Ako se budemo uopste takmicili u ovoj ligi onda ovu djecu maksimalno forsirati. Nemamo love za bolje, tako da ce igranje lige i opstanak biti kao osvajanje Lige prvaka.
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85755 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Charuga wrote: 16/05/2021 19:36 Bender je bolji od oba golmana koja su branila kod Amara.
Vrhovac i Ikić za ostaviti.
Miletić nije loš, mogao bi i on.
Subašić, Gasal, Mustafa, Juričić, i ova omladina (Hrelja, Durakovič, ...) za ostaviti.
Zec i Meša ako hoće sa manju platu, barem da pomalo ulaze i igraju, da budu podrška mlađim igračima. Bekrić ako se ne oprosti može pomalo ulaziti, ili neka ide u trenere.

Ostali nisu vrijedni spomena.
Tako nekako i salzem se da je Bender bolji golman ali meni je Vedran bolji od sva tri. I obavezno pokusati da Baka ostane jer on je za nas premija trener.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#85756 Re: FK Željezničar

Post by Tesla Edison »

Poraz slađi i od titule. Sad nek plaču kompleksaši-koronaši :izet: :lol:
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85757 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Tesla Edison wrote: 16/05/2021 20:28 Poraz slađi i od titule. Sad nek plaču kompleksaši-koronaši :izet: :lol:
Vidi elektricar... mislim da ti je brifer blizi od navijanja.
Smatrati se navijacem nekog kluba a navijati da taj klub izgubi je po mom misljenju bolesno.
Zato nam se događaju Leotari, ŠB, navijanje da pod AO Zeljo izgubi, sprdanje sa "Senadovim kupom"...
I onda kazu nisu navijaci nista krivi. Nisu kurac. Za sve su ovo na prvom mjestu navijaci krivi.
User avatar
sime_cipol
Posts: 15866
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#85758 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Ja vala nikoga od igrača ne mogu izdvojiti, jedino ovim mladim ništa ne zamjeram. :roll:
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#85759 Re: FK Željezničar

Post by Tesla Edison »

Burdus wrote: 16/05/2021 20:37
Tesla Edison wrote: 16/05/2021 20:28 Poraz slađi i od titule. Sad nek plaču kompleksaši-koronaši :izet: :lol:
Vidi elektricar... mislim da ti je brifer blizi od navijanja.
Smatrati se navijacem nekog kluba a navijati da taj klub izgubi je po mom misljenju bolesno.
Zato nam se događaju Leotari, ŠB, navijanje da pod AO Zeljo izgubi, sprdanje sa "Senadovim kupom"...
I onda kazu nisu navijaci nista krivi. Nisu kurac. Za sve su ovo na prvom mjestu navijaci krivi.
Nakon onakvog dušmanluka i miniranja titula ranijih godina, kao i nakon one "dženaze" i proslave korona titule prošle godine, nek osvoji titulu bilo ko, osim kluba koji nezasluženo nosi ime glavnog grada. Najsretniji bih bio da je Željo osvojio titulu, ali ako nije Željo, nek bude bilo, samo da to nije F. K. Covid-19.

Btw., čestitam Borcu na zasluženoj tituli.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85760 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Sa ovim likovanjem sto pitari puse titulu od sebe pravite izkompleksirane papke a od kluba prigradsko udruzenje mahalusa. Umjesto da nas niko sem nas samih ne zanima, nama sve drugo bitno u 100toj godini postojanja kluba.
Postali smo mali, jadni i nevazni.
Pa ti i dalje cestitaj.
Ako ti nije zao dati koju marku, posalji u BL telegram sa srdacnim cestitkama. Lijepo nakiti kako si sretan sto su oni prvaci.
User avatar
LSD
Posts: 27169
Joined: 24/07/2007 08:26

#85761 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

Tesla Edison wrote: 16/05/2021 20:28 Poraz slađi i od titule. Sad nek plaču kompleksaši-koronaši :izet: :lol:
Zar te nije bar stid pisati takva sranja po forumu, kad te vec nije stid tako misliti :oops:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24237
Joined: 26/08/2007 17:10

#85762 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Tesla Edison wrote: 16/05/2021 20:49Nakon onakvog dušmanluka i miniranja titula ranijih godina, kao i nakon one "dženaze" i proslave korona titule prošle godine, nek osvoji titulu bilo ko, osim kluba koji nezasluženo nosi ime glavnog grada. Najsretniji bih bio da je Željo osvojio titulu, ali ako nije Željo, nek bude bilo, samo da to nije F. K. Covid-19.

Btw., čestitam Borcu na zasluženoj tituli.
Ime kluba, živ bio, piši kako treba ili nemoj nikako. Komšije, pitari, anamo oni, ... ima naziva koliko hoćeš, samo ako već pišeš FK onda ga piši kako treba.

A Borcu možeš čestitati na njihovom forumu.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#85763 Re: FK Željezničar

Post by Tesla Edison »

Burdus wrote: 16/05/2021 21:14 Sa ovim likovanjem sto pitari puse titulu od sebe pravite izkompleksirane papke a od kluba prigradsko udruzenje mahalusa. Umjesto da nas niko sem nas samih ne zanima, nama sve drugo bitno u 100toj godini postojanja kluba.
Postali smo mali, jadni i nevazni.
Pa ti i dalje cestitaj.
Ako ti nije zao dati koju marku, posalji u BL telegram sa srdacnim cestitkama. Lijepo nakiti kako si sretan sto su oni prvaci.
Niti smo mali, niti smo jadni, a posebno ne nevažni. Na kraju je to i ova utakmica pokazala.

Kriza nas puca, prvenstveno zbog ega Amara i njegove uprave i skupštine. Bili smo i u gorim situacijama i izvukli smo se. Izvući ćemo se i sada.

A likovanje? Pa nakon svega što se dešavalo prethodnih godina nekoliko trolejbuskih stanica dalje, svako morao osjetiti dozu zadovoljstva. Pitari žive od likovanja, Kad gube, Željo im kriv i Ivica u savezu, kad pobjeđuju tad organizuju "dženaze", niti jedna proslava nekog trofeja ne protekne a da se Željino ime spomene više nego njihovo. E evo im sad. Moraš se zaista potruditi da toliku prednost ispušiš, a time mi je to sve još draže.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85764 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Bez veze je tebi ista govoriti. U tebi je toliko pitarluka da ni zamisliti ne mozes.
Zeljo je uvijek samo sebe gledao. Nikada se nije nadjebavao sa drugim, posebno ne u zloci i papanluku.
Sustina navijanja za Zelju je upravo drzanje do svojih vrijrdnosti i uspravno koracanje po svom putu, a ne titule, avioni, kamioni... neka komsiji crkne krava...
Likovati zbog necijeg neuspjeha samo pokazuje moralnu bijedu tog koji likuje. Ako su oni nosali tabut to je na njihov obraz. Glupo je porediti se sa slabijim od sebe i ponasati se kao oni.
Mene je stid takvih navijaca. Navijacki i ljudski me je stid.
User avatar
hrasno38
Posts: 31266
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#85765 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Upropastise i Baku.....koja je to bagra majko moja u klubu trenutno

https://fkzeljeznicar.ba/zeljeznicar-be ... one/45459/
User avatar
Didier
Posts: 2162
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#85766 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

Burdus wrote: 17/05/2021 11:24 Bez veze je tebi ista govoriti. U tebi je toliko pitarluka da ni zamisliti ne mozes.
Zeljo je uvijek samo sebe gledao. Nikada se nije nadjebavao sa drugim, posebno ne u zloci i papanluku.
Sustina navijanja za Zelju je upravo drzanje do svojih vrijrdnosti i uspravno koracanje po svom putu, a ne titule, avioni, kamioni... neka komsiji crkne krava...
Likovati zbog necijeg neuspjeha samo pokazuje moralnu bijedu tog koji likuje. Ako su oni nosali tabut to je na njihov obraz. Glupo je porediti se sa slabijim od sebe i ponasati se kao oni.
Mene je stid takvih navijaca. Navijacki i ljudski me je stid.
U ovom postu ima nekoliko dokaza da si Pitar.

Komšiji neće crknuti krava, nego će komšije time što uzmu titulu itekako napredovati u odnosu na nas, koji smo u nokdaunu.

Budući da su i oni blizu kraha, titula bi ih izvadila, što je tebi itekako stalo, dok Borac može danas uzeti titulu, a sutra ispasti, i to se već dešavalo ranije. Zato nas manje boli Borčeva nego komšijska titula.

Pored toga, službeno bi nas Sarajevo preteklo u broju trofeja, a ovako smo i dalje najtrofejniji, što tebi naravno odgovara jer si Pitar. Druga je priča da su im barem dvije titule nepostojeće/poklonjene, a tu konkretno mislim na 1999. i 2020.

Zbog toga je poraz od Borca bio Željin interes, a nikako nekakav šupakluk gdje smo mi k'o fol pošteni i fini.

Navijački i ljudski te kao nečega stid, a ovamo si popljuvao bukvalno svakoga u našem klubu, od Amara, preko Badžaka, pa sve do Amire iz marketinga. Pritom nemaš nikakvu ideju niti bolje rješenje kako dalje, nego samo pljuješ po ljudima. Kad bi ti imao neku ideju, možda bi ti neko i povjerovao, ali s obzirom da nemaš, ti moraš biti Pitar, jer sve drugo je nelogično kad čovjek pročita tvoje postove.

Zbog toga pozivam sve da ga se ignoriše.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#85767 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

Didier wrote: 17/05/2021 14:20
Burdus wrote: 17/05/2021 11:24 Bez veze je tebi ista govoriti. U tebi je toliko pitarluka da ni zamisliti ne mozes.
Zeljo je uvijek samo sebe gledao. Nikada se nije nadjebavao sa drugim, posebno ne u zloci i papanluku.
Sustina navijanja za Zelju je upravo drzanje do svojih vrijrdnosti i uspravno koracanje po svom putu, a ne titule, avioni, kamioni... neka komsiji crkne krava...
Likovati zbog necijeg neuspjeha samo pokazuje moralnu bijedu tog koji likuje. Ako su oni nosali tabut to je na njihov obraz. Glupo je porediti se sa slabijim od sebe i ponasati se kao oni.
Mene je stid takvih navijaca. Navijacki i ljudski me je stid.
U ovom postu ima nekoliko dokaza da si Pitar.

Komšiji neće crknuti krava, nego će komšije time što uzmu titulu itekako napredovati u odnosu na nas, koji smo u nokdaunu.

Budući da su i oni blizu kraha, titula bi ih izvadila, što je tebi itekako stalo, dok Borac može danas uzeti titulu, a sutra ispasti, i to se već dešavalo ranije. Zato nas manje boli Borčeva nego komšijska titula.

Pored toga, službeno bi nas Sarajevo preteklo u broju trofeja, a ovako smo i dalje najtrofejniji, što tebi naravno odgovara jer si Pitar. Druga je priča da su im barem dvije titule nepostojeće/poklonjene, a tu konkretno mislim na 1999. i 2020.

Zbog toga je poraz od Borca bio Željin interes, a nikako nekakav šupakluk gdje smo mi k'o fol pošteni i fini.

Navijački i ljudski te kao nečega stid, a ovamo si popljuvao bukvalno svakoga u našem klubu, od Amara, preko Badžaka, pa sve do Amire iz marketinga. Pritom nemaš nikakvu ideju niti bolje rješenje kako dalje, nego samo pljuješ po ljudima. Kad bi ti imao neku ideju, možda bi ti neko i povjerovao, ali s obzirom da nemaš, ti moraš biti Pitar, jer sve drugo je nelogično kad čovjek pročita tvoje postove.

Zbog toga pozivam sve da ga se ignoriše.
Nema dalje kada ti kazes tako :lol:
Mea_parvitas
Posts: 2519
Joined: 18/03/2015 01:36

#85768 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

Vala ko god je sjedio na zapadu, ili bio na jugu, protiv manjeg sarajevskog kluba i gledao to fanaticno slavlje nakon gola Zrinjskog u 93', nema ni 1% zelje da isti budu ove godine prvaci.

UPRAVA NAPOLJE! Sve ublehe od Osima, do Guse, napolje! Nemaju ni obraza ni stida, makar se povuci dostojanstveno, nakon najvece bruke u 100 godina postojanja kluba, najmanje sto bi mogli je da potpisu sporazumne raskide i odreknu se potrazivanja do kraja ugovora, najmanje, a ne jos nesto vise. Japanci bi se zbog ovakvih rezultata bacali sa reflektora od sramote.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#85769 Re: FK Željezničar

Post by Tesla Edison »

Mea_parvitas wrote: 18/05/2021 00:22 Vala ko god je sjedio na zapadu, ili bio na jugu, protiv manjeg sarajevskog kluba i gledao to fanaticno slavlje nakon gola Zrinjskog u 93', nema ni 1% zelje da isti budu ove godine prvaci.

UPRAVA NAPOLJE! Sve ublehe od Osima, do Guse, napolje! Nemaju ni obraza ni stida, makar se povuci dostojanstveno, nakon najvece bruke u 100 godina postojanja kluba, najmanje sto bi mogli je da potpisu sporazumne raskide i odreknu se potrazivanja do kraja ugovora, najmanje, a ne jos nesto vise. Japanci bi se zbog ovakvih rezultata bacali sa reflektora od sramote.
Nema tu ljubavi, samo pare. Ako oni imaju koristi od toga, spremni su i pokopati Želju, pa i ugasiti ga, samo da oni dobiju što su zamislili.

Čuj da se odreknu potraživanja :lol: . Pa isti ti bi zapalili stadion sa svom njegovom imovinom, samo kada bi im neko ponudio novac za to i ako bi u tome imali svoj interes.
User avatar
Didier
Posts: 2162
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#85770 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

Jest jest, zato su Mea i Tesla uložili silne pare u Želju i halalili sve što su uložili. Burdus im se pridružio i poklonili su milione, pa sad ne mogu da shvate kako neko želi svoj novac nazad.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#85771 Re: FK Željezničar

Post by Tesla Edison »

Didier wrote: 18/05/2021 10:16 Jest jest, zato su Mea i Tesla uložili silne pare u Želju i halalili sve što su uložili. Burdus im se pridružio i poklonili su milione, pa sad ne mogu da shvate kako neko želi svoj novac nazad.
A ko kaže da je to njihov novac?

To opet neka amarofilska mitomanija?
User avatar
Didier
Posts: 2162
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#85772 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

Tesla Edison wrote: 18/05/2021 10:19
Didier wrote: 18/05/2021 10:16 Jest jest, zato su Mea i Tesla uložili silne pare u Želju i halalili sve što su uložili. Burdus im se pridružio i poklonili su milione, pa sad ne mogu da shvate kako neko želi svoj novac nazad.
A ko kaže da je to njihov novac?

To opet neka amarofilska mitomanija?
Ma jok, tvoj novac su uzeli i dali u Klub.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#85773 Re: FK Željezničar

Post by Tesla Edison »

Didier wrote: 18/05/2021 10:28
Tesla Edison wrote: 18/05/2021 10:19
Didier wrote: 18/05/2021 10:16 Jest jest, zato su Mea i Tesla uložili silne pare u Želju i halalili sve što su uložili. Burdus im se pridružio i poklonili su milione, pa sad ne mogu da shvate kako neko želi svoj novac nazad.
A ko kaže da je to njihov novac?

To opet neka amarofilska mitomanija?
Ma jok, tvoj novac su uzeli i dali u Klub.
Pa ja sam više dao Želji od ulaznica nego svi nabrojani zajedno. Ostali svi samo uzimaju. Zato i jesmo tu gdje smo.
User avatar
Didier
Posts: 2162
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#85774 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

Tesla Edison wrote: 18/05/2021 10:38

Pa ja sam više dao Želji od ulaznica nego svi nabrojani zajedno. Ostali svi samo uzimaju. Zato i jesmo tu gdje smo.
Jest jest, tvoje ulaznice su vrednije od deset trofeja. Da si od 1921. išao na svaku utakmicu, ne bi sakupio toliko.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#85775 Re: FK Željezničar

Post by Tesla Edison »

Didier wrote: 18/05/2021 11:35
Tesla Edison wrote: 18/05/2021 10:38

Pa ja sam više dao Želji od ulaznica nego svi nabrojani zajedno. Ostali svi samo uzimaju. Zato i jesmo tu gdje smo.
Jest jest, tvoje ulaznice su vrednije od deset trofeja. Da si od 1921. išao na svaku utakmicu, ne bi sakupio toliko.
A vala ne znam što se i raspravljam sa mućkim provokatorom koja ima teroristu na avataru. Nije mi jasno kako te administracija nije uklonila do sada.
Post Reply