FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

xxfmanxx

#40576 Re: FK Željezničar

Post by xxfmanxx » 27/04/2014 00:32

emigrazione wrote:
Ja sam ponosan na ono što su ekipa i Dino uradili ove sezone
A sta su uradili, da nisu nekoga afirmisali mozda? Ima li neka mlada zlatna koka u tom timu da je ne znamo?
a za koga ti navijas?

ambition

#40577 Re: FK Željezničar

Post by ambition » 27/04/2014 11:05

emigrazione wrote:
A sta su uradili, da nisu nekoga afirmisali mozda? Ima li neka mlada zlatna koka u tom timu da je ne znamo?
[/quote]
Imas Stanu, Zolu, Aru... sljedeca sezona je Dadina i Bajina :wink:

dino84

#40578 Re: FK Željezničar

Post by dino84 » 27/04/2014 11:08

Obrisite ba ove pitarske splacine ovdje,nemojte bar da trujemo nas PDF.

Nikad se necemo opametiti - da smo dobili bilo bi da smo kupili,da je Amar vidjen na jagnjetini jos u srijedu sa nekim,mozda sa onim mrmotom iz Velezovog strucnog staba sto je gadjao nase navijace na tribini sa onom flasom.Bila bi prica da smo kupili i da smo kupili sve utakmice ovog proljeca ko sto smo kupili sve titule poslije rata,od onog svabe sto je sudio na Zubandan pa do prosle godine.
To je klub cije rukovodstvo otvoreno radi protiv nas,ciji su navijaci iskompleksirani do zadnjeg stadija rastrojstva i sada konacno uzivaju jer se nakon 5 godina dogodilo osmo svjetsko cudo,Zeljo zavrsava sezonu bez trofeja.

A i ove komunjare iz Mostara sto prosipaju pamet,nemojte ni njihovih postova,da vam hoce Zrinjski uz Thompsona proslaviti titulu na onoj livadi.Svaka cast igracima Veleza na postenoj igri,ovo kad pisem mislim na publiku i navijace.Kao da su im dosli najveci dusmani koji su im srusili Stari most,ugasili klub,otjerali ih sa stadiona,odveli ih u crno roblje.Ogromna mrznja.Otvoreno vam zelim put u drugu ligu,u sva ona sela iz pozitivne geografije i da se dugo ne vratite,ni vi ni Sloboda,ne zna se ko mi je mrzi.Doci ce dan da i vas gurnemo u provaliju,samo slavite i radujte se.

Sto se nas tice,prica je jednostavna.Nije islo bez toliko povrijedjenih igraca,slepali smo se skoro godinu dana,cudo je i kako smo dosad bili u igri za naslov,sve jake utakmice smo lose odigrali,jednostavno su nas povrede unistile.Mi smo ekipa koja igra preko bekova,toga u igri vec dugo nema,napraviti selekciju za sljedecu sezonu i krenuti ispocetka.

Uzeti onu Tanovu filijalu u derbiju i dosta za ovu sezonu.

simonese

#40579 Re: FK Željezničar

Post by simonese » 27/04/2014 11:12

dino84 wrote:Obrisite ba ove pitarske splacine ovdje,nemojte bar da trujemo nas PDF.

Nikad se necemo opametiti - da smo dobili bilo bi da smo kupili,da je Amar vidjen na jagnjetini jos u srijedu sa nekim,mozda sa onim mrmotom iz Velezovog strucnog staba sto je gadjao nase navijace na tribini sa onom flasom.Bila bi prica da smo kupili i da smo kupili sve utakmice ovog proljeca ko sto smo kupili sve titule poslije rata,od onog svabe sto je sudio na Zubandan pa do prosle godine.
To je klub cije rukovodstvo otvoreno radi protiv nas,ciji su navijaci iskompleksirani do zadnjeg stadija rastrojstva i sada konacno uzivaju jer se nakon 5 godina dogodilo osmo svjetsko cudo,Zeljo zavrsava sezonu bez trofeja.

A i ove komunjare iz Mostara sto prosipaju pamet,nemojte ni njihovih postova,da vam hoce Zrinjski uz Thompsona proslaviti titulu na onoj livadi.Svaka cast igracima Veleza na postenoj igri,ovo kad pisem mislim na publiku i navijace.Kao da su im dosli najveci dusmani koji su im srusili Stari most,ugasili klub,otjerali ih sa stadiona,odveli ih u crno roblje.Ogromna mrznja.Otvoreno vam zelim put u drugu ligu,u sva ona sela iz pozitivne geografije i da se dugo ne vratite,ni vi ni Sloboda,ne zna se ko mi je mrzi.Doci ce dan da i vas gurnemo u provaliju,samo slavite i radujte se.

Sto se nas tice,prica je jednostavna.Nije islo bez toliko povrijedjenih igraca,slepali smo se skoro godinu dana,cudo je i kako smo dosad bili u igri za naslov,sve jake utakmice smo lose odigrali,jednostavno su nas povrede unistile.Mi smo ekipa koja igra preko bekova,toga u igri vec dugo nema,napraviti selekciju za sljedecu sezonu i krenuti ispocetka.

:thumbup: tako je

Altsa

#40580 Re: FK Željezničar

Post by Altsa » 27/04/2014 11:17

simonese wrote:
dino84 wrote:Obrisite ba ove pitarske splacine ovdje,nemojte bar da trujemo nas PDF.

:thumbup: tako je
sa ovom ekipom, trenerom i menadzerom vi mozete uzeti samo 10-ku sa lukom u zelji

phillie

#40581 Re: AW: FK Željezničar

Post by phillie » 27/04/2014 11:31

Charuga wrote:
missko wrote:
ultima_palabra wrote:http://int.soccerway.com/national/bosni ... d-1/r1195/
Pa dokle ćeš se više provaljivati, crni miško...
Ne sjecam se sad kakvo je onda pravilo bilo za ulazak u premierligu odnos federacija -Rs. Pa necu dalje ulazit u raspravu tu je Charuga banovat ceme hinjak

Gesendet von meinem SM-N9005 mit Tapatalk
Moj missko, ne sječaš se ti uopšte pa se sad vadiš na mene. Slobodno nađi i pojasni, nema problema a ni bana ... ;-)
Velez je ispao u sezoni 2002/03, kad je doslo do skracivanja lige sa 20 na 16 klubova. Velez je zavrsio 17 sa 5 bodova zaostatka za Jedinstvom. Zadnje tri utakmice igrali su protiv Sarajeva (poraz kuci 1:3) Zelje (poraz u gostima 4:1) i Zrinjskog (pobjeda kuci 4:1), tako da se moze reci da ste ga zajednicki gurnuli u Prvu Federalnu :D

Vise na:
http://int.soccerway.com/national/bosni ... nd-1/r525/

JoeyTribbiani

#40582 Re: FK Željezničar

Post by JoeyTribbiani » 27/04/2014 11:33

emigrazione wrote:
:lol: :lol: :lol:

E jest se našo ko će pitat za mlade igrače.

Jebeš mu mater, ja do zadnjeg kola vjerujem u tu titulu. Male su šanse, tanke, ali trebao ovo fino odigrat do kraja po podvuć crtu.

Ispadanje iz kupa je neuspjeh. Jučerašnji poraz i još neki kiksevi, isto tako. Međutim, to ne znači da momcima treba okrenuti leđa. I koliko vidim, većina tako razmišlja. Svaka čast za sve do sad. Da je moglo bolje, moglo je. Ali ova ekipa ima muda, grize, ganja. Fali malo kvaliteta za nešto više. Vidjet ćemo kako će se uradit priprema za narednu sezonu. To je pravi izazov za ovu upravu. Neka se dokažu navijačima.

PS: što se tiče ovog guranja u drugu ligu - velež, sloboda, borac hu ha...svi oni su se sami gurnuli dole. Ko ih jebe, što su čekali zadnje kolo da se spašavaju. Isto ko što nama niko nije kriv što smo jučer primili 4 amaterska gola. Ljudi nas nadigrali i zdravo. Jedino što se može prigovorit je vraćanje onolikog broja ljudi koji su se dole zaputili.
Last edited by JoeyTribbiani on 27/04/2014 11:38, edited 1 time in total.

hrasno38

#40583 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 » 27/04/2014 11:48

Stvarno ne znam zasto bi neko bio nezadovoljan ovom sezonom. Sa ovim igrackim kadrom Zeljo je napravio odlican posao, afirmisao neke nove igrace iz svoje skole, na zalost imao ogromnih problema sa povredama igraca i to nekoliko zaista zestokih povreda, treci je na tabeli (bar za sada), ispao je iz Kupa ali bez poraza i to ako cemo biti objektivni od igracki puno jace ekipe koja nije uspjela da na slomije ni u jednoj utakmici. Zasto toliko vatre na Velez kad su nas ljudi posteno oderali u sportskoj i fer utakmici za razliku od one na Otoci gdje jeste sto sta sumnjivo ali kao i obicno nedokazivo. Zeljo je ovu sezonu izabrao drugi put a to je stvaranje ekipe iz vlastitog pogona i potpisao je dugorocne ugovore sa svojim mladim igracima i na njima ce bazirati stvaranje kluba. Ali to ne moze preko noci i ne mogu se titule osvajati svake sezone ali sa ovakvim pristupom siguran sam da ce opet vrlo brzo Zeljo sjesti na vrh i biti bez premca. Pa ja volim u ekipi vidjeti Zolotica, Sadikovice, Memiju, Bajica, uskoro i Kjosevskog vise nego polovne igrace koje su iz godine u godinu dolazili u Zelju i nikad se niej znalo kad ce otici. Za mene ova godina je uspjesna i Zeljo samo neka nastavi sa ovom politikom mladih igraca arezultati ce sigurno doci opet vrlo brzo. Malo smo se svi razmazili sa titulama....zamislite da nismo nista osvojili 7 godina:)

JThomas

#40584 Re: FK Željezničar

Post by JThomas » 27/04/2014 12:03

ljudi odigrali, pa šta, kad mi ovakvu utakmicu ne možemo dobiti šta nas ima iko puštati. a ako njima ne smeta da im zrinjski slavi titulu - ne smeta bogami ni meni...

GaizkaMendieta

#40585 Re: FK Željezničar

Post by GaizkaMendieta » 27/04/2014 13:50

Ja jos uvijek ne mogu da vjerujem da smo izgubili titulu! :(
Ne znam zasto se nije kupila utakmica u Mostaru? Sad kad je Dino trener Amar namjerno podmece. Sebi je znao koristiti veze, sad kad nam treba zbog dusmana on nece! Ne trebas nam Amare takav!

ultima_palabra

#40586 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra » 27/04/2014 13:55

Seri, seri, moj golube bijeli...

JThomas

#40587 Re: FK Željezničar

Post by JThomas » 27/04/2014 13:55

oguli jabuku.

smurf

#40588 Re: FK Željezničar

Post by smurf » 27/04/2014 13:58

Opet neko zaboravio uzeti terapiju :lol: :lol:

vaska

#40589 Re: FK Željezničar

Post by vaska » 27/04/2014 16:41

E moj Dino. Sad nam i Europa visi :run:

agnostic_front

#40590 Re: FK Željezničar

Post by agnostic_front » 27/04/2014 16:43

GaizkaMendieta wrote: Ne znam zasto se nije kupila utakmica u Mostaru?
Nema para.

xxfmanxx

#40591 Re: FK Željezničar

Post by xxfmanxx » 27/04/2014 16:51

daj ba ljudi pa nije smak svijeta, hajd malo smo za*ebali u ovih par utakmica, pa cak i ako evropu ne izborimo ne treba se toliko crnjacit. dugo smo dominirali u premijer ligi, malo nek i drugi osjete kako je to, brzo cemo se mi opet vratit u kolosijek, zeljina lokomotiva je neunistiva i kad se zalaufa melje sve pred sobom. jedan je fudbalski klub ZELJEZNICAR. :thumbup:

vaska

#40592 Re: FK Željezničar

Post by vaska » 27/04/2014 17:02

Ako ne izborimo Europu, Dino treba objesiti na sred Grbavice i zapaliti na lomači poslije toga. Slavija, Radnik, Široki, Velež, patnja protiv Mladosti. Pa nismo odigrali kako treba utakmice u ovoj polu-sezoni osim derbija, Olimpika i donekle utakmice protiv Zrinjskog. Čelikov kombinovani tim i raspadnuti Leotar nisu neko mjerilo dobre igre.

Ono što najviše zamjeram Dini jesu nespremni igrači. Meni to nije i nikada neće biti jasno. Kako ne znaš/ne možeš fizički spremiti igrače. Za ovu ligu, to je ključ svega. Bojim se da Dino nije taj kalibar + Slimović na krilu, Svraka u ekipi, Benjo u ključnoj utakmici ( nakon vijeka neigranja ) koja se igra na močvarnoj njivi i tako dalje.

Popozdio sam. Na krjau ću morati navijati za pitare da uzmu kup, nebil mi izašli u Europu :skoljka:

Sampion_1921

#40593 Re: FK Željezničar

Post by Sampion_1921 » 27/04/2014 17:06

Zeljo bi pao u tesku agoniju da ne izbori Evropu... Nadam se da se druge ruke nece tu uplitati, da ne dobijemo licencu, ili da Celik osvoji kup i ipak dobiju licencu ako izgubimo od pitara... Mozemo biti bezbrizni ako ubijemo Boga u pitarima, fizicki i rezultatski... Kad su uopste ove odluke o licencama, prije kraja lige, poslije?

GaizkaMendieta

#40594 Re: FK Željezničar

Post by GaizkaMendieta » 27/04/2014 17:12

Mislim da nam nece biti ugrozena Evropa, pa i u najgorem scenariju, da mi zavrsimo 4-ti, a Celik osvoji kup. Celik ce jako tesko dobiti licencu, imaju jako puno dugovanja, a jedini nacin da to ne predstavlja problem jeste da se naprave dogovori sa tim igracima o reprogramu.
Nedavno sam pricao sa jednim nasim bivsim igracem kojem smo i mi nekad dugovali i kaze da ni oni vise ne nasjedaju na te reprograme. Tako da od Celikove licence nema nista

Dino Djurbuzovic

#40595 Re: FK Željezničar

Post by Dino Djurbuzovic » 27/04/2014 19:52

Izvinjavam se svim navijacima, jako mi je tesko i dan danas, ali ko bi jucer rekao da ce Manchester City biti glavni kandidat za prvaka, toliko !

MOSALJOZE

#40596 Re: FK Željezničar

Post by MOSALJOZE » 27/04/2014 19:54

Dino ti si uradio strašan posao ove sezone,ali za ovu tekmu bez hvalospjevki

Ras Al Ghul

#40597 Re: FK Željezničar

Post by Ras Al Ghul » 27/04/2014 19:58

Dino Djurbuzovic wrote:Izvinjavam se svim navijacima, jako mi je tesko i dan danas, ali ko bi jucer rekao da ce Manchester City biti glavni kandidat za prvaka, toliko !
Podrška šefu! :thumbup:

Dino Djurbuzovic

#40598 Re: FK Željezničar

Post by Dino Djurbuzovic » 27/04/2014 20:22

MOSALJOZE wrote:Dino ti si uradio strašan posao ove sezone,ali za ovu tekmu bez hvalospjevki
Sam sebi ne zelim da dajem hvalospjevke poslije ove utakmice. Svi smo zajedno krivi.

GaizkaMendieta

#40599 Re: FK Željezničar

Post by GaizkaMendieta » 28/04/2014 00:18

Dino Djurbuzovic wrote:Izvinjavam se svim navijacima, jako mi je tesko i dan danas, ali ko bi jucer rekao da ce Manchester City biti glavni kandidat za prvaka, toliko !
Svima nam je tesko Dino, ali ti si uradio i radis dobar posao. Jedna ili dvije utakmice ne mogu biti mjerilo niti mogu pokvariti sve ono sto si dobro uradio do sada. Ja iskreno mislim da je Dino od ove ekipe izvukao i vise od maksimuma. Sada trebamo posteno i bez ustezanja pronaci i otkloniti uzroke losijeg stanja kako bi u sljedecu sezonu usli jaki i ponovo slavili titule!

Dino puna podrska, znam da radis srcem i najbolje sto znas, a sigurno dosta znas!

lajk

#40600 Re: FK Željezničar

Post by lajk » 28/04/2014 08:24

Radi se na klupama za gostujuce i domace igrace :thumbup:

Post Reply