FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55628
Joined: 15/12/2008 16:53

#7076 Re: FK Zeljeznicar

Post by ultima_palabra »

Plavih_11 wrote:Cini mi se da sam bio jedan od rijetkih na svim forumima koji se "bojao" utakmice u Tuzli i koji nije ocekivao ni boda. Dokazalo se da sam se opravdao nadao osvajanju nula bodova.
Sta je tu je, idemo dalje, utrka se nastavlja ali od ovog kola, cini mi se, samo sa Borcem.
Ma znao sam da je ovo najteža tekma...al nadao sam se bodu koji smo čini mi se i zaslužili, po izvještajima.
Nema veze, nadam se da će Sloboda, Velež i srjvo pokazati obraz, a mi ćemo koji bod u gostima već negdje pokupit ;-)
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#7077 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

Kraci zastoj na stanici u Tuzli ali nista strasno.

Image

Sljedeca stanica je stadion Grbavica! Subota, 24.04. u 19:30!
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#7078 Re: FK Zeljeznicar

Post by BSn »

Plavih_11 wrote:Cini mi se da sam bio jedan od rijetkih na svim forumima koji se "bojao" utakmice u Tuzli i koji nije ocekivao ni boda. Dokazalo se da sam se opravdao nadao osvajanju nula bodova.
Sta je tu je, idemo dalje, utrka se nastavlja ali od ovog kola, cini mi se, samo sa Borcem.
Ja sam kont'o da u Prijedoru nema bodova, a rezultat iz Tuzle me nije iznenadio, mada me ne bi iznenadio ni iks. Sve u svemu, iz te dvije utakmice smo uzeli bod/dva vise nego sto sam ja kont'o.

Jos da prvu gostujemo Borcu... :D
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#7079 Re: FK Zeljeznicar

Post by Charuga »

ultima_palabra wrote:
Plavih_11 wrote:Cini mi se da sam bio jedan od rijetkih na svim forumima koji se "bojao" utakmice u Tuzli i koji nije ocekivao ni boda. Dokazalo se da sam se opravdao nadao osvajanju nula bodova.
Sta je tu je, idemo dalje, utrka se nastavlja ali od ovog kola, cini mi se, samo sa Borcem.
Ma znao sam da je ovo najteža tekma...al nadao sam se bodu koji smo čini mi se i zaslužili, po izvještajima.
Nema veze, nadam se da će Sloboda, Velež i srjvo pokazati obraz, a mi ćemo koji bod u gostima već negdje pokupit ;-)
Dobro, ne dobijes uvjek ono sto zasluzis a i niz bez poraza se, jednostavno, morao prekinuti. Govorio sam to vec prije utakmice sa Rudarom da cemo tek u Tuzli prekinuti niz.
Idemo dalje .. :thumbup:
Calavera
Posts: 38
Joined: 10/04/2010 18:25

#7080 Re: FK Zeljeznicar

Post by Calavera »

Plavih_11 wrote:
ultima_palabra wrote:
Plavih_11 wrote:Cini mi se da sam bio jedan od rijetkih na svim forumima koji se "bojao" utakmice u Tuzli i koji nije ocekivao ni boda. Dokazalo se da sam se opravdao nadao osvajanju nula bodova.
Sta je tu je, idemo dalje, utrka se nastavlja ali od ovog kola, cini mi se, samo sa Borcem.
Ma znao sam da je ovo najteža tekma...al nadao sam se bodu koji smo čini mi se i zaslužili, po izvještajima.
Nema veze, nadam se da će Sloboda, Velež i srjvo pokazati obraz, a mi ćemo koji bod u gostima već negdje pokupit ;-)
Dobro, ne dobijes uvjek ono sto zasluzis a i niz bez poraza se, jednostavno, morao prekinuti. Govorio sam to vec prije utakmice sa Rudarom da cemo tek u Tuzli prekinuti niz.
Idemo dalje .. :thumbup:
Ma sve to stoji ali se tesko sada navici na poraz :mrgreen: :dance:

FORZA ŽELJO !
User avatar
Djokej
Posts: 770
Joined: 25/09/2008 16:18
Location: Honduras

#7081 Re: FK Zeljeznicar

Post by Djokej »

Idemo dalje, ne treba se previse osvrtati na ovaj poraz. Samopouzdanje mora ostati na najvisem nivou..
MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ
Adi_vp
Posts: 477
Joined: 31/07/2009 18:11
Location: Hrasno

#7082 Re: FK Zeljeznicar

Post by Adi_vp »

edinho crull wrote:Haos je na Kosevu ljudi
http://--- NO LINKS ---/clanak/544019411309/Divljanje%20Hordi%20zla%20na%20Ko%C5%A1evu/?ref=tiker
Zaboli me tuki sta je na kosevu,na drugi pdf pa opleti...
User avatar
bruce lee
Posts: 796
Joined: 19/09/2007 01:37

#7083 Re: FK Zeljeznicar

Post by bruce lee »

bio sam danas na utakmici, usamljen u moru slobodinih navijaca :D

lošije utakmice odavno nisam vidio, spora igra, sudija je sudio sve i svašta, isjeckao totalno tok, dosta valjanja po terenu. sloboda zabila na početku (neko je napisao da je u 6. minutu pao go, ja bih prije rekao da je bila druga ili treća minuta) i čekala kontre, željo bio dosta više u posjedu lopte, ali bez ideja u igri naprijed. imali dvije dobre prilike koje je odlično obranio tuzlanski golman. bod bi bio zaslužen, ali ponavljam, igrački jako loša predstava i jednih i drugih.. nema veze, idemo dalje..
User avatar
agnostic_front
Posts: 6323
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#7084 Re: FK Zeljeznicar

Post by agnostic_front »

Ništa to, idemo dalje!!


ŽELJO!
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#7085 Re: FK Zeljeznicar

Post by Joey Tribbiani »

idemo dalje!!!
User avatar
BocaJuniors
Posts: 178
Joined: 26/07/2007 19:29

#7086 Re: FK Zeljeznicar

Post by BocaJuniors »

ma guraj dalje, sad seriju da je zadati do kraja prvenstva bez poraza ;)
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#7087 Re: FK Zeljeznicar

Post by Joey Tribbiani »

ma ja im nista zamjerit ne mogu. Samo polako...nase je da budemo na tekmi a njihvo da ginu za sveti dres ko i do sad. Znao sam da mora svakoj seriji doci kraj...sta god da bude, ja ih podrzavam. Znam da ce tako svaki navijac uraditi. Ovi internet huligani koji idu na tekme samo kad je dobro...nam ni ne trebaju.

ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI!
User avatar
BocaJuniors
Posts: 178
Joined: 26/07/2007 19:29

#7088 Re: FK Zeljeznicar

Post by BocaJuniors »

direktno sa stadiona:

"Amar ih je sve kaznio treningom po povratku u Sarajevo!"
User avatar
Deriguz
Posts: 637
Joined: 30/07/2009 21:29

#7089 Re: FK Zeljeznicar

Post by Deriguz »

ZELJO!!!
Calavera
Posts: 38
Joined: 10/04/2010 18:25

#7090 Re: FK Zeljeznicar

Post by Calavera »

BocaJuniors wrote:direktno sa stadiona:

"Amar ih je sve kaznio treningom po povratku u Sarajevo!"
Ma Brko je kralj. Neka ih tako kaznjava, zato ce u narednim utakmicama trcati krugove u 80 minuti oko protivnickih igraca :D :dance:
User avatar
emilliano
Posts: 76
Joined: 10/04/2010 19:43

#7091 Re: FK Zeljeznicar

Post by emilliano »

brko bosanski murinjo :D

treba im opaliti trening utakmice 9 na 11 ima da budu ko beton :D






ŽELJO na usnama mojim, život mi zbog tebe vrijedi.
RAZLOG STO SRCE MI KUCA, PLAVO JE SRCE U MENI.
Boju dao si nebu i boju dao si moru,ja ŽELJI darujem SEBE...
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#7092 Re: FK Zeljeznicar

Post by al_akhisari »

...dosao je kraj i seriji nepobjedivosti u utakmicama naseg zelje...moralo je i to da se desi...nista strasno...kako cujem da su igraci svoj posao odradili dosta korektno...idemo dalje... :thumbup:
Calavera
Posts: 38
Joined: 10/04/2010 18:25

#7093 Re: FK Zeljeznicar

Post by Calavera »

elSaik wrote:Mah, ne brinem se. Evo izgleda da Velež ispada iz utrke za Europu, tako da bismo u Vrapčićima trebali ostati neporaženi. Uz 3 bodova iz derbija - titula. :)
Izgleda da zbog danasnjih desavanja necemo moci napuniti jug i zapad na derbiju, ali cemo zato napraviti lokomotivu od Vjecne vatre do Halide In :D
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#7094 Re: FK Zeljeznicar

Post by ganjeta »

Boli nas racku gledacemo u dolini na palatnu,ko kad smo bojkotovali ha ya ;-) kad ga je Kajtaz zabio...
samo_ovaj_put
Posts: 1001
Joined: 16/10/2009 15:33

#7095 Re: FK Zeljeznicar

Post by samo_ovaj_put »

ganjeta wrote:Boli nas racku gledacemo u dolini na palatnu,ko kad smo bojkotovali ha ya ;-) kad ga je Kajtaz zabio...
vi se okupite dva sata poslije tekme,pa na platnu gledajte tekmu,bice vam snimak na vogosci
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#7096 Re: FK Zeljeznicar

Post by Joey Tribbiani »

ako vam suspenduju stadion na duzi period, nece je niko gledat prije bht sporta. I pred punim tribinama vrle drzavne a i privatne tv kuce rijetko prenose najveci bh derbi. Taman ce je neko prenosit kad ne bude navijaca i kad je moguce cuti svaki povik, prdez i pokret igraca pred 38000 praznih stolica.
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#7097 Re: FK Zeljeznicar

Post by Joey Tribbiani »

i ja sam cuo da jeste
User avatar
jufka developer
Posts: 399
Joined: 14/10/2008 07:22

#7098 Re: FK Zeljeznicar

Post by jufka developer »

moderator wrote: Je li zaista Brko odrzao trening po povratku iz Tuzle?

poznajuci njega, ne sumnjam da je bilo par krugova na stadionu pa malo footinga

tako i treba, cuo sam da su odigrali izuzetno lose....idemo dalje, za 2 dana je zrijeb za finale Kupa, nadam se prvoj u gostima
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#7099 Re: FK Zeljeznicar

Post by ganjeta »

samo_ovaj_put wrote:
ganjeta wrote:Boli nas racku gledacemo u dolini na palatnu,ko kad smo bojkotovali ha ya ;-) kad ga je Kajtaz zabio...
vi se okupite dva sata poslije tekme,pa na platnu gledajte tekmu,bice vam snimak na vogosci
Opusteno...uradicemo to jer "Za Zelju se ne navija,limvo se Ljoze"...i sta cemo sad :dance:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#7100 Re: FK Zeljeznicar

Post by ganjeta »

Nekontam sta je problem u ovom post iznad...trebam li pisati ono sto tebi odgovara?
Post Reply