FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Didier
Posts: 2208
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#84426 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

hrasno38 wrote: 12/12/2020 23:27

Vidis koliko si ti nedorastao ovoj prici a htio bi da pricas sa odraslima.....a sta mislis koliko je Amar uzeo od Zelje za sve te godine ili recimo za ono pustanje Leotaru??? Kako ce tuziti klub kada nema nikav dokaz da je posudio nekakve pare. Tako bi i ja mogao doci i reci da sam posudio 5000 na lijepu rijec. Ja do ovih zadnjih utakmica nisam pricao protiv njega a sad cu i te kako jer se stavlja ispred kluba a on je kurcina u odnosu na klub.
I nemoj me vuci za jezik da pricamo o tim titulama!
A sta kazes ne boli ga kurac za misljenje a danas na klupi Gasal, u napadu dva napadaca.......rekao sam ti ti si mali djecak jos uvijek da pricas sa odraslim....popij mlijeko i idi spavat.

A šta je on to uzeo, a da nije pošteno zaradio? Imaš li neke informacije koje mi obični smrtnici nemamo, hajde idi onda u policiju pa ga prijavi?

To ti Misimović rekao da ne postoji validan papir za 400.000 KM?

I šta hoćeš reći za deset trofeja, da ih je kupovao? Je li to hoćeš reći, Pitaru?

Je li u Japanu kupio Kup?

Koliko si pogubljen, vrijeđaš ljude ovdje koji imaju 40ak godina, i nazivaš ih dječurlijom. Možda u tvom svijetu moraš imati 60-70 da nešto postigneš, ali vjeruj mi da su mnogi do tridesete uradili mnogo više u životu nego ti do penzije. Tolike godine strpao u guzicu, a vrijeđaš ovdje pola foruma, na svim mogućim temama. Bježi ba, sram te bilo...
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#84427 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Sjećam se novembra/decembra 2015. godine kada su nam komšije puštale Zoricu Brunclik "Minus 9 napolju". Kritike su pljuštale, igrači se te sezone prije derbija pljuvali u Travniku, navijalo se za Krupu u kupu, a sada je sve super. Znači, jesenji dio sezone 2015/2016, period kada smo isto tako bili tanki sa kadrom zbog prodaje igrača.

I dosta više sa tim nema para. Ne interesuje me što nemaju para. Kako Velež ima? Svi mogu imati samo mi ne možemo. Dovedeni su da osvajaju titule, a ne da se bore za Evropu. Nismo trebali ništa ni mijenjati, ako ćemo se ovako ponašati da je sve super.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16335
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#84428 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Firma Semsudina Hasica pravi 300mil KM prometa godišnje. Mi takvog u klubu nikada nismo imali.
User avatar
Didier
Posts: 2208
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#84429 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

avetinja wrote: 13/12/2020 12:12 Sjećam se novembra/decembra 2015. godine kada su nam komšije puštale Zoricu Brunclik "Minus 9 napolju". Kritike su pljuštale, igrači se te sezone prije derbija pljuvali u Travniku, navijalo se za Krupu u kupu, a sada je sve super. Znači, jesenji dio sezone 2015/2016, period kada smo isto tako bili tanki sa kadrom zbog prodaje igrača.

I dosta više sa tim nema para. Ne interesuje me što nemaju para. Kako Velež ima? Svi mogu imati samo mi ne možemo. Dovedeni su da osvajaju titule, a ne da se bore za Evropu. Nismo trebali ništa ni mijenjati, ako ćemo se ovako ponašati da je sve super.

Ma šuplja je to sve, nije uopšte toliko grozna situacija koliko dušmani pričaju.

Željo ima veće plate nego većina klubova u ligi, i ne mogu se porediti s Veležom, Slobodom, Borcem i sl.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#84430 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

To što nemamo takve ljude nije problem nas navijača.
User avatar
Nike af1 white
Posts: 813
Joined: 27/03/2018 11:33

#84431 Re: FK Željezničar

Post by Nike af1 white »

Didier wrote: 13/12/2020 12:20
avetinja wrote: 13/12/2020 12:12 Sjećam se novembra/decembra 2015. godine kada su nam komšije puštale Zoricu Brunclik "Minus 9 napolju". Kritike su pljuštale, igrači se te sezone prije derbija pljuvali u Travniku, navijalo se za Krupu u kupu, a sada je sve super. Znači, jesenji dio sezone 2015/2016, period kada smo isto tako bili tanki sa kadrom zbog prodaje igrača.

I dosta više sa tim nema para. Ne interesuje me što nemaju para. Kako Velež ima? Svi mogu imati samo mi ne možemo. Dovedeni su da osvajaju titule, a ne da se bore za Evropu. Nismo trebali ništa ni mijenjati, ako ćemo se ovako ponašati da je sve super.

Ma šuplja je to sve, nije uopšte toliko grozna situacija koliko dušmani pričaju.

Željo ima veće plate nego većina klubova u ligi, i ne mogu se porediti s Veležom, Slobodom, Borcem i sl.
nije sve je med i mlijeko od uprave nemamo nikoga direktor kluba daje ostavku jer ga trener napada, plate se igracima duguju , infrastruktura stagnira, jedna osoba se za sve pita u klubu nema sta bas super idila

najgori su ovi idolopoklonici amara i misimovica napravite fk amar i fk senad i tamo nastavite

amaru kao treneru se nema sta prigovoriti
al amaru upravi,cistacici,sekretarici itekako ima jer se okruzio poltronima i nesposobnjakovicima gdje on se sve pita i gdje trenerski posao ispasta zbog toga
i da prestane biti kurcevit u izjavama jer samo nabacuje bijes navijaca niko ne voli da slusa pisanje po sebi
User avatar
sime_cipol
Posts: 16335
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#84432 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Amar iste izjave daje 20 godina. Dobro jutro :-)
Direktoru kluba je mandat istekao 30.09.2020.
Ima novi posao.
Burdus
Posts: 646
Joined: 30/12/2018 18:02

#84433 Re: FK Željezničar

Post by Burdus »

sime_cipol wrote: 13/12/2020 12:54 Amar iste izjave daje 20 godina. Dobro jutro :-)
Direktoru kluba je mandat istekao 30.09.2020.
Ima novi posao.
Nije lipo lagiti sime, nije
https://s1.imghub.io/ap96l.jpg
User avatar
sime_cipol
Posts: 16335
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#84434 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Oooo zlovenac, sta ima?
Mandat mu istekao 30.09.2020.
Sto je raspisan Konkurs za novog direktora?
Covjek bio v.d. direktora, do izbora novog.
Ide na novi posao van Sarajeva.
Last edited by sime_cipol on 13/12/2020 13:35, edited 1 time in total.
User avatar
Nike af1 white
Posts: 813
Joined: 27/03/2018 11:33

#84435 Re: FK Željezničar

Post by Nike af1 white »

sime_cipol wrote: 13/12/2020 13:19 Sto je raspisan Konkurs za novog direktora?
Covjek bio v.d. direktora, do izbora novog.
Ide na novi posao van Sarajeva.
al sloziti ces se da na ovakav nacin se ne radi sa ljudima i da je malo sizofrena situacija da na papiru podredjeni napada nadredjenog.

zbog amarovog mijesanja u sve kao vegeta ispasta sektor gdje je najbolji tj teren jer ne moze jedan covjek za sve nikad nije moglo niti ce

jednostavno treba napraviti razliku izmedju amar trener i amar sve ostalo jer ovo amar sve ostalo je počelo urusavati sve amarovo trenersko
jer jucer nas je dobila ekipa koja je primila preko 30 golova i kojoj smo samo jedan dali u dvije utakmice i koja je dala go u prvom poluvremenu samo nama i koja dobija utakmice od zelje do zelje

i to sve kad klub slavi 100 rodjendan 🙃
User avatar
sime_cipol
Posts: 16335
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#84436 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Svakako nisam pobornik svadje, galame, psovanja ili ne daj Bože tuče na radnom mjestu. Ako je istina ovo sto je navedeno u dopisu. Niko ne treba da trpi bilo kakva omalovažavanja na radnom mjestu. Samo iz iskustva znam da nicije maslo nije za Ramazana. I da svaka prica ima dvije strane.
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#84437 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Didier wrote: 13/12/2020 12:01
hrasno38 wrote: 12/12/2020 23:27
Vidis koliko si ti nedorastao ovoj prici a htio bi da pricas sa odraslima.....a sta mislis koliko je Amar uzeo od Zelje za sve te godine ili recimo za ono pustanje Leotaru??? Kako ce tuziti klub kada nema nikav dokaz da je posudio nekakve pare. Tako bi i ja mogao doci i reci da sam posudio 5000 na lijepu rijec. Ja do ovih zadnjih utakmica nisam pricao protiv njega a sad cu i te kako jer se stavlja ispred kluba a on je kurcina u odnosu na klub.
I nemoj me vuci za jezik da pricamo o tim titulama!
A sta kazes ne boli ga kurac za misljenje a danas na klupi Gasal, u napadu dva napadaca.......rekao sam ti ti si mali djecak jos uvijek da pricas sa odraslim....popij mlijeko i idi spavat.

A šta je on to uzeo, a da nije pošteno zaradio? Imaš li neke informacije koje mi obični smrtnici nemamo, hajde idi onda u policiju pa ga prijavi?

To ti Misimović rekao da ne postoji validan papir za 400.000 KM?

I šta hoćeš reći za deset trofeja, da ih je kupovao? Je li to hoćeš reći, Pitaru?

Je li u Japanu kupio Kup?

Koliko si pogubljen, vrijeđaš ljude ovdje koji imaju 40ak godina, i nazivaš ih dječurlijom. Možda u tvom svijetu moraš imati 60-70 da nešto postigneš, ali vjeruj mi da su mnogi do tridesete uradili mnogo više u životu nego ti do penzije. Tolike godine strpao u guzicu, a vrijeđaš ovdje pola foruma, na svim mogućim temama. Bježi ba, sram te bilo...
Gavrilo rekao sam ti da si mali INTELEKTUALNO da se prepucavas sa mnom oko Zelje. Fakat te ne kontam nesto glumatas sa tom slikom Gavrila Principa, pisanjem cirilicom itd itd......jel tebi jano Manijace da Amar Osim kao NAJUPSJESNIJI BH trener nije nikada nikoga trenirao u Evropi. U Japan je dosao zahvaljujuci Ivici i prvo je njemu bio pomocnik pa je o tom dijelu trenerskog zivota ovo izjavio:
“Imao sam tad visoko mišljenje o sebi. Tek ću shvatiti da nemam veze kada sam otišao raditi u Japan sa ocem. Mislio sam da sam neki trener, a imao sam sreću da budem pomoćnik jednoj osobi kojoj sam želio to biti. Tad sam vidio da nemam pojma i to mi je pomoglo kasnije. Imao sam visoko mišljenje o sebi tada, a u stvari nisam imao veze”
Da reci cu da su se tada stelili trofeji Zelji kao sto se danas stele Sarajevu. Sta ces sad?? Ne svi naravno ali podosta je toga islo na ruku Zelji kao sto danas ide Pitarima. Ajmo sad Gavrilo razligu!
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#84438 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Kod Amara Osima je problem ogromna narcisoidnost i rijetko preuzimanje krivice kada se ona vidi i iz aviona. Evo jucer bi i slijepac vidio da se zajebava sa sastavom ostavivsi Bekrica na klupi. Pa treba samo pogledati Bekricevu facu kad ga uvodi u 85 minuti a citavu utakmicu nema ko da kreira igru i timu. Ja sam aposlutno bio na njegovoj strani pocetkom sezone kada su sve one nevolje spopale sa Coronom ali vala da je i zoka ispao nije veci od kluba. Ne on nego ni Ivica nije veci od kluba samo sto to Svabo zna za raziku od Amara. 1972 godine nije bio ni jedan Osim u klubu kada je Ribar pokorio jugoslovensku ligu i to je bila jedina titula u bivsoj drzavi osvojena igrom na terenu i treninzima kakvi vise nece biti vidjeni na Grbavici. Ali se znala okosnica tima kao sto se zna i u svakom timu samo ne u danasnjem Zelji. Koliko je Ivica mijenjao ekipu koja je dosla po polufinala kupa UEFA?? NIKAKO izuzev ako nisu bile povrede i kartoni! Ovaj mladji miksa li miksa do iznemoglosti i sad sam ja krivv sto mi se to kao navijacu ne svidja i sto mi se ne svidja sto vec 8 godina nekome pusemo u ledja. I proslu godinu kada su Pitari dobili Corona titulu kompletna uprava se ponasala ko posljednje picke i precutali sve a jedini koji se javno pobunio je vlasnik Zvijezde. A samo su tri boda bili ispred nas i Zeljo je igrao neuporedivo bolje nego ove godine. I sad je to ta bajna uprava koja je kao eto oplemenila klub nakon Misimoviceve. Ja znam da vas ovdje ima pun klinac kojima je glavni dogadjaj da se privrzmate po klupskim prostorijama ili se nadjete u drustvu Amara ili igraca. I meni je bilo nesto kad sam bio klinac pa stanem blizu Cobe, Kojovica, Starovlaha puno srce. Ali i tada su se kritikovali i igraci i treneri kad nesto ne valja jer cilj klubova koji pretenduju da budu VELIKI uvijek borba za neki pehar. Nekada je KUP bio i te kako veliki pehar a danas je totalno omalovazen.
Dakle da ponovim...ne mrzim Amara Osima jer ga poznajem od malena ali mrzim njegov trenutacni nacin vodjenja ekipe. Za upravu me zaboli ona stvar jer smatram da je uprava Zelje isto kao i uprava Klasa nesto sto mene ne treba da interesuje ali hocu kad kupim hljeb da je dobar. Amar snosi apsolutno najvecu odgovornost za trenutacnih -9 iza Sarajeva i to pricaju naviijaci Zelje na sve strane mimo foruma. Procitajte sta se prica recimo na oficijelnoj FB stranici Zelje. Pa nismo svi kreteni koji kritikujemo AO a vas ovdje 10 pametni. AO je ove godine na stranu -9 priredio klupsku blamazu 3 puta protiv dva od tri najgora kluba u drzavi i za to treba da snosi konsekvence.. Ne boli mene poraz od Sirokog niti od Borca iako je u 90-toj minuti ali od Mladosti i Krupe i te kako. Pravi i istinski navijaci ili kako vi volite zvati "fudbalski huligani" ovakve stvari u klubu rjesavaju na mnogo grublje nacine po citavoj Evropi i ne dozvoljavaju nikome da bude veci od kluba pa makar to bile i najvece legende tih klubova.
Ali dobro evo ima jos 14 kola mozda proigramo FOOTBALL ali ako ga ne proigramo i Sarajevo opet uzme titulu sto se mene tice AO zaista nije zasluzio da ostane u klubu.
moke_31
Posts: 1880
Joined: 18/05/2011 14:54

#84439 Re: FK Željezničar

Post by moke_31 »

Iker C wrote: 13/12/2020 07:53 Amar je teski muljator koji zna samo prodavati i kupovati utakmice. Krupa je do sad osvojila 13 bod , 6 protiv nas, sumnjivo zar ne? Mladost prakticno iz bolnice nas dobije na Grbavici... Milion je nelogicnosti u ovom Amarovpm mandatu.
Ne znam šta vas to čudi, klub nema para ni za igrače ni za radnike i moraju se namaći sredstva odnekle jer nema sponzora i ekonomija je u krizi zbog korone. Mene ništa više ne čudi i ako je ovo jedini načinb da klub preživi ovaj period, zadrži igrače i bude na 2. mjestu na tabeli OK. Zamjerio bi ako bi sredstva stečena na takav način išla u džep Amara i ostalih, a poslije kad odu iz kluba da potražuju neisplaćene plate i sl.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16335
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#84440 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

:-)
Ne mogu vjerovati sta ljudi pisu :roll:
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#84441 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

moke_31 wrote: 13/12/2020 15:24
Iker C wrote: 13/12/2020 07:53 Amar je teski muljator koji zna samo prodavati i kupovati utakmice. Krupa je do sad osvojila 13 bod , 6 protiv nas, sumnjivo zar ne? Mladost prakticno iz bolnice nas dobije na Grbavici... Milion je nelogicnosti u ovom Amarovpm mandatu.
Ne znam šta vas to čudi, klub nema para ni za igrače ni za radnike i moraju se namaći sredstva odnekle jer nema sponzora i ekonomija je u krizi zbog korone. Mene ništa više ne čudi i ako je ovo jedini načinb da klub preživi ovaj period, zadrži igrače i bude na 2. mjestu na tabeli OK. Zamjerio bi ako bi sredstva stečena na takav način išla u džep Amara i ostalih, a poslije kad odu iz kluba da potražuju neisplaćene plate i sl.
OK citava je drzava u klincu i sve je to jasno ali kako ces mi objasniti da dobije u gostima malte ne sve jace klubove ili makar izvuces bod a izgubis kuci od Mladosti i Krupe i izgubis u zadnjem kolu od ekipe koja nikoga nije dobila 10 kola i koja je izgubila od svih ekipa sa vrha tabele kuci??? Kakve to ima veze sa parama ako ti najboljeg igraca stavis na klupu ili ako svaku utakmicu mjenjas napadaca? Upravo su to te nelogicnosti o kojima Iker prica.
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#84442 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

Par dežurnih hejterčića Amara i dalje tripuju da mogu svojim piskaranjem po forumima otjerati Osima iz Želje :lol: :lol:
Najjace je isticanje klošara Misketa koji je davno odjebo iz Želje, kao nekog bitnog lika :lol:
User avatar
sime_cipol
Posts: 16335
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#84443 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Sve zacinjeno pricom o prodaji/kupovini da bi im i pitari pozavidjeli 🤮
"Zeljovci" 💪
User avatar
LSD
Posts: 27297
Joined: 24/07/2007 08:26

#84444 Re: FK Željezničar

Post by LSD »

Još jednom da kažemo- velika šteta zbog smrti rahmetli Admira Dzubura :( ionako slab klub se dodatno oslabio u ovim teškim momentima.
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#84445 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Evo ga simpaticni amaroljubac...to su isti oni koji su sa tribina svojevremeno nazivali Dzeku klocem jer nista nije bitno, ni klub ni igraci..... samo Amar!
User avatar
Plavo-bijeli
Posts: 2563
Joined: 28/02/2010 19:25

#84446 Re: FK Željezničar

Post by Plavo-bijeli »

Bolje bit "hejterčić" Amara nego "uvlačiguz" :thumbup:

OBećao je FUDBOL, imao je vremena da sastavi ekipu, imao punu podršku, autoritet među igračima sve... bolje smo igrali za vrijeme Adzema.
Da smo imali Štilića bili bi prvaci ko u šale.


Ako hoće da bude samo trener, bez da se u išta drugo uplice, neka ostane.. a ako bi opet da sve vodi i odlucuje nek ide u 3pm...
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#84447 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Nema ko nije razvalio ovu Mladost i Krupu na svom terenu :(
kory_galaktikos
Posts: 4570
Joined: 17/05/2010 00:54

#84448 Re: FK Željezničar

Post by kory_galaktikos »

Plavo-bijeli wrote: 13/12/2020 16:28 Bolje bit "hejterčić" Amara nego "uvlačiguz" :thumbup:

OBećao je FUDBOL, imao je vremena da sastavi ekipu, imao punu podršku, autoritet među igračima sve... bolje smo igrali za vrijeme Adzema.
Da smo imali Štilića bili bi prvaci ko u šale.


Ako hoće da bude samo trener, bez da se u išta drugo uplice, neka ostane.. a ako bi opet da sve vodi i odlucuje nek ide u 3pm...
Tim likovima amar plati kafu u makijatu, i zajedno sa violinom im isprica neku pricu sa gostovanja i onda dobijes da je bitniji od kluba. Bitnije su titule prije 10 dana nego istina da smo sad na rubu normalnog funkcionisanja kluba.
User avatar
Didier
Posts: 2208
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#84449 Re: FK Željezničar

Post by Didier »

Sreća pa šef uživa kada se sitne duše pate gledajući ga.

Željovci, al' u kurcu.
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#84450 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Najgore je onima koji gledaju kako komšije slave, a moraju pisati da je kod nas sve u superlativu.
Post Reply