FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Tromblon
Posts: 2169
Joined: 18/01/2015 19:37

#81326 Re: FK Željezničar

Post by Tromblon »

Neka ti Bog da vječni spokoj Boro.
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#81327 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#81328 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Mehemed wrote:Niko iole normalan ne podržaje da pitari igraju utakmice na Grbavici.
Niko iole normalan nadam se u Zelji tako ne razmislja jer jebo te stadion ako na njemu ne moze nesto zaraditi. Na kraju krajeva logicnije je 100x da igraju na Grbavici nego u Zenici.
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#81329 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Pokoj dusi dobrom Borisu :(
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#81331 Re: FK Željezničar

Post by nosara »

NE!
Mehemed
Posts: 5713
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#81332 Re: FK Željezničar

Post by Mehemed »

hrasno38 wrote:
Mehemed wrote:Niko iole normalan ne podržaje da pitari igraju utakmice na Grbavici.
Niko iole normalan nadam se u Zelji tako ne razmislja jer jebo te stadion ako na njemu ne moze nesto zaraditi. Na kraju krajeva logicnije je 100x da igraju na Grbavici nego u Zenici.
Cijelo vrijeme blate tuđe a nemaju svoje. NE!
Uz to garantujem da bi bio haos na tribinama, napravili bi veliku štetu.
printer
Posts: 166
Joined: 09/10/2011 21:46
Location: Dolina ćupova

#81333 Re: FK Željezničar

Post by printer »

Pocivaj u miru legendo nasa...
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#81334 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

hrasno38 wrote:
Mehemed wrote:Niko iole normalan ne podržaje da pitari igraju utakmice na Grbavici.
Niko iole normalan nadam se u Zelji tako ne razmislja jer jebo te stadion ako na njemu ne moze nesto zaraditi. Na kraju krajeva logicnije je 100x da igraju na Grbavici nego u Zenici.
Da su neka druga (ljepsa) vremena pa hajde...ovako tesko da cemo zaraditi.

Image

Image

Rukovodstvo Fudbalskog kluba Željezničar obavještava navijače, članove, sponzore i prijatelje Kluba da ukupan iznos štete koju su navijači FK Sarajevo napravili na utakmici 1. kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine iznosi 20.219,00 KM + PDV.
, piše na zvaničnoj stranici FK Željezničara.

:oops:
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#81335 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

vryzas wrote:
hrasno38 wrote:
Mehemed wrote:Niko iole normalan ne podržaje da pitari igraju utakmice na Grbavici.
Niko iole normalan nadam se u Zelji tako ne razmislja jer jebo te stadion ako na njemu ne moze nesto zaraditi. Na kraju krajeva logicnije je 100x da igraju na Grbavici nego u Zenici.
Da su neka druga (ljepsa) vremena pa hajde...ovako tesko da cemo zaraditi.

Image

Image

Rukovodstvo Fudbalskog kluba Željezničar obavještava navijače, članove, sponzore i prijatelje Kluba da ukupan iznos štete koju su navijači FK Sarajevo napravili na utakmici 1. kola BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine iznosi 20.219,00 KM + PDV.
, piše na zvaničnoj stranici FK Željezničara.

:oops:
Za sve to je ispostavljena faktura i sve to je placeno ako cemo posteno. A nisu ni nasi navijaci nesto bili bolji na Kosevu i oni su gore znali devastirati jug......
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55673
Joined: 15/12/2008 16:53

#81336 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Za svaku budzetsku marku koja je data za stadion, oni su nekome pisali i zalili se. Svaki ugledniji klub je makar stolicu platio, a oni ni to. Klanfu nam udaraju stalno preko svojih ljudi u savezu, a mi treba da im izlazimo u susret. Nek idu u Cernobil, to im je filijala u zadnje vrijeme.
samoZeljo21
Posts: 35
Joined: 15/04/2019 13:12

#81337 Re: FK Željezničar

Post by samoZeljo21 »

"Zadržite svoj novac drugovi! I bonove za hranu što mi nudite. Novac mi neće vratiti iskrene prijatelje koje je odnio rat, a novi mi ne trebaju radi njega. Didovi su mi bili željeznički radnici, a spomen na njih je sve imetka što mi u srce stade uz želju da očuvam za života. Ne! To je moj odgovor gospodo. I neka moje kolege igraju. Ja preći neću. Lopta je igra časti. 9:1 smo vas tukli, časno se s porazom ne mirite? Kako da prođem među starim prijateljima i radnicima? Da ljudi govore da su Domorocki fukare? Ja ostajem uz njih a vi radite šta želite"

Josip Joško Domorocki
User avatar
sime_cipol
Posts: 16312
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#81338 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Cika Boro, pocivajte u miru Bozijem :(
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#81339 Re: FK Željezničar

Post by manijak1 »

Sad te ima , sutra te nema .Laka Vam zemlja , Boro.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55673
Joined: 15/12/2008 16:53

#81340 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Pokoj mu dusi... poceo sam ici na utakmice kad je Boro bio sef.
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#81341 Re: FK Željezničar

Post by Melbourne_Australia »

Zivio je u haustoru mojih roditelja,,Razbolio se u zadnjih godinu dana...Prije toga smo redovno pili kafu..Ostao je sam, zena mu umrla i sinovi su ga bas rijetko posjecivali..Veliki je gospodin bio...Nije nesto mirisao ove nove uprave i sve sto se desavalo u Zelji, on je covjek iz drugog vremena...RIP---
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#81342 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

hrasno38 wrote:
Mehemed wrote:Niko iole normalan ne podržaje da pitari igraju utakmice na Grbavici.
Niko iole normalan nadam se u Zelji tako ne razmislja jer jebo te stadion ako na njemu ne moze nesto zaraditi. Na kraju krajeva logicnije je 100x da igraju na Grbavici nego u Zenici.
Pricamo o timu i upravi koji nisu bili u stanju da kupe jednu desetogodinju stolicu na istoku, a kamoli nesto drugo do toga da su imali "godisnju kartu" za Jug na Gradskon stadionu kad se Zeljo borio za titulu pa nam dali saku jada karata umjesto da napunimo Gradski stadion. Sto oni nisu isli da zarade nego nam udarili klanfu sa kartama ?

Stalno kmece i opet su kmecali u zadnjem saopstenju bordo pedera ( a ti su se nakotili u savezu koji nam udara klanfe - sto se vjerujem i vidi - Djemidjic, Maid i ostala bratija ) kako nas opstina gura. Sto bi im omogucili da zarade, jer ce na Grbavici sigurno vise zaraditi nego u EDIT: Ovo nije po pravilima, nema potrebe! pa da to koriste protiv nas, ko sto i rade.

Mrs u EDIT: Ovo nije po pravilima, nema potrebe! tamo im je i mjesto ili da im uzmemo dusu za stadion sto se tice para.

Pitari su nam sve osim prijatelji, tako se i treba postaviti i ponasati.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#81343 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

manijak1 wrote:
Sad te ima , sutra te nema .Laka Vam zemlja , Boro.
Laka ti zemlja bosanska :(

Boris Braculj
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#81344 Re: FK Željezničar

Post by nosara »

Polako, bez zurbe, nije hica... :D
User avatar
Pitar sa Kariba
Posts: 8582
Joined: 30/03/2011 15:00
Location: Grad ispod Trebevića, Gdje još uvijek ima pravo dobrih priča.

#81345 Re: FK Željezničar

Post by Pitar sa Kariba »

nosara wrote:Polako, bez zurbe, nije hica... :D
:lol:

:thumbup: Dobra, dobra!
User avatar
sime_cipol
Posts: 16312
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#81346 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

Hoće li biti glasanje? Hoće li se poslije prvostepenog ici i na drugostepeno glasanje 8-)
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2609
Joined: 18/03/2015 01:36

#81347 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

Nadam se da ce nasi puknuti cifru da im se zamanta, hoces, neces, vozdra
User avatar
mikrozadatak
Posts: 1394
Joined: 27/07/2014 10:52

#81348 Re: FK Željezničar

Post by mikrozadatak »

Čitam po njihovim forumima, vezano za pisma upućena nama i u Zenicu. Pišu upravo ovo, hoćeš, nećeš, vozdra :D
Mislim da većina njihovih navijača ne konta da su zapravo donji. Oni nastavljaju onako nadmeno, misle da se oni nešto pitaju. Da imaju izbora ne bi se obraćali mrskim neprijateljima, jel. Karma je kučka.
Zato ih treba pustiti nek idu u Široki, Drezden ...

kod nas jok.
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2609
Joined: 18/03/2015 01:36

#81349 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

FK Željezničar: Erić; Stevanović, Sipović, Osmanković, Stanić; Hajdarević, Sadiković, Alispahić, A. Zec, Veselinović, Krpić. Trener: Amar Osim.

Meni je muka iskreno vidjeti ovu ekipu. Duplo vise sam se nadao necemu od Kokota, Mladenovica, Diatte i te ekipe, nego od ovog raspada sistema. Pa mi nemamo 2 igraca da valjaju jbt
kory_galaktikos
Posts: 4569
Joined: 17/05/2010 00:54

#81350 Re: FK Željezničar

Post by kory_galaktikos »

Mea_parvitas wrote:FK Željezničar: Erić; Stevanović, Sipović, Osmanković, Stanić; Hajdarević, Sadiković, Alispahić, A. Zec, Veselinović, Krpić. Trener: Amar Osim.

Meni je muka iskreno vidjeti ovu ekipu. Duplo vise sam se nadao necemu od Kokota, Mladenovica, Diatte i te ekipe, nego od ovog raspada sistema. Pa mi nemamo 2 igraca da valjaju jbt
Joj Diata, gdje ga se sjeti svaka cast.
Post Reply