FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#78076 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Ne vjerujem da smo se odrekli Blagojevića, imao je takav ugovor da je mogao otići. Ova druga dvojica su navodno bili preskupi za ono što su pružali.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#78077 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

Bakrac, Curjuric su stranci, koliko ja znam. Tako da se i s te strane oslobodilo prostora za neko pojacanje, odnosno upitnik sto bi Amar rekao.
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#78078 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

UnKnownBA wrote:
ultima_palabra wrote:Ko je poslušao čitavu presicu, jasno mu je zašto su potrebni Stanić i Bogičević.

Morate shvatiti da su prošla vremena kada je 10 ljudi sa 100 nickova na par foruma moglo stvoriti atmosferu u kojoj će igrač ili više njih biti otjerani. Ako Bog da, neće se ni ponoviti. Tako da vam kmečanje i pjena party po internetu može biti samo kontraproduktivno, poznavajući temperament onoga čija se pika :D
Ja se slažem sa Amarom da oni mogu ruke dati ali sa njima je to samo popuna igračkog kadra, želji trebaju pojačanja bar na 4 pozicije i to igrača koji mogu donijeti prevagu. Ni Stanić, ni Bogičević niti Jamak i slični bivši to nisu u stanju. Mi se tek tako odreknemo Čurjurića, Blagojevića pa i Bakrača a iza njih samo ostade duboka rupa sa alternativama u vidu omladinaca. Msm politika nam je da izvinete qurac, kakva je bila do dolaska Amara takva je i nakon njegovog dolaska. Ja sam za tjeranje igrača ali samo u slučaju da imaš bolje. Mi tjeramo igrače a ostaju nam još gori u vremenu zimskog prelaznog roka gdje su slobodni kvalitetniji igrači ravni čudu.
Curjuric i Blagojevic su vise nego dobri igraci za Zelju a Bakrac je bio beton pogotovo sa Rodinom u tandemu dok veliki strucnjak nije poceo da miksa ekipu svaku utakmicu. Tako da su po meni ta tri igraca solidan gubitak i mislim da bi kod Amara i te kako pokazali svoj kvalitet. Doduse za Curjurica je vjerovatno Amar dao amin kao i za Bakraca vjerovatno radi njegove nediscipline u igri.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#78079 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

Oba cemo lako prezaliti. Bakrac je jedino pokazao da zna debilan crveni dobit i da je s loptom na ti. Curjuric je vec bolji bio, ali ima nekih 60 minuta u plucima, i na tom mjestu imamo Ramovica, Dacica.
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#78080 Re: FK Željezničar

Post by Mutivoda »

Amar <3 <3 nedostajao mi je.

Charuga wrote:Zato je Staniću lako objasniti šta je Željo. On samo ode "trbuhom za kruhom", a onda je glavni navijač u svlačionici i proslavi ... :thumbup:

I neka nam Bogija još barem dvije sezone, zadužio nas je dobro, i zna tu priču "ko je Željo".
:thumbup: :thumbup: :thumbup:


uostalom, šta će Staniću više fudbal, Zrinjski ga je tako dobro platio da ne mora nigdje više igrati.
e čuj legenda. e u pm. :lol:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#78081 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

Obje noge slomio mali pitarski ker a sindikatu produžiti do kraja života da igra fudbal ili football.

Pleme vam jebem obojici. :thumbup:
User avatar
hrasno38
Posts: 31409
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#78082 Re: FK Željezničar

Post by hrasno38 »

Image
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#78083 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

ganjeta wrote:Obje noge slomio mali pitarski ker a sindikatu produžiti do kraja života da igra fudbal ili football.

Pleme vam jebem obojici. :thumbup:
:lol: :lol: :lol:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#78084 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

:izet:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#78085 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Đe podrška?
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#78086 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

Evo je, i oca i majku i pleme. A tako će im biti i na stadionu, a nisam jedini :izet: .
User avatar
sime_cipol
Posts: 16249
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#78087 Re: FK Željezničar

Post by sime_cipol »

A onom zbog koga se osjecas kao da se ledirani vratio?
I njemu. I majku i oca koje znas.
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#78088 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

Ja Bogicevica ne mogu jos od Maribora. Opet, trenutno nas najbolji stoper. Zalosno ali istinito. Stanic mi je ok, to sto je imao problem sa Misimovicem koji je umislio da je Zeljo, nije moj problem i ne dopustam da to utice namoj rezon.

Jako bitna stvar je imati igrace kojima vjerujes. Izmedju redova je to Brko spomenuo samo sto ljudi plitko razmisljaju pa mijesaju kruske i jabuke.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#78089 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

ganjeta wrote:Evo je, i oca i majku i pleme. A tako će im biti i na stadionu, a nisam jedini :izet: .
Biti cete odstranjeni sa stadiona, sva cetvorica :mrgreen:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#78090 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

sime_cipol wrote:A onom zbog koga se osjecas kao da se ledirani vratio?
I njemu. I majku i oca koje znas.
Dobar si momak, i moje postove sa orga bolje tumači...

Jel ti krivo što poznajem? Ne samo majku i oca, i brata i sestru :zzzz: Nisa papak ako te zanima, Amara poštujem ali se ne slažem sa nekim stavovima.

Moj lični stav da dvojcu jebem od do :izet:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#78091 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

ultima_palabra wrote:
ganjeta wrote:Evo je, i oca i majku i pleme. A tako će im biti i na stadionu, a nisam jedini :izet: .
Biti cete odstranjeni sa stadiona, sva cetvorica :mrgreen:
:lol: jedino ako nas ti odstraniš, a već me hastra :?
DonieBrasco
Posts: 15414
Joined: 31/08/2016 16:09

#78092 Re: FK Željezničar

Post by DonieBrasco »

Od blata cemo praviti Misimovica i bivsu upravu.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#78093 Re: FK Željezničar

Post by Kinaski »

Alfa_i_Omega wrote:Sta reci. Covjek u par recenica objasni sve.

Porodica Zeljo.
"Ja bih se osvrnuo na to da imamo premalo igrača koji su duže u klubu i koji će prenijeti nešto na nove igrače. Prenijeti vrijednosti, tradiciju kluba i slično. Ko će objasniti npr. Čurjuriću i Krpiću šta je Željo? Ko će sada ovima što dođu objasniti šta je Željo i kako se treba ponašati. Ko? Krpić? Pavić? To su stvari koje se ne mogu desiti u normalnim klubovima. Mi smo veliki klub i moramo imati tu nit.
Momak tebi je dobro ispran mozak.
Amar da kaze da je mlijeko crno, ti bi potvrdio

U kojem ba kontekstu uzimas Krpica, igrac 1/1, njemu bas nema se sta prigovoriti.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#78094 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

DonieBrasco wrote:Od blata cemo praviti Misimovica i bivsu upravu.
Kako ti ne dosadi? Idi napravi neki Megamixov forum, pa diskutuj o Senadu. Hvala mu za sve dobro sto je uradio, ali vise nije tu i njegova se ne pika. Prihvati to. Sada je on obicni navijac kao i vecina nas ovdje. Prati malo Zelju, mozda ga i zavolis.
User avatar
JoeyTribbiani
Posts: 974
Joined: 28/09/2011 17:46
Location: Uvijek avangarda, nikad kopija

#78095 Re: FK Željezničar

Post by JoeyTribbiani »

DonieBrasco wrote:Od blata cemo praviti Misimovica i bivsu upravu.
Jašta ćemo. Napravite Fk Miske pa od zadnje lige krenite, pa dokle dođete. Ulazite ovako na teme drugih klubova bezveze.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55625
Joined: 15/12/2008 16:53

#78096 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Mogao se udostojiti primopredaju da napravi, to je neka osnovna poslovna kultura.
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#78097 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

Kinaski wrote:
Alfa_i_Omega wrote:Sta reci. Covjek u par recenica objasni sve.

Porodica Zeljo.
"Ja bih se osvrnuo na to da imamo premalo igrača koji su duže u klubu i koji će prenijeti nešto na nove igrače. Prenijeti vrijednosti, tradiciju kluba i slično. Ko će objasniti npr. Čurjuriću i Krpiću šta je Željo? Ko će sada ovima što dođu objasniti šta je Željo i kako se treba ponašati. Ko? Krpić? Pavić? To su stvari koje se ne mogu desiti u normalnim klubovima. Mi smo veliki klub i moramo imati tu nit.
Momak tebi je dobro ispran mozak.
Amar da kaze da je mlijeko crno, ti bi potvrdio

U kojem ba kontekstu uzimas Krpica, igrac 1/1, njemu bas nema se sta prigovoriti.
Za razliku od tebe i pojedinih izuzetno dobro shvatam vrijednosti kluba. Ne pljujem po Zeljinim uspjesima, ugledu, legendama. Ne prodajem drugove svoje.

Krpic je solidan. Dao puno bitnih golova.

ultima_palabra wrote:Mogao se udostojiti primopredaju da napravi, to je neka osnovna poslovna kultura.
Odnijeli bruku papira i dokumenata iz kluba, kao da je njihov.
User avatar
LunaLati
Posts: 1576
Joined: 17/04/2011 13:37
Location: Dublin

#78098 Re: FK Željezničar

Post by LunaLati »

Ponekad ljudi od drveta ne vide sumu pa je tako i sa ovim Amarovim intervjuom.
User avatar
UnKnownBA
Posts: 738
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#78099 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Preuzeli klub sa par miliona na računu i ostavili ga sa blokiranim računom i isto toliko miliona duga i bez ikakvih značajnijih rezultata na sportskom planu. Za tim može žaliti samo neko ko veliča ličnost a ne klub. Ostavili su nam infrastrukturu koju kako stvari stoje trebamo otplaćivati godinama. Ovi novi sa Amarom će vjerovatno napraviti rezultat a isto tako će nas kao po pravilu uvuči u nove dugove, uostalom kao i sve i jedna druga bivša uprava tako da nema neke velike razlike. Jedina uprava za kojom možemo žaliti jeste uprava koja bude imala stabilan klub, koja bude gradila infrastrukturu, ne bude imala dugova a bude imala sportske uspjehe a takvu na našu žalost još nismo doživjeli.
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#78100 Re: FK Željezničar

Post by Kinaski »

Jel ko bio na treningu, dere li im brko guzove ? :D
Post Reply