FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#75401 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

DonieBrasco wrote:Ako je ovo sve sto Amar nije u klubu onda jebes nas.

A bas bi bio super da ovi ljudi odu, dođu ti neki novi a za njma ne i Amar.
Ja sam svoje vec rekao i 3 put ponavljam. Ako ti budem jos jednom morao smatrat cu da si glup ko kurac. I smetnja ovom drustvu.

Amar donio titule, hvala mu
Misimovic donio evropu na Grbavicu hvala mu
Sada neka obojica odjebu od kluba sto dalje.

Zajedno ne mogu raditi, odvojeno dokazano da ne mogu. Ne trebaju nam takvi ljudi koji gledaju sebe.

Klub se nece ugasiti, mozemo ispasti, ali ugasiti nece. I da je u kantonalnoj ligi boli me kurac. Zipoo ce i dalje biti na sjeveru pod krovom. A vi misimovici sutra cete okrenuti ledja klubu. Jer nema vase jebenog Misimovica.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#75402 Re: FK Željezničar

Post by nosara »

Jedna mudra s lobotomije...
Možemo mi pričati šta hoćemo, ali jedina istina je da Misimovića može spasiti samo Amar Osim. Ovako kako trenutno radi (rade) nikada neće biti dovoljno dobro za titulu i sve više navijača će biti za njegov odlazak. Dolaskom Osima i koliko god treba njegovih ljudi, palo bi veliko breme s njegovih leđa i mogao bi raditi ono u čemu je najbolji, ali i učiti od Amara kako se vodi sportski segment. Istina, tada bi Osim bio u prvom planu, a ne on, a može li on to sebi dozvoliti, ne znam...
:thumbup:
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#75403 Re: FK Željezničar

Post by nookey »

evo samo jedno konkretno pitanje, je li tebi ok da neko ko je sve ovo iz sjene radio (tri titule smo poušili zbog boda ili dva na neobješnjive načine) dođe sad u upravu jer je očito da mu Željo ništa ne znači već samo fotelja?
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#75404 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

Ko god dodje, nece mu biti lako. Klub u kreditu, dug za teren, preskupi ugovori za igrace koji nicim ne doprinose. Dok se to sve rijesi trebat ce vremena, znanja, pameti.

Da ne govorimo o pravljenju nekog tima koji ce klubu vratiti izgubljeni sjaj. To je vec malo tezi proces.
DonieBrasco
Posts: 15421
Joined: 31/08/2016 16:09

#75405 Re: FK Željezničar

Post by DonieBrasco »

Alfa_i_Omega wrote:Ko god dodje, nece mu biti lako. Klub u kreditu, dug za teren, preskupi ugovori za igrace koji nicim ne doprinose. Dok se to sve rijesi trebat ce vremena, znanja, pameti.

Da ne govorimo o pravljenju nekog tima koji ce klubu vratiti izgubljeni sjaj. To je vec malo tezi proces.
Veze ti nemas !
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55628
Joined: 15/12/2008 16:53

#75406 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Lobotomija vrijedno štanca postove, svih 20 forumaša sa po 10-15 accounta rade u tri smjene.

Ni milimetra!
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#75407 Re: FK Željezničar

Post by nookey »

ultima_palabra wrote:Lobotomija vrijedno štanca postove, svih 20 forumaša sa po 10-15 accounta rade u tri smjene.

Ni milimetra!
nisam lobotomija buraz, imaš me na svim forumima, al fakat je ovo saopštenje glupo, evo na stranu sve oko uprave, naravno da trebaju snositi odgovornost i snosiće je, ali ne može grupa od 20 ne znam kako ih nazvati u ovom trenutku govoriti u moje ime, jer jug kao tribina više ne postoji, smiju nam se svi u držvi, nadgalasju nas na Grbavici Mamurne pande i ono da mi piše saopštenja... moraš priznati da nešto smrdi iz ovih dešavanja u posljednje vrijeme...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55628
Joined: 15/12/2008 16:53

#75408 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

nookey wrote:evo samo jedno konkretno pitanje, je li tebi ok da neko ko je sve ovo iz sjene radio (tri titule smo poušili zbog boda ili dva na neobješnjive načine) dođe sad u upravu jer je očito da mu Željo ništa ne znači već samo fotelja?
Mogu li dobiti broj dilera na pp?

Hvala unaprijed.
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#75409 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

DonieBrasco wrote:
Alfa_i_Omega wrote:Ko god dodje, nece mu biti lako. Klub u kreditu, dug za teren, preskupi ugovori za igrace koji nicim ne doprinose. Dok se to sve rijesi trebat ce vremena, znanja, pameti.

Da ne govorimo o pravljenju nekog tima koji ce klubu vratiti izgubljeni sjaj. To je vec malo tezi proces.
Veze ti nemas !

U kreditu, dijete drago. Teren nisi platio. Samo Blagojevic po novom ugovoru ima oko 90.000 godisnje. Neto! Gdje Bakrac, Arezina, Vranjes. Tim prepun krampi, nemas pet igraca da stavis ruku na srce i kazes kvalitet.

Dijete drago. Valja to sve urediti, da si mi ziv i zdrav.
Last edited by Alfa_i_Omega on 14/11/2018 12:01, edited 1 time in total.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#75410 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

zipoo wrote:Zipoo ce i dalje biti na sjeveru pod krovom.
I ja ću biti na istoku, ali pod krovom ovaj put ... :mrgreen:
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#75411 Re: FK Željezničar

Post by nookey »

ultima_palabra wrote:
nookey wrote:evo samo jedno konkretno pitanje, je li tebi ok da neko ko je sve ovo iz sjene radio (tri titule smo poušili zbog boda ili dva na neobješnjive načine) dođe sad u upravu jer je očito da mu Željo ništa ne znači već samo fotelja?
Mogu li dobiti broj dilera na pp?

Hvala unaprijed.
nije smiješno fkt, taj na avataru mi je drag k'o brat rođeni, sjedili smo milion puta skupa i gledali tekme i mislim da nije fer se kititi njegovom slikom a pljuvati po nečemu što je on takođe gradio i gdje za Želju govori MI a ne kao neki koji žele da dođu u upravu...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55628
Joined: 15/12/2008 16:53

#75412 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

nookey wrote:
ultima_palabra wrote:Lobotomija vrijedno štanca postove, svih 20 forumaša sa po 10-15 accounta rade u tri smjene.

Ni milimetra!
nisam lobotomija buraz, imaš me na svim forumima, al fakat je ovo saopštenje glupo, evo na stranu sve oko uprave, naravno da trebaju snositi odgovornost i snosiće je, ali ne može grupa od 20 ne znam kako ih nazvati u ovom trenutku govoriti u moje ime, jer jug kao tribina više ne postoji, smiju nam se svi u držvi, nadgalasju nas na Grbavici Mamurne pande i ono da mi piše saopštenja... moraš priznati da nešto smrdi iz ovih dešavanja u posljednje vrijeme...
Ali nikad niste rekli riječ protiv Juga do nedjelje u 16:30, jel tako? To sve što ti govoriš se provlači unazad 2-3 godine. Znači da nije problem što su oni ovakvi i onakvi, nego što su rekli "uprava napolje"?

A mislim da nam se najviše smiju zbog nekih drugih stvari.
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#75413 Re: FK Željezničar

Post by nookey »

ultima_palabra wrote:
nookey wrote:
ultima_palabra wrote:Lobotomija vrijedno štanca postove, svih 20 forumaša sa po 10-15 accounta rade u tri smjene.

Ni milimetra!
nisam lobotomija buraz, imaš me na svim forumima, al fakat je ovo saopštenje glupo, evo na stranu sve oko uprave, naravno da trebaju snositi odgovornost i snosiće je, ali ne može grupa od 20 ne znam kako ih nazvati u ovom trenutku govoriti u moje ime, jer jug kao tribina više ne postoji, smiju nam se svi u držvi, nadgalasju nas na Grbavici Mamurne pande i ono da mi piše saopštenja... moraš priznati da nešto smrdi iz ovih dešavanja u posljednje vrijeme...
Ali nikad niste rekli riječ protiv Juga do nedjelje u 16:30, jel tako? To sve što ti govoriš se provlači unazad 2-3 godine. Znači da nije problem što su oni ovakvi i onakvi, nego što su rekli "uprava napolje"?

A mislim da nam se najviše smiju zbog nekih drugih stvari.
nije tačno, pa što je jug ostao na 20-50 'ljudi'? tu je sve rečeno, al kad su počeli da uništavaju nešto što sam ja/ti/mi pravili onda smo svi mi popizdili, sada su u rangu pitica kad dođu i ruše stadion i tačka. njihovo saopštenje nakon onoga ne pije vode.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#75414 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Charuga wrote:
zipoo wrote:Zipoo ce i dalje biti na sjeveru pod krovom.
I ja ću biti na istoku, ali pod krovom ovaj put ... :mrgreen:
Ti si trebao jednu halu na istoku zakupiti :lol:
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24261
Joined: 26/08/2007 17:10

#75415 Re: FK Željezničar

Post by Charuga »

Zato sam uzeo desetogodišnju da mogu doći minutu prije početka. Istresem se kući i lagano na tekmu ... :mrgreen:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#75416 Re: FK Željezničar

Post by manijak1 »

zipoo wrote:
DonieBrasco wrote:Ako je ovo sve sto Amar nije u klubu onda jebes nas.

A bas bi bio super da ovi ljudi odu, dođu ti neki novi a za njma ne i Amar.
Ja sam svoje vec rekao i 3 put ponavljam. Ako ti budem jos jednom morao smatrat cu da si glup ko kurac. I smetnja ovom drustvu.

Amar donio titule, hvala mu
Misimovic donio evropu na Grbavicu hvala mu

Sada neka obojica odjebu od kluba sto dalje. Ima istine, donekle .

Zajedno ne mogu raditi, odvojeno dokazano da ne mogu.
Ne trebaju nam takvi ljudi koji gledaju sebe.
može li mi neko reći , konkretno , koja je SADA korist klubu od Štilića i Alihodžića, koga oni gledaju ako ne , vazda sebe :?:
Klub se nece ugasiti, mozemo ispasti, ali ugasiti nece. I da je u kantonalnoj ligi boli me kurac. Zipoo ce i dalje biti na sjeveru pod krovom. A vi misimovici sutra cete okrenuti ledja klubu. Jer nema vase jebenog Misimovica.
Oni su već guzicom dotakli šteku od vrata u klubu , ti isti će kad osjete da se trese od nečega , prvi okrenuti leđa Misimoviću.¨
A ja ću biti na Istoku , sa ili bez krova , prema Sjeveru :D i neću gledat snimke nakon izgubljenih susreta .
A na Jugu je odavno zatrovana atmosfera , valjda smjena generacija :lol: :lol:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#75417 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

zipoo wrote:
Charuga wrote:
zipoo wrote:Zipoo ce i dalje biti na sjeveru pod krovom.
I ja ću biti na istoku, ali pod krovom ovaj put ... :mrgreen:
Ti si trebao jednu halu na istoku zakupiti :lol:

:lol: :lol:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55628
Joined: 15/12/2008 16:53

#75418 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

nookey wrote: nije tačno, pa što je jug ostao na 20-50 'ljudi'? tu je sve rečeno, al kad su počeli da uništavaju nešto što sam ja/ti/mi pravili onda smo svi mi popizdili, sada su u rangu pitica kad dođu i ruše stadion i tačka. njihovo saopštenje nakon onoga ne pije vode.
Ko je rušio stadion i kako? Jel bakljada rušenje stadiona?

Što je stadion ostao na hiljadu ljudi? Zapitaš li se to?
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#75419 Re: FK Željezničar

Post by nosara »

"Sjever im je dao odgovor"!

A sve skupa 1500 ljudi na tribinama...
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#75420 Re: FK Željezničar

Post by nookey »

ultima_palabra wrote:
nookey wrote: nije tačno, pa što je jug ostao na 20-50 'ljudi'? tu je sve rečeno, al kad su počeli da uništavaju nešto što sam ja/ti/mi pravili onda smo svi mi popizdili, sada su u rangu pitica kad dođu i ruše stadion i tačka. njihovo saopštenje nakon onoga ne pije vode.
Ko je rušio stadion i kako? Jel bakljada rušenje stadiona?

Što je stadion ostao na hiljadu ljudi? Zapitaš li se to?
nemam se šta pitati, znam zbog rezultata i neatratktivne igre ako smo je uopšte i imali u zadnjih 4-5 godina, to niko ne spori, ali moraš priznati jako ružno je ono izgledalo i mene je duša bolila ono gledati od naših 'navijača' i na kraju krajeva kome njih 20 psuje majku, meni, tebi, kome? je li sa njima treba da se identifikujem? pa nisam malouman, jedno je izraziti nezadovoljstvo a drugo je ovo što je ta grupica uradila. na kraju krajeva evo hajmo napraviti anketu, broj članske(ne mora ime i prezime) i jeste li za odlazak uprave ili ostanak, pa ćemo vidjeti rezultate. budu 50%-50% nek idu u pm pa ko sam ja da se protivim ,ali svi znamo da nije tako jer ljudi su svijesni da nema alternative trenutno, jedino rješenje bi bilo da dođe Amar, ali to je na jednom jaaako dugom štapu, pa čak i da ovi odu...
DonieBrasco
Posts: 15421
Joined: 31/08/2016 16:09

#75421 Re: FK Željezničar

Post by DonieBrasco »

nosara wrote:"Sjever im je dao odgovor"!

A sve skupa 1500 ljudi na tribinama...
Sta pricas ti ?

Ovo saopstenje je napisala jedna osoba i to nije glas cijelog juga a pogotovo ne svih navijaca Zelje. To saopstenje zelja šake jada, klosara obicnih.
nookey
Posts: 1021
Joined: 13/10/2010 21:42

#75422 Re: FK Željezničar

Post by nookey »

nosara wrote:"Sjever im je dao odgovor"!

A sve skupa 1500 ljudi na tribinama...
pa dobro, o broju navijača na tribinama se može posebna tema napraviti, čak je i Amar o tome stalno pričao, ako nema neke instant euforije nema ni 'navijača'. tu su oni standardni bolesnici i to je tako, to je dublji problem na ovim prostorima...
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#75423 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

DonieBrasco wrote:
nosara wrote:"Sjever im je dao odgovor"!

A sve skupa 1500 ljudi na tribinama...
Sta pricas ti ?

Ovo saopstenje je napisala jedna osoba i to nije glas cijelog juga a pogotovo ne svih navijaca Zelje. To saopstenje zelja šake jada, klosara obicnih.
Nikada prije se nabijaci Zelje nisu ovako bezdusno vrijedjali kao sada.

Inace, jedan od glavnih razloga zasto ovoj upravi zelim vidjeti ledja. Kako napravise lobotomiju i internet brigadu, cim je neko nepodoban odmah salva uvreda. A onda kazete podijeljeni.

Sram da vas bude!
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#75424 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

Nemoj zezat ultima, baklje su bacene na teren namjerno. Jedno je pokazati nezadovoljstvo, skandirati protiv uprave, imaju legitimno pravo traziti i ostavke, ali ono namjerno ubacivanje baklji, psovanje navijacima koji su na drugoj tribini, ono je fuj!
Na kraju krajeva, Jug nije sto je nekada bio i to svi znamo.

Evo i ja sam navijac FK Željezničar i ne slazem se sa saopstenjem. Sta cemo sad?

Doduse nisam ULTRAS i ne dolazim na tekme u crnom. :oops:
DonieBrasco
Posts: 15421
Joined: 31/08/2016 16:09

#75425 Re: FK Željezničar

Post by DonieBrasco »

Alfa_i_Omega wrote:Nikada prije se nabijaci Zelje nisu ovako bezdusno vrijedjali kao sada.
Ko su nacijaci Zelje ?

Ovi sto svako kolo, doslovno svako kolo, minimalno 2.000 KM kazne klub prirede radi baljli ? Ili ovi ostali ?
Post Reply