FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2611
Joined: 18/03/2015 01:36

#71826 Re: FK Željezničar

Post by Mea_parvitas »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#71827 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta »

A ko da je bitno šta misle pojedini simpatizeri.


Znači, ni milimetra!!! 8-)
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#71828 Re: FK Željezničar

Post by BlueBlood »

Image
Image
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 908
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#71829 Re: FK Željezničar

Post by Petit_Beurre »

Krenem jutros u 6 iz Slovenije, pokvari mi se auto u Bos. Brodu jedva ga popravim, dodjem u Sarajevo nakon 11 sati voznje, padnem u guzvu - jos dva sata patnje. Jedva nadjem kartu, ali koga boli kurac igra Zeljo veceras za historiju. PA PA PARANOJAAAA, JEBI ZELJO APOLONAAAAA !!!! SRETNO BRAĆO :izet: :izet:
noviclan
Posts: 11125
Joined: 31/10/2013 06:48

#71830 Re: FK Željezničar

Post by noviclan »

Da bog da kceri da te aga uzme atalanta ima da nagrdi sarajevo a maglica zelju
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#71831 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

Nula bodova. Taman kako radimo.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7352
Joined: 12/03/2012 18:04

#71832 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Nikad gori Zeljeznicar u domacoj europskoj utakmici. Nikad gori. Sto je najtragicnije mi smo svake godine sve losiji i losiji.

Treba uvest' neko takmicenje u procedurama il uvlacenju u pakas Milimetru, tu bi sigurno pobijedili.
User avatar
UnKnownBA
Posts: 745
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#71833 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Očekivano! Nismo u stanju ni GOŠK-u pritisak napraviti, svako ko je bilo šta više od poštenog poraza očekivao je bio nerealan. Da se ne ponavljam ... rekao sam u zadnjem postu šta mislim o radu u sportskom dijelu i vođenju transfer politike (kome nije mrsko neka čita) i dalje stojim iza toga. Sve dok se to ne promijeni mi bolje zaslužili nismo niti ćemo bolje imati.
User avatar
Petit_Beurre
Posts: 908
Joined: 12/08/2009 18:55
Location: Fioka

#71834 Re: FK Željezničar

Post by Petit_Beurre »

Mislim da raja pretjeruje sa blacenjem pojedinih igraca, i generalno ekipe. Vjerovatno su to oni koji nisu imali dostojanstva ostati do kraja, aplaudirati Arezini kod izmjene, i slicno. Apolon jeste bio bolji, medjutim oba gola su dosla iz poluprilika. Ne vidim uopste krivicu u Vedranu kod golova ,pogotovo ne drugog, pa jebem mu misa lik je udario loptu culo se ko da je iz PAMa puco. Najvise problema u prvom po lijevoj strani gdje oba nasa igraca igraju na, za njih, neuobicajenoj poziciji, missmatch totalni. Jebiga, nije ni vranjes moro ostat nakon poluvremena, nemamo mi sta traziti sa dizelasima. Mi smo 5 puta povezali vise od 4 pasa brza i svaki put se napravila polusansa, znaci da moze.Gol je dosao iz super akcije. Da je Jovan gurnuo onu loptu Pavicu umjesto sto je sutao druga bi se prica pricala na forumima i medju rajom. Krcma je dovoljno inteligentan da shvati sta je poslo po zlu, a raja bi trebala biti dovoljno strpljiva da podrzi ekipu, pa i da gubi 10:0...
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#71835 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

Kud plovi ovaj brod?

FK autobuska stanica i GP Zeljeznicar zadnjih nekoliko sezona ostvaruju sjajne uspjehe, dok FK Željezničar tone sve dublje i dublje. Iz godine u godinu gledamo sve gore igrace, najveci domet je nekoliko uvezanih solidnih utakmica (Adzem zimus), na prste jedne ruke lijepih poteza u toku cijele sezone i sve manje navijaca na tribinama.


Ni milimetra! :thumbup:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55802
Joined: 15/12/2008 16:53

#71836 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Nije toliko do golova i rezultata, nego par minuta prodje dok dotaknemo loptu, i onda se ista izgubi za par sekundi. Da je ovaj rezultat dosao nakon dobre igre i fajta, ne bi niko a rekao... kad izgubismo 0-2 od Maccabija na Kosevu, ali ih nadigrasmo prvo poluvrijeme, promasismo 5-6 cistih sansi... mogao si biti ponosan na ekipu.

Ovo sad je nula, nistica... ne znam kako se neko moze identifikovati sa ovom ekipom i ovim pokusajem trenera.
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#71837 Re: FK Željezničar

Post by Mutivoda »

ne krećemo se.
kao da je šah a ovi naši figure figure jebote.
za razliku od njih, koji uvijek imaju rješenje.
i plus što smo trebali izać sa "normalnom formacijom" (na šta smo navikli), jer ne ide. sa blagojevicem i promjenom - smo kao malo rasterecenije izgledali.
i mislim da je Hajdar trebao početi.
odbrana i nije bila tolika katastrofa.
sredina - njaaaaaaah.
smatram da smo mogli bolje. i da ovo nije najbolje što ima Željo trenutno.
i bravo za Ivana, koja je ovo asistencija? :thumbup:

a sad - Čelik!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55802
Joined: 15/12/2008 16:53

#71838 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Vidim lobotomija je započela hajku na Vedrana... sad će se fino sve na njega svaliti, jer je krtica, a sve ostalo u klubu je med i mlijeko.

Jebem vam pleme i dan kad ste ušli u klub. Stoko prodana.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#71839 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

Ne znam sta reci. Apollon je, logicno, dosta jaci, ali mi smo im omogucili da nas izdominiraju. Za to je Krcmarevic kriv. Ja nisam kod nasih vidio nikakav manjak zelje, naprotiv, ali dzaba jednom Arezini sva zelja kad je igrac za mali fudbal. Da se Zeba skinuo ne bi odigrao nista losije. I poslije Zebe - Zeba. To su prevazidjeni, smijesni igraci. Zasto je doveden uopste? Moze posluziti da probijes bunker na nekoj PLBiH livadi i to je to. Nista vise od toga. U Europi nema mjesta za njega.

Nije da nam je Arezina jedini i najveci problem, ali njegovo igranje pokazuje gdje smo fulili. Totalno pogresno postavljena ekipa. Prodisali smo i go zabili nakon izmjena. Uvijek prodisemo izlaskom dizelasa. Zasto to nasim trenerima nije jasno?

Da se krenulo: Krpic - Zec - Veseli/Zajmovic - Curjuric - Blagi/Vranjes - Hajdar - Pavic - Bakrac - Bogi - Rodin...ili nesto slicno, puno bolje bi odigrali. I ovako sami sebi zabismo golove.

Vranjes je bio defanzivno odlican, u napadu nije puno uradio. Saban se sakrio. Blagojevic i Vranjes puno bolje odigraju sa Haretom, destruktivcem, u paru. Zasto protiv izrazitog favorita igrati bez destruktivca? Normalna krila nismo imali, zasto, kad imamo dva brza i igramo protiv spore ekipe?

Rodinu halalim za blijedu partiju na beku, jer je momak stoper. Kjosevski nastavlja da nazaduje.

Krpic, Pavic, Curjuric - odlicni. Krpa trudom zaradio gol. Izmjene dobro odigrale.

Starovlah objasni kako treba odigrati protiv njih, mi sve suprotno. Steta, stvarno. Moglo se.
Melbourne_Australia
Posts: 2585
Joined: 06/11/2012 14:20

#71840 Re: FK Željezničar

Post by Melbourne_Australia »

FreakyStyley wrote:Ne znam sta reci. Apollon je, logicno, dosta jaci, ali mi smo im omogucili da nas izdominiraju. Za to je Krcmarevic kriv. Ja nisam kod nasih vidio nikakav manjak zelje, naprotiv, ali dzaba jednom Arezini sva zelja kad je igrac za mali fudbal. Da se Zeba skinuo ne bi odigrao nista losije. I poslije Zebe - Zeba. To su prevazidjeni, smijesni igraci. Zasto je doveden uopste? Moze posluziti da probijes bunker na nekoj PLBiH livadi i to je to. Nista vise od toga. U Europi nema mjesta za njega.

Nije da nam je Arezina jedini i najveci problem, ali njegovo igranje pokazuje gdje smo fulili. Totalno pogresno postavljena ekipa. Prodisali smo i go zabili nakon izmjena. Uvijek prodisemo izlaskom dizelasa. Zasto to nasim trenerima nije jasno?

Da se krenulo: Krpic - Zec - Veseli/Zajmovic - Curjuric - Blagi/Vranjes - Hajdar - Pavic - Bakrac - Bogi - Rodin...ili nesto slicno, puno bolje bi odigrali. I ovako sami sebi zabismo golove.

Vranjes je bio defanzivno odlican, u napadu nije puno uradio. Saban se sakrio. Blagojevic i Vranjes puno bolje odigraju sa Haretom, destruktivcem, u paru. Zasto protiv izrazitog favorita igrati bez destruktivca? Normalna krila nismo imali, zasto, kad imamo dva brza i igramo protiv spore ekipe?

Rodinu halalim za blijedu partiju na beku, jer je momak stoper. Kjosevski nastavlja da nazaduje.

Krpic, Pavic, Curjuric - odlicni. Krpa trudom zaradio gol. Izmjene dobro odigrale.

Starovlah objasni kako treba odigrati protiv njih, mi sve suprotno. Steta, stvarno. Moglo se.
Druze o kakvoj crnoj evropi vise pricamo??? Bogicevic? Vedran? Saban? Zajmovic itd itd.....Sporo igramo bez rjesenja prema naprijed....Niko na ovom svijetu ne moze od govana pitu napraviti....Za BIH ligu i borbu za titulu tu smo, da igramo sa Apollon ne..I tu je sva pamet...Pitanje? sta mislis koliko nasih igraca bi imalo mjesto u prvih 11 kod njih?? ja cu ti reci ni jedan, zato i igraju kod nas....
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#71841 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

Ne sporim da postoji razlika u kvaliteti - naravno da postoji - ali govorim da si bio u situaciji da ti trener haman pa sve uradi da ta razlika jos vise dodje do izrazaja.
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#71842 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

FreakyStyley wrote:Ne sporim da postoji razlika u kvaliteti - naravno da postoji - ali govorim da si bio u situaciji da ti trener haman pa sve uradi da ta razlika jos vise dodje do izrazaja.
:thumbup:

Taktika je bila "mozda ste vi spori, al mi smo sporiji". :mrgreen:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7352
Joined: 12/03/2012 18:04

#71843 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Gdje nam nestadoše zlatni juniori koji su igrali protiv Atletika ( osim Šabana i Hajdarevića koji su i prije bili prvotimci );

Šehiću mjesto u ekipi uzima Bogičević, al doslovno. Rodin je štoper, a ne bek. Daciću mjesto uzima mrtvi Arežina. Drugom Šehiću mjesto uzima lažno krilo.

Igrač se ne postaje sjedeći na klupi. Dobro, vazda nekoga možemo poslati na posudbu u Goražde, po mogućnosti krilo da igra na poziciji štopera, i da zaključimo nakon pola godine kako nije kvalitet za Želju. Al zato je Slobodan Bobo Krčmarević kvalitet koji treba da vodi Želju.

Ni milimetra !
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55802
Joined: 15/12/2008 16:53

#71844 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Pa čovjek se sjebao da mu je neko ponudio posao... samo što ga nije popušio gosn Milimetru kad je došao.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#71845 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

Sehica je trebalo na bek staviti protiv Goska, Rodina u par s Bakracem. Jucer je vec bilo kasno, ne mozes dijete stavit da debituje protiv Apollona. Mislim mozes, ali rizikujes da ga bas zajebes za sva vremena ako kiksa.

Logicno da zadnja linija treba biti: Pavic - Bakrac - Rodin - Sinisa/Sehic ove sezone.
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#71846 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

To je ta zadnja linija...sredina Hajdarevic/Sabanadzovic, Blagojevic, Zec, Curjuric i Zajmovic.

Steta sto ovu sezonu nismo krenuli sa 4-5 "atletikovaca" u prvih 11. Bila je idealna prilika da se oko djece napravi dobra osnova za naredne dvije-tri sezone. Sehici i mali Dacic, pa i taj mali Zilic uz standardne Hajdarevica i Sabanadzovica. Kada njima dodas Pavica sa 24 god. i Rodina sa 22, imas okosnicu tima u narednim sezonama.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#71847 Re: FK Željezničar

Post by FreakyStyley »

Ja mislim da nazad mozemo bit beton. Pavic - dugo boljeg lijevog beka nismo imali, ne ureko se. Desno, Sinisa/A. Sehic - tu ce biti rotacija, morace jednostavno, jer Sinisa i kad se ne povredjuje dobija dosta zutih kartona, tako da ce mali Sehic moci dobiti priliku. Bakrac je odlican igrac, do sad se takvim pokazao. U paru s Rodinom, koji ima i visinu, ali i pokretljivost, zna lopte ok za stopera - to bi trebao biti odlican stoperski par.

Curjuric pozitivno iznenadjenje. Neka ovako nastavi. Do sad ponajbolji nas igrac. Sredina Blagojevic, Saban, Hajdar, Vranjes - ima nas dovoljno. Svako tu moze dati svoj doprinos, mada je Celavi kljuc. Jos kad se Ramovic vrati, plus i mali Dacic je tu, to moze odlicno izgledati. Arezina je po meni visak, ali eto, moze posluziti da se nekad probije bunker u PLBiH.

Krila: Zec, Veselinovic, Eldar Sehic (mada moze mozda i lijevo, umjesto Pavica odigrati kad zatreba), Jazvic, Zajmovic - i tu smo sasvim dobro popunjeni.

Krpic se dobro pokazuje, ali treba mu konkurencija ako nista. Treba nam napadac, pogotovo ako se Zajmovic i Zec ne misle koristiti na toj poziciji.

S klupe ce opet morati Bogi na stopera, po svemu sudeci, ali eto, s klupe mozda i moze. :run:

Kjosevski, ja se nadam da ce se dozvati, ali s obzirom na to ko je trener golmana...

Realno, nismo igracki losi uopste. Moze se dosta kombinovati, zavisno od protivnika, forme i slicno. Trebalo bi biti vise nego dovoljno za nasu ligu. Sve je na Krcmarevicu, i ako on zajebe kao sto su prethodnici zajebali, dzaba ovo sve. Sto je najtuznije, sve sto je potrebno je ne izmisljati toplu vodu. Nije ovo Bundesliga. Stavi ljude gdje prirodno igraju, uigraj nekoliko napadackih akcija, rotiraj na vrijeme i kako treba. Uz preduslov da si nazad cvrst, rutinski se stvari same uklapaju.

Logicno da za Europu treba vise, ali prvo ligu rjesavati. Ako hoces da eksperimentises, probavas, rotiras, uigravas - ima kup takmicenje.
Alfa_i_Omega
Posts: 863
Joined: 20/06/2018 16:24

#71848 Re: FK Željezničar

Post by Alfa_i_Omega »

Bilo bi interesantno da nam neko izbaci podatak koliko igrača iz prve postave, standardnih prvotimaca mijenjamo svake polusezone ili po sezoni. Vjerujem da je to frapantan podatak a tako se ne gradi tim, pa ni na igrici.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#71849 Re: FK Željezničar

Post by mali_milojica »

Manje više, pola :D
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40904
Joined: 21/05/2012 22:46

#71850 Re: FK Željezničar

Post by AmiĐa_Idriz »

Meni je smiješno da je on imao za cilj da pretrči, nadtrči, kako god, protivnika sa Arežinom i Vranješom na terenu. Ma daj.
Post Reply