FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

ultima_palabra

#70451 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra » 28/05/2018 15:24

salle_eh1986 wrote:
ultima_palabra wrote: Ti 'uslovi' se steknu radom, vezama, poznanstvima, lobiranjima, prisutnoscu na terenu... ne mozes se zatvoriti u cahuru i okruziti pusikurcima, a ocekivati da ce neko suditi posteno ili u tvoju korist.
ti uslovi se steknu mutnim radnjama
onaj ko voli takav rad, tako u životu da dolazi do ciljeva nek izvoli
samo što je danas komplet svijet otišao u kur.ac pa je danas biti lopov = biti snalažljiv, a biti pošten = biti budala
svakom svačije

samo ne treba biti dvoličan, to je baš loša osobina
mi bi da nam se navlači i tako budemo najbolji, a kad se drugima to radi e onda to nije OK
Slazem se za dvolicnost. Zamisli na jednoj strani stvoris kompaniju i imas milione u ovakvoj drzavi i u bransi gdje se do toga dolazi znamo kako. Onda na drugoj strani dodjes u klub gdje nisi ulozio ni marke, i glumis postenjacinu koja nece nista mimo propisa.

Mutivoda

#70452 Re: FK Željezničar

Post by Mutivoda » 28/05/2018 15:27

odvratno vas je čitati. i jednu i drugu stranu.
:o

Bešliji nek' je sretno! :thumbup: :run:

Šibicar

#70453 Re: FK Željezničar

Post by Šibicar » 28/05/2018 15:28

Ma Misimović je pošten 100%,nema tu šta,ali to ga ne amnestira odgovornosti za loše upravljanje fudbalskim klubom,tu je nesposoban i on i ovi kojima se okružio...nego,prije nego bude prekasno,bolje mu je da pokuša privući što više sportskih radnika i prepusti im sve što se tiče terena,a on i ovi njegovi neka guraju stadion i svi sretni....

salle_eh1986

#70454 Re: FK Željezničar

Post by salle_eh1986 » 28/05/2018 15:29

Šibicar wrote: Plus što su skoro sve medije proglasili dušmanima,izmislili pola neperijatelja,pa ne smije niko nikakav kritički osvrt napisati,odmah je neprijatelj kluba....
fakat sam se raspisao previše, dosta više nego sam mislio
pa bih te zamolio još samo odgovor na ovo
Igra Željo, izbacuje Ferencvaroš, igra protiv Standarda...ni slova na jednom portalu o tome
ali zato o komšijama svakih 3 minute iskače ko kad piša
pišu se naručeni članci o propasti dinastija hahahah
a ako je iko propao više od nas to su komšije, međutim to se ne smije spomenuti
silom prilika znam dosta bolje kakvo je stanje kod njih nego kod nas...
i koliko znam taj portal je izgubio titulu medijskog partnera...ostali nisu
kritički osvrt je OK, ali kad samo pišeš kritike a prešućuješ da pohvališ dobre stvari, onda ja takav medij ne mogu nazvati nikako nego dušmanom zar ne? Nema tu grama objektivnosti

@ultimapalabra, ne bih ulazio u to fakat ko je i kako došao do svoje imovine. Niti znam a niti me zanima. Misimovića sam samo jednom vidio "uživo" u prolazu.
Taman da je njegovom mjestu Bakir I. i da radi u Želji 100% pošteno, što se mene lično tiče mimo Želje može raditi ko i do sad što je. Mene lično zanima samo Željo, ne Misimović i negov život, ne Amar i njegov život itd itd...

Šibicar

#70455 Re: FK Željezničar

Post by Šibicar » 28/05/2018 15:32

salle_eh1986 wrote:
Šibicar wrote: Plus što su skoro sve medije proglasili dušmanima,izmislili pola neperijatelja,pa ne smije niko nikakav kritički osvrt napisati,odmah je neprijatelj kluba....
Igra Željo, izbacuje Ferencvaroš, igra protiv Standarda...ni slova na jednom portalu o tome
kritički osvrt je OK, ali kad samo pišeš kritike a prešućuješ da pohvališ dobre stvari, onda ja takav medij ne mogu nazvati nikako nego dušmanom zar ne? Nema tu grama objektivnosti

@ultimapalabra, ne bih ulazio u to fakat ko je i kako došao do svoje imovine. Niti znam a niti me zanima. Misimovića sam samo jednom vidio "uživo" u prolazu.
Taman da je njegovom mjestu Bakir I. i da radi u Želji 100% pošteno, što se mene lično tiče mimo Želje može raditi ko i do sad što je...
Eh,da to je jedan portal i svi znamo da je u ratu s klubom,ali što je i svaki drugi poznatiji portal proglašen dušmanom samo ako napiše neku kritiku?

BlueBlood

#70456 Re: FK Željezničar

Post by BlueBlood » 28/05/2018 15:32

avetinja wrote:
BlueBlood wrote:Forumi su najvece zlo gdje svako sebi daje za pravo da komentarise. Navijacima je mjesto na stadionu. Mnogo se serucka po forumima a prosjek nam 4000 po utakmici. Željo zasluzuje mnogo vise od toga. Evo uskoro cemo aBd imati sve Evropske uslove za gledanje utakmice, tribinu sa koje normalno mozes gledati utakmicu, natkrivenu, teren medju najboljima u regionu, dodajmo jos stadion u samom centru glavnog grada i ako tad ne budemo dolazili na utakmice i ne zasluzujemo titulu.
Jeste, zato bi bilo dobro da odstupiš.

Dvije zijanjene titule i ne izlazak u Evropu u zadnje tri sezone su nešto što baš privlači navijače. Nemoj mi patetike, sviju ti. Prošle sezone smo prekucali posjetu, bukvalno, pa zijanili na kraju.
sa foruma mogu odstupiti ali ne mogu ni zamisliti da ne odem gledati Želju ili nedaj Boze ko ti vratiti clansku :-) ;-)

salle_eh1986

#70457 Re: FK Željezničar

Post by salle_eh1986 » 28/05/2018 15:35

Šibicar wrote:
salle_eh1986 wrote:

Taman da je njegovom mjestu Bakir I. i da radi u Želji 100% pošteno, što se mene lično tiče mimo Želje može raditi ko i do sad što je...
Eh,da to je jedan portal i svi znamo da je u ratu s klubom,ali što je i svaki drugi poznatiji portal proglašen dušmanom samo ako napiše neku kritiku?
ne znam fakat da je takva situacija, da bilo ko iz kluba ikog proglašava tako
to što pojedini navijači sebi daju za pravo da okarakterišu koga hoće i kako hoće na osnovu toga da li im se u tom trenutku sviđa tekst ili ne, to je opet samo njihovo maslo i ne vidim povezanost kluba sa tim

avetinja

#70458 Re: FK Željezničar

Post by avetinja » 28/05/2018 15:46

BlueBlood wrote:sa foruma mogu odstupiti ali ne mogu ni zamisliti da ne odem gledati Želju ili nedaj Boze ko ti vratiti clansku :-) ;-)
Zato što nam klub vode ljudi koji nas guraju u provaliju. Ti si zaluđen sa grupom i navijanjem, pa ne gledaš druge stvari.

salle_eh1986

#70459 Re: FK Željezničar

Post by salle_eh1986 » 28/05/2018 15:50

avetinja wrote:
BlueBlood wrote:sa foruma mogu odstupiti ali ne mogu ni zamisliti da ne odem gledati Želju ili nedaj Boze ko ti vratiti clansku :-) ;-)
Zato što nam klub vode ljudi koji nas guraju u provaliju. Ti si zaluđen sa grupom i navijanjem, pa ne gledaš druge stvari.
:roll:
Bože baci ciglu i budi precizan.
Bolje nemati nego imati hahaha
Vrh

avetinja

#70460 Re: FK Željezničar

Post by avetinja » 28/05/2018 15:52

salle_eh1986 wrote:
avetinja wrote:
Vrh
Idi u magacin. Sad će tura stiropora, valja ti to istovariti.

avetinja

#70461 Re: FK Željezničar

Post by avetinja » 28/05/2018 15:54

Mutivoda wrote:odvratno vas je čitati. i jednu i drugu stranu.
:o

Bešliji nek' je sretno! :thumbup: :run:
I meni je muka kada pročitam tvoj nick na temi, pa nikom ništa.

zipoo

#70462 Re: FK Željezničar

Post by zipoo » 28/05/2018 16:17

Vidim novi/stari nickovi se aktivirali. Lobotomci uzese maha i na klixu. Za koga se teren sprema?

nookey

#70463 Re: FK Željezničar

Post by nookey » 28/05/2018 16:22

zipoo wrote:Vidim novi/stari nickovi se aktivirali. Lobotomci uzese maha i na klixu. Za koga se teren sprema?
za smajića

salle_eh1986

#70464 Re: FK Željezničar

Post by salle_eh1986 » 28/05/2018 17:08

avetinja wrote:
salle_eh1986 wrote:
Vrh
Idi u magacin. Sad će tura stiropora, valja ti to istovariti.
Blago majci kad te ima. Sa kim sve dijelimo zrak, dobro da nemamo rogove i rep, čim nema argumenata počinju nebuloze.
Nisam od onih za koje misle drugi. Samo uz želju bez ikakve koristi. Mogu ti čak i ime, prezime, adresu, fb profil dati... kafu platiti. Misliš da možeš isto?

avetinja

#70465 Re: FK Željezničar

Post by avetinja » 28/05/2018 17:13

salle_eh1986 wrote:Blago majci kad te ima. Sa kim sve dijelimo zrak, dobro da nemamo rogove i rep, čim nema argumenata počinju nebuloze.
Nisam od onih za koje misle drugi. Samo uz želju bez ikakve koristi. Mogu ti čak i ime, prezime, adresu, fb profil dati... kafu platiti. Misliš da možeš isto?
I tvoja je sigurno sretna što tebe ima. Vjerovatno plače svaki dan, od sreće, naravno. Ne treba ništa, ostavi to za sebe, težak je život stovarnika.

ganjeta

#70466 Re: FK Željezničar

Post by ganjeta » 28/05/2018 17:35

avetinja wrote:
:lol: :lol: :lol:

Pobjeda

mali_milojica
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#70467 Re: FK Željezničar

Post by mali_milojica » 28/05/2018 17:47

Mene uhvatio proljev od zadnjih 4-5 stranica :D

Plavo-bijeli

#70468 Re: FK Željezničar

Post by Plavo-bijeli » 28/05/2018 17:51

Al čuj vode klub u provaliju :lol: , a klub nikad stabilniji nije bio. Treba nam Žujo opet, pa da nam najveća blagodat bude rušenje krova na zapadu :-)

manijak1

#70469 Re: FK Željezničar

Post by manijak1 » 28/05/2018 17:52

zipoo wrote:Vidim novi/stari nickovi se aktivirali. Lobotomci uzese maha i na klixu. Za koga se teren sprema?
ako misliš na naš teren zeleni :D sprema se za one koji će bez obzira na sve ići gledat Želju , ako misliš na situaciju u klubu , ostavka Papca u nekom smislu je možda kompromis koji Uprava kluba pravi kako bi se Amar ponovo aktivirao i spojlo vođenje tima sa dovođenjem i otpuštanjem igrača.
Najsigurnije znam da sam zaluđen Željom i tako će ostati .....Adi hvala što je pitare poderao triput u paketu sa Lišticom , kritike što nije bolje reagirao u Mostaru kod 0:3 i onom sudiji što je dozvolio i učinio da primimo na svom terenu neregularan prvi gol Hinjskog, danas bi priča drugačija bila .Sami smo sebe zajebali , nedopustivo je i pored svega da se bodovi olako izgube u Krupi i u Bijeljini.

avetinja

#70470 Re: FK Željezničar

Post by avetinja » 28/05/2018 17:53

Plavo-bijeli wrote:Al čuj vode klub u provaliju :lol: , a klub nikad stabilniji nije bio. Treba nam Žujo opet, pa da nam najveća blagodat bude rušenje krova na zapadu :-)
Treba nam par titula, ništa specijalno. :wink:

Plavo-bijeli

#70471 Re: FK Željezničar

Post by Plavo-bijeli » 28/05/2018 17:57

avetinja wrote:
Plavo-bijeli wrote:Al čuj vode klub u provaliju :lol: , a klub nikad stabilniji nije bio. Treba nam Žujo opet, pa da nam najveća blagodat bude rušenje krova na zapadu :-)
Kakve veze ima osvajanje, ili neosvajanje titula sa stanjem u klubu, pogotovo u našoj državi? Pa imaš par primjera gdje ih je par nakon osvajanja se ugasilo. Jesmo li mi nakon što smo par godina osvajali i duple uzdigli se i imali budzet od 10 miliona, ili smo u posljednjoj sezoni morali da angažujemo propalog Dinamovog golmana i kockara i neke ispod prosječne igrače za Želju kao što je Škaljić?

Kad sve poslože ovi iz uprave titule će same dolazit, bez ikakvog straha da bi mogle dovesti do kraha.

5korpus

#70472 Re: FK Željezničar

Post by 5korpus » 28/05/2018 18:02

al nije bio loncaric los :D

avetinja

#70473 Re: FK Željezničar

Post by avetinja » 28/05/2018 18:16

Plavo-bijeli wrote:
avetinja wrote:
Kakve veze ima osvajanje, ili neosvajanje titula sa stanjem u klubu, pogotovo u našoj državi? Pa imaš par primjera gdje ih je par nakon osvajanja se ugasilo. Jesmo li mi nakon što smo par godina osvajali i duple uzdigli se i imali budzet od 10 miliona, ili smo u posljednjoj sezoni morali da angažujemo propalog Dinamovog golmana i kockara i neke ispod prosječne igrače za Želju kao što je Škaljić?

Kad sve poslože ovi iz uprave titule će same dolazit, bez ikakvog straha da bi mogle dovesti do kraha.
Tako je! Za nekih 10 godina kada se ova uprava okiti trofejom će sa pravom reći:"Eto, jesmo li vam govorili prije deset godina da ćemo sljedeće sezone uzeti titulu".

Plavo-bijeli

#70474 Re: FK Željezničar

Post by Plavo-bijeli » 28/05/2018 18:20

Ne za 10, za 15 god!
Joj kakve gluposti pričaš...

avetinja

#70475 Re: FK Željezničar

Post by avetinja » 28/05/2018 18:23

Ti se glupiraš sa tim "titule će doći kada se neke stvari poklope i ova uprava će se okititi trofejom". Mogu i ja tako voditi klub, čekati da me nešto zakači.

Post Reply