FK Željezničar

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
ultima_palabra
Posts: 55690
Joined: 15/12/2008 16:53

#44651 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

Ne znam, X je rezultat koji sam najmanje želio kad gledam na tabelu.

Prvi put nakon 5 godina da nismo zijanili tamo. Sad imamo fin raspored i treba ga iskoristiti... i to što je Zrinjski u slaboj formi.
salle_eh1986
Posts: 4200
Joined: 20/08/2009 23:08

#44652 Re: FK Željezničar

Post by salle_eh1986 »

pusti šuplju, kakva igrra kakvi bakrači
nismo dole išli da se nadigravamo već da ostanemo neporaženi
imaćemo se kad i sa kim nadigravati

:nargila:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7329
Joined: 12/03/2012 18:04

#44653 Re: FK Željezničar

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Igra, gluho bilo. Al boba je boba :D Boba je super, jer već dvije utakmice nismo primili gol ( što je haman pa nevjerovatno, ako se sjetimo prvog dijela sezone ) + biće dobra posjeta protiv Slavije. Ono što me zanima jeste kako ćemo igrati protiv ovih lošijih ekipa. Očito je da je Oda drastično popravio mentalni stav i način igranja protiv ovij jačih. Da je Adžem bio trener sigurno bi fasovali u Širokom. Slavija će se braniti, biće zanimljivo. Vrlo bitna utakmica. Moramo je dobiti, a onda na megdan Zrinjskom koji se čini da nije baš u formi ( a mi u Mostaru generalno igramo dobro ). Ne smijemo da izgubimo u Mostaru, jer nam je poslije toga raspored predobar do utamice sa Veležom. Moramo pobjeći Olimpicu, Borcu i Zrinjskom. I da sjebemo komšinice na derbiju, za titulu :D

Eldar kad potrči podsjeti me na debelog Šefa iz Alan Forda, puf.puf, pant, pan varijanta. Kokot gigant :D
User avatar
UnKnownBA
Posts: 744
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#44654 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

vryzas wrote:
LunaLati wrote:
Hvala Marijanu !
:thumbup:

Btw. ode on na kraju sezone kako mi rekose "iz druge ruke". :oops:
Što se Tole tiče, on ima ugovor do 30.06.2016. kad se vratio potpisao je na 2 godine.
Prema tome, ako i ode "na kraju sezone" to će biti uz kvalitetno obeštećenje. :izet:

Kvesa je bio za poželit', kao u najboljim danima :thumbup: , ne bi me čudilo da poziv dobije.
salle_eh1986
Posts: 4200
Joined: 20/08/2009 23:08

#44655 Re: FK Željezničar

Post by salle_eh1986 »

UnKnownBA wrote:Kvesa je bio za poželit', kao u najboljim danima :thumbup: , ne bi me čudilo da poziv dobije.
ako nije patka, i Štila je dobio poziv
đe ćeš još i Kvesu, pitarima bi kurije oči progledale :D
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#44656 Re: FK Željezničar

Post by MOSALJOZE »

salle_eh1986 wrote:
UnKnownBA wrote:Kvesa je bio za poželit', kao u najboljim danima :thumbup: , ne bi me čudilo da poziv dobije.
ako nije patka, i Štila je dobio poziv
đe ćeš još i Kvesu, pitarima bi kurije oči progledale :D
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnos ... _stilicia/
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#44657 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Pitari, daboda vam ova sadaka na kožu izašla.
moke_31
Posts: 1880
Joined: 18/05/2011 14:54

#44658 Re: FK Željezničar

Post by moke_31 »

MOSALJOZE wrote:
salle_eh1986 wrote:
UnKnownBA wrote:Kvesa je bio za poželit', kao u najboljim danima :thumbup: , ne bi me čudilo da poziv dobije.
ako nije patka, i Štila je dobio poziv
đe ćeš još i Kvesu, pitarima bi kurije oči progledale :D
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktualnos ... _stilicia/
Sinoć je Štilić bio igrač utkamice između Legie i Wisle, asistirao za prvi gol Wisle a onda na njemu bio penal za drugi gol. Wisla do 90 minute vodila 2-1 kada je Legia izjednačila autogolom.

Mislim da je Štilić definitivno zaslužio potiv u repku i da sa klupe ulazi. Bila bi mu to i dobra odskočna daska za napredak u karijeri, pa da pređe u neku jaču ligu.
User avatar
UnKnownBA
Posts: 744
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#44659 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

salle_eh1986 wrote:
UnKnownBA wrote:Kvesa je bio za poželit', kao u najboljim danima :thumbup: , ne bi me čudilo da poziv dobije.
ako nije patka, i Štila je dobio poziv
đe ćeš još i Kvesu, pitarima bi kurije oči progledale :D
Ko im je kriv kad' im sve "internacionalci" igraju. :D
User avatar
avetinja
Posts: 31428
Joined: 19/07/2014 13:31

#44660 Re: FK Željezničar

Post by avetinja »

Sinoć su nas vile nosale. Jasno je da Kokot ne može odigrati čitavu utakmicu, a Marjanu je sinoć bio rođendan, jer samo se tako može opisati onakva odbrana sve ostalo spada u NLO pojave. Nama ovaj bod ne znači mnogo. Više znači komšijama, ali eto, opet mi sadaku u pogrešne ruke stavljamo.
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#44661 Re: FK Željezničar

Post by nosara »

Golmani: Kenan Pirić (Sloboda Tuzla), Vedran Kjosevski (Željezničar), Nemanja Trkulja (Kozara)

Odbrana: Jozo Špikić (Osijek), Renato Gojković (Čelik), Luka Miletić (Inter Zaprešić), Miloš Šatara (Kozara), Kerim Memija (Željezničar), Adis Omerbašić (Schalke), Alem Merajić (Olimpic), Dženan Bureković (Čelik)

Vezni red: Damir Sadiković (Željezničar), Andrej Modić (Milan), Samir Radovac (Sarajevo), Branimir Odak (Neretvanac), Fedor Predragović (Borac), Nikola Jelisić (Bayern Minhen), Josip Ćorluka (Široki Brijeg), Omar Marković (Start), Haris Hajradinović (Gent), Semir Musić (Travnik), Amar Rahmanović (Koper)

Napadači: Rijad Bajić (Željezničar), Armin Hodžić (Dinamo), Smail Prevljak (Liefering)

Kad se pogleda i mlada repka puno našeg materijala u njoj što sadašnjih igrača, što igrača koji su ponikli kod nas...RESPEKT
Od brata @tm8782 sa portala ss.ba... :D

Dodati Mesu i momke sa A-spiska, srce k'o dunjaluk...
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#44662 Re: FK Željezničar

Post by nosara »

Cestitke svima...! :thumbup:
User avatar
kakotakonikako
Posts: 3029
Joined: 25/06/2014 14:16

#44663 Re: FK Željezničar

Post by kakotakonikako »

avetinja wrote:Sinoć su nas vile nosale. Jasno je da Kokot ne može odigrati čitavu utakmicu, a Marjanu je sinoć bio rođendan, jer samo se tako može opisati onakva odbrana sve ostalo spada u NLO pojave. Nama ovaj bod ne znači mnogo. Više znači komšijama, ali eto, opet mi sadaku u pogrešne ruke stavljamo.
Kada je cijeli grad navijao za Zelju.
User avatar
brad90
Posts: 698
Joined: 28/05/2011 07:37
Location: DVASPORTA.BA DALEKO NAJOZBILJNIJI FORUM NA NEBU INTERNETA

#44664 Re: FK Željezničar

Post by brad90 »

CESTITKE
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#44665 Re: FK Željezničar

Post by vryzas »

UnKnownBA wrote:
vryzas wrote:
LunaLati wrote:
Hvala Marijanu !
:thumbup:

Btw. ode on na kraju sezone kako mi rekose "iz druge ruke". :oops:
Što se Tole tiče, on ima ugovor do 30.06.2016. kad se vratio potpisao je na 2 godine.
Prema tome, ako i ode "na kraju sezone" to će biti uz kvalitetno obeštećenje. :izet:

Kvesa je bio za poželit', kao u najboljim danima :thumbup: , ne bi me čudilo da poziv dobije.
Nisam znao do kada mu je ugovor ali mi rekose da ode 99%.

Meni Kvesa jos uvijek nije "onaj stari" ali vjerujem da ce doci na svoje. Kvesa je prije 2 god. skoro sam drzao lijevu stranu, :izet: 8) skoro svaki napad gore, centarsutevi iz udzbenika, sve u punom sprintu, bez panike u odbrani, a Z.Z. pored aut linije forsira samo jedan pravac. :oops:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#44666 Re: FK Željezničar

Post by Ras Al Ghul »

Zeljo_do_groba wrote:Ibrahim Šehić (Qarabag)
Ervin Zukanović (Chievo)
Edin Cocalić (Mechelen)
Semir Štilić (Wisla)
Edin Višća (Istanbul Basaksehir)
Edin Džeko (Manchester City)
Riad Bajić (Željezničar)

Vedran Kjosevski (Željezničar)
Kerim Memija (Željezničar)
Damir Sadiković (Željezničar)
Haris Hajradinović (Gent)
Armin Hodžić (Dinamo)

+ kadeti
Mene strah, samo Bože ne daj nekih povreda, jebem ti reprezentativni fudbal :evil:
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#44667 Re: FK Željezničar

Post by Ras Al Ghul »

Zeljo_do_groba wrote:Ibrahim Šehić (Qarabag)
Ervin Zukanović (Chievo)
Edin Cocalić (Mechelen)
Semir Štilić (Wisla)
Edin Višća (Istanbul Basaksehir)
Edin Džeko (Manchester City)
Riad Bajić (Željezničar)

Vedran Kjosevski (Željezničar)
Kerim Memija (Željezničar)
Damir Sadiković (Željezničar)
Haris Hajradinović (Gent)
Armin Hodžić (Dinamo)

+ kadeti
Mene strah, samo Bože ne daj nekih povreda, jebem ti reprezentativni fudbal :evil:
Megafon2
Posts: 17
Joined: 18/02/2015 10:38

#44668 Re: FK Željezničar

Post by Megafon2 »

User avatar
UnKnownBA
Posts: 744
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#44669 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Nezaobilazna tema svakih pola godine! :razz:
Prema pisanju otočkih medija menadžer Građana Manuel Pellegrini nije zadovoljan igrama koje u ovoj sezoni pruža naš najbolji napadač i bez obzira što je nedavno produžio ugovor biće stavljen na transfer listu.

Otočki mediji tvrde da je City spreman prihvatiti ponudu tešku 20 miliona funti za bosanskohercegovačkog napadača, koji sedmično na Etihadu zarađuje 140.000 funti.
'ajde Edine, poguraj i ti malo ovu stabilizaciju kluba. Oko 1 milion € bi Željo dobio! :izet:
Bambino Blu
Posts: 2057
Joined: 24/07/2014 15:38

#44670 Re: FK Željezničar

Post by Bambino Blu »

http://radiosarajevo.ba/novost/183252/n ... ruge-video

Ovo je lijepo vidjeti opustena atmosfera medju igracima gdje nema trzavica da su svi ko jedan !
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#44671 Re: FK Željezničar

Post by zipoo »

Kako nam ova pauza dolazi u los vakat, bas kad Zrinjski ostane bez trenera. Imaju dovoljno vremena da se spreme za nas
User avatar
UnKnownBA
Posts: 744
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#44672 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Ovaj bod koji su donijeli iz Lištice, konama znači nešto, možda i titulu, nama tj. Željovcima ne znači ništa ... isto kao da smo izgubili ... Bod je zlata vrijedan ali Fudbalskom klubu Željezničar ne znači NIŠTA, mogli su i izgubiti, ne bi se pomjerili sa mjesta na tabeli (kao što i nisu).

Meni kao iskrenom i jednom "bolesnom" navijaču FK Željezničar znači da samo ove sezone završili priču o tituli !!!

Najvjerniji zadni gube nadu ... to je to ...

Što se mene tiče, sada mogu dubiti na glavi!
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#44673 Re: FK Željezničar

Post by Kinaski »

UnKnownBA wrote:Ovaj bod koji su donijeli iz Lištice, konama znači nešto, možda i titulu, nama tj. Željovcima ne znači ništa ... isto kao da smo izgubili ... Bod je zlata vrijedan ali Fudbalskom klubu Željezničar ne znači NIŠTA, mogli su i izgubiti, ne bi se pomjerili sa mjesta na tabeli (kao što i nisu).

Meni kao iskrenom i jednom "bolesnom" navijaču FK Željezničar znači da samo ove sezone završili priču o tituli !!!

Najvjerniji zadni gube nadu ... to je to ...

Što se mene tiče, sada mogu dubiti na glavi!
cuj zavrsili pricu, isto stanje na tabeli i poslije ovog kola utakmica jos metar ima. Sve je moguce vjeruj mi
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55690
Joined: 15/12/2008 16:53

#44674 Re: FK Željezničar

Post by ultima_palabra »

A ko je to pričao o tituli ove sezone?
User avatar
UnKnownBA
Posts: 744
Joined: 09/07/2012 02:00
Location: http://forum.klix.ba

#44675 Re: FK Željezničar

Post by UnKnownBA »

Raja priča, navodno da smo dobili Široki zajedno sa Zrinjskim mogli smo se nadati, ali nebitno, svakako sam gluposti pisao, razmišljao na glas. Zaboravite ... :D

Nego, danas sa Pofaličkim u 12 na "šljaci", koliko je tačno?
Post Reply