"Teorija svega"

Rasprave o filozofskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
teodati
Posts: 605
Joined: 07/09/2017 20:25

#26 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Dozer wrote: 21/03/2023 12:40 Koliko ja vidim, i kontam, i ovaj @teodati zadaje istu pricu ("teoriju") kao i religije, samo sto je on sad umjesto religijskog boga u sve utrpao "Prva bica".

OK, let's play. Sijedi isto pitanje na koje odgovor nemaju ni vjernici kada ih se pita ko je stvorio njihovog boga - ko je ili sta stvori(l)o ili kako su nastala "Prva bica"?
Gdje su bila prije stvaranja "svega"?
Gdje su te "dimenzije"? Zasto ne vidimo, ne cujemo ili na drugi nacin ne spoznajemo te demzije?

Eto, dovoljno pitanja za pocetak, posto stalno kukas kako te niko nista ne pita. Sad cekamo odgovore. Naravno, ako tvoji odgovori ne budu logicni, i tvoja teorija pada na startu.

Ono sto ti ja mogu reci, i za sta 100% postoje dokazi sirom planete, jeste da su neka daleko naprednija bica sigurno desetinama hiljada godina posjecivala ovu planetu, ucila nas ljude svemu i svacemu, a i danas dolaze, pa mozda cak i zive medju nama/ s nama.
I apsolutno su imali uticaj na nas i nastanak, i razvoj. A imaju i danas.
Napisao sam već da su Prva bića nastala U SREDIŠTU našega prostor-vremena, pažljivije čitaj, isto tako da su nastala KADA i naše prostor-vrijeme, a prostor-vrijeme je nastalo u TOČNO određenom trenutku, iz BESKONAČNOG NIŠTA, što određuje MATEMATIKA BESKONAČNOSTI koju ću objasniti kako funkcionira detaljno u svojoj teoriji (preteško je to gradivo za forume), dakle NIJE Prvih bića prije bilo, što je i logično jer nitko ne može biti istovremeno u dvije ili više dimenzije, a zašto ne vidimo druge dimenzije, pa ne vidimo ni cijeli svemir a koji je samo mali DIO naše dimenzije, KAKO da vidimo onda nešto daleko veće, nema šanse, BESKONAČNE su provalije da tako kažem između dimenzija, što je i dobro, imamo svaki svoj svijet i onaj drugi ne može utjecati na ovaj naš, a isto tako je i suprotno, pa še kak.

I slažem se s tobom, da POSTOJE daleko naprednija bića od nas ljudi, i da su TU otkada naš svijet postoji, a ostati će tu dokle će postojati, PROGRAM DNK su ta Prva bića ugradila za svako živo biće POSEBNO, isto kao i za svaku i najmanju PROMJENU, zato i postoje i vrste i podvrste, ništa slučajno ne može nastati, e da!
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#27 Re: "Teorija svega"

Post by Dozer »

Vala, nije ti teorija nista drugacija od Ljubine ili religijske
Nabacivanje novim terminima koji se nisu ranije koristili, a bez sustinskih odrednica, tj. parametara provjerljivih bilo kojom metodom, jedbostavno ne vodi nigdje.

Kod religija je to bog, kod Ljube svijest, a kod tebe prva bica.

Vec sad vidim da ti je i konacni odgovor, koji mi smrtnici ne mozemo shvatiti, kako trvrdis, takodjer supalj kao i prethodna 2.
I, u stvari, svodi se na isto ono sto i religije tvrde - nismo mi ljudi dovoljno pametni da shvatimo boziji plan.

Ne trosi ti pare na publishing.
User avatar
billy organ
Posts: 1430
Joined: 04/07/2021 19:19

#28 Re: "Teorija svega"

Post by billy organ »

teodati wrote: 20/03/2023 20:02 Rekao sam da moja teorija ima mnoge formule, ali to ne smijem detaljno prije objave davati nikome, jasno je zašto, ali eto, dao sam na ovom forumu na religiji jednu formulu sa zadatkom koji treba točno riješiti pa se i formula onda može lakše shvatiti, ali su neki to krivo shvatili, što nije čudno, dapače, ne može se svatko filozofijom baviti, zato evo ovdje to stavljam, nadam se da postoji neki filozof ovdje koji će TOČNO odgovoriti na pitanje, ali i razumjeti o čemu formula koju sam dao govori, eto sve skupa:

np+np=npI2np

Ovo je formula koja daje odgovor na ovo dolje pitanje koje slijedi, "np" označava najmanji prostor, kojega sam nazvao Nulti prostor, eto pitanja:

"Imamo dva najmanja prostora od kojih nema ništa manje, dakle se sastoje sami od sebe.

Oni su jedan pored drugoga te se dodiruju.

Pitanje glasi KOLIKO JE VELIKI prostor u kojemu se ta dva najmanja prostora dodiruju:

a) jedan takav prostor

b)dva takva prostora

c) istovremeno i jedan i dva takva prostora".

Koji je odgovor točan?

E da! :)

A kako si dosao do te formule ?
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#29 Re: "Teorija svega"

Post by Dozer »

Nesato nam mesija... eh....steta...

A taman ga htjedoh upitati za razradu jednacine 0 : 0 = 3....
teodati
Posts: 605
Joined: 07/09/2017 20:25

#30 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Dozer wrote: 21/03/2023 22:06 Vala, nije ti teorija nista drugacija od Ljubine ili religijske
Nabacivanje novim terminima koji se nisu ranije koristili, a bez sustinskih odrednica, tj. parametara provjerljivih bilo kojom metodom, jedbostavno ne vodi nigdje.

Kod religija je to bog, kod Ljube svijest, a kod tebe prva bica.

Vec sad vidim da ti je i konacni odgovor, koji mi smrtnici ne mozemo shvatiti, kako trvrdis, takodjer supalj kao i prethodna 2.
I, u stvari, svodi se na isto ono sto i religije tvrde - nismo mi ljudi dovoljno pametni da shvatimo boziji plan.

Ne trosi ti pare na publishing.
Gluposti pišeš, vjernici NE ZNAJU kako Bog postoji oduvijek a još manje KAKO je svijet napravio, Ljubo NE ZNA kako svijest postoji oduvijek a još manje KAKO je napravila ovaj svijet, a ja sam već sada na početku OBJASNIO kako su ta Prva bića nastala, pročitaj to nekoliko puta da ti bude jasno, neću ponavljati, dakle NIJE isto ovo moje i ono čime si to usporedio, ja IMAM odgovore na svako pitanje, dok to kod dotičnih nije slučaj, i može svatko to shvatiti, samo mora čitati S RAZUMIJEVANJEM, da ne moram sto puta nešto ponavljati, pa će već to ići kako treba, e da! :-D
teodati
Posts: 605
Joined: 07/09/2017 20:25

#31 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Dozer wrote: 22/03/2023 13:07 Nesato nam mesija... eh....steta...

A taman ga htjedoh upitati za razradu jednacine 0 : 0 = 3....
Evo ti druga pa možda shvatiš i prvu:

1000X0=0
0:1000=0
0:0=1000

Jesi shvatio?
Nisi?

E vidiš, zato sam ja autor prave "teorije svega", jer sam to u djeliću sekunde shvatio O ČEMU nam tu matematika govori, a ti vjerojatno nećeš do kraja života to sam shvatiti, ali bolje bi bilo da me iznenadiš i da shvatiš, e da! :thumbup:
Last edited by teodati on 22/03/2023 21:12, edited 1 time in total.
teodati
Posts: 605
Joined: 07/09/2017 20:25

#32 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

billy organ wrote: 21/03/2023 23:49
teodati wrote: 20/03/2023 20:02 Rekao sam da moja teorija ima mnoge formule, ali to ne smijem detaljno prije objave davati nikome, jasno je zašto, ali eto, dao sam na ovom forumu na religiji jednu formulu sa zadatkom koji treba točno riješiti pa se i formula onda može lakše shvatiti, ali su neki to krivo shvatili, što nije čudno, dapače, ne može se svatko filozofijom baviti, zato evo ovdje to stavljam, nadam se da postoji neki filozof ovdje koji će TOČNO odgovoriti na pitanje, ali i razumjeti o čemu formula koju sam dao govori, eto sve skupa:

np+np=npI2np

Ovo je formula koja daje odgovor na ovo dolje pitanje koje slijedi, "np" označava najmanji prostor, kojega sam nazvao Nulti prostor, eto pitanja:

"Imamo dva najmanja prostora od kojih nema ništa manje, dakle se sastoje sami od sebe.

Oni su jedan pored drugoga te se dodiruju.

Pitanje glasi KOLIKO JE VELIKI prostor u kojemu se ta dva najmanja prostora dodiruju:

a) jedan takav prostor

b)dva takva prostora

c) istovremeno i jedan i dva takva prostora".

Koji je odgovor točan?

E da! :)

A kako si dosao do te formule ?
Otkrio sam KAKO su prostor i vrijeme zbilja nastali, i KOJE zakonitosti vrijede kod njih, dobio sam nevjerojatne stvari koje od prve nikome neće biti jasne, nisu bile ni meni, ali ja sam u tome već 30 godina, pa nešto i shvaćam, odlučio sam to prenijeti i svima drugima, eto ukratko! :)
teodati
Posts: 605
Joined: 07/09/2017 20:25

#33 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

-Chesterfield- wrote: 21/03/2023 13:03
Dozer wrote: 21/03/2023 12:40
Ono sto ti ja mogu reci, i za sta 100% postoje dokazi sirom planete, jeste da su neka daleko naprednija bica sigurno desetinama hiljada godina posjecivala ovu planetu, ucila nas ljude svemu i svacemu, a i danas dolaze, pa mozda cak i zive medju nama/ s nama.
I apsolutno su imali uticaj na nas i nastanak, i razvoj. A imaju i danas.
Pa i vjernici vjeruju u isto. S tim da i ta bića i svako drugo stvorenje imaju zajedničkog Tvorca.
I u pravu su svi oni, postoji univerzalni TVORAC, ali NIJE osobno biće, to će moja teorija i dokazati, konkretno s detaljima, u samoj teoriji dakako.

Ali recimo taj univerzalni TVORAC nije napravio naš materijalni svijet, naš svemir, nego Inteligentna Sila koja je nastala od toga UZROKA svega, o tome govorim, dakle NIJE vječni Bog da Ga tako nazovemo stvorio direktno naš svijet, i nas ljude, nego indirektno, preko Inteligencije koja je nastala PRVA u našoj dimenziji prostor-vremena, dakle vječni Bog i Stvoritelj našega svijeta NISU jedno te isto, to mnogi ne shvaćaju od vjernika, samo kažem kako stvari stoje, e da!
User avatar
Tananarive
Posts: 893
Joined: 22/04/2021 14:45

#34 Re: "Teorija svega"

Post by Tananarive »

mili bože kakvih sve lujkara neće isplivati, e da :-)
User avatar
billy organ
Posts: 1430
Joined: 04/07/2021 19:19

#35 Re: "Teorija svega"

Post by billy organ »

teodati wrote: 22/03/2023 21:11
billy organ wrote: 21/03/2023 23:49


A kako si dosao do te formule ?
Otkrio sam KAKO su prostor i vrijeme zbilja nastali, i KOJE zakonitosti vrijede kod njih, dobio sam nevjerojatne stvari koje od prve nikome neće biti jasne, nisu bile ni meni, ali ja sam u tome već 30 godina, pa nešto i shvaćam, odlučio sam to prenijeti i svima drugima, eto ukratko! :)
Pa de prenesi kako su prostor i vrijeme zbilja nastali.
User avatar
Dozer
Posts: 28353
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#36 Re: "Teorija svega"

Post by Dozer »

Tananarive wrote: 22/03/2023 21:37 mili bože kakvih sve lujkara neće isplivati, e da :-)
Malo je reci...e, da :D

@teodati
Nisam shvatio kako je 0:0=3. Ili 1000, svejedno.
Moze li kakvo narativno ili matematicko pojasnjenje/rasclanjenje, da i mi obicni smrtnici bar pokusamo shvatiti tvoje mesijansko znanje koje djeluje u djelicu sekunde? E, da.... :D


Eeee, moj CPT....opet ces se nasukati :D
Last edited by Dozer on 23/03/2023 11:32, edited 1 time in total.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7757
Joined: 03/06/2016 16:31

#37 Re: "Teorija svega"

Post by Dope_Man »

teodati wrote: 22/03/2023 21:08
Dozer wrote: 22/03/2023 13:07 Nesato nam mesija... eh....steta...

A taman ga htjedoh upitati za razradu jednacine 0 : 0 = 3....
Evo ti druga pa možda shvatiš i prvu:

1000X0=0
0:1000=0
0:0=1000

Jesi shvatio?
Nisi?

E vidiš, zato sam ja autor prave "teorije svega", jer sam to u djeliću sekunde shvatio O ČEMU nam tu matematika govori, a ti vjerojatno nećeš do kraja života to sam shvatiti, ali bolje bi bilo da me iznenadiš i da shvatiš, e da! :thumbup:
Iz ovog se samo da shvatiti da ti ne znas ni matematiku prvog razreda osnovne, a kamoli sta ozbiljnije. Uostalom to si pokazao ranije kad nisi znao znak za dijeljenje.

Al ne brini, mi ti i dalje slijepo vjerujemo i do kraja te pratimo nas dobri Mesija.
teodati
Posts: 605
Joined: 07/09/2017 20:25

#38 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Dope_Man wrote: 23/03/2023 11:29
teodati wrote: 22/03/2023 21:08

Evo ti druga pa možda shvatiš i prvu:

1000X0=0
0:1000=0
0:0=1000

Jesi shvatio?
Nisi?

E vidiš, zato sam ja autor prave "teorije svega", jer sam to u djeliću sekunde shvatio O ČEMU nam tu matematika govori, a ti vjerojatno nećeš do kraja života to sam shvatiti, ali bolje bi bilo da me iznenadiš i da shvatiš, e da! :thumbup:
Iz ovog se samo da shvatiti da ti ne znas ni matematiku prvog razreda osnovne, a kamoli sta ozbiljnije. Uostalom to si pokazao ranije kad nisi znao znak za dijeljenje.

Al ne brini, mi ti i dalje slijepo vjerujemo i do kraja te pratimo nas dobri Mesija.
U moje vrijeme nije bilo kompjutora pa nismo morali taj znak za dijeljenje znati, dapače.

I izgleda da ti ne znaš matematiku iz osnovne škole koja jasno TVRDI da se svako množenje MOŽE prikazati i kao dva dijeljenja, i to tako da se produkt dijeli sa prvim i dobije se drugi faktor, i isto tako da se produkt dijeli sa drugim i dobije se prvi faktor, to sam upravo i napravio, dakle sve je to matematički TOČNO, osim za slijepce kraj zdravih očiju, e da!
Last edited by teodati on 23/03/2023 22:06, edited 1 time in total.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7757
Joined: 03/06/2016 16:31

#39 Re: "Teorija svega"

Post by Dope_Man »

Ne brini dobri nas Mesija, mozda ne znas znak za dijeljenje, il osnove matematike, al zato znas apsolutno sve sto si izmislio i mi ti slijepo vjerujemo. :plavaruza:
teodati
Posts: 605
Joined: 07/09/2017 20:25

#40 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Dozer wrote: 23/03/2023 00:06
Tananarive wrote: 22/03/2023 21:37 mili bože kakvih sve lujkara neće isplivati, e da :-)
Malo je reci...e, da :D

@teodati
Nisam shvatio kako je 0:0=3. Ili 1000, svejedno.
Moze li kakvo narativno ili matematicko pojasnjenje/rasclanjenje, da i mi obicni smrtnici bar pokusamo shvatiti tvoje mesijansko znanje koje djeluje u djelicu sekunde? E, da.... :D


Eeee, moj CPT....opet ces se nasukati :D
Izgleda da i ti ne znaš matematiku iz osnovne škole koja jasno TVRDI da se svako množenje MOŽE prikazati i kao dva dijeljenja, i to tako da se produkt dijeli sa prvim i dobije se drugi faktor, i isto tako da se produkt dijeli sa drugim i dobije se prvi faktor, to sam upravo i napravio, dakle sve je to matematički TOČNO, osim za slijepce kraj zdravih očiju, e da! :-D
teodati
Posts: 605
Joined: 07/09/2017 20:25

#41 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Tananarive wrote: 22/03/2023 21:37 mili bože kakvih sve lujkara neće isplivati, e da :-)
Imaš pravo, kakvih sve luđaka nema, neki vjeruju u vječna svjesna biča (što je nemoguće jer svjesnost i postojanje oduvijek su u potpunoj suprotnosti, ne idu zajedno), a neki opet da je sve slučajno nastalo ali po PROGRAMU (opet nespojivo jedno s drugim), ali nitko nije kriv što je takav, takva mu je sudbina na Zemlji, zares! :)
Last edited by teodati on 23/03/2023 22:24, edited 1 time in total.
teodati
Posts: 605
Joined: 07/09/2017 20:25

#42 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Na jednoj drugoj temi misle da se šalim što sam napisao o prostoru i vremenu, ne šalim se, SVE ću što tvrdim i DOKAZATI u svojoj teoriji, garant.

U povijesti naše Zemlje biti će ovo zapisano glede prostora i vremena, dakle kakvi su, i to kronološkim redom:

1."Prostor i vrijeme su apsolutni!" - NEWTON

2."Prostor i vrijeme su relativni!" -EINSTEIN

3."Prostor i vrijeme su istovremeno i apsolutni i relativni, zavisno od promatrača!"- TEODOR

Ovo dobro zapamtite jer će tako i zbilja pisati.

U bliskoj budućnosti, seveda.

E da! :)
teodati
Posts: 605
Joined: 07/09/2017 20:25

#43 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

billy organ wrote: 22/03/2023 23:51
teodati wrote: 22/03/2023 21:11

Otkrio sam KAKO su prostor i vrijeme zbilja nastali, i KOJE zakonitosti vrijede kod njih, dobio sam nevjerojatne stvari koje od prve nikome neće biti jasne, nisu bile ni meni, ali ja sam u tome već 30 godina, pa nešto i shvaćam, odlučio sam to prenijeti i svima drugima, eto ukratko! :)
Pa de prenesi kako su prostor i vrijeme zbilja nastali.
Rekao sam da samo općenito odgovaram a ne detaljno, da bi se odgovorilo KAKO su prostor i vrijeme nastali, trebalo bi skoro SVE o postanku svega objasniti u detalje, dakle to u samoj teoriji, ali pošto sam obećao barem općeniti odgovor, evo ga.

Prostor i vrijeme kakve mi znamo, u kojima sada postojimo, nastali su iz dimenzije koja je beskonačno VEĆA od naše, u kojoj prostora nema, a vrijeme postoji ali NE TEČE, već se sastoji od trenutaka koji su sami za sebe VJEČNOST, eto to smijem za sada o tome reći, više od toga i tako neće biti nikome posve razumljivo, treba kako sam rekao teoriju CIJELU od početka do kraja pročitati, tek onda je jasno o čemu je tu riječ, e da!
teodati
Posts: 605
Joined: 07/09/2017 20:25

#44 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Mnogi misle da se šalim, ali ne šalim se, moja teorija zbilja SVE objašnjava što postoji, zato pitajte ak vas što zanima, sada je to badava, ali neće to dugo biti, osobito kada to službeno objavim biti će jako skupo.

Osobito formule i objašnjenja, samo kažem.

Reći će se u bliskoj budućnosti da su mnogi forumaši IMALI istinu o svemu ISPRED sebe, ali, ili nisu ništa razumjeli, ili su joj se smijali, dakako da to nije prvi put, dapače, uvijek je tako bilo isprva, ali polako kako se istina dokazivala više nikome nije bilo do smijeha, dapače!

I kada je već toliko smiješno, ne vidim da je itko od vas ovdje toliko pametan da riješi NAJLAKŠI zadatak iz "teorije svega", dakle prvi, a to je onaj kojeg sam dao u postu broj 4 na ovoj temi, a smiješno je to jel, kako se neki prave pametni a uopće to nisu, pametnome dosta, e da! :)
Last edited by teodati on 23/03/2023 22:52, edited 1 time in total.
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5532
Joined: 04/08/2020 19:22

#45 Re: "Teorija svega"

Post by -Chesterfield- »

teodati wrote: 23/03/2023 22:24 Na jednoj drugoj temi misle da se šalim što sam napisao o prostoru i vremenu, ne šalim se, SVE ću što tvrdim i DOKAZATI u svojoj teoriji, garant.

U povijesti naše Zemlje biti će ovo zapisano glede prostora i vremena, dakle kakvi su, i to kronološkim redom:

1."Prostor i vrijeme su apsolutni!" - NEWTON

2."Prostor i vrijeme su relativni!" -EINSTEIN

3."Prostor i vrijeme su istovremeno i apsolutni i relativni, zavisno od promatrača!"- TEODOR

Ovo dobro zapamtite jer će tako i zbilja pisati.

U bliskoj budućnosti, seveda.

E da! :)
Teodore napiši odmah čiji si? Da te kasnije srbi i hrvati ne svojataju kao Nikolu.
teodati
Posts: 605
Joined: 07/09/2017 20:25

#46 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

-Chesterfield- wrote: 23/03/2023 22:51
teodati wrote: 23/03/2023 22:24 Na jednoj drugoj temi misle da se šalim što sam napisao o prostoru i vremenu, ne šalim se, SVE ću što tvrdim i DOKAZATI u svojoj teoriji, garant.

U povijesti naše Zemlje biti će ovo zapisano glede prostora i vremena, dakle kakvi su, i to kronološkim redom:

1."Prostor i vrijeme su apsolutni!" - NEWTON

2."Prostor i vrijeme su relativni!" -EINSTEIN

3."Prostor i vrijeme su istovremeno i apsolutni i relativni, zavisno od promatrača!"- TEODOR

Ovo dobro zapamtite jer će tako i zbilja pisati.

U bliskoj budućnosti, seveda.

E da! :)
Teodore napiši odmah čiji si? Da te kasnije srbi i hrvati ne svojataju kao Nikolu.
Ne mogu, imam oba roditelja iz istog naroda, ali mi iz bivše Juge smo i tako svi svačiji, haha, nemam s time problema, dapače, bilo je lijepo kada su naši narodi živjeli u miru u bratstvu i jedinstvu za vrijeme Tita, ovo poslije je katastrofa za sve nas, barem je to moje mišljenje, e da!
teodati
Posts: 605
Joined: 07/09/2017 20:25

#47 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Zašto TVRDIM da su prostor i vrijeme ISTOVREMENO i apsolutni i relativni, pa zato jer da NIJE tako ne bi postojale i druge dimenzije, bila bi samo jedna, ona naša, ali POSTOJE i mnogobrojne druge dimenzije (ona matematika kada se dijeli nula s nulom, a što je nekima smiješno, će to i dokazati da zbilja postoje), to ću i dokazati.

Logika kaže da NE MOŽE biti netko u nekome NA ISTOME MJESTU (recimo tu gdje ja sada stojim ne može tada nitko drugi stajati, osim mene, jel), ALI to je moguće ako je nečija VELIČINA i apsolutna i relativna, dakle NIJE samo jedno od toga, tada ja mogu stajati TU, ali može i netko drugi ali u DRUGOJ dimenziji, ne istoj, tada je moja apsolutna veličina u našoj dimenziji a RELATIVNA u drugoj, isto je tako i obrnuto, netko drugi je u svojoj dimenziji apsolutan, ali je TU u našoj dimenziji RELATIVAN (dakle NIJE isto velik kao u svojoj dimenziji), jednostavno.

Onaj zadatak koji sam dao o prostorima iz posta broj 4 na ovoj temi O TOME govori, da NE POSTOJI nijedna veličina koja je samo apsolutna (Newton), ali isto tako ne postoji nijedna veličina koja je samo relativna (Einstein), nego je u biti veličina I JEDNO I DRUGO, i apsolutna i relativna (Teodor), zavisno od dimenzije, zapravo promatrača, zares.

Eto to je samo jedna mala "sitnica" iz moje "teorije svega", tko već sada shvaća O ČEMU pričam je odlično, tko ne shvaća ima vremena, e da! :)
Last edited by teodati on 23/03/2023 23:36, edited 1 time in total.
User avatar
billy organ
Posts: 1430
Joined: 04/07/2021 19:19

#48 Re: "Teorija svega"

Post by billy organ »

teodati wrote: 23/03/2023 22:32
billy organ wrote: 22/03/2023 23:51

Pa de prenesi kako su prostor i vrijeme zbilja nastali.
Rekao sam da samo općenito odgovaram a ne detaljno, da bi se odgovorilo KAKO su prostor i vrijeme nastali, trebalo bi skoro SVE o postanku svega objasniti u detalje, dakle to u samoj teoriji, ali pošto sam obećao barem općeniti odgovor, evo ga.

Prostor i vrijeme kakve mi znamo, u kojima sada postojimo, nastali su iz dimenzije koja je beskonačno VEĆA od naše, u kojoj prostora nema, a vrijeme postoji ali NE TEČE, već se sastoji od trenutaka koji su sami za sebe VJEČNOST, eto to smijem za sada o tome reći, više od toga i tako neće biti nikome posve razumljivo, treba kako sam rekao teoriju CIJELU od početka do kraja pročitati, tek onda je jasno o čemu je tu riječ, e da!

Sve je to super ali ja bih volio da mi se objasni kako su prostor i vrijeme nastali.
teodati
Posts: 605
Joined: 07/09/2017 20:25

#49 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

billy organ wrote: 23/03/2023 23:31
teodati wrote: 23/03/2023 22:32

Rekao sam da samo općenito odgovaram a ne detaljno, da bi se odgovorilo KAKO su prostor i vrijeme nastali, trebalo bi skoro SVE o postanku svega objasniti u detalje, dakle to u samoj teoriji, ali pošto sam obećao barem općeniti odgovor, evo ga.

Prostor i vrijeme kakve mi znamo, u kojima sada postojimo, nastali su iz dimenzije koja je beskonačno VEĆA od naše, u kojoj prostora nema, a vrijeme postoji ali NE TEČE, već se sastoji od trenutaka koji su sami za sebe VJEČNOST, eto to smijem za sada o tome reći, više od toga i tako neće biti nikome posve razumljivo, treba kako sam rekao teoriju CIJELU od početka do kraja pročitati, tek onda je jasno o čemu je tu riječ, e da!

Sve je to super ali ja bih volio da mi se objasni kako su prostor i vrijeme nastali.
Kada pročitaš cijelu teoriju ćeš znati, jasno je zašto je cijelu ne dajem na forumima, već samo neke stvari, pitao si KAKO su nastali prostor i vrijeme i dao sam ti odgovor, POSTOJI beskonačno puta VEĆA dimenzija od naše, koja STVARA prostor i vrijeme kada se stvore uvjeti za to, a uvjeti su detalji, o tome samo u teoriji.

Ali eto opet da izađem u susret s malo općenitijim odgovorom, prostor i vrijeme su nastali kada je prošla polovina najveće dimenzije koja postoji, a koje je doslovno beskonačna, i izvana i iznutra, i to u samom vremenskom SREDIŠTU koje sveukupno postoji, prvo je nastala ona dimenzija beskonačno puta veća od naše, dakako.

Netko će reći, pa NIJE moguće da prođe polovina nečega beskonačnog, ali ja ću dokazati da se to upravo dogodilo i to detaljno i KAKO se to dogodilo.

Ali kada smo već na filozofiji, jedan filozofska misao, jel:

"Ako postoji vječnost, dakle nešto beskonačno, koje NEMA ni početak ni kraj, onda je BILO koje vrijeme koje nastaje u tome (pa i naše), nastalo tako da je PROŠLO beskonačno mnogo sveukupnog vremena, zašto, pa jer početka ni kraja nema, što znači da je MOGUĆE ono što tvrdi moja teorija, da postoji polovina BESKONAČNOSTI, dakle sveukupno SREDIŠTE svega postojećeg, a TO je zapravo IZVOR svega života, kako će se poslije pokazati, e da!
User avatar
billy organ
Posts: 1430
Joined: 04/07/2021 19:19

#50 Re: "Teorija svega"

Post by billy organ »

teodati wrote: 23/03/2023 23:51
billy organ wrote: 23/03/2023 23:31


Sve je to super ali ja bih volio da mi se objasni kako su prostor i vrijeme nastali.
Kada pročitaš cijelu teoriju ćeš znati, jasno je zašto je cijelu ne dajem na forumima, već samo neke stvari, pitao si KAKO su nastali prostor i vrijeme i dao sam ti odgovor, POSTOJI beskonačno puta VEĆA dimenzija od naše, koja STVARA prostor i vrijeme kada se stvore uvjeti za to, a uvjeti su detalji, o tome samo u teoriji.

Ali eto opet da izađem u susret s malo općenitijim odgovorom, prostor i vrijeme su nastali kada je prošla polovina najveće dimenzije koja postoji, a koje je doslovno beskonačna, i izvana i iznutra, i to u samom vremenskom SREDIŠTU koje sveukupno postoji, prvo je nastala ona dimenzija beskonačno puta veća od naše, dakako.

Netko će reći, pa NIJE moguće da prođe polovina nečega beskonačnog, ali ja ću dokazati da se to upravo dogodilo i to detaljno i KAKO se to dogodilo.

Ali kada smo već na filozofiji, jedan filozofska misao, jel:

"Ako postoji vječnost, dakle nešto beskonačno, koje NEMA ni početak ni kraj, onda je BILO koje vrijeme koje nastaje u tome (pa i naše), nastalo tako da je PROŠLO beskonačno mnogo sveukupnog vremena, zašto, pa jer početka ni kraja nema, što znači da je MOGUĆE ono što tvrdi moja teorija, da postoji polovina BESKONAČNOSTI, dakle sveukupno SREDIŠTE svega postojećeg, a TO je zapravo IZVOR svega života, kako će se poslije pokazati, e da!

Ali ja bih volio da procitam cijelu teoriju. Da napokon saznam kako su nastali prostor i vrijeme. Ako vec kako kazes 30 godina si u tome, duzan si da podijelis sa nama kompletnu teoriju. Da jednom zauvijek svi vidimo i naucimo kako smo nastali.
Post Reply