"Teorija svega"

Rasprave o filozofskim temama.

Moderator: Bloo

Post Reply
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#101 Re: "Teorija svega"

Post by Avetinho »

Kao i svi Jehovci. Njihov koncept je -- podijeliti svoju mudrost besplatno, za pozamasan novcani prilog. Lik je ili trol u dusi, ili beskrajno arogantan, ili najvjerovatnije oboje.
User avatar
billy organ
Posts: 1439
Joined: 04/07/2021 19:19

#102 Re: "Teorija svega"

Post by billy organ »

Maxxtro wrote: 29/03/2023 15:33
billy organ wrote: 28/03/2023 20:11

Evo citam ti komentare. I dalje nema objasnjenja, ali onog detaljnog. Moze li barem razlog zbog kojeg komplet teoriju cuvas ko zmije noge i ne smijes je javno objaviti ? Bojis se necega?
Pa boji se da ce mu neko podjonit "teoriju", a ima velike planove sa njom, reko ti je fino u uvodu :D
Ma on je jehovin svjedok. Pa fura raju ovdje sa svojim teorijama ne bil se neko primio na njihova ucenja.
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#103 Re: "Teorija svega"

Post by Dozer »

teodati wrote: 27/03/2023 21:29 Jedno lagano pitanje za pametne glavice, seveda:

"U koliko se TOČNO smjerova sam prostor širi?"

E da! :?
466.560.000
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#104 Re: "Teorija svega"

Post by Dozer »

teodati wrote: 27/03/2023 21:27
Ima Bosne_Bice Bosne wrote: 26/03/2023 10:32

Da malo koristimo matematiku umjesto filozofije.
Ako te prostore izrazimo brojevima, na pr. 1(ili bilo koji drugi pozitivni ili negativni broj) docicemo do zakljucku da svi ti brojevi imaju 1/2, 1/3. 1/4, itd. Dakle, imaju "nesto manje" sto ih iskljucuje da bi prestavljali taj prostor.
Jedini broj koji nema 1/2. 1/3, 1/4. dakle "nista manje" je broj 0.
Dakle, ta dva tvoja prostora su dvije nule (nistica, null, nada), pa je svejedno bile dvije, tri, pet, satotinu, jer u konacnici njihov zbir je 0

0+0=00=0 ti je odgovor (ukljucuje 0, 00, 0I00). :-D

Znas li za onaj matematicki prosti problem kojim se dokazuje da Ahil nikada ne moze da stigne kornjacu? :lol:
Postoji.
A znamo da nije tako ako se problemu doda malo "soli". :-D
Nisi uopće razumio pitanje, možeš ti nešto izraziti brojevima ali ne možeš onda tome MIJENJATI svojstva, lijepo piše da je "np" NAJMANJI prostor što postoji, dakle nema ništa manje u sebi, niti polovinu, ni trećinu i tak dalje, i dao sam tri odgovora a samo jedan je točan, KOJI, tko to shvati saznaće za jedno NOVO svojstvo prostora za koje još nitko ne zna, osim mene kao autora toga, se razme.

Zenonov Ahil i kornača NISU riješeni kako treba, i tu znanost griješi, upravo moja formula odgovara i na taj paradoks, i daje mu logičnost da svatko može to shvatiti, e da. :thumbup:
Razumio je on pitanje, nego ti nisi razumio odgovor.
Ako je taj tvoj "np" nedjeljiv jer je toliko mali, onda se matematicki moze predstaviti jedino kao 0. :D
teodati
Posts: 636
Joined: 07/09/2017 20:25

#105 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Maxxtro wrote: 29/03/2023 15:33
billy organ wrote: 28/03/2023 20:11

Evo citam ti komentare. I dalje nema objasnjenja, ali onog detaljnog. Moze li barem razlog zbog kojeg komplet teoriju cuvas ko zmije noge i ne smijes je javno objaviti ? Bojis se necega?
Pa boji se da ce mu neko podjonit "teoriju", a ima velike planove sa njom, reko ti je fino u uvodu :D
pa možete pitati što hoćete, sada je badava, kada službeno objavim svoju teoriju, biti će jako skupo predavanje o njoj
Ovaj ne razumije ni osnovne koncepte matematike i fizike, a vec razmisljao o cjenovniku za svoja predavanja :lol:
Tko mi to kaže, netko tko ni najlakši zadatak iz "teorije svega" ne zna riješiti, pametnome dosta, e da!
teodati
Posts: 636
Joined: 07/09/2017 20:25

#106 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Dozer wrote: 30/03/2023 09:57
teodati wrote: 27/03/2023 21:29 Jedno lagano pitanje za pametne glavice, seveda:

"U koliko se TOČNO smjerova sam prostor širi?"

E da! :?
466.560.000
Krivo.
teodati
Posts: 636
Joined: 07/09/2017 20:25

#107 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Dozer wrote: 30/03/2023 09:58
teodati wrote: 27/03/2023 21:27

Nisi uopće razumio pitanje, možeš ti nešto izraziti brojevima ali ne možeš onda tome MIJENJATI svojstva, lijepo piše da je "np" NAJMANJI prostor što postoji, dakle nema ništa manje u sebi, niti polovinu, ni trećinu i tak dalje, i dao sam tri odgovora a samo jedan je točan, KOJI, tko to shvati saznaće za jedno NOVO svojstvo prostora za koje još nitko ne zna, osim mene kao autora toga, se razme.

Zenonov Ahil i kornača NISU riješeni kako treba, i tu znanost griješi, upravo moja formula odgovara i na taj paradoks, i daje mu logičnost da svatko može to shvatiti, e da. :thumbup:
Razumio je on pitanje, nego ti nisi razumio odgovor.
Ako je taj tvoj "np" nedjeljiv jer je toliko mali, onda se matematicki moze predstaviti jedino kao 0. :D
Niste vi razumjeli pitanje, radi se o prostoru a ne o nuli, dakle koji je točan odgovor, i zašto, jasno pitanje i treba konkretan odgovor, na to, ak netko ne zna što je najmanji prostor, neka gugla, e da!
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#108 Re: "Teorija svega"

Post by Njanjavi »

Neil degrasse tyson lik, klix izdanje.
Napeo se hudnjak sve konta nesto objasnit a sam trckara za svojim repom.
Ne zna dje goni.
Manite budaletinu, ovo je grehota i podjebavat.
teodati
Posts: 636
Joined: 07/09/2017 20:25

#109 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Dozer wrote: 28/03/2023 08:58
teodati wrote: 27/03/2023 21:57

Pravo vrijeme se sastoji od "nv" trenutaka, nazvao sam ih Nulto vrijeme, koje su NAJMANJE jedinice vremena u svim dimenzijama koje postoje, u sebi nemaju što se trajanja tiče ništa manje, nemaju ni polovine, ni trećine, ničega, osim SAME SEBE, početni tren je i srednji i završni kod tih jedinica, i to PRAVO vrijeme postoji od kada i naša dimenzija, nesmetano TEČE, u JEDNOM SMJERU (nema putovanja kroz vrijeme osim u filmovima), dakle nema to veze sa vremenom koje mjere naši satovi.

Dakle prostor IMA najmanje jedinice "np" ( iliti Nulti prostor), i vrijeme IMA najmanje jedinice "nv ( iliti Nulto vrijeme).

Formula za računanje vremena je SLIČNA kao i za prostor, čak je zadatak SLIČAN onome o prostoru, pa eto i to:

nv+nv=nvI2nv

"Imamo dva najmanja trenutka vremena, između kojih ne postoji nikakvo vrijeme, dakle ti se trenuci DODIRUJU u trajanju, pitanje glasi KOLIKO traje vrijeme u kojemu se ta dva trenutka vremenski dodiruju:

-jedan trenutak

-dva trenutka

-istovremeno i jedan i dva trenutka?

Koji je odgovor logičan i razuman, ali i matematički točan, e da? :)
Nijedan, jer je i sam "zadatak" nelogican, e da.

Koliko traje "1 nv" u nasim mjerama? To se mora moci nekako konvertovati i izraziti, da bi matematicki bilo provjerljivo i dokazivo. Bez toga... mrka kapa s teorijom. Seveda.

Nego, sta kaze Milanovic? Hoce li pogurati teoriju, pa da HR bude u samom vrhu svjetske matafizicke naucne zajednice?
Nije zadatak nelogičan, nego ti ne shvaćaš koji je točan odgovor, da si shvatio, razumio bi KAKAV zbilja najmanji prostor postoji, ali hebi ga, nije metafizika, vrhunac filozofije za sve ljude, samo kažem, e da! 8)
teodati
Posts: 636
Joined: 07/09/2017 20:25

#110 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Njanjavi wrote: 31/03/2023 00:13 Neil degrasse tyson lik, klix izdanje.
Napeo se hudnjak sve konta nesto objasnit a sam trckara za svojim repom.
Ne zna dje goni.
Manite budaletinu, ovo je grehota i podjebavat.
Ni tebi nije jasno što je najmanji prostor, nije se učilo u školi, jel?

Šteta!

Onda ništa, ne možeš shvatiti moje pitanje. :-D
Last edited by teodati on 31/03/2023 00:22, edited 1 time in total.
teodati
Posts: 636
Joined: 07/09/2017 20:25

#111 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

teodati wrote: 31/03/2023 00:17
Dozer wrote: 28/03/2023 08:58
Nijedan, jer je i sam "zadatak" nelogican, e da.

Koliko traje "1 nv" u nasim mjerama? To se mora moci nekako konvertovati i izraziti, da bi matematicki bilo provjerljivo i dokazivo. Bez toga... mrka kapa s teorijom. Seveda.

Nego, sta kaze Milanovic? Hoce li pogurati teoriju, pa da HR bude u samom vrhu svjetske matafizicke naucne zajednice?
Nije zadatak nelogičan, nego ti ne shvaćaš koji je točan odgovor, da si shvatio, razumio bi KAKAV zbilja najmanji prostor i najmanje vrijeme postoji, ali hebi ga, nije metafizika, vrhunac filozofije za sve ljude, samo kažem, e da! 8)
teodati
Posts: 636
Joined: 07/09/2017 20:25

#112 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Evo dva lagana pitanja za pametne glavice:

"Koga Bog još nije vidio?"



"Imamo 3 najmanja prostora, koji nemaju ništa manje u sebi, vodoravno su jedan pored drugoga, jedan je u sredini, seveda, i pitanje je KAKO da onaj u sredini bude cijeli u dodiru i sa lijevim i sa desnim najmanjim prostorom, a da OSTANE NA ISTOME MJESTU, e da?"

Ovo je pitanje za super pametne, samo kažem!

ENGAGE! 8)
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#113 Re: "Teorija svega"

Post by Dozer »

Nismo super pametni kao ti, jbg...

Nego, nisi nam rekao tacan odgovor za one pravce sirenja prostora. Samo si napisao da je 466.560.000 pravaca netacno (znas li uopste kako se doslo do ovog broja?)
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#114 Re: "Teorija svega"

Post by dr.gog »

teodati wrote: 19/03/2023 21:28 "teoriji svega"

o svojoj teoriji,

njegovoj teoriji,

, a ja ću svoju teoriju

, kada službeno objavim svoju teoriju, biti će jako skupo predavanje o njoj, zato iskoristite sada šansu da barem općenito saznate KAKO je zbilja ne samo naš svijet nastao, nego i sve dimenzije koje postoje, seveda.

Tvrdim da su i Veliki prasak, a koji znanost propagira kao UZROK nastanka našega svijeta, a isto tako i postojanje nekih vječnih svemogućih bića koja stvaraju svjetove svojim božanskim moćima, BAJKE, i to ću svojom teorijom i dokazati, pa še kak.

Jedino što može objasniti SVE što postoji je filozofija, i to vrhunac filozofije, METAFIZIKA, koja ne samo da može objasniti KAKO sve postoji, nego i ZAŠTO postoji, ali i OPISATI dimenzije koje nitko nikada neće vidjeti a koje POSTOJE isto kao i naša dimenzija. Čekam dakle ozbiljna pitanja, na gluposti ne odgovaram.

Idemo! ENGAGE! E da! :thumbup:
Bježi u p***u materinu budalo jebena :D

1993. bih te rado odveo na kopanje rovova ili danas da presvučeš i nahraniš 10 ljudi. Ili SF-ovski rečeno, ribao bi halu na Enterpriseu poslije poručnika Worfa.

Tebi i sličnim lunaticima ne treba odgovarati. Sit sam shizoidnih poluosoba koje umiju da pišu i polemišu o tome šta će se desiti juče.

Injekcija Haldola i šamar preko usta. :)

* Gore napisani rječnik je korišten nakon pomnog iščitavanja spiska urgentnih prijema (126) u gradu Krematorsku. Nagledam se stvarnosti, i onda slučajno naletim na filozofski proljev koji najavljuje objašnjenje svega. Naložio bih te ko Đordana Bruna, majke mi. :twisted:
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#115 Re: "Teorija svega"

Post by dr.gog »

teodati wrote: 31/03/2023 00:30

Takve na forumu hr zbilja banuju odmah ne nekoliko dana, da nauče kako kulturno komunicari! :thumbup:
Mrš na prisilni humanitarni rad bez uljudbe. :D
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#116 Re: "Teorija svega"

Post by Avetinho »

teodati wrote: 31/03/2023 00:33 Evo dva lagana pitanja za pametne glavice:

"Koga Bog još nije vidio?"



"Imamo 3 najmanja prostora, koji nemaju ništa manje u sebi, vodoravno su jedan pored drugoga, jedan je u sredini, seveda, i pitanje je KAKO da onaj u sredini bude cijeli u dodiru i sa lijevim i sa desnim najmanjim prostorom, a da OSTANE NA ISTOME MJESTU, e da?"

Ovo je pitanje za super pametne, samo kažem!

ENGAGE! 8)
Tri prazna prostora su u teodatinoj glavi, i uopste se ne dodiruju. Zvuci nemoguce ali je istinito, pa teodatina glava nema dodir sa stvarnoscu. Paradoksalno, ali je teodata uspio dokazati svoju teoriju. Seveda!
teodati
Posts: 636
Joined: 07/09/2017 20:25

#117 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Odgovor na pitanje o dva najmanja prostora koji se dodiruju je pod c), a što to onda znači, jel? :?

Da, treba početi s lakšim pitanjima da se malo Um izvježba, pa će onda to sve brže ići, eto jednog jednostavnog pitanja koje bi svi odmah trebali znati riješiti:

"Koliko je trećina i po od sto?"

Zašto postavljam bilo kakva pitanja, pa zato da naučite BRZO rješavati umne pitalice, ak to ne naučite do kraja života vam moja teorija neće biti jasna, a šteta bi bila, jer ona zbilja objašnjava SVE što postoji.

A prostor se širi u točno 26 smjerova, ak to niste do sada znali sada ste to čuli, e da! :)
Last edited by teodati on 01/04/2023 17:25, edited 1 time in total.
teodati
Posts: 636
Joined: 07/09/2017 20:25

#118 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Avetinho wrote: 31/03/2023 13:50
teodati wrote: 31/03/2023 00:33 Evo dva lagana pitanja za pametne glavice:

"Koga Bog još nije vidio?"



"Imamo 3 najmanja prostora, koji nemaju ništa manje u sebi, vodoravno su jedan pored drugoga, jedan je u sredini, seveda, i pitanje je KAKO da onaj u sredini bude cijeli u dodiru i sa lijevim i sa desnim najmanjim prostorom, a da OSTANE NA ISTOME MJESTU, e da?"

Ovo je pitanje za super pametne, samo kažem!

ENGAGE! 8)
Tri prazna prostora su u teodatinoj glavi, i uopste se ne dodiruju. Zvuci nemoguce ali je istinito, pa teodatina glava nema dodir sa stvarnoscu. Paradoksalno, ali je teodata uspio dokazati svoju teoriju. Seveda!
Aha, ne ide jel, ne može srednji najmanji prostor pošto NEMA manje dijelove u sebi da bude i na svom mjestu, i u oba mjesta oko sebe, to je točno, ALI, postoji svojstvo prostora koje to OMOGUĆUJE, zares, moja teorija će to lako dokazati, samo kažem.
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#119 Re: "Teorija svega"

Post by Avetinho »

Najmanji prostor u teodatinoj glavi postaje sve manji i manji, a istovremeno veliki prazan prostor sve veci i veci.
teodati
Posts: 636
Joined: 07/09/2017 20:25

#120 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

"Kamo ide zec kada dođe do polovine šume?"

Eto laganog pitanja za vježbanje Uma, ima koji lovac ovdje?

:-D
teodati
Posts: 636
Joined: 07/09/2017 20:25

#121 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Kako ono ide što se širenja prostora tiče, ispred, iza, lijevo, desno, gore dolje, to je 6 smjerova, a ima ih još 20, sveukupno 26, na jednom forumu su to otkrili, samo kažem. :-D
teodati
Posts: 636
Joined: 07/09/2017 20:25

#122 Re: "Teorija svega"

Post by teodati »

Ajde da se na nešto i odgovori, na neka pitanja ima više odgovora, tako recimo da Bog još nije vidio starijega od sebe je samo jedan od mnoštva odgovora, e da! :)
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#123 Re: "Teorija svega"

Post by Avetinho »

Vidi ti teorije i govana.
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#124 Re: "Teorija svega"

Post by Dozer »

teodati wrote: 01/04/2023 17:16 Odgovor na pitanje o dva najmanja prostora koji se dodiruju je pod c), a što to onda znači, jel? :?

Da, treba početi s lakšim pitanjima da se malo Um izvježba, pa će onda to sve brže ići, eto jednog jednostavnog pitanja koje bi svi odmah trebali znati riješiti:

"Koliko je trećina i po od sto?"

Zašto postavljam bilo kakva pitanja, pa zato da naučite BRZO rješavati umne pitalice, ak to ne naučite do kraja života vam moja teorija neće biti jasna, a šteta bi bila, jer ona zbilja objašnjava SVE što postoji.

A prostor se širi u točno 26 smjerova, ak to niste do sada znali sada ste to čuli, e da! :)
E deder nam objasni kako u 26 smjerova? :D
Po kojoj matematici si dosao do 26 smjerova, ako nije prevelika i preskupa tajna :D
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#125 Re: "Teorija svega"

Post by Dozer »

Avetinho wrote: 01/04/2023 17:40 Najmanji prostor u teodatinoj glavi postaje sve manji i manji, a istovremeno veliki prazan prostor sve veci i veci.
:pisnuo:

Seveda, e da, dapace damace, dalabu(d). :D
Post Reply