Trudnjače i porodilje online

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
bizet
Posts: 1541
Joined: 24/06/2012 07:41

#7901 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by bizet »

@kakav danak, magarece godine, cestitam :)
oooooo kako dobre vijesti na rano jutro :)

da prozivite ostatak zivota u zdravlju i veselju :happyfamily:...a nema veselja bez...bez dobre muzike :kontrabas: ...jestel' mislili da ce bit' 'armonika :lol:

e fakat sam radosna zbog vas
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#7902 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by kakavdanakneiskustvu »

minjonja wrote:kakavdanak, neizmjerno mi je drago zbog tebe, zene i bebe!!!! samo zbog vas udjem na ovaj forum da vidim kako ste, tako mi je drago!! da bude ziv i zdrav sto godina, da jedni druge usrecujete i nadopunjujete.


Hvalaaaa
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#7903 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by kakavdanakneiskustvu »

bizet wrote:@kakav danak, magarece godine, cestitam :)
oooooo kako dobre vijesti na rano jutro :)

da prozivite ostatak zivota u zdravlju i veselju :happyfamily:...a nema veselja bez...bez dobre muzike :kontrabas: ...jestel' mislili da ce bit' 'armonika :lol:

e fakat sam radosna zbog vas


hvala,a tek ja,placem,smijem se
User avatar
Alhemicarkaa
Posts: 2522
Joined: 11/02/2008 21:12

#7904 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by Alhemicarkaa »

Čestitke i od mene tatama, ljubite i mirišite bebe. :-D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#7905 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by kakavdanakneiskustvu »

Alhemicarkaa wrote:Čestitke i od mene tatama, ljubite i mirišite bebe. :-D


:thumbup:
User avatar
krompir i riza
Posts: 3766
Joined: 11/07/2010 18:31

#7906 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by krompir i riza »

Danak, jarane, cestitam vam, neka vam je ziv i zdrav :).

P.S. Kad budes mijenjao pelene, pokusaj zapamtiti da one ljepljive trakice idu pozadi, ne naprijed :D Ustedices puno zivaca i vremena :mrgreen:

Cestitke i ostalim tatama i mamama!
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#7907 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by CherryLips »

Cestitke na bebicama,uzivajte! Boga mi ce faliti cura kad ovi nasi momci porastu:)
safran
Posts: 2529
Joined: 19/08/2006 22:25

#7908 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by safran »

:thumbup: Čestitam iz sveg srca novopečenim mamama i babama/tatama. Da vam bebe fino ručkaju, puno spavaju, malo grčeva imaju a kad zubi dođu na red snalazite se sami ......
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#7909 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by kakavdanakneiskustvu »

krompir i riza wrote:Danak, jarane, cestitam vam, neka vam je ziv i zdrav :).

P.S. Kad budes mijenjao pelene, pokusaj zapamtiti da one ljepljive trakice idu pozadi, ne naprijed :D Ustedices puno zivaca i vremena :mrgreen:

Cestitke i ostalim tatama i mamama!


hvala,neka je i vama sa srećom,kad si prije naučio to oko pelena,svaka čast
User avatar
krompir i riza
Posts: 3766
Joined: 11/07/2010 18:31

#7910 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by krompir i riza »

Sve se nauci kad ti se zaprijeti sankcijama. :lol: Ja jos samo da naucim dojit i mogu mamu zamijeniti u svakoj situaciji :D. Ne sikiraj se, bices pravi tata-mata, nek je pisonja stigao ziv i zdrav.
Anelicha
Posts: 172
Joined: 21/11/2013 14:43

#7911 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by Anelicha »

Cestitke tatama i mamama :D da su vam bebice zive i zdrave i, sto vec neko rece, bili bolji od vas ;)


A neko napisa, falit ce curicaa... ee pa nece, evo kod mene jedne :D usli u 9ti mjesec uspjesno :D :D
i kad smo vec tu, jel neko imao osjecaj, uvjerenje.. nesto... da ce se poroditi prije termina ?
Ja sam jedna od tih :$ povrh svega, osjecam povremeno pritisak dolje... prevrtanja, 'guranja' po stomaku su vec uobicajena...

I jos nesto, kad ste vi poceli s kupoovinom stvarcica ? I sta se kupovalo za 'prvu ruku' ? :D


Ljubaaaac za sve bebice maleneee :D
blondina
Posts: 205
Joined: 21/04/2011 14:46

#7912 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by blondina »

Da se i ja pridružim čestitkama,želim vam sve najbolje.

I samo da kažem da definitivno neće faliti curica,i kod mene je curica.Sedmi smo mjesec... :curica:
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#7913 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by Zoya »

krompir i riza wrote:Sve se nauci kad ti se zaprijeti sankcijama. :lol: Ja jos samo da naucim dojit i mogu mamu zamijeniti u svakoj situaciji :D. Ne sikiraj se, bices pravi tata-mata, nek je pisonja stigao ziv i zdrav.
:D
Image


Cestitke :thumbup:
User avatar
krompir i riza
Posts: 3766
Joined: 11/07/2010 18:31

#7914 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by krompir i riza »

Najiskrenije sam se nadao da se niko nece sjetiti ovoga :cry: :mrgreen:
Brisi ovo bona nebila, dok nije vidjela, najebacu ko zuti :lol:

I necu vise zacatavati, opet ce me zene otjerati 8-)
suspect_zero
Posts: 25845
Joined: 11/10/2008 21:45

#7915 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by suspect_zero »

Magarece_godine wrote:Uhhhhhhh hvala svima :D

Postao sam babo :D :D :D

Allahmubarećola babuka :) neka je živo i zdravo :) :)
suspect_zero
Posts: 25845
Joined: 11/10/2008 21:45

#7916 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by suspect_zero »

kakavdanakneiskustvu wrote:POSTAO SAM TATA!!!!!!

Iskrene čestitke :) :)
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#7917 Re: Odg: Trudnjače i porodilje online

Post by manekenka u penziji »

Anelicha wrote:Cestitke tatama i mamama :D da su vam bebice zive i zdrave i, sto vec neko rece, bili bolji od vas ;)


A neko napisa, falit ce curicaa... ee pa nece, evo kod mene jedne :D usli u 9ti mjesec uspjesno :D :D
i kad smo vec tu, jel neko imao osjecaj, uvjerenje.. nesto... da ce se poroditi prije termina ?
Ja sam jedna od tih :$ povrh svega, osjecam povremeno pritisak dolje... prevrtanja, 'guranja' po stomaku su vec uobicajena...

I jos nesto, kad ste vi poceli s kupoovinom stvarcica ? I sta se kupovalo za 'prvu ruku' ? :D


Ljubaaaac za sve bebice maleneee :D
+1 princeza :)

Ja nisam nista kupila, ali sam zato sve prije tri mjeseca dobila :lol:. Jedino mi fali flasica za čaj, pelene, nešto kremica, kupkica i to je to. Kontam počet od ovog mjeseca da kupujem. (Ulazim u 8.)
Anelicha
Posts: 172
Joined: 21/11/2013 14:43

#7918 Re: Odg: Trudnjače i porodilje online

Post by Anelicha »

manekenka u penziji wrote:
Anelicha wrote:Cestitke tatama i mamama :D da su vam bebice zive i zdrave i, sto vec neko rece, bili bolji od vas ;)


A neko napisa, falit ce curicaa... ee pa nece, evo kod mene jedne :D usli u 9ti mjesec uspjesno :D :D
i kad smo vec tu, jel neko imao osjecaj, uvjerenje.. nesto... da ce se poroditi prije termina ?
Ja sam jedna od tih :$ povrh svega, osjecam povremeno pritisak dolje... prevrtanja, 'guranja' po stomaku su vec uobicajena...

I jos nesto, kad ste vi poceli s kupoovinom stvarcica ? I sta se kupovalo za 'prvu ruku' ? :D


Ljubaaaac za sve bebice maleneee :D
+1 princeza :)

Ja nisam nista kupila, ali sam zato sve prije tri mjeseca dobila :lol:. Jedino mi fali flasica za čaj, pelene, nešto kremica, kupkica i to je to. Kontam počet od ovog mjeseca da kupujem. (Ulazim u 8.)

Joj i ja bi sad sve da kupim, al svi me sputavaju.. neka, neka, rano jos -.- doduse, moja mamaa ( prvo praunuce s njene strane pa nekad pomislim da je uzbudjenija neg ja xD ) vec odavno zagleda, trazi... tako da je kupljena mala flasica i 6 kom bodica hehehe... nosiljka je spremna, ogradica i posteljina :D sad cekamo slobodan dan pa da nas ponosni babuka vozi u kupovinu :D
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#7919 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by manekenka u penziji »

Ma nije rano, taman ti je sad. Bolje ti je da si pripremis sto vise možeš. Kupi gaze, još par bodica, rukavice, sve to operi i ispeglaj da ti je spremno. Imaš u dm-u onaj termometar za vodu kad budeš kupala bebu, oko 4 KM, to je super stvar.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#7920 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by kakavdanakneiskustvu »

krompir i riza wrote:Sve se nauci kad ti se zaprijeti sankcijama. :lol: Ja jos samo da naucim dojit i mogu mamu zamijeniti u svakoj situaciji :D. Ne sikiraj se, bices pravi tata-mata, nek je pisonja stigao ziv i zdrav.


e još da dođu kući,ostali su u bolnici i danas
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 06/03/2014 16:03, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58776
Joined: 03/08/2010 19:04

#7921 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by kakavdanakneiskustvu »

suspect_zero wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:POSTAO SAM TATA!!!!!!

Iskrene čestitke :) :)


hvala
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#7922 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by Ma.Le.Na »

divno i predivno i "obara s nogu" je vidjeti kada tata :D toliko masta o bebi i toliko se obraduje bebi :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :happyfamily: :happyfamily: :happyfamily:

divno :-D :-D
Anelicha
Posts: 172
Joined: 21/11/2013 14:43

#7923 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by Anelicha »

manekenka u penziji wrote:Ma nije rano, taman ti je sad. Bolje ti je da si pripremis sto vise možeš. Kupi gaze, još par bodica, rukavice, sve to operi i ispeglaj da ti je spremno. Imaš u dm-u onaj termometar za vodu kad budeš kupala bebu, oko 4 KM, to je super stvar.

Kojrm proizvodjacu dajes prednost sto se tice krema,kupke etc etc...
User avatar
manekenka u penziji
Posts: 4000
Joined: 03/07/2013 08:37

#7924 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by manekenka u penziji »

Uh, to ti je bolje pitati iskusne mame.
Ja se sjećam od malena Johnsona kao stare dobre marke, znam da njemački Bubchen jako lijepo mirisi i da je krema Penaten jako dobra za iritiranu kozu. Ima sad i dr.Pasha svoje preparate ali o njima ti ne bih znala nista reci.
User avatar
_turpija_
Posts: 676
Joined: 24/02/2012 14:29
Location: Miljacka

#7925 Re: Trudnjače i porodilje online

Post by _turpija_ »

Anelicha wrote:Cestitke tatama i mamama :D da su vam bebice zive i zdrave i, sto vec neko rece, bili bolji od vas ;)


A neko napisa, falit ce curicaa... ee pa nece, evo kod mene jedne :D usli u 9ti mjesec uspjesno :D :D
i kad smo vec tu, jel neko imao osjecaj, uvjerenje.. nesto... da ce se poroditi prije termina ?
Ja sam jedna od tih :$ povrh svega, osjecam povremeno pritisak dolje... prevrtanja, 'guranja' po stomaku su vec uobicajena...

I jos nesto, kad ste vi poceli s kupoovinom stvarcica ? I sta se kupovalo za 'prvu ruku' ? :D


Ljubaaaac za sve bebice maleneee :D
Samo da utefterim nece faliti curica :pipi: kod mene dvije ako Bod da u junu :D


Cestitam tatama a vala i mama na najljepsem poklonu :) :cmok:
Post Reply