Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

pilica
Posts: 123
Joined: 16/01/2008 15:41

#26 Re: Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Post by pilica »

Michun wrote:
3per wrote:Hvala na odgovoru. Ja i pokusavam upravo zbog toga da dobijem neku informaciju iz "licnog iskustva". Kao sto rekoh imam listu tih privatnih poliklinika, medjutim, treba mi neki provjereni strucnjak a ne neko koje svoj fakultet nedavno zavrsio na Palama ili ko zna gdje.

Licno iskustvo - dr. je bitan. Dobar dr. je Muris Ibralic specijalista za Ote stvari. Ja isla kod njega. Radi na klinici ali i privatno u poliklinici Clarus - utorkom koliko se sjecam. Clarus - 222-123
Ako nece muskom dr. (ima i takvih) - dr. Aida Tabori u Skerlicevoj. Znam da je bila bolesna...da li se oporavila, ne znam.
Dr Ibralić (radiolog) nula bodova, dr Tabori je već odavno u penziji i ona je ginekolog btw.
A dr Klančević je vrh, a na klinici su vam još dobre dr Jasmina Karić, dr Fikreta Krakonja, obje na radiologiji, ali im je specijalnost dojka. Eh, ima još i dr Vanesa, ne znam prezime, isto radiologija.
Ja redovno idem na UZV, naručim se za sljedeći put odmah, tako da mi taman dođe svakih 6 mjeseci. Vidjela sam da ukoliko ima potrebe neke žene odmah šalju na mamografiju.
User avatar
Michun
Posts: 5450
Joined: 28/04/2006 16:52
Location: Sarajevo

#27 Re: Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Post by Michun »

pilica wrote:
Michun wrote:
3per wrote:Hvala na odgovoru. Ja i pokusavam upravo zbog toga da dobijem neku informaciju iz "licnog iskustva". Kao sto rekoh imam listu tih privatnih poliklinika, medjutim, treba mi neki provjereni strucnjak a ne neko koje svoj fakultet nedavno zavrsio na Palama ili ko zna gdje.

Licno iskustvo - dr. je bitan. Dobar dr. je Muris Ibralic specijalista za Ote stvari. Ja isla kod njega. Radi na klinici ali i privatno u poliklinici Clarus - utorkom koliko se sjecam. Clarus - 222-123
Ako nece muskom dr. (ima i takvih) - dr. Aida Tabori u Skerlicevoj. Znam da je bila bolesna...da li se oporavila, ne znam.
Dr Ibralić (radiolog) nula bodova, dr Tabori je već odavno u penziji i ona je ginekolog btw.
A dr Klančević je vrh, a na klinici su vam još dobre dr Jasmina Karić, dr Fikreta Krakonja, obje na radiologiji, ali im je specijalnost dojka. Eh, ima još i dr Vanesa, ne znam prezime, isto radiologija.
Ja redovno idem na UZV, naručim se za sljedeći put odmah, tako da mi taman dođe svakih 6 mjeseci. Vidjela sam da ukoliko ima potrebe neke žene odmah šalju na mamografiju.
Meni je Ibralic odlican...detaljan, obziran i dobar strucnjak.
Znam da je Tabori ginekolog ali je zena odlicno palpacijom pregladala dojke...tako da znam sta sam pisala.
Ove nabrojane doktore ne pozajem tj. nisam bila kod njih.
User avatar
zonna
Posts: 636
Joined: 07/12/2010 20:13
Location: neptun

#28 Re: Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Post by zonna »

Sabina 87 wrote:da slucajno nemate br....ili kako se zove poliklinika......da mogu naci adresu ili tako nesto.. hvala unaprijed puno...
imas pp
User avatar
bepinaa
Posts: 28
Joined: 06/10/2011 13:27

#29 Re: Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Post by bepinaa »

Zna li neko kakva je doktorica za UZV dojke (ne znam ime) koja radi u Sanasi?
DotLady
Posts: 11
Joined: 26/10/2011 23:58

#30 Re: Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Post by DotLady »

Moze li mi neko reci koliko kosta UZ pregled dojki privatno kod doktorice Melike Klancevic? Znam da je u vecini klinika cijena oko 50 KM, je li isto i kod ove doktorice ili mozda skuplje? Ne mogu da nadjem nikakvu web stranicu vezanu za njenu privatnu ordinaciju... Hvala unaprijed na informacijama :)
cocochanel
Posts: 223
Joined: 06/10/2008 16:17

#31 Re: Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Post by cocochanel »

Za uzv dojki dr Jadranko Urlic :thumbup:
dotoressa
Posts: 19
Joined: 16/04/2011 00:31

#32 Re: Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Post by dotoressa »

Ibralic je OK
radio_sa
Posts: 71
Joined: 28/03/2011 11:28

#33 Re: Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Post by radio_sa »

Ja sam bio kod dr. Avdagić Edin-a u Sanasi i imam sve pohvale. Zabrinuo sam se jer sam opipao kvržicu ispod bradavice ali su indikacije da je najvjerovatnije masno tkivo. Provjerio kod još jedne doktorice isti rezultat. Uglavnom preporuke za dr. Avdagića u Sanasi :thumbup: . Meni je bitno da dr. želi objasniti i da dobijem osjećaj da dr. materiju prenese na razumljiv način pacijentu. I to mi se dopalo.

Bitan je taj psihološki momenat koji doktori zapostavljaju a ulijeva sigurnost pacijentu.
zvrk
Posts: 1710
Joined: 19/08/2008 13:00

#34 Re: Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Post by zvrk »

cocochanel wrote:Za uzv dojki dr Jadranko Urlic :thumbup:

nalaz skoro pa nepismen,

profesionalac toliko da pacijentici koja iscekuje dijagnozu, poruci po medicinskoj sestri (jer zaBoga odmara i valjda nema vremena za dobar dan i pacijenta) da ne gubi vrijeme i da ide uzme uputnicu na onkologiju

ispostavilo se da nije nista
User avatar
ja nisam ja
Posts: 1023
Joined: 03/06/2014 09:30
Location: Genije iz Kenije

#35 Re: Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Post by ja nisam ja »

Koliko kosta ultrazvuk
FrozenCastle
Posts: 734
Joined: 01/09/2007 15:39

#36 Re: Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Post by FrozenCastle »

Da dignem temu pošto su prethodni komentari stari, ako ima ko preporučiti kod koga raditi UZ dojke u Sarajevu da je provjereno dobar? Hvala
no_sikiriki
Posts: 17304
Joined: 11/12/2012 13:21

#37 Re: Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Post by no_sikiriki »

FrozenCastle wrote: 09/05/2022 16:25 Da dignem temu pošto su prethodni komentari stari, ako ima ko preporučiti kod koga raditi UZ dojke u Sarajevu da je provjereno dobar? Hvala
dr Melika Klancevic (radi sama za sebe) ili dr Vanesa Beslagic u Sanasi
Ad000
Posts: 32
Joined: 19/06/2012 01:42

#38 Re: Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Post by Ad000 »

Prijedlog doktorice koja vodi brigu o vasem zdravlju. Supruga mi je njen redovni pacijent i potpuno je zadovoljna. Doktorica Mersiha, radi u svojoj ordinaciji na Ciglanama.

akcija007
Posts: 2857
Joined: 17/05/2008 23:50

#39 Re: Treba mi dobra privatna poliklinika za pregled dojke?

Post by akcija007 »

Vidio sam u Uniticu u Eurofarmu dole na minus etazi , reklamu Centar za dojku dr Una Delic
Post Reply