Zdravlje: samo za muskarce

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

užas1
Posts: 9
Joined: 06/12/2009 00:57

#51 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by užas1 »

Kronični bakterijski prostatis u 37 god života,nemam mokrenja noćnog,ali imam bolove u donjem dijelu ispod pupka,i prilikom eajkuliranja.Imao sam jaku upalu cijelog donjeg abdomena koja mi je presla u prostatis
Lijekovi su me uništili,djelovali su mi na psihu(stvarali nemire ćitao sam da je to nuspojava ) a posebno libido,trebalo mi je dana da se vratim.
Sad nakon godinu dana navikao sam se na ovu bolest ,libido mi je ok ,otprilike kao i prije bolesti a bolovi čas ih ima 7 dana a onda ih odjednom nema po pola mjeseca i tako u krug .
Najvažnije mi je da je ćundara kako treba a za bolove jebiga malo se pretrpiš.
Interesujem dali se stanje kod ove bolesti pogoršava sa vremenom ,šta iskustvo kaže, vjerovatno ovdje ima članova koji ovu bolu vuču duže vrijeme.
Hvala i pozdrav.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#52 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by PipiDugaDevetka »

užas1 wrote:Kronični bakterijski prostatis u 37 god života,nemam mokrenja noćnog,ali imam bolove u donjem dijelu ispod pupka,i prilikom eajkuliranja.Imao sam jaku upalu cijelog donjeg abdomena koja mi je presla u prostatis
Lijekovi su me uništili,djelovali su mi na psihu(stvarali nemire ćitao sam da je to nuspojava ) a posebno libido,trebalo mi je dana da se vratim.
Sad nakon godinu dana navikao sam se na ovu bolest ,libido mi je ok ,otprilike kao i prije bolesti a bolovi čas ih ima 7 dana a onda ih odjednom nema po pola mjeseca i tako u krug .
Najvažnije mi je da je ćundara kako treba a za bolove jebiga malo se pretrpiš.
Interesujem dali se stanje kod ove bolesti pogoršava sa vremenom ,šta iskustvo kaže, vjerovatno ovdje ima članova koji ovu bolu vuču duže vrijeme.
Hvala i pozdrav.
Kod mene isto ''hronika'' plus gromada od kamena u lijevom bubregu (2,5x3,5)cm. Kamen je ''akumulirao'' i bakterije. Nema šanse da to sve izliječim konstantnim uzimanjem antibiotika prije nego li istucam kamen. 24.11. imam IVU slikanje, pa onda, opet zakazivanje termina za tucanje.

Nema pomoći, šuti i trpi,...
insomniac_90
Posts: 298
Joined: 17/09/2010 18:10

#53 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by insomniac_90 »

užas1 wrote:Kronični bakterijski prostatis u 37 god života,nemam mokrenja noćnog,ali imam bolove u donjem dijelu ispod pupka,i prilikom eajkuliranja.Imao sam jaku upalu cijelog donjeg abdomena koja mi je presla u prostatis
Lijekovi su me uništili,djelovali su mi na psihu(stvarali nemire ćitao sam da je to nuspojava ) a posebno libido,trebalo mi je dana da se vratim.
Sad nakon godinu dana navikao sam se na ovu bolest ,libido mi je ok ,otprilike kao i prije bolesti a bolovi čas ih ima 7 dana a onda ih odjednom nema po pola mjeseca i tako u krug .
Najvažnije mi je da je ćundara kako treba a za bolove jebiga malo se pretrpiš.
Interesujem dali se stanje kod ove bolesti pogoršava sa vremenom ,šta iskustvo kaže, vjerovatno ovdje ima članova koji ovu bolu vuču duže vrijeme.
Hvala i pozdrav.
i ja sam se navikao ... a i stanje mi se mnogo popravilo ... nisam uzimao antibiotike vec 4 mjeseca ... ali se krkam cajevima i herbalnim sumpementima ... ako otkrijete kakve nove metode lijecenja ... javite se ... pozz svima i hvala
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#54 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by PipiDugaDevetka »

@insomniače_90,
Provjeri Inbox, poslao sam ti PP.
User avatar
Dr.medicine
Posts: 1779
Joined: 20/02/2011 17:17
Location: London, UK

#55 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by Dr.medicine »

insomniac_90 wrote:
užas1 wrote:Kronični bakterijski prostatis u 37 god života,nemam mokrenja noćnog,ali imam bolove u donjem dijelu ispod pupka,i prilikom eajkuliranja.Imao sam jaku upalu cijelog donjeg abdomena koja mi je presla u prostatis
Lijekovi su me uništili,djelovali su mi na psihu(stvarali nemire ćitao sam da je to nuspojava ) a posebno libido,trebalo mi je dana da se vratim.
Sad nakon godinu dana navikao sam se na ovu bolest ,libido mi je ok ,otprilike kao i prije bolesti a bolovi čas ih ima 7 dana a onda ih odjednom nema po pola mjeseca i tako u krug .
Najvažnije mi je da je ćundara kako treba a za bolove jebiga malo se pretrpiš.
Interesujem dali se stanje kod ove bolesti pogoršava sa vremenom ,šta iskustvo kaže, vjerovatno ovdje ima članova koji ovu bolu vuču duže vrijeme.
Hvala i pozdrav.
i ja sam se navikao ... a i stanje mi se mnogo popravilo ... nisam uzimao antibiotike vec 4 mjeseca ... ali se krkam cajevima i herbalnim sumpementima ... ako otkrijete kakve nove metode lijecenja ... javite se ... pozz svima i hvala
Krkaj bucino ulje:)
nevidljivi_problemi
Posts: 3
Joined: 24/05/2011 04:50

#56 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by nevidljivi_problemi »

Pozdrav ljudi, ocigledno i ja imam slican problem kao i vi... ali samo cesto mokrenje znaci minmum 5-7 puta na dan(obicno tokom dana 2 puta uvece 4-5) i odprilike jednom se budim da pisam...ali nemam nikakve bolove, niti isprekidan malz, ni tako nesto. znaci samo jedan simptom CESTO MOKRENJE! Ima li neko da samo cesto mokri i nikakve vise simptome...? Vadio sam relativno skoro krv i normalan mi je secer i ostali nalazi u krvi tako da do toga nije. imam 22god i mogu slobodno reci da ceo zivot, od kad znam za sebe cesce mokrim nego drugi ljudi....kad god se negde putovalo mora se zbog mene da staje da bih pisao itd. xD
User avatar
Dr.medicine
Posts: 1779
Joined: 20/02/2011 17:17
Location: London, UK

#57 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by Dr.medicine »

nevidljivi_problemi wrote:Pozdrav ljudi, ocigledno i ja imam slican problem kao i vi... ali samo cesto mokrenje znaci minmum 5-7 puta na dan(obicno tokom dana 2 puta uvece 4-5) i odprilike jednom se budim da pisam...ali nemam nikakve bolove, niti isprekidan malz, ni tako nesto. znaci samo jedan simptom CESTO MOKRENJE! Ima li neko da samo cesto mokri i nikakve vise simptome...? Vadio sam relativno skoro krv i normalan mi je secer i ostali nalazi u krvi tako da do toga nije. imam 22god i mogu slobodno reci da ceo zivot, od kad znam za sebe cesce mokrim nego drugi ljudi....kad god se negde putovalo mora se zbog mene da staje da bih pisao itd. xD
možda samo piješ puno vode. sve što uđe mora i izaći :lol:
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#58 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by PipiDugaDevetka »

@nevidljivi_problemi, vidi ovu temu http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 42&t=71105 . Paralelno sa terapijom koju preporuči ljeakar troši i ove čepiće. Ne garantujem da će ti pomoći, ali vrijedi pokušati. Dojavi kako su djelovali!

*Napomena, svi muškarci, od najmanjeg djeteta, pa do starca mogu oboljeti od upale prostate. To oboljenje je različito od uobičajenog staračkog uvećanja prostate.
nevidljivi_problemi
Posts: 3
Joined: 24/05/2011 04:50

#59 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by nevidljivi_problemi »

Ne verujem da je upala zato sto ne mogu imati upalu koja traje 10 godina xD nekad manje idem u wc nekad vise...zavisi, ali problem je tu dosta dugo. Znam da sve sto udje mora da izadje ali ja bi da izadje odjednom a ne iz 2-3 puta xD bukvalno kad sam imao 10 godina i sad je slicna situacija... Radio sam jednom pre par godina neke testove oko ovog, navodno, sve je bilo normalno nema bakterija itd. ali ja j*beno ne mogu skoro ni jednu noc da prespavam da ne odem bar jednom u wc! :/
i probacu taj Supoprost pa cu da vidim.
User avatar
Filter
Posts: 8039
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#60 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by Filter »

nevidljivi_problemi wrote:Ne verujem da je upala zato sto ne mogu imati upalu koja traje 10 godina xD nekad manje idem u wc nekad vise...zavisi, ali problem je tu dosta dugo. Znam da sve sto udje mora da izadje ali ja bi da izadje odjednom a ne iz 2-3 puta xD bukvalno kad sam imao 10 godina i sad je slicna situacija... Radio sam jednom pre par godina neke testove oko ovog, navodno, sve je bilo normalno nema bakterija itd. ali ja j*beno ne mogu skoro ni jednu noc da prespavam da ne odem bar jednom u wc! :/
i probacu taj Supoprost pa cu da vidim.

koliko vode konzumiras dnevno i u koje vrijeme? kakvu hranu jedes i koliko kafe dnevno srknes? imas hranu koja je prirodni diuretik i koja ti moze provocirati pi$anje. odlazak u wc do 7-8 puta dnevno nije nista zabrinjavajuce dok nema produzene mikcije. (ono kad se vratis u halu taman sto si izasao iz nje). mozda si se nekad prehladio i ostao ti refleks da cim osjetis da bi ko mogao ti se ne mozes suzdrzati.
nekad, davno, dok se hodalo po kafanama :D ako odem u wc nakon prve pive, hodacu cijelu noc, ali ako odem tek nakon 4-5, onda idem u intervalima, 4-5 piva - wc...
elem, probaj promijeniti rezim pijenja vode (npr. pij 2 case a ne gutljaj po gutljaj, batali sokove i himbere)
rokaj suncokretove sjemenke i bucino ulje
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#61 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by PipiDugaDevetka »

nevidljivi_problemi wrote:Ne verujem da je upala zato sto ne mogu imati upalu koja traje 10 godina xD nekad manje idem u wc nekad vise...zavisi, ali problem je tu dosta dugo. Znam da sve sto udje mora da izadje ali ja bi da izadje odjednom a ne iz 2-3 puta xD bukvalno kad sam imao 10 godina i sad je slicna situacija... Radio sam jednom pre par godina neke testove oko ovog, navodno, sve je bilo normalno nema bakterija itd. ali ja j*beno ne mogu skoro ni jednu noc da prespavam da ne odem bar jednom u wc! :/
i probacu taj Supoprost pa cu da vidim.
Probaj, pa dojavi kako djeluju čepići?
Sretno!
nevidljivi_problemi
Posts: 3
Joined: 24/05/2011 04:50

#62 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by nevidljivi_problemi »

Nisam uspeo da nadjem supoprost, u Novom Sadu zivim trenutno ali icu cu u Bosnu sigurno narednih 10tak dana tako da cu ih uzeti. A to oko uzimanje hrane i pica si upravu "Filteru", vidis nisam znao da to ima veze ali ja pijem vecinom flasiranu vodu i tako ceo dan pijuckam po malo iz flase, tako volim i sokove da pijem xD moram to promeniti. Hvala na savetima, a i ja imam slican problema kad pijem pivo, privih 1-2h popijem 4-5 piva i ne idem nijednom u wc i kad odem prvi put, posle idem svakih 20min...
Ko to smat
Posts: 438
Joined: 13/05/2011 22:04

#63 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by Ko to smat »

Ljudi mene jednom safatalo svakih 15 minuta pisat i nema druge.Dta je ono onako.Odma sam isti dan otiso u biljnu apoteku i dobio neke kapi prodje ko od sale.Cuvam te kapi ako me opet ufati.Nosio sutradan mokracu na analizu nista sve u redu.Jel sad radi tih kapi neznam ali pomogle pravo.kazu da je i limun onako na suho ga jest dobar i da ubija te bakterije u mokraci.
User avatar
Filter
Posts: 8039
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#64 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by Filter »

nevidljivi_problemi wrote:Nisam uspeo da nadjem supoprost, u Novom Sadu zivim trenutno ali icu cu u Bosnu sigurno narednih 10tak dana tako da cu ih uzeti. A to oko uzimanje hrane i pica si upravu "Filteru", vidis nisam znao da to ima veze ali ja pijem vecinom flasiranu vodu i tako ceo dan pijuckam po malo iz flase, tako volim i sokove da pijem xD moram to promeniti. Hvala na savetima, a i ja imam slican problema kad pijem pivo, privih 1-2h popijem 4-5 piva i ne idem nijednom u wc i kad odem prvi put, posle idem svakih 20min...
ma samo regulisi unos tecnosti. pij vodu sa pipe i ne razmisljaj o wc-u...

sretno...
2rke
Posts: 47
Joined: 11/07/2012 02:34

#65 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by 2rke »

Znam da nije bas pitanje za ovaj post ali moram da postavim ako je moguce da mi neko odogovori. Znaci imao sam seks sa curom(nezasticeni) imao sam osjecaj da mi je nesto izaslo iz spolovila al kad sam ga izvaodio nije bilo nista znaci bijelo nalik na spermu ili nesto tako a nisam ni imao osjecaj da svrsajem,kasnije sam probao povuci rukom da vidim nemali slucajno sperme u kanalicu al nista nije bilo, to mi se jos jednom desilo ali je dobila normalno. Znaci ako moze neko odg i jeli se nekome to desavalo? HVALA
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#66 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by PipiDugaDevetka »

http://istineilaziohrani.blogspot.com/search?q=magnezij+klorid wrote: „Zatim sam pokušavala s tekućim ionskim magnezijem koji je uključivao minerale u tragovima koji se nalaze u Velikom slanom jezeru u Utahu. Smatrala sam da izolirani magnezij ne bi mogao biti najbolji način da ga se pokuša apsorbirati. Počevši sa samo nekoliko kapi u njegovoj juhi, s vremenom je Alex mogao tako uzimati više magnezija iako smo i dalje morali biti vrlo oprezni da ne premašimo određenu količinu inače bi se proljev vraćao. Pa i pored toga počeli smo primjećivati pozitivne rezultate. Najprije je nastupio bolji san. Alex se prije tijekom noći budio svakih devedeset minuta – ustajao bi da mokri, vraćao se u krevet i mučio se da usne da bi se za devedeset minuta opet probudio kako bi ponovio postupak. Bio je siguran da mu je prostata slabila ali nakon oko mjesec dana s ionskim magnezijem mogao je nesmetano spavati u rasponu od tri, zatim četiri, pa onda šest sati. Uvidjeli smo da je njegova prostata dobro ali njegove su traumatizirane nadbubrežne žlijezde redovito otpuštale navalu adrenalina koja bi ga razbudila. Kad su se počele smirivati, njegov je san konačno postao miran; sada se obično budi samo jedanput tijekom noći i može zaspati bez muke. I, usuđujem se reći, ovih dana spava bolje nego što je godinama spavao. Također, uz dobar san, njegova je dnevna razina energije znatno unaprijeđena.
Evo, ova neka dr. tvrdi da je pomogla svom mužu sa terapijom redovnog ispijanja MgCl (Ima posebna tema o Magnezijum hloridu) Kontam, ako smo većina bespomoćni i razočarani, patimo, zašto ne pokušati ovom ''terapijom''. Navodno, MgCl, otapa okamenjenu prostatu. Ja ispijam ovaj MgCl, ali nema poboljšanja na prostati.Potpuno razočaran, prestao sam ići i na kontrole kod ljekara. Kada baš ne mogu više izdržati, samoinicijativno popijem nekoliko tableta antibiotika CITERAL.

Čepići Gorana Pelajića izMostara su mi pomagali u početku, bio oduševljen, međutim, sada više ne pomažu, a i poskupili, posljednju info sam imao da su 50KM po pakovanju, što je za mene stvarno preskupo.
dzemmm
Posts: 1
Joined: 29/07/2012 16:14

#67 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by dzemmm »

Nisam cito sve postave pa neznam dali je iko spominjo ovaj problem
kad god mokrim nikad neispustim svu mokracu u potpunosti uvjek ostane koja kap
tako da se moram zadrzavati u wc nekoliko minuta i rukom istisnuti to malo sto je ostalo i opet na kraju kad izađem iz wc imam osjecaj da je ostalo malo mokrace

dali je neko imo slicnih problema i kako ste se izljecili.
Last edited by dzemmm on 31/07/2012 20:56, edited 1 time in total.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#68 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by quarterback »

.
fijesta
Posts: 27
Joined: 11/10/2011 11:21

#69 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by fijesta »

Sto se cajeva tice i mokrenja poslusajte moj savjet posto i sam patim od istih.
Prvo pijte čaj od kantariona jedno mjesec dana.
Sledeći mjesec pijte čaj od koprive.
I obavezno nađite svježe začinsko bilje bosiljak, melisu, žalfiju koji su strašni borci protiv bakterija koje možete da trošite u svakodnevnoj ishrani. Možete i da ih same uzgajate u kućnim uslovima:
http://www.dobrajela.com/index.php?opti ... &Itemid=40.
I nikako nemojte da pijete crni čaj on je velika smetnja i za prostatu i za rad crijeva. Jeste dobar je antikosidans i zaustavlja trčihitris ali izbjegavajte ga u širokom luku.
neretvanac
Posts: 665
Joined: 23/03/2009 20:41
Location: Hercegovina

#70 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by neretvanac »

Imao problema sa nebakterijskim prostatitisom, iritacijom prostate nastalom udarom u prepone, od tada bolovi, par puta krv u mokraći i spermi, bol pogotovo na hladno i usku odjeću, često mokrenje.
U zadnjih par mjeseci stanje puno bolje zahvaljujući fitoterapiji u raznim oblicima, to mi je pomoglo puno više nego urolozi koji to stanje dosta i ne razumiju.
Koristio sam razne ekstrakte biljaka za jačanje mokraćnih kanala i prostate, na osnovi alkohola, meda i čajeva i otada je stanje bolje, sasvim blagi, neznatni problemi.
Najvažnije je biti uporan, liječenje svake bolesti koja je u urogenitalnom traktu je sporo i teško.
Par savjeta:
- što više tečnosti, što više mokriti jer se time otklanjaju bakterije i upalni faktori koji pospješuju proces
- što manje alkohola i kofeina, ako je moguće- potpuno izbaciti !
-izbjegavati hladnoću, pogotovo sjedenje na hladnom betonu i hladnoću sa noga- npr. mokre noge- smrt za prostatu.
- što više toplih čajeva, pogotovo vrijesak, peršin, sjemenke tikve, kadulja, kopriva, kunica !
- izbjegavati usku odjeću- u mene je ovo igralo značajnu ulogu da se stanje popravi

Samo polako i sigurno do ozdravljenja, a lijeka ima.
Misterxy
Posts: 67
Joined: 29/09/2012 20:34
Location: north island

#71 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by Misterxy »

nevidljivi_problemi wrote:Ne verujem da je upala zato sto ne mogu imati upalu koja traje 10 godina xD nekad manje idem u wc nekad vise...zavisi, ali problem je tu dosta dugo. Znam da sve sto udje mora da izadje ali ja bi da izadje odjednom a ne iz 2-3 puta xD bukvalno kad sam imao 10 godina i sad je slicna situacija... Radio sam jednom pre par godina neke testove oko ovog, navodno, sve je bilo normalno nema bakterija itd. ali ja j*beno ne mogu skoro ni jednu noc da prespavam da ne odem bar jednom u wc! :/
i probacu taj Supoprost pa cu da vidim.
Ma možeš imati hroničnu upalu bilo čega doživotno,
hronični prostatitis je užasno stanje,pogotovo nebakterijalni,možda ću neke razočarati ali u većini slučajeva ta bolest se nosi doživotno,nažalost :shock: :shock:
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#72 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by PipiDugaDevetka »

Misterxy wrote:
nevidljivi_problemi wrote:Ne verujem da je upala zato sto ne mogu imati upalu koja traje 10 godina xD nekad manje idem u wc nekad vise...zavisi, ali problem je tu dosta dugo. Znam da sve sto udje mora da izadje ali ja bi da izadje odjednom a ne iz 2-3 puta xD bukvalno kad sam imao 10 godina i sad je slicna situacija... Radio sam jednom pre par godina neke testove oko ovog, navodno, sve je bilo normalno nema bakterija itd. ali ja j*beno ne mogu skoro ni jednu noc da prespavam da ne odem bar jednom u wc! :/
i probacu taj Supoprost pa cu da vidim.
Ma možeš imati hroničnu upalu bilo čega doživotno,
hronični prostatitis je užasno stanje,pogotovo nebakterijalni,možda ću neke razočarati ali u većini slučajeva ta bolest se nosi doživotno,nažalost :shock: :shock:
FCK*! :(
Innovation
Posts: 4229
Joined: 23/03/2011 11:58

#73 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by Innovation »

Najbolji je caj od trave Vrbovice. Pije se 1x ili 2x dnevno zavisi od PSA. Postoje i kapi i cepici u biljnim apotekama.
neretvanac
Posts: 665
Joined: 23/03/2009 20:41
Location: Hercegovina

#74 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by neretvanac »

Misterxy wrote:
nevidljivi_problemi wrote:Ne verujem da je upala zato sto ne mogu imati upalu koja traje 10 godina xD nekad manje idem u wc nekad vise...zavisi, ali problem je tu dosta dugo. Znam da sve sto udje mora da izadje ali ja bi da izadje odjednom a ne iz 2-3 puta xD bukvalno kad sam imao 10 godina i sad je slicna situacija... Radio sam jednom pre par godina neke testove oko ovog, navodno, sve je bilo normalno nema bakterija itd. ali ja j*beno ne mogu skoro ni jednu noc da prespavam da ne odem bar jednom u wc! :/
i probacu taj Supoprost pa cu da vidim.
Ma možeš imati hroničnu upalu bilo čega doživotno,
hronični prostatitis je užasno stanje,pogotovo nebakterijalni,možda ću neke razočarati ali u većini slučajeva ta bolest se nosi doživotno,nažalost :shock: :shock:
Ali se može potpuno izliječiti, a kod većine ljudi i dovesti do stanja gdje im stvara samo neznate probleme koje najveće vrijeme uopšte i ne osjete.
Treba razviti stil života koji u svakom pogledu rasterećuje to područje, koje je jako osjetljivo, a uvesti mjere koje pomažu proces oporavka i izlječenja- i da- FITOTERAPIJA ovdje nije slabo djelotvorna kao kod nekih drugih stanja i može donijeti odlične rezultate.
Naravno, sve u saradnji sa specijalistom urologom.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#75 Re: Zdravlje: samo za muskarce

Post by PipiDugaDevetka »

Image
Izgleda da ovaj preparat, dodatak ishrani, pomaže prilično.
Kupljeno u apoteci Al'Hana u Pejtonu ''na veresiju'' u Ulici Bosanskih Gazija, bivša Mlade Bosne, tako da ne znam cijenu.
Al' Hana apoteka, majka za nas penzionisane umirovljenike, se nalazi blizu Stare želj. stanice u prizemlju privatne kuće.
Post Reply