KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Sve o zdravlju...
Jara

#326 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Jara » 17/07/2009 12:01

Trnoružica wrote:Mi imamo rezulate sa lječenjenjem karcinoma, sa VEMMOM i Megaminom(Zeolit) u kombinaciji a i bioenergijom. Mislim da oni ljudi koji su u toj situaciji, trebaju pomoč iz svih strana...Iduči mjesec če se Vemma moč nabaviti i u Sarajevu.
A predavanja o megaminu več ima koliko sam pratila,
Nisam sve postove čitala na forumu kako kaže Baba Droga ali mislim da ljudi koji imaju karcinom trebaju nade da se ta bolest ipak može pobjediti.
Samo s tim preparatima ili uz kemo i radio terapiju?

sinus

#327 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by sinus » 17/07/2009 12:21

Na bolesnima se uvijek najbolje zarađivalo...

A ljudi koji su u toj situaciji da umiru nisu glupi, ali se hvataju za svaku slamku ( jer imamo onu zajebanu izreku da nada zadnja umire), a onda ovi što "liječe" karcinome debelo zarađuju na ljudima koji će sigurno da umru. Čak i to što zarađuju ne bi bio problem, da toliko ne LAŽU o rezultatima, i slično. Gdje je link na neki naučni rad o VEMMI ili MEGAMINU kojeg možemo i u uglju pronači ( što implicira da je jeftinije jesti ugalj nego kupiti taj megamin). NAravno da nema naučnih radova jer je to lijek samo za klepanje love i ništa drugo.

Ja se nadam da tim prevarantima nikad neće zatrebati njihov lijek. Ali svi smo se u to milion puta uvjerili, da se sve vrati kad tad.

Trnoružica

#328 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Trnoružica » 17/07/2009 20:42

ako imaš Google na internetu onda traži: mangosteen i dijagnozu

Tu ljudi pišu iz amerike izkustva sa preparatom mangosteen ali je na engleski
Last edited by Trnoružica on 18/07/2009 17:49, edited 1 time in total.

jeca50

#329 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by jeca50 » 18/07/2009 15:45

dzana wrote:Pozdravljam sve koji su se uhvatili u kostac sa rakom bilo da je njima ili dragim osobama dijagnosticiran..
Moj otac je u novembru 08 saznao da ima rak pluca i posto je radio u zdravstvu citav radni vijek - znao je kakve su progonoze ali i da mora sto prije poceti da se bori.. Nije se moglo operisati i nakon uporednog zracenja i hemoterapije prvi nalaz nas je prilicno razocarao ali evo vec prva kontrola donosi nadu jer kaze doktorica da se situacija prilicno rascistila :).. Bila je i jedna metastaza ali i ona je nestala.. Sad za sad se dobro osjeca ali znamo da treba sacekati jedan period za slavlje..
Razlog mog javljanja je diskusija o raznim pripravcima (obicno cudotvornim zar ne?!) kojim mnogi zaradjuju na tudjoj nevolji i ocaju.. Ja sam kontaktirala nekakvog crnogorskog travara Cileta - majko moja - kakva komunikacija, kakav lik.. A cijene pripravaka - katastrofa.. Ipak bi i pored svega uzeli te njegove pripravke jer covjek tada ne razmislja o novcu ali nismo mogli jer su na bazi meda a moj otac je od stresa dobio i secer pa to nije smio piti.. U toku terapije a i sada je najvise pio - Ecomer - kazu da on najbolje vraca leukocite u normalu (sto se kod njega i desilo) i Immunomax (ili tako nesto) tablete za imunitet (svjesna sam ja da to mozda ima vise psiholoski uticaj na pacijenta ali bolje je i to probati nego nista)..
A tema je dobra jer imam u blizini primjer zene koja je operisala dojku i vec 5 godina se uspjesno bori i evo hvala Bogu - nalazi su joj super i mog oca koji se jos uvijek uspjesno bori protiv karcinoma - znaci moguce ga je pobijediti!!

Pozdravljam ovakve optimiste.Prošla sam operaciju karcinoma dojke prije 4 god i znam kako to izgleda.Mogu samo reći da su mi jako pomogli proizvodi na biljnoj bazi i to jedne vrhunske firme.Uz sve što nam u bolnici naprave moramo i sami da si pomognemo pa da udruženi pobjedimo bolest.Ako Vas zanima više možete mi se obratiti da razmjenimo iskustva. :)

Trnoružica

#330 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Trnoružica » 18/07/2009 17:41

Trnoružica wrote:ako imaš Google na internetu onda traži: mangosteen i dijagnozu
tako možete saznati iskustva drugih ljudi u SAD-u koji su probali uzimati mangosteen koji se nalazi u VEMMI i koji je prirodni ayurvedski citostatik.

Trnoružica

#331 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Trnoružica » 18/07/2009 17:54

Svi američki fakulteti iztražuju mangosteen koji je u Vemmi ali naš europljani če to shvatiti što je to kad još million ljudi umre od karcinoma možda za nekih 1000 godina....

Znanstveni radovi postoje i pun internet je njih od razno raznih doktora medicine....

klikneš na google: mangosteen + dijagnozu koju imaš...

Jara

#332 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Jara » 18/07/2009 18:21

Trnoružica wrote:Svi američki fakulteti iztražuju mangosteen koji je u Vemmi ali naš europljani če to shvatiti što je to kad još million ljudi umre od karcinoma možda za nekih 1000 godina....

Znanstveni radovi postoje i pun internet je njih od razno raznih doktora medicine....

klikneš na google: mangosteen + dijagnozu koju imaš...
@Trnoružice, vjerovatno da nisi vidjela moje pitanje pa ga ponavljam i molim te za dogovor:
Jara wrote:
Trnoružica wrote:Mi imamo rezulate sa lječenjenjem karcinoma, sa VEMMOM i Megaminom(Zeolit) u kombinaciji a i bioenergijom. Mislim da oni ljudi koji su u toj situaciji, trebaju pomoč iz svih strana...Iduči mjesec če se Vemma moč nabaviti i u Sarajevu.
A predavanja o megaminu več ima koliko sam pratila,
Nisam sve postove čitala na forumu kako kaže Baba Droga ali mislim da ljudi koji imaju karcinom trebaju nade da se ta bolest ipak može pobjediti.

Trnoružica

#333 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Trnoružica » 19/07/2009 11:58

Taj preparat se uzima uz kemo i radioterapiju.

To je trenutno najmočniji tekuči antioxidant sa 65 minerala, vitaminima, mangosteenom i aloe vera

Pa kome treba taj če ga i koristiti..

Jara

#334 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Jara » 20/07/2009 16:10

Trnoružica wrote:Taj preparat se uzima uz kemo i radioterapiju.

To je trenutno najmočniji tekuči antioxidant sa 65 minerala, vitaminima, mangosteenom i aloe vera

Pa kome treba taj če ga i koristiti..
Hvala na odgovoru. Znači, ništa bez konvencionalnih terapija...
Ovo je vjerovatno za jačanje imuniteta.

Trnoružica

#335 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Trnoružica » 21/07/2009 09:08

Možda nisi shvatio.... taj preparat mogu uzimati i oni otpisani od lječnika jer je prodni citostatik iz ayurvedske medicine a za one koju dobivaju radio ili kemoterapiju neškodi ako uzimaju i njega....

Jara

#336 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Jara » 21/07/2009 16:22

Trnoružica wrote:Možda nisi shvatio.... taj preparat mogu uzimati i oni otpisani od lječnika jer je prodni citostatik iz ayurvedske medicine a za one koju dobivaju radio ili kemoterapiju neškodi ako uzimaju i njega....
Moje pitanje je bilo:

Nisam pitala da li se uz njega mogu primjenjivatu te terapije nego da li je bilo rezultata primjenjujući SAMO taj preparat.
Dakle, da li je itko tim preparatom izliječen od karcinoma a da nikad prije, za vrijeme ili poslije njegovog primjenjivanja nije tretiran kemo i radio terapijom?
Znači, izliječen SAMO tim preparatom?

J.B.Tito

#337 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by J.B.Tito » 21/07/2009 23:37

Daj, ba, Trnoruzice, svih 10 postova ti je o toj voćki.
Recite lijepo, konkretno, da je to DODATAK PREHRANI i ne ubacujte to u ovu temu,Imajte malo obzira.
Molio bih vas da otvorite temu koja će se zvati "Čudotvorne voćke, gljive i ostali preparati = DODACI PREHRANI" pa do mile volje eglenišite o njima.
Nema smisla više.

Jara

#338 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Jara » 22/07/2009 01:13

J.B.Tito wrote:Daj, ba, Trnoruzice, svih 10 postova ti je o toj voćki.
Recite lijepo, konkretno, da je to DODATAK PREHRANI i ne ubacujte to u ovu temu,Imajte malo obzira.
Molio bih vas da otvorite temu koja će se zvati "Čudotvorne voćke, gljive i ostali preparati = DODACI PREHRANI" pa do mile volje eglenišite o njima.
Nema smisla više.
ne temu...ovo je za plaćeni oglas

Trnoružica

#339 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Trnoružica » 22/07/2009 21:24

več sam rekla da su se odpisani izlječili studije pogledajte pod dijagnozom, a dotak prehrane se zove jer za europsko tržište treba 30 godina da dobije licencu kao ljek.
A ti da imaš karcinom nebi tako pisao ...možeš biti sretan što sam to uopče predstavila na ovom forumu i reči HVALA

Ali tebi bi preporučila solarnu yogu ako imaš karcinom...

Alt.MED

#340 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Alt.MED » 23/07/2009 15:40

Dragi forumaši,

Molim sve koji znaju išta da metastazama vratnih pršljenova i kičme da se jave, postoji li neki lijek ili nešto što vi znate????Naime, doktori su rekli da operacija nema nikakvog efekta, i faktički na određeni način otpisali, dok onkolozi kažu da se treba boriti?? Uz medicinsku njegu, potražili smo i alternativnu medicinu, čuli za poznatog travara Jovu sa Cetinja, kod kojeg smo išli, i dao je određenu terapiju, koja je skupa sa medicinskom počela koliko se meni čini da djeluje, imate li ikakva iskustva sa tim????

Extreme_Life

#341 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Extreme_Life » 02/08/2009 10:30

Alt.MED wrote:Dragi forumaši,

Molim sve koji znaju išta da metastazama vratnih pršljenova i kičme da se jave, postoji li neki lijek ili nešto što vi znate????Naime, doktori su rekli da operacija nema nikakvog efekta, i faktički na određeni način otpisali, dok onkolozi kažu da se treba boriti?? Uz medicinsku njegu, potražili smo i alternativnu medicinu, čuli za poznatog travara Jovu sa Cetinja, kod kojeg smo išli, i dao je određenu terapiju, koja je skupa sa medicinskom počela koliko se meni čini da djeluje, imate li ikakva iskustva sa tim????
Pre neki dan sam saznao za zenu koja je bukvalno bila skoro mrtva i koja se pomirila sa smrcu dok nije dosla u kontakt sa izvesnim Nenadom Janjeticem koji ju je izlecio i zena se sad super oseca. Imala je gomilu metastaza u telu. Javi se u privatnoj poruci da ti dam kontakt telefon pa se ti cuj sa njim i on neka ti objasni sve.

ziggy

#342 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by ziggy » 08/08/2009 16:00

Da li neko ima iskustva sa karcinomom glave gusterace?Jednom clanu moje obitelji je otkrivena prije par dana,pa me zanima kako sve otprilike izgleda iz prve ruke?Citala sam na netu dosta o tome,ali ipak da cujem iskustva ukoliko ih ima .Hvala. :|

njonjica

#343 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by njonjica » 08/08/2009 22:01

e pa stvarno...sad sam totalno pukla......
otac je operisao karcinom grla prosle godine...sve su mu odstranili, ostali su lijevi rezanj stitne i jezik, ugradili vjestacki jednjak....borili smo se kao lavovi, nisam mogla vjerovati da u njegovim godinama (70) covjek moze imati toliko hrabrosti, volje, snage....a borba je bila teska, rovovska...i onda, neko vrijeme stanje zaista odlicno.
prekjucer saznam da vec nekoliko dana povraca nesto crno (slicno tozu koji ostaje od kafe) i da mu je stolica takodjer crna...
odemo lijecniku na gastro, sonda i dijagnoza.....tumor u/na zeludcu...lijecnik kaze da nije metastaza, da je tumor primaran i da je najvjerovatnije maligni.
tata nema pojma o cemu je rijec, nagovjestila sam mu kao da je pukao cir i da su ga zbog toga ostavili u bolnici....

ljudi sta da radim??
neki savjet...nesto...pomozite.....
:(

Jara

#344 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Jara » 09/08/2009 01:46

Draga njonjice, sigurno radis sve što je u tvojoj moći. Teško je dati savjet...
Čini mi se da je sreca u nesreci da nije metastaza.
Ima li kakve terapije ili se čeka nalaz? Javljaj šta se događa, držim fige tvom ocu!

barby02

#345 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by barby02 » 09/08/2009 02:03

au njonjice :shock: bas problem, ali rjesiv hvala dragom Bogu. Polako, samo se saberi i dan za dan izdrzavaj ono sto ide a to je briga, njega, hodanje, znas vec. . uz tebe sam mislima !
e da, za zeludac i cirase (iako nije) gersl kuhan- raskuhan i procjedjen , onu sluzavu vodu da pije, kazu obloga nevidjena. .

Extreme_Life

#346 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Extreme_Life » 13/08/2009 22:20

http://www.blic.rs/hronika.php?id=105971 UHAPSEN Nenad Roso. Nikad mi se taj covek nije svidjao i drago mi je sto se to konacno desilo JER ako covek ima dar da leci ljude to ne treba da naplacuje ili bar ne toliko koliko je on naplacivao, a ako ga nema a leci bolesne onda je jos gora situacija.

J.B.Tito

#347 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by J.B.Tito » 14/08/2009 13:49

Extreme_Life wrote:

Pre neki dan sam saznao za zenu koja je bukvalno bila skoro mrtva i koja se pomirila sa smrcu dok nije dosla u kontakt sa izvesnim Nenadom Janjeticem koji ju je izlecio i zena se sad super oseca. Imala je gomilu metastaza u telu. Javi se u privatnoj poruci da ti dam kontakt telefon pa se ti cuj sa njim i on neka ti objasni sve.
Ovo ce biti moj zadnji post na ovu temu jer ne mogu vise na rende kora i ubleha.
Extremni, definitivno mi je jasno zasto si na drugim forumima bio banovan, jer, da se ja pitam, i od mene bi ti, a nakon ovog Janjetića, slijedio ban.
Svakom ko racionalno razmislja, bez "hvatanja slamke", sam pogled na stranicu dotičnog govori sve.Ne zbog ikonografije, da ne bude ovaj post pogrešno shvaćen, nego zbog umjetničkog i ukupnog dojma (smajli koji dušu ispovraća)
http://jagnje.com/
Uništiste temu.
Živi i zdravi bili i vozdra!

Extreme_Life

#348 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by Extreme_Life » 14/08/2009 22:34

J.B.Tito wrote:
Extreme_Life wrote:

Ovo ce biti moj zadnji post na ovu temu jer ne mogu vise na rende kora i ubleha.
Extremni, definitivno mi je jasno zasto si na drugim forumima bio banovan, jer, da se ja pitam, i od mene bi ti, a nakon ovog Janjetića, slijedio ban.
Svakom ko racionalno razmislja, bez "hvatanja slamke", sam pogled na stranicu dotičnog govori sve.Ne zbog ikonografije, da ne bude ovaj post pogrešno shvaćen, nego zbog umjetničkog i ukupnog dojma (smajli koji dušu ispovraća)
Uništiste temu.
Sta te zapravo muci???

dzana

#350 Re: KARCINOM I BORBA SA NJIM!!!

Post by dzana » 24/08/2009 14:07

J.B.Tito wrote:
Uništiste temu.
Hallo kakav zadnji post!!
Ma nije džaba Dragan Dabić, poznatiji kao Radovan Karadžić, našao mjesto među njima.. Mozda je sjedio u klupi sa Extreme_Life i Nenadom_R dok je prolazio kurs 'alternativne medicine' pa im uz malo cudotvornih gljiva upleo i malo svoje filozofije i ublehaštva.. A administratori su odgovorni jer ovakvi likovi haraju forumom!!
I ovo sigurno nije moj zadnji post..
Last edited by dzana on 25/08/2009 10:34, edited 1 time in total.

Post Reply