Neko sa sličnim iskustvom?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5314
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#1 Re: Neko sa sličnim iskustvom?

Post by Santic_Aleksa »

lutaš bebo
LLEH

#2 Re: Neko sa sličnim iskustvom?

Post by LLEH »

učlani se u platformu kod mirse oni imaju te seanse
User avatar
Jugoslavija u srcu
Posts: 82
Joined: 05/12/2019 13:36
Location: Dobrinja IV

#3 Re: Neko sa sličnim iskustvom?

Post by Jugoslavija u srcu »

Naziv za tvoje stanje je ADHD ili ti ga poremećaj ličnosti i koncentracije. Idi psihologu.
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1478
Joined: 21/04/2014 17:59

#4 Re: Neko sa sličnim iskustvom?

Post by tvojkomsija »

halidmjestohalida wrote: 23/12/2019 02:33 Pozdrav svima,

Svakodnevno mi se dešava da dolazim u kontakt sa novim stvarima, temama, idejama što je vjerujem prirodno.

Posljednja stvar sa kojom sam se nedavno upoznao bila je stoicizam, a ono što je čudno jeste da pri otkrivanju novih stvari i kratkim upoznavanjem sa istim u meni se budi želja da odmah postanem na neki način dio toga.

Jako brzo već istražim najbolje aplikacije za telefon koje se tiču oblasti, već želim bookmarkati sve bitne web stranice vezane za temu, guglam top 10 knjige, razmišljam o tome intenzivno sat - dva...

Stvar koja me najviše tu kopka jeste to što već sutra isto mi ni ne padne na pamet, a sve to što sam spremio i što me zanimalo, ne otvorim nikad više u životu.

Mogu nabrojati minimalno 50 primjera sa kojima mi se to desilo.

Isti je slučaj i sa stvarima koje su društvenog karaktera. Igrali smo pikado danas, prije nisam imao priliku i bilo mi je super. Već navečer sam gledao tutorijal kako preciznije gađati, upratio u kojim lokalima u gradu ima pikado i saznao da je 11. najbolji igrač pikada u svijetu porijeklom iz Tutina, a nastupa pod zastavom Austrije. :lol:

U konačnici da li postoji neki naziv za to sve, da li to možda ima neke dublje korijene i da li eventualno postoji neko sa sličnim iskustvom da se zajedno smijemo situacijama u kojim smo bili? :)
Sasvim normalno, i meni je tako stalno sa novim stvarima.
Jednostavno otkrijes nesto novo, zanimljivo i onda zelis sve znati o tome.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#5 Re: Neko sa sličnim iskustvom?

Post by mO k3 »

tvojkomsija wrote: 23/12/2019 11:55
halidmjestohalida wrote: 23/12/2019 02:33 Pozdrav svima,

Svakodnevno mi se dešava da dolazim u kontakt sa novim stvarima, temama, idejama što je vjerujem prirodno.

Posljednja stvar sa kojom sam se nedavno upoznao bila je stoicizam, a ono što je čudno jeste da pri otkrivanju novih stvari i kratkim upoznavanjem sa istim u meni se budi želja da odmah postanem na neki način dio toga.

Jako brzo već istražim najbolje aplikacije za telefon koje se tiču oblasti, već želim bookmarkati sve bitne web stranice vezane za temu, guglam top 10 knjige, razmišljam o tome intenzivno sat - dva...

Stvar koja me najviše tu kopka jeste to što već sutra isto mi ni ne padne na pamet, a sve to što sam spremio i što me zanimalo, ne otvorim nikad više u životu.

Mogu nabrojati minimalno 50 primjera sa kojima mi se to desilo.

Isti je slučaj i sa stvarima koje su društvenog karaktera. Igrali smo pikado danas, prije nisam imao priliku i bilo mi je super. Već navečer sam gledao tutorijal kako preciznije gađati, upratio u kojim lokalima u gradu ima pikado i saznao da je 11. najbolji igrač pikada u svijetu porijeklom iz Tutina, a nastupa pod zastavom Austrije. :lol:

U konačnici da li postoji neki naziv za to sve, da li to možda ima neke dublje korijene i da li eventualno postoji neko sa sličnim iskustvom da se zajedno smijemo situacijama u kojim smo bili? :)
Sasvim normalno, i meni je tako stalno sa novim stvarima.
Jednostavno otkrijes nesto novo, zanimljivo i onda zelis sve znati o tome.
takodje , uzmes procitas shvatis da i nije bas tako zanimljivo , zaboravim :mrgreen:
User avatar
fortaleza
Posts: 5588
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#6 Re: Neko sa sličnim iskustvom?

Post by fortaleza »

Uvečer sa milijun ideja koje nikako ne realiziram dan iza. Nisi ni po čemu poseban u odnosu na druge ljudi, odnosno živiš u kontradiktornosti svojih multiplih ličnosti kao i svi drugi ljudi, samo je razlika u tome što si ih krenuo primjećivati.

Čovjek nije jedan, odnosno kompletan već podijeljen na razna Ja. Za početak preporučujem Uspenskog i knjigu U potrazi za čudesnim.
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#7 Re: Neko sa sličnim iskustvom?

Post by walter kurtz »

Tako je meni sa ženama :zoka:
Post Reply