Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
aman ljudi
Posts: 54
Joined: 16/01/2015 16:03

#826 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by aman ljudi »

Jeste li zivi ljudi, imal koga? Dozeru care, kud sad bas da te nema kad nam treba info za ulje? :roll:
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#827 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

Poslao ti ja info davno...a sad vidim da to iz nekog razloga nije otislo...Nema te poruke nigdje kod mene... Eto opet. Sorry, nesto sam ja tu ocito zeznuo pri slanju :sad:
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#828 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

Steta je sto ovakve teme zamru vec nakon par stranica, a nebulozna prepucavanja o politici, etnijama, nacijama i religijama naguraju desetine, pa i stotine stranica...

Samo jos jedan dokaz koliko plitki ljudi zive u ovoj zemlji...
povel
Posts: 8
Joined: 08/05/2014 21:41

#829 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by povel »

@dozer, molim te pogledaj PM
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#830 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#831 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

King_Diamond wrote: 28/12/2019 11:15 Talijanski sud uzgoj marihuane kod kuće proglasio legalnim

https://www.bljesak.info/vijesti/svijet ... nim/296727
Polako ali sigurno - stvari idu na bolje.
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#832 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

E, hajmo sad...kome je ostalo ili ko ima viska jednu bocicu? Pitam sve one koji su me kontaktirali.
Super Storm
Posts: 3
Joined: 14/01/2020 16:47

#833 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Super Storm »

A necemo dopustiti da tema zamre.. 8) 8-
Super Storm
Posts: 3
Joined: 14/01/2020 16:47

#834 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Super Storm »

Evo moje iskustvo sa kanabisom.
Imam rak dojke(multifokalni invazivni duktalni karcinom sa infiltracijom u prsni misic i 1 limfni cvor), otkrila prije 1.5 godinu. Rekli su da ce se za 4 mjeseca biti kasno za bilo sta da se radi. Otisla na Kosevo na konzilij, dok sam ondje cekala i kad sam vidjela one face, skontala da me vise plase oni gore manijaci nego bolest. Prije godinu isla na mamografiju, privatno, dr. mi je rekla da mi treba psihijatar zato sto sam odbila lijecenje i da mi je kraj blizu. Ja joj rekla da se smiri, ona se naljutila. :-) Okrenula se alternativi, Budwig protokol, cajevi, vitamini, izbacila svo smece, u svakom obliku. Cijelo vrijeme sam pokusavala da nabavim ulje, uspjela ga nabaviti preko ove stranice. Navikavanje je kod mene trajalo skoro 2 mjeseca. Nije bilo uvijek zabavno, a bilo je i smijesnih situacija. Uglavnom cijelo ovo vrijeme nisam isla kod dr. Popila sam oko 110ml ulja. Sad je ok, nema vise tog psihickog efekta :-?
Uglavnom, prije 10ak dana sam bila na pregledu kod istog dr. kao i prvi put. Uradila MRI i rezultati su da su narasli (ima ih 5) po par milimetara, nema metastaza. Doktorica je super, normalna, rekla je da sta god da radim da ocito djeluje i da imam pravo da se lijecim kako hocu i da se uvijek mogu njoj obratiti. Nadam se da moj post moze nekome pomoci!
F4hrooo
Posts: 6
Joined: 20/12/2018 13:58

#835 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by F4hrooo »

Dozer wrote: 14/09/2019 21:36 Steta je sto ovakve teme zamru vec nakon par stranica, a nebulozna prepucavanja o politici, etnijama, nacijama i religijama naguraju desetine, pa i stotine stranica...

Samo jos jedan dokaz koliko plitki ljudi zive u ovoj zemlji...
Prati li iko ovu temu ,kako doci do kontakta za THC?
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#836 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

Super Storm wrote: 28/04/2020 23:33 Evo moje iskustvo sa kanabisom.
Imam rak dojke(multifokalni invazivni duktalni karcinom sa infiltracijom u prsni misic i 1 limfni cvor), otkrila prije 1.5 godinu. Rekli su da ce se za 4 mjeseca biti kasno za bilo sta da se radi. Otisla na Kosevo na konzilij, dok sam ondje cekala i kad sam vidjela one face, skontala da me vise plase oni gore manijaci nego bolest. Prije godinu isla na mamografiju, privatno, dr. mi je rekla da mi treba psihijatar zato sto sam odbila lijecenje i da mi je kraj blizu. Ja joj rekla da se smiri, ona se naljutila. :-) Okrenula se alternativi, Budwig protokol, cajevi, vitamini, izbacila svo smece, u svakom obliku. Cijelo vrijeme sam pokusavala da nabavim ulje, uspjela ga nabaviti preko ove stranice. Navikavanje je kod mene trajalo skoro 2 mjeseca. Nije bilo uvijek zabavno, a bilo je i smijesnih situacija. Uglavnom cijelo ovo vrijeme nisam isla kod dr. Popila sam oko 110ml ulja. Sad je ok, nema vise tog psihickog efekta :-?
Uglavnom, prije 10ak dana sam bila na pregledu kod istog dr. kao i prvi put. Uradila MRI i rezultati su da su narasli (ima ih 5) po par milimetara, nema metastaza. Doktorica je super, normalna, rekla je da sta god da radim da ocito djeluje i da imam pravo da se lijecim kako hocu i da se uvijek mogu njoj obratiti. Nadam se da moj post moze nekome pomoci!
A one 1-2 HT sto pricasmo...?
sfhh
Posts: 5
Joined: 02/03/2021 11:28

#837 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by sfhh »

Pozdrav novi sam na forumu i koliko bi po vasem misljenju rso ulje treba da ima %THC.
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#838 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

90+ %
sfhh
Posts: 5
Joined: 02/03/2021 11:28

#839 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by sfhh »

Ne znam opet da nije to puno djed mi je obolio od raka pluca pa se bojim da mu se sta ne desi od tolile kolicine THC inace ima 82 god
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#840 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

Neke standardne nus pojave su par pritiska i tahikardija tokom prvih 15-20 dana.

S druge strane... 82 su mu godine, metabolizam je vec prilicno usporen, imunosni sistem takodjer vise ne moze raditi u punom kapacitetu, pa radi svega toga mozda ima smisla sagledati realne cinjenice.
1. U kojem je stadiju? Ako nije 3 ili 4, to znaci da upravo radi usporenog metabolizma/organizma moze zivjeti jos godinama bez vecih problema, cak i bez bilo kakve terapije (naravno, ovo zavisi i od vrste, eventualnih trenutnih metastaza, itd.).

2. Ako je 3 ili 4 stadij, i ako ima bolove, onda je THC mozda dobra ideja bar radi toga, tj. da se umanje bolovi.
sfhh
Posts: 5
Joined: 02/03/2021 11:28

#841 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by sfhh »

Bolove nema i samo je na plucima, nalazi skoro pa perfektni i nakon prve hemoterapije, osim pada leukocita
Relativno se dobro drzi osim pada apetita nema vecih problema
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#842 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

To je ocekivano jer HT to i uzrokuju. RSO ce mu vjerovatno vratii dio apetita, ali ne potpuno sve dok prima HT. Nakon druge i trece HT ce se vjerovatno desiti i malaksalost, umor, jos veci gubitak apetita, opadanje kose.
sfhh
Posts: 5
Joined: 02/03/2021 11:28

#843 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by sfhh »

Da i ja sam definitivno za RSO ali s obzirom da su mu i nasi doktori unistili pritisak malo nas je i strah da mu damu tako jako ulje. Propisali mu da pije Lopril a nikad problema sa pritiskom nije imao. 80/60 pao pa je sad bolje ipak
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#844 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

RSO i treba da bude 90+ %. Ono sto mozes jeste zadrzati se duze na minimalnoj dozi, tj. 2-3x1 kap velicine zrna rize, pa tako 10-12 dana. Na taj nacin ce mu se dati dovoljno vremena da se adaptira, uz minimalne nus pojave.
Kada vidite da je sve ok, da nema vise nikakvih nus pojava, onda lagano podizete svaku dozu za 1 kap, pa tako 7-8 dana, ili dok ne vidite da se opet adaptirao na tu novu kolicinu. I tako redom.
sfhh
Posts: 5
Joined: 02/03/2021 11:28

#845 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by sfhh »

Hvala puno i da pitam da li je iko imao iskustva sa varuminom da li zaista moze pomoći ili je sve to "pumpanje"
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#846 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

Ja nsiam. Mozda neko drugi na temi jeste.
NemaTihPara
Posts: 4
Joined: 18/06/2021 19:44

#847 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by NemaTihPara »

Proslo je dugo vremena od prethodnih komentara, nadam se da jos ima aktivnih članova? Ima tu lijepih odgovora, poneki i jako zabavni :) Interesira mi kakva je trenutna situacija s kanabis uljem, da li je cijena nesto pristupacnija za nas obicne smrtnike?
Hvala, lijep pozdrav!

"The older you get, the better you get, unless you're a banana."
NemaTihPara
Posts: 4
Joined: 18/06/2021 19:44

#848 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by NemaTihPara »

Dozer wrote: 14/05/2019 12:26
nosara wrote:...
Budi drug i podijeli i svoje pozitivno iskustvo s narodom. Nemoj da te moram cerat :)
Lijepa priča 👍
NemaTihPara
Posts: 4
Joined: 18/06/2021 19:44

#849 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by NemaTihPara »

Dozer wrote: 12/06/2018 12:30 Update, za zainteresovane.

Najnoviji brzinski slucaj.
Punac od jarana, 62 godine, dijagnoza na debelom crijevu i jetri. Operisali, ali nisu uspjeli sve ocistiti. Isao na HT i zracenje, i mjesec nakon toga na kontroli mu vide i 1x1cm na plucima, a i ono u stomaku sto je ostalo - stoji i dalje.
Ispricam mu ja svoj slucaj, on naruci isto kao i ja iz Rijeke, covjek sopao 2 mjeseca (jos uzima ono sto mu je preostalo), i otisao na kontrolu (u Gorazdu je).
Ljudi mu nakon 2 snimanja rekli da im je vjerovatno crkao aparat i poslali ga u Sarajevo na PET scan.
On nije kontao ni o cemu se radi, i skontao tek kad su mu ovdje rekli da je scan uredan. :lol:
Nema nista. Ni na plucima, ni u stomaku. Oni tamo nisu mogli vjerovati kad im je odnijeo scan :D

Eno ga hoda, radi, super se osjeca :thumbup:
Pozitivno, to nam treba :) Nadam se punac tvog jarana je jos sa nama.
User avatar
Dozer
Posts: 28348
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#850 Re: Karcinom i R.S.Oil - THC zaista lijeci rak?

Post by Dozer »

NemaTihPara wrote: 18/06/2021 19:51 Proslo je dugo vremena od prethodnih komentara, nadam se da jos ima aktivnih članova? Ima tu lijepih odgovora, poneki i jako zabavni :) Interesira mi kakva je trenutna situacija s kanabis uljem, da li je cijena nesto pristupacnija za nas obicne smrtnike?
Hvala, lijep pozdrav!

"The older you get, the better you get, unless you're a banana."
Nazalost, cijene su, koliko mi je poznato preko ljudi koji nabavljaju, jos uvijek ista. Farma-mafija radi svoj poosao i THC ulje jos uvijek nije legalizovano skoro nigdje.
Ono sto jeste legalizovano je, kako je i ranije govoreno, CBD ulje, ali to nije to.
Post Reply