E-cigarete

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
dudlov
Posts: 1914
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#1201 Re: E-cigarete

Post by dudlov »

volume wrote: 07/03/2022 18:29 Renova Zero 2.
Nakon mjesec dana korištenja, uređaj ne radi. Kad povučem dim, nista se ne desava. Zna li neko u cemu je problem? Grijac sam mijenjao, a baterija radi normalno, nije do toga...
je li ispadao iz ruke prije tog problema? meni su dvije el. cigarete pale na pod i obje se pokvarile.
schindleroskar
Posts: 481
Joined: 11/06/2019 23:30

#1202 Re: E-cigarete

Post by schindleroskar »

Opet se vratih na parenje al sad umjesto modova okusat cu se sa pod sistemom. Pokuso sam iqos al nije ono za mene, smrdi brate dragi, mada ima dobar nikotinski kick odma prodje zelja za cigarom.
Eh sad sam uzeo u Umbrelli Sceptre pod sistem i interesuje me ima li ko sta preporucit od duhanskih tekucina.
Prosli put sam pario od Umbrelle Red tobacco i dobra je bila te od Flavour arta Maxxblend. Maxxblend mi je bio fantazija.
Ima li ko sta preporucit da ima kod ejoya ili vapeshopa duhansko, da mi je malo ekspermentisat
Inacice Virginie i Ry4 sam probao prije i nako su mi bile
User avatar
vicious
Posts: 6877
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#1203 Re: E-cigarete

Post by vicious »

schindleroskar wrote: 01/04/2022 01:52 Opet se vratih na parenje al sad umjesto modova okusat cu se sa pod sistemom. Pokuso sam iqos al nije ono za mene, smrdi brate dragi, mada ima dobar nikotinski kick odma prodje zelja za cigarom.
Eh sad sam uzeo u Umbrelli Sceptre pod sistem i interesuje me ima li ko sta preporucit od duhanskih tekucina.
Prosli put sam pario od Umbrelle Red tobacco i dobra je bila te od Flavour arta Maxxblend. Maxxblend mi je bio fantazija.
Ima li ko sta preporucit da ima kod ejoya ili vapeshopa duhansko, da mi je malo ekspermentisat
Inacice Virginie i Ry4 sam probao prije i nako su mi bile
Kod ejoy sam uzimao Tobacco Silver i bio mi je super, duhan sa notom vanilije i badema, ali nije presladak. Jedina zamjerka je što mi je i 6mg bilo malo nikotina pa bih obično dodavao nic shot, ali to onda malo oslabi aromu.
https://www.ejoy.ba/product.php?id=377

Sad u zadnje vrijeme aroma KTS Taba&co Peanut, uzeo na preporuku @beni-bu-man pisali smo stranicu-dvije ranije o tome.

Edit:
Kad smo već kod duhanskih aroma, je li neko probao ove Black Note: https://vapeshop.ba/kategorija-proizvod ... lack-note/
Citao sam neke recenzije gdje ih dosta hvale, pa kontam mozda da probam...
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1204 Re: E-cigarete

Post by beni-bu-man »

vicious wrote: 05/04/2022 14:25
schindleroskar wrote: 01/04/2022 01:52 Opet se vratih na parenje al sad umjesto modova okusat cu se sa pod sistemom. Pokuso sam iqos al nije ono za mene, smrdi brate dragi, mada ima dobar nikotinski kick odma prodje zelja za cigarom.
Eh sad sam uzeo u Umbrelli Sceptre pod sistem i interesuje me ima li ko sta preporucit od duhanskih tekucina.
Prosli put sam pario od Umbrelle Red tobacco i dobra je bila te od Flavour arta Maxxblend. Maxxblend mi je bio fantazija.
Ima li ko sta preporucit da ima kod ejoya ili vapeshopa duhansko, da mi je malo ekspermentisat
Inacice Virginie i Ry4 sam probao prije i nako su mi bile
Kod ejoy sam uzimao Tobacco Silver i bio mi je super, duhan sa notom vanilije i badema, ali nije presladak. Jedina zamjerka je što mi je i 6mg bilo malo nikotina pa bih obično dodavao nic shot, ali to onda malo oslabi aromu.
https://www.ejoy.ba/product.php?id=377

Sad u zadnje vrijeme aroma KTS Taba&co Peanut, uzeo na preporuku @beni-bu-man pisali smo stranicu-dvije ranije o tome.

Edit:
Kad smo već kod duhanskih aroma, je li neko probao ove Black Note: https://vapeshop.ba/kategorija-proizvod ... lack-note/
Citao sam neke recenzije gdje ih dosta hvale, pa kontam mozda da probam...
Jes skonto kako vremenom fino potamnila aroma i ukusi se slozili
User avatar
vicious
Posts: 6877
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#1205 Re: E-cigarete

Post by vicious »

beni-bu-man wrote: 05/04/2022 16:41
vicious wrote: 05/04/2022 14:25

Kod ejoy sam uzimao Tobacco Silver i bio mi je super, duhan sa notom vanilije i badema, ali nije presladak. Jedina zamjerka je što mi je i 6mg bilo malo nikotina pa bih obično dodavao nic shot, ali to onda malo oslabi aromu.
https://www.ejoy.ba/product.php?id=377

Sad u zadnje vrijeme aroma KTS Taba&co Peanut, uzeo na preporuku @beni-bu-man pisali smo stranicu-dvije ranije o tome.

Edit:
Kad smo već kod duhanskih aroma, je li neko probao ove Black Note: https://vapeshop.ba/kategorija-proizvod ... lack-note/
Citao sam neke recenzije gdje ih dosta hvale, pa kontam mozda da probam...
Jes skonto kako vremenom fino potamnila aroma i ukusi se slozili
Ma jest, nema šta :D nije meni bio loš ni onda odmah prvi dan, ali kako vrijeme prolazi sve je bolji :)
Shiba
Posts: 233
Joined: 07/09/2013 20:59

#1206 Re: E-cigarete

Post by Shiba »

Gdje ima taj KTS Taba&Co Peanut da se kupi, majka mu stara? Ja sam probao ovaj Taba&Co Original i dobar je pravo. Peanut nema na zalihi niti sam uspio naći u nekom drugom shopu a da mi je da probam i taj.
User avatar
vicious
Posts: 6877
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#1207 Re: E-cigarete

Post by vicious »

Shiba wrote: 08/04/2022 14:46 Gdje ima taj KTS Taba&Co Peanut da se kupi, majka mu stara? Ja sam probao ovaj Taba&Co Original i dobar je pravo. Peanut nema na zalihi niti sam uspio naći u nekom drugom shopu a da mi je da probam i taj.
Ja sam kupio u Ejoy u SCC-u.
A taj Original je li puno sladak?
Shiba
Posts: 233
Joined: 07/09/2013 20:59

#1208 Re: E-cigarete

Post by Shiba »

vicious wrote: 09/04/2022 22:54
Shiba wrote: 08/04/2022 14:46 Gdje ima taj KTS Taba&Co Peanut da se kupi, majka mu stara? Ja sam probao ovaj Taba&Co Original i dobar je pravo. Peanut nema na zalihi niti sam uspio naći u nekom drugom shopu a da mi je da probam i taj.
Ja sam kupio u Ejoy u SCC-u.
A taj Original je li puno sladak?
Nije skoro nikako sladak. Ne volim ni ja slatke, idu mi na živce. Ovaj je baš dobar. Fino miriše, ima dobar "kick", nije agresivan k'o neki drugi koje sam probao. Sve se osjeti pomalo. Ma sjeda k'o budali šamar, pogotovo kad odstoji fino. Uzeću opet ovaj kad potrošim, dođe mi kao "sigurica". Da mi je još samo taj Peanut da uganjam. Nema ga Ejoy na sajtu, moraću da ih kontaktiram pa da vidim. Hvala za informaciju, valjda bude sreće.
schindleroskar
Posts: 481
Joined: 11/06/2019 23:30

#1209 Re: E-cigarete

Post by schindleroskar »

Uff narode kako sam se zezno sa Innokin sceptre.
Kad sam pario 2019 i 2020 vazili su za kvalitetnije i znam da su ih po redditu stalno uzdizali i Zenith i Kroma itd.
I haj uzmem ja radi jednostavnosti Sceptre, jos Innokin kontam nema fule. Vidio par dobrih postova o njemu i haj
Naravno da sam lose vidio poslije
Ljudi moji kakva je ovo katastrofa, 50/50 ne da curi ovo je poplava.
Sve moguce fore sa o-ringovima, puhanje itd. Tri poda kupio i na svakom je plastika dole pukla.
Javio se Innokin podrsci za korisnike da im se pozalim onako haj, pise covjek jest masa ljudi je prijavilo za pucanje plastike, zao nam je bla bla.
Uglavnom patio sam se sa njim mjesec dana, i evo hocu da sutra narucim Xros 2 valjda se necu zeznut
Kad vidite Sceptre, bjezite
User avatar
vaučer
Posts: 9192
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#1210 Re: E-cigarete

Post by vaučer »

Imao neki manji Innokin i bio je sklon curenju. Kroma Zlide koji sad imam je raketa.
Shiba
Posts: 233
Joined: 07/09/2013 20:59

#1211 Re: E-cigarete

Post by Shiba »

schindleroskar wrote: 10/04/2022 19:03 Uglavnom patio sam se sa njim mjesec dana, i evo hocu da sutra narucim Xros 2 valjda se necu zeznut
Nećeš. Evo kod mene dva ipo mjeseca, nema curenja nikako. Samo puni pod lagano i nemoj skroz do vrha baš, bićeš rahat. Meni je prvi procurio jer sam previše krkanski nasuo. Evo sad rotiram 6 podova, nasipam i dosipam bez problema.
User avatar
vaučer
Posts: 9192
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#1212 Re: E-cigarete

Post by vaučer »

Evo nova domovina Irska želi da zabrani prodaju i korištenje aromatiziranih tekućina za vaping, osim okusa duhana. Mislim, koji je smisao ovakvih inicijativa? Navodno prodaja slatkih i voćnih aroma podstiče mlade da se navuku na nikotin i nitko stariji ih ne konzumira - to je argument predlagatelja zakona. Stvarno besmisleno, mislim da bih bez silnog izbora aroma odavno opet završio na duhanu. Pola zabave s vapingom je eksperimentiranje s aromama i otkad parim sam drastično smanjio količinu nikotina jer mi je primarno postalo ubosti dobar okus. Korisnija bi bila zabrana pod/catridge sistema, jer su najjeftiniji i najlakši način da netko krene s konzumacijom nikotina.
User avatar
vicious
Posts: 6877
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#1213 Re: E-cigarete

Post by vicious »

vaučer wrote: 10/04/2022 20:22 Imao neki manji Innokin i bio je sklon curenju. Kroma Zlide koji sad imam je raketa.
Innokin je meni odličan, ali eto i njima se izgleda desi fula.

I ja imam 3 Zlidea, baš je dobar tank. Imao sam i Kroma-A sa Zenith tankom, i Zenith je super samo je baterija u Kroma-A crkla nakon jedno dvije godine.

Edit: baš mi je čudno vidjeti ovu temu na podforumu Zdravlje, ono kad pogledaš naslove tema okolo - sve neke bolesti, doktori, ovo ono... :D
schindleroskar
Posts: 481
Joined: 11/06/2019 23:30

#1214 Re: E-cigarete

Post by schindleroskar »

Shiba wrote: 11/04/2022 12:13
schindleroskar wrote: 10/04/2022 19:03 Uglavnom patio sam se sa njim mjesec dana, i evo hocu da sutra narucim Xros 2 valjda se necu zeznut
Nećeš. Evo kod mene dva ipo mjeseca, nema curenja nikako. Samo puni pod lagano i nemoj skroz do vrha baš, bićeš rahat. Meni je prvi procurio jer sam previše krkanski nasuo. Evo sad rotiram 6 podova, nasipam i dosipam bez problema.
Znaci jedno 90% da napunim?
Na kojim je podovima bolji ukus?
schindleroskar
Posts: 481
Joined: 11/06/2019 23:30

#1215 Re: E-cigarete

Post by schindleroskar »

Dobar xros 2, najbolji pod sto sam imo, od iqos nalik mtl do prozracnog mtl.Sve u svemu za 10 je pod na prvu.
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1216 Re: E-cigarete

Post by beni-bu-man »

Proobaj Caliburn G2
User avatar
Filadendron96
Posts: 682
Joined: 23/02/2019 16:53

#1217 Re: E-cigarete

Post by Filadendron96 »

Ako neko želi, na https://www.lepetitvapoteur.com/en/ imate trenutno popust na narudžbu uz kod FLASH20, traje do sutra 23:59.
Luxor-Concorde
Posts: 213
Joined: 31/10/2014 15:18

#1218 Re: E-cigarete

Post by Luxor-Concorde »

Prosto je nevjerovatno koliko su losi ovi grijaci za Vaporesso XROS2 podove.... :roll:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1219 Re: E-cigarete

Post by beni-bu-man »

Luxor-Concorde wrote: 25/04/2022 10:46 Prosto je nevjerovatno koliko su losi ovi grijaci za Vaporesso XROS2 podove.... :roll:
Sta je rec ?
dudlov
Posts: 1914
Joined: 25/10/2010 11:46
Location: sarajevo

#1220 Re: E-cigarete

Post by dudlov »

Luxor-Concorde wrote: 25/04/2022 10:46 Prosto je nevjerovatno koliko su losi ovi grijaci za Vaporesso XROS2 podove.... :roll:
kupio sam dva komada u pakovanju i prvi grijač sam morao zamijeniti nakon par dana, što je vrlo loše. evo ovaj drugi koristim skoro 20 dana i fercera ko da je tek postavljen.
tibetanac
Posts: 93
Joined: 29/04/2019 15:05

#1221 Re: E-cigarete

Post by tibetanac »

I meni se isto desilo. Pakovanje dva grijaca jedan kanta drugi traje skoro mjesec.
Luxor-Concorde
Posts: 213
Joined: 31/10/2014 15:18

#1222 Re: E-cigarete

Post by Luxor-Concorde »

Upravo to mi se desava i bas mi ide na zivce. Ako im je to biznis model da vise vise zarade, dabogda propali onda!
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#1223 Re: E-cigarete

Post by beni-bu-man »

Kakvi su vam ukusi kad toliko dugo koristite grijace

Ja inace svoje grijace na atomizerima ( Vaporesso SKRR s mini GT colil i Geekvape Z Zeus z coil ) svakih 8-10 dana mijenjam
User avatar
vaučer
Posts: 9192
Joined: 04/08/2009 15:22
Location: Living in the past

#1224 Re: E-cigarete

Post by vaučer »

Iako ne koristim te grijače neko Z-Coil, prosjek mi je oko 15 dana. Ne jer ne rade ili zagore, nego jer je ukus toliko istrošen da nema smisla više koristiti jedan grijač. Sve arome imaju isti zagušeni okus i nije mi ćeif fumati.
tibetanac
Posts: 93
Joined: 29/04/2019 15:05

#1225 Re: E-cigarete

Post by tibetanac »

Pa i ja tako parim parim dok ne skontam da je otupio ukus onda stavim novi.
Post Reply