Namjestanje atlasa

Sve o zdravlju...
Post Reply
pomoc

#1 Namjestanje atlasa

Post by pomoc »

Ima li neko iskustva sa namjestanjem atlasa i da li je to zaista efikasno kako kazu ljudi koji se tim bave?
Teufik

#2 Re: Namjestanje atlasa

Post by Teufik »

Meni to djeluje krajnje rizicno.
pomoc

#3 Re: Namjestanje atlasa

Post by pomoc »

pomalo je i mene strah nekih posljedica na zdravlje ali i cijena nije bas mala jedan tretman 350 KM
zambaklija

#4 Re: Namjestanje atlasa

Post by zambaklija »

jbte koji sam ja papak :shock: sve kontam ša se ima na 'noj knjižurini namjestati :-) :-) :sleep:
pomoc

#5 Re: Namjestanje atlasa

Post by pomoc »

Jedan tretman 350KM, kontrola nakon toga za mjesec dana i ako ne bude OK ponovo, oni ne garantuju da ce sve bit dobro od jednog tretmana....
gradskadjeca

#6 Re: Namjestanje atlasa

Post by gradskadjeca »

zambaklija wrote:jbte koji sam ja papak :shock: sve kontam ša se ima na 'noj knjižurini namjestati :-) :-) :sleep:
Nisi jedini lave, ja još ne kontam :lol:

Ali guglam marljivo

Evo nasao sam, too good to be true. Platio bih i 5000 kada bih znao da ce me neko rijestiti problema koje imam sa ovim iskrivljenim atlasom, ali ne ne, nema nista laganini
Last edited by gradskadjeca on 06/01/2013 19:36, edited 1 time in total.
zambaklija

#7 Re: Namjestanje atlasa

Post by zambaklija »

gradskadjeca wrote:
zambaklija wrote:jbte koji sam ja papak :shock: sve kontam ša se ima na 'noj knjižurini namjestati :-) :-) :sleep:
Nisi jedini lave, ja još ne kontam :lol:

Ali guglam marljivo

Evo nasao sam, too good to be true. Platio bih i 5000 kada bih znao da ce me neko rijestiti problema koje imam sa ovim iskrivljenim atlasom, ali ne ne, nema nista laganini
evo ti care ako znaš švabski :D :D
zambaklija

#8 Re: Namjestanje atlasa

Post by zambaklija »

babyline wrote:ono sto meni smrdi u prici evo i u ovom klipu
je sto jednom seansom i jednom kontrolom koriguju pogresnu poziciju atlasa dugotrajno.
a kazu da skoro svako ima pomjeren, nabroje sto situacija od poroda do svega... radi koji ti je pomjeren i onda oni jednim potezom to vrate , ali pazi sad trajno! mislim zar ne skacu sami sebi u usta :?
ps. jos nesto znaci pomjeren atlas uzroku sve ostale probleme sa kicmom, ostalim presljenovima, diskus hernijama bla-bla svega , sto to ne bi bilo i kad ga oni vrate sve bude ok.

moze li neko potvrditi ko je bio na tom tretmanu?
ma ovo je glupost,ja za ovo nisam nikada čuo dok nisam naletjeo na naslov teme :D :D ima i onaj klip od srbijanskog specijaliste koji upozorava na šarlatanstvo ;-) pa vi kako hoćete,meni je bio naslov interesantan kao šo reče ša li se na atlasu (karte-knjiga) ima namještati :lol: :lol: :lol:
bebeSa

#9 Re: Namjestanje atlasa

Post by bebeSa »

Vec mjesecima intenzivno razmisljam o ovom namjestanju a strah me pravo!!!! Da li stvarno ima neko ko je to vec odradio???
bebeSa

#10 Re: Namjestanje atlasa

Post by bebeSa »

I 350 i "ostalo" me zabrinjava...naravno ako nema poboljsanja tj izljecenja! Cula sam da se preporucuje MR prije namjestanja jer je to jedina pouzdana dijagnostika koja pokazuje da li je uopce potrebno namjestanje a i to kosta oko 400! Bas me zanima hoce li se javiti neko sa iskustvom!?
pomoc

#11 Re: Namjestanje atlasa

Post by pomoc »

Mene zanima ima li iko da je vec uradio....
zambaklija

#12 Re: Namjestanje atlasa

Post by zambaklija »

evo ovako,intenzivno sam se sa ovim pozabavio...malo sam googlo ali sam i porazgovarao sa prijateljima oko te struke,znači ovdje u njemačkoj tj.gradu od 800000 stanovnika,sa između ostalog medicinskim fakultetom to niti ko nudi niti izvodi niti se to praktikuje jer je apsolutno nepotrebno,na googlu sam pronašao par ponuda u sklopu drugih ali niko od tih izvođača nije doktor i ponude su u ruralnim ili krajnje socijalno slabbim dijelovima ove pokrajine :roll: pa sada ako znate 1+1 eto vam odgovora...meščini mi se to je nješta k'o gledanje u kašike i liječenje uz zapise :lol: :lol: :lol:
pomoc

#13 Re: Namjestanje atlasa

Post by pomoc »

zambaklija wrote:evo ovako,intenzivno sam se sa ovim pozabavio...malo sam googlo ali sam i porazgovarao sa prijateljima oko te struke,znači ovdje u njemačkoj tj.gradu od 800000 stanovnika,sa između ostalog medicinskim fakultetom to niti ko nudi niti izvodi niti se to praktikuje jer je apsolutno nepotrebno,na googlu sam pronašao par ponuda u sklopu drugih ali niko od tih izvođača nije doktor i ponude su u ruralnim ili krajnje socijalno slabbim dijelovima ove pokrajine :roll: pa sada ako znate 1+1 eto vam odgovora...meščini mi se to je nješta k'o gledanje u kašike i liječenje uz zapise :lol: :lol: :lol:

Ne znam, ja sto sam pronasla rijec je o doktorima i komentare na drugim forumima, mislim da nisi u pravu kad to poredis sa nekim gledanjem u kaske, postoje ljudi koji i privatno prave kicmu, prsljenove itd i uposleni su kao doktori tako slicno je i o atlasu ali za koje se mora biti posebno osposobljen....ja sa zeljela da mi se javi neko ko je to uradio, zanimalo me da li zaista postoji neko educiran u toj oblasti, ovo ko zna dobro je ali u pitanju je da li svi ti znaju!? LP
Maybach

#14 Re: Namjestanje atlasa

Post by Maybach »

Da li je jos neko radio i gdje?
Banksy

#15 Re: Namjestanje atlasa

Post by Banksy »

Moja tetka je to radila prije par godina, u Brčkom, čini mi se, dolazili su ljekari iz Zagreba, ozbiljni, profesionalni,
lista čekanja je bila jako duga, ona je bila jako, jako zadovoljna, na duže vrijeme riješila je probleme s cirkulacijom, ali osim atlasa, sigurno da je i starost bila vrlo važan faktor kod tih njenih problema,
meni sve to izgleda prilično rizično, ali izgleda da fercera,
ovdje imaš više http://www.youtube.com/watch?v=XJMq9k7ymTU
Maybach

#16 Re: Namjestanje atlasa

Post by Maybach »

Cula sam za doktore u Brckom da su dobri.Zanima me i da li je neko radio u Sarajevu i kod koga,kao i iskustva generalno.Mislim da je to dobra stvar ali se opet bojim i nekih posljedica.
lavorpunvode

#17 Re: Namjestanje atlasa

Post by lavorpunvode »

zambaklija wrote:
babyline wrote:ono sto meni smrdi u prici evo i u ovom klipu
je sto jednom seansom i jednom kontrolom koriguju pogresnu poziciju atlasa dugotrajno.
a kazu da skoro svako ima pomjeren, nabroje sto situacija od poroda do svega... radi koji ti je pomjeren i onda oni jednim potezom to vrate , ali pazi sad trajno! mislim zar ne skacu sami sebi u usta :?
ps. jos nesto znaci pomjeren atlas uzroku sve ostale probleme sa kicmom, ostalim presljenovima, diskus hernijama bla-bla svega , sto to ne bi bilo i kad ga oni vrate sve bude ok.

moze li neko potvrditi ko je bio na tom tretmanu?
ma ovo je glupost,ja za ovo nisam nikada čuo dok nisam naletjeo na naslov teme :D :D ima i onaj klip od srbijanskog specijaliste koji upozorava na šarlatanstvo ;-) pa vi kako hoćete,meni je bio naslov interesantan kao šo reče ša li se na atlasu (karte-knjiga) ima namještati :lol: :lol: :lol:
"ha" se oni reklamiraju na RTV Vogosca i u emisiji kod Dajane Wosuljas, to je ubleha samo takva :D
bepina2

#18 Re: Namjestanje atlasa

Post by bepina2 »

Nemojte ljudi bacat' pare!
radila prošle godine kod lika iz BL koji povremeno dolazi u Vogošću. Ništa, i dalje bolovi u vratu, kičmi, loša cirkulacija... :run:
Post Reply