Pomozite da se monstrumi kazne III

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
maxuz_svratila
Posts: 20
Joined: 05/05/2012 08:05

#426 Senija Šarić monstrum u Pruscakovoj ulici

Post by maxuz_svratila »

Dragi gradjani

sta se desilo sa ovim monstrumom ja ne mogu ni napisati kako bih je ja kaznila, ona ne zasluzuje da zivi ni ona ni njena monstruozna kci i ostatak porodice.
Da li je uopste adekvatno kaznjena ,mislim novcano ili bilo kako ,mada to nije nikakva kazna ?

Zna li se sta je bilo sa cukama, da li je haustor zatvoren?
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#427 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by pakica_ »

Falbala wrote:Pa šta se ovo dogodio sve u Pruščakovoj, to je ona ulica ispod Vratnika ili na Medresama? Usred čaršije...pa vjerovati ne mogu da je ova žena monstrum tolike pse držala zatočene godinama a da se niko nije usudio da išta poduzme.

Bravo aktivisti, svaka čast ovom momku koji je uhapšen zbog ulaska! :bih:
pruscakova ti je ulica kod federalnog mupa iliti preko puta mcdonaldsa iliti kod sloge iliti kod grila brajlovic.. dakle nije ni carsija nego MRRRRRRRRRTVI centar grada.. i btw, vedran je dobio kaznu od 200 maraka zbog upada na tudji posjed, a likovi koji su se malo porjeckali s murijom, po 5 stoja.. pa smo im skupljali pare za kaznu, jer necemo da sami oni nagrabuse, a svi smo drotovima j.. mater

@maxuz_svratila- nista, kao i obicno.. naruzili je i sutradan je vec bila pustena iz pritvora.. rekli su joj da kao mora ocistiti onu zgradu, al' redovno prodjem tuda i znas da se cisti- jes' jes' aha NOT!
cuke su odvedene u pracu, a to sta je dalje sa njima bilo, ne znam.. neki su austrijanci, koji li, preko mog druga pokusali doci do tih pasa da ih vode sebi i da ih udomljavaju, ali ne znam sta je bilo od toga.. ovo je uzas, uzas, uzas.. i tolerantno samo u BiH! FUJ!
maxuz_svratila
Posts: 20
Joined: 05/05/2012 08:05

#429 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by maxuz_svratila »

Odvratno strasno nemam rijeci !

Ta ,neznam kako bih je nazvala koji izraz da upotrijebim a da ne uvrijedim nekoga, pa ona ce nastaviti isto to raditi, ovo nigdje nema u civiliziranom svijetu :shock: pitam se samo dokle vise dokle ?

Kakvi su to bolesni umovi ja zaista ne mogu da shvatim,ko to moze imati potrebu da pati neduzno bice, ja bih je otrovala cijanidom kad bih imala priliku
maxuz_svratila
Posts: 20
Joined: 05/05/2012 08:05

#430 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by maxuz_svratila »

Ne smijem ni da otvorim taj link toliko se potresem kad dodjem ovdje da nema smisla vise :sad:
maxuz_svratila
Posts: 20
Joined: 05/05/2012 08:05

#431 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by maxuz_svratila »

da su je makar pojeli kad su vec zapoceli....... :x
Stojadin
Posts: 556
Joined: 22/06/2011 20:33

#432 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by Stojadin »

nisi mi nesto ontopičan
baja
Posts: 1016
Joined: 23/02/2002 00:00

#433 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by baja »

Stojadin wrote:
nisi mi nesto ontopičan
jesam itekako! al to sto nekome ne odgovara da ima i druga strana medalje, to je drugi padez!
zavrsicemo ko bukurest sa 200.000+ lutalica i gdje ce nam kraj biti...samo su rumuni taj problem rijesili, a mi necemo zadugo ;-)
zlostavljanje zivotinja (ne samo cuke i mace, kako se ovde smatra) ni u kom slucaju ne podrzavam ... al ovo razmnozavanje ce samo dovesti do povecanog broja zlocina sa obje strane...nema tog azila koji ce ovo zaustaviti
baja
Posts: 1016
Joined: 23/02/2002 00:00

#434 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by baja »

maxuz_svratila wrote:
da su je makar pojeli kad su vec zapoceli....... :x
tipican primjer budale o kojoj govorim...
Stojadin
Posts: 556
Joined: 22/06/2011 20:33

#435 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by Stojadin »

baja wrote:
Stojadin wrote:
nisi mi nesto ontopičan
jesam itekako! al to sto nekome ne odgovara da ima i druga strana medalje, to je drugi padez!
zavrsicemo ko bukurest sa 200.000+ lutalica i gdje ce nam kraj biti...samo su rumuni taj problem rijesili, a mi necemo zadugo ;-)
zlostavljanje zivotinja (ne samo cuke i mace, kako se ovde smatra) ni u kom slucaju ne podrzavam ... al ovo razmnozavanje ce samo dovesti do povecanog broja zlocina sa obje strane...nema tog azila koji ce ovo zaustaviti
e bome nisi. ta "druga strana medalje" nije tema. napravi fino sebi temu "potamanit čuke" i raspravljaj tamo, ova tema za to nije.
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#436 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by Cyrax »

maxuz_svratila wrote:
da su je makar pojeli kad su vec zapoceli....... :x
Zasto? Sta je zena kriva?
baja
Posts: 1016
Joined: 23/02/2002 00:00

#437 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by baja »

Stojadin wrote: e bome nisi. ta "druga strana medalje" nije tema. napravi fino sebi temu "potamanit čuke" i raspravljaj tamo, ova tema za to nije.
ne daju temu! pa onda dodjem malo kod vas , onako u goste... :D
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#438 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by Pirija »

treba i ove zastitnike dzukela zajedno sa dzukemaa pobit
ako je tebi draza beka dzukela nego necije dijete nisi vrijedan zraka koji dises.
User avatar
una_bo
Posts: 628
Joined: 14/04/2010 15:50

#439 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by una_bo »

Pirija wrote:treba i ove zastitnike dzukela zajedno sa dzukemaa pobit
ako je tebi draza beka dzukela nego necije dijete nisi vrijedan zraka koji dises.
ko si ti da određuješ ko je vrijedan zraka koji diše? kakav si ti život imao i imaš kad si pun mržnje i agresivnosti, koja vjerujem ne ostaje samo na forumu nego se reflektuje na sve aspekte tvog života?
imaš li posao? jesi zadovoljan istim? možeš li sebi priuštiti sve što želiš? jesu li ti psi jedini problem u životu?
nađi neku zanimaciju, čitaj knjige, radi nešto, ZARADI da možeš otići i vidjeti svijeta, neka te to ispuni, nađi nekog da ga voliš i da te voli, pa ćeš biti manje agresivan i manje nesretan, jer svako tvoje slovo pršti jadom, tugom, mizerijom, i ne mrziš ti pse, ti mrziš sebe i svoj život.

i vrijedna sam ovog zraka koji dišem. a vrijedni su i oni. puno više nego ljudi. po mom SKROMNOM mišljenju ;)
Pirija
Posts: 2138
Joined: 07/08/2013 16:37

#440 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by Pirija »

una_bo wrote:
Pirija wrote:treba i ove zastitnike dzukela zajedno sa dzukemaa pobit
ako je tebi draza beka dzukela nego necije dijete nisi vrijedan zraka koji dises.
ko si ti da određuješ ko je vrijedan zraka koji diše? kakav si ti život imao i imaš kad si pun mržnje i agresivnosti, koja vjerujem ne ostaje samo na forumu nego se reflektuje na sve aspekte tvog života?
imaš li posao? jesi zadovoljan istim? možeš li sebi priuštiti sve što želiš? jesu li ti psi jedini problem u životu?
nađi neku zanimaciju, čitaj knjige, radi nešto, ZARADI da možeš otići i vidjeti svijeta, neka te to ispuni, nađi nekog da ga voliš i da te voli, pa ćeš biti manje agresivan i manje nesretan, jer svako tvoje slovo pršti jadom, tugom, mizerijom, i ne mrziš ti pse, ti mrziš sebe i svoj život.


i vrijedna sam ovog zraka koji dišem. a vrijedni su i oni. puno više nego ljudi. po mom SKROMNOM mišljenju ;)



ne preslikavaj svoje frustracije na druge...
grohotom sam se nasmijao na ovo boldirano...

imas mahanje sa Kariba...

Image


mora da si jedna od ovih pacenica sto ne moze muskarca da nadje pa mora kera da jase...

http://answersafrica.com/sex-dogs.html
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45493
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#441 Re: Pomozite da se monstrumi kazne III

Post by Chmoljo »

Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» Pirija

mjesec
Post Reply