Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinje

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
globosa
Posts: 153
Joined: 17/10/2010 20:28

#701 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by globosa »

Lex77 wrote:Pa 3 posta iznad tvoga čovjek udomljava mačiće ispod 2 mj. starosti... :roll: a jel tako teško pogledati stranicu na kojoj se posta?
:thumbup:
DON_eARL
Posts: 3733
Joined: 31/10/2010 22:26

#702 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by DON_eARL »

globosa wrote:
Lex77 wrote:Pa 3 posta iznad tvoga čovjek udomljava mačiće ispod 2 mj. starosti... :roll: a jel tako teško pogledati stranicu na kojoj se posta?
:thumbup:
Nema potrebe za napadanjem, stupili smo u kontakt odmah. Ne vidim ništa loše u tome da se više ljudi javi potencijalnom udomitelju, ako već još neko ima mačića.

Mačak sa slika 3 i 4 udomljen. Mačak sa slika 5 i 6 će vjerovatno biti udomljen također ove sedmice, tako da ostaje samo ova curica. :)

Edit: Oba mačka su udomljena, maca još uvijek traži novi dom. :)

Edit2: Svi mačići su udomljeni. :)
Last edited by DON_eARL on 04/03/2013 10:29, edited 1 time in total.
User avatar
Cyrax
Posts: 2533
Joined: 13/06/2009 19:47
Location: Najveći bludnik grada Cikaga.

#703 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by Cyrax »

Ako neko bude imao mačka (mora biti mačak) za udomljavanje do 2 mjeseca ili sto manje to bolje :D nek mi posalje PP.
jomu_
Posts: 1
Joined: 17/02/2013 19:20

#704 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by jomu_ »

Zdravo! Takodje trazim malog macka za udomiti, starosti do 2 mjeseca. Bio bih zahvalan ako se neko javi. Hvala!
Naida8
Posts: 1
Joined: 17/02/2013 20:44

#705 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by Naida8 »

I ja bih macka, starog do 3-4 mjeseca!!! Hvalaaa...
Ice_kraljica
Posts: 20
Joined: 13/11/2011 22:56

#706 Mali macic..

Post by Ice_kraljica »

Primam na poklon malog macica okolina Sarajeva. :)
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#707 Re: Mali macic..

Post by un1ted »

Ice_kraljica wrote:Primam na poklon malog macica okolina Sarajeva. :)
Evo ja :) fin umiljat i naucen na higijenu

Sent from my SGH-I997 using Tapatalk 2
valeria
Posts: 1
Joined: 15/03/2013 11:56

#708 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by valeria »

imam jednu divnu macu staru 6 mjeseci..muz i ja je jako volimo ali zbog nasih obaveza i cestih odsustava od kuce nismo vise u mogucnosti da je pazimo...nije isla na sterilizaciju jos, bila je mala, dobili smo je kad je imala mjesec dana..vrlo je lijepa, umiljata, razigrana, voli da se mazi, prede..ide na pijesak...domaca je maca..sarena s bijelim sapicama, vratom i njuskicom...ako je neko zainteresiran neka mi javi na pp..:)
User avatar
Iresistibile
Posts: 14
Joined: 26/08/2012 18:04

#709 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by Iresistibile »

Molim Vas za pomoc, imam macu koja je stara 6 mjeseci i naucena na pjesak i zivot u stanu.
Na zalost, ja je ne mogu zadrzati. Ako znate nekoga ko bi mogao da je udomi molim vas da se javite.

Image
Image
User avatar
chengaba
Posts: 1870
Joined: 08/10/2003 00:00

#710 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by chengaba »

Pokupljena sam sa ulice i trenutno sam na toplom. Imam oko 5 mjeseci, nemam crijevnih parazita, jako sam vesela i toliko slušam da me ne vežu na povodac u šetnji već mogu lijepo da šetam (iako znam i zavezana u šetnju).
Pomozite mi da nađem dom i nekoga ko će se brinuti o meni.

Image
Image
Image

Kontakt: 061/908-392

EDIT: Izvinjavam se, tek sad vidim da je ovo tema za mace i ostale
User avatar
Divljanerka
Posts: 86
Joined: 06/09/2008 16:47

#711 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by Divljanerka »

Danas mi je uginuo hrčak, star 4 godine :sad: :( ostao mi je prazan terarij.... Ima li neko da poklanja malog patuljastog zeca (po mogućnosti lavlju glavu ili angoru) ili da zna gdje nabaviti zdravu i mladu životinju u Sarajevu?
Hvala na odgovoru
taca15
Posts: 7
Joined: 20/04/2013 19:50

#712 Re: Poklanjam mačiće

Post by taca15 »

Dženana86 wrote:Poklanjam mačiće samo odgovornim osobama! Naknadno postavljam slike. Plaćam vakcinaciju i čišćenje od parazita!Poželjno je da živite u kući, a ako ste u stanu da mu obezbijedite povremeno izlazak vani!!! Napominjem, samo odgovornim osobama koje će se adekvatno brinuti o njima. Jedini cilj mi je da maćići dobiju dobar dom!!

http://imageshack.us/g/839/20110607142718.jpg/

Dali su udomljeni?
Gdje živiš?
Koje su rase?
Koliko su stari?
Sandra27
Posts: 1
Joined: 26/04/2013 10:47

#713 Re: Mješanci labradora za udomljavanje

Post by Sandra27 »

Pozdrav svima,
Nedavno sam udomila napuštenu labradorku sa 8 kučića. Kučići su vrlo umiljati i bilo bi mi drago da nađu svoj dom. Majka labradorka je stariji pas pa ću je ostaviti sebi jer pored 5 mačaka nemam mjesta za još jedno kuče. Molim sve zainteresovane da se jave, hitno je. Evo nekih slika:

Image
User avatar
daors
Posts: 354
Joined: 10/10/2007 19:24
Location: 127.0.0.1

#714 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by daors »

Valjda nisam fulao temu ... pise i "ostale zivotinje" :)
Poklanjam ovog malog zvrka zajedno sa kavezom. Zbog obaveza necu provoditi puno vremena kuci, a ne mogu ga nikome ostaviti na cuvanje. Star je dvije godine. Ako ima neko ko bi ga udomio nek se javi na pp.

Image

Image

Image

Image
User avatar
htcxone
Posts: 2187
Joined: 01/11/2012 12:54

#716 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by htcxone »

pitanje

mala maca jadna je polizala neki otrov za hranu i sad je kao bolesna... :( jel ima nesto st o bbi joj moglo pomoci da joj bude bolje... treba mi nneki savjet hitnoooooooooo
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#717 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by Cholina_Lokica »

Mama maca i mace traze hitan dom. Omacila se bila u sahtu gdhe su ih djeca gadjala kamenjem i pucala iz djecijih pistolja u njih, djevojka ih je uzela privremeno, svi macici su udomljeni osim njih dvoje, ali 10. ide na put i nemamo gdje sa njima. Mama je sterilisana i vakcinisana a mace jos uvijek ne, treba im hitan dom.

Mama maca
Image

Mace
Image
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#718 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by Hemera »

jutros nize tusa u lukavici uz ogradu stenac tamno smedje boje,djeluje kao mali lovacki pas, lezi sa nekom razderotinom na ledjima pa ako je neko u prolazu moze li ga pokupit?znaci silazi se nizbrdo od tusa ulica sa lijeve strane ,glavna,uz ogradu.sa desne je strane skretanje za skolu.
User avatar
Gradski
Posts: 274
Joined: 05/12/2012 18:41
Location: NI NA NEBU NI NA ZEMLJI

#719 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by Gradski »

Opet tražim ko će mog mačka udomiti, ako ima ko nek se javi.
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#720 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by Cholina_Lokica »

Hemera wrote:jutros nize tusa u lukavici uz ogradu stenac tamno smedje boje,djeluje kao mali lovacki pas, lezi sa nekom razderotinom na ledjima pa ako je neko u prolazu moze li ga pokupit?znaci silazi se nizbrdo od tusa ulica sa lijeve strane ,glavna,uz ogradu.sa desne je strane skretanje za skolu.
Pokupljen. Nije stene nego odrasla zenkica, manja od pekinezera 2 -3 gofine ima. Neko ju je pokusao oderati, zaklati, sta znam sta...
harisaga
Posts: 333
Joined: 17/03/2011 00:02

#721 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by harisaga »

Maca u komsiluku okotila 3 maćića.Sada su stari oko 4,5 sedmice.Sve 3 su zenke.Jedna je prelijepa, crna tigrasta sa narandzastom flekicom na glavi,druga je bijela sa malo narandzaste,a treca narandzasta sa malo bijele.Preslatke su sve.Mama mačka je jako jako umiljata i pametna maca.Bijele,zute i crne je boje(šarena :D).

Ako ima neko zainteresiran za jednu od malih djavolcica nek se javi na private msg ili ovdje napise post.Slike cu u toku dana pokusati napraviti.
User avatar
Hemera
Posts: 3659
Joined: 08/08/2010 01:22

#722 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by Hemera »

Cholina_Lokica wrote:
Hemera wrote:jutros nize tusa u lukavici uz ogradu stenac tamno smedje boje,djeluje kao mali lovacki pas, lezi sa nekom razderotinom na ledjima pa ako je neko u prolazu moze li ga pokupit?znaci silazi se nizbrdo od tusa ulica sa lijeve strane ,glavna,uz ogradu.sa desne je strane skretanje za skolu.
Pokupljen. Nije stene nego odrasla zenkica, manja od pekinezera 2 -3 gofine ima. Neko ju je pokusao oderati, zaklati, sta znam sta...

pa lijepa vijest,vidjeh iz auta,pa nisam mogla vise vidjeti :)
User avatar
duspi
Posts: 749
Joined: 17/04/2008 02:11
Location: SA

#723 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by duspi »

2 mjeseca stari, oba mužjaci, primili tretmane protiv parazita i buha. trenutno su u mostaru, ali se može organizovati prevoz sarajevo - mostar ili bliža okolna mjesta

Image

7 kučića:
"Paznja! Sedam najmanjih kucica spremni za usvajanje, danas su tacno 10 dana stari i cekaju na vasu ljubav. Ako se neko odluci za usvajanje besplatno pocetno vakcinisanje i knjizicu uz psa dobije. Molim vas razmotrite ovu predivnu ponudu ili bar share. Sve informacije kod mene u inbox."

Image
User avatar
GrofKrvosrk
Posts: 45
Joined: 29/11/2012 10:06

#724 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by GrofKrvosrk »

Ako neko može da udomi, malo mače, sive boje, nije starije od dva mjeseca, i nalazi se u Sarajevu :) javite se!!!!!!

Hitno je!!!!

http://www.pik.ba/artikal/7587918/poklanjam-mace/
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#725 Re: Poklanjanje,udomljavanje i pomoć-mačke i ostale životinj

Post by Amazonka27 »

Na ovom linku nema svjezeg oglasa za mace. Imas li sliku mace?
Post Reply