Masakr pasa u Banovicima

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Asana

#26 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by Asana » 14/01/2009 14:51

Znam sta si htjela reci. Ali, mrzim tu izreku :pokazuje kako je u mentalitetu ovog naroda ubjedjenje da psi zasluzuju da budu ubijeni bez milosti :-?

Phia

#27 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by Phia » 14/01/2009 15:03

Asana wrote:Znam sta si htjela reci. Ali, mrzim tu izreku :pokazuje kako je u mentalitetu ovog naroda ubjedjenje da psi zasluzuju da budu ubijeni bez milosti :-?
Ja ipak mislim da ta izreka pokazuje koliko su ljudi zli prema psima i koliko je težak njihov život i smrt.I zato rekoh da neki zaslužuju da imaju takav život i takvu smrt.

http://www.glasistre.hr/?9f84c5b68d718b ... 81,,258591
Neovisno o sili zakona, postoji jedna jača sila, nažalost slabo zapažena i iskorištena - ljudsko srce, u središtu kojega bi, u prostoru sućuti, trebalo uvijek biti dovoljno mjesta za sva napaćena živa bića. No, niti smo odgojeni pronaći taj prostor unutar srca, niti nam brutalna dinamika našega doba i njegova surova reprodukcija dopuštaju biti sudionikom sućutnog procesa u sebi samima. Tek rijetki među nama ne izgube sebe u okrutnom kovitlacu proizvodnje boli, ostajući svjesnima patnje drugih bića. Shvatiti što znači živjeti kao pas i biti ubijen kao pas, što znači beskrajno patiti i ne moći nikome reći ni opisati dubinu te patnje, stravičnu dimenziju muke koju smo im dosudili sami, pljunuvši na ogledalo vlastite savjesti, znači udomiti u vlastitoj sućuti napaćeno biće i pokloniti mu sebe bez ostatka.
Tako nam naši prijatelji psi pomažu da postanemo ljudi.

fat_mama

#28 Re: Masakr u Banovicima

Post by fat_mama » 14/01/2009 15:13

montreux wrote:
Velja wrote:Kako nam je javila Dijana, jutros u 5 sati banovicki lovci su masakrirali ulicne pse,
Vise detalja slijedi.
ti nisi normalan!!!!!!!ccc...hebo te i lesi rex.pa ja...

TI nisi normalan, pogotovo nazivati nekoga tko ti deda moze biti tako pogrdno.
kako ti zvuci naslov PSI IZMASAKLRILALI BANOVCANE... PA JA!!!

Bez milosti zaci i pomlatiti jadne zivotinje, ostaviti da mladi kucici sisu mlijeko od bezitovne majke...

csejla

#29 Re: Masakr u Banovicima

Post by csejla » 14/01/2009 15:23

Damir.a wrote:Nije valjda da su svi koji čitaju ove forume iz Banovića???
Dajte ljudi ako ste slabih zivaca Apaurin 5mg i ravno vam je do Banovića....
Životinje(psi) su plemeniti i bolji od vas sta brinete sta vam se po rodnim selima događa...
ooo.....ccc
Ma vidis da jesu... Na zalost puno ih je Sarajevo i svi oni brinu o Banovicima preko interneta i telefona :( Ako im je stalo do njihovog "grada" onda svi na bus i pravac Banovici a ne ovdje solit pamet!

KO NE VOLI ZIVOTINJE, NE VOLI NI LJUDE...

baustelac

#30 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by baustelac » 14/01/2009 15:24

Phia wrote: Neki ljudi jednostavno nisu napredovali od kamenog doba.Neki ne znaju ni da čitaju kako treba.A neki su zaslužili da budu ubijeni kao psi.

Cholina_Lokica

#31 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by Cholina_Lokica » 14/01/2009 15:31

maxell_sarajevo wrote:nadam se da ce Sarajevo slijediti primjer kolega iz Banovica
mozemo li tebe prvog na za listu za odstrijel takav...

Damir.a

#32 Re: Masakr u Banovicima

Post by Damir.a » 14/01/2009 15:37

pun_mjesec wrote:
Životinje(psi) su plemeniti i bolji od vas sta brinete sta vam se po rodnim selima događa...
ooo.....ccc
:D :D :D
mislim da ce tebe moderator vratit u rodno selo :)

ja sam cukare volio kad sam bio mali pun_mjesec, sad sam onako... zavisi od kera do kera
na naslovnoj stranici ne pise podforum, mislim da ipak treba malo pripaziti, osim ako nije zaje.bancija onda druga stvar (mada mislim da nije smijesno)

Ma kakv si ti glupan cim pse nazivas kerovima a jebem i tebe i administratora boli me kurac...
Debilu

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#33 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by mIRCerka » 14/01/2009 15:39

Banned user for reason “pazi dobro gdje pozivas na nasilje”
» maxell_sarajevo

Zakon za zastitu zivotinja stupio na snagu. Pozivati na masakriranje ili nasilje nad zivotinjama se od ovog casa na ovom forumu tretira jednako pozivu na nasilje nad ljudima. BANOM.

Banned user for reason “”
» montreux

ako nemas kucnog odgoja, bolje ti je da samo citas saX.

Hocemo li dalje???

mIRCerka

#34 Re: Masakr u Banovicima

Post by mIRCerka » 14/01/2009 15:40

Damir.a wrote:
pun_mjesec wrote:
ooo.....ccc
:D :D :D
mislim da ce tebe moderator vratit u rodno selo :)

ja sam cukare volio kad sam bio mali pun_mjesec, sad sam onako... zavisi od kera do kera
na naslovnoj stranici ne pise podforum, mislim da ipak treba malo pripaziti, osim ako nije zaje.bancija onda druga stvar (mada mislim da nije smijesno)

Ma kakv si ti glupan cim pse nazivas kerovima a jebem i tebe i administratora boli me kurac...
Debilu
I ti bi mogao dobiti ban pa da odes doktoru radi kurcobolje.
NAUCITE VEC JEDNOM DA NISTE NA BUVLJOJ PIJACI I DA SE OVDJE MORA ULOZITI MAKAR MALO TRUDA DA DIJALOG BUDE CIVILIZOVAN!!!!!

baustelac

#35 Re: Masakr u Banovicima

Post by baustelac » 14/01/2009 15:53

mIRCerka wrote: I ti bi mogao dobiti ban pa da odes doktoru radi kurcobolje.
NAUCITE VEC JEDNOM DA NISTE NA BUVLJOJ PIJACI I DA SE OVDJE MORA ULOZITI MAKAR MALO TRUDA DA DIJALOG BUDE CIVILIZOVAN!!!!!
Jesu li to neka nova pravila, moze se imati kurcobolja i pistati sta god se pozeli samo ako si ljubitelj zivotinja?

mIRCerka

#36 Re: Masakr u Banovicima

Post by mIRCerka » 14/01/2009 15:56

baustelac wrote:
mIRCerka wrote: I ti bi mogao dobiti ban pa da odes doktoru radi kurcobolje.
Jesu li to neka nova pravila, moze se imati kurcobolja i pistati sta god se pozeli samo ako si ljubitelj zivotinja?
Sad me dobro slusaj, ni ti ni bilo ko nemate sta raspravljati sa mnom o pravilima i administraciji. Imate 3 opcije: Pisati o temi na ovoj temi, ne pisati nista, pisati stvari nevezane za temu na ovoj temi, sto povlaci ban.
Rasprave nema.
Uopste. NAdam se da sam dovoljno jasna.

baustelac

#37 Re: Masakr u Banovicima

Post by baustelac » 14/01/2009 16:13

mIRCerka wrote: Sad me dobro slusaj, ni ti ni bilo ko nemate sta raspravljati sa mnom o pravilima i administraciji. Imate 3 opcije: Pisati o temi na ovoj temi, ne pisati nista, pisati stvari nevezane za temu na ovoj temi, sto povlaci ban.
Rasprave nema.
Ne javljam se na podforum kucni ljubimci jer NISAM LJUBITELJ ZIVOTINJA kao sto se mnogi na ovom podforumu deklarisu ali vas ne diram. Ako si upratila temu ja i jos neki smo se javili zbog sokantnog naslova teme koje je mnoge prestravio i dosli smo na ovu temu bez da smo to htjeli. Procitaj objektivno (ako mozes) postove ljubitelja zivotinja i nas "zivotinjomrzaca" pa onda banuj i opominji.
Ja iz ove teme mogu samo da zakljucim da ovi sto vole zivotinje mrze ljude i hladne ruke bi radili ljudima ono sto ljudi rade zivotinjama. Ko je sad dobar ili los svakome na licnu savjest.

o&o, odoh na brdo u Banovice a vi mi ostajte rahat u carsiji sa svojim ljubimcima

mIRCerka

#38 Re: Masakr u Banovicima

Post by mIRCerka » 14/01/2009 16:16

baustelac wrote:
mIRCerka wrote: Sad me dobro slusaj, ni ti ni bilo ko nemate sta raspravljati sa mnom o pravilima i administraciji. Imate 3 opcije: Pisati o temi na ovoj temi, ne pisati nista, pisati stvari nevezane za temu na ovoj temi, sto povlaci ban.
Rasprave nema.
Ne javljam se na podforum kucni ljubimci jer NISAM LJUBITELJ ZIVOTINJA kao sto se mnogi na ovom podforumu deklarisu ali vas ne diram. Ako si upratila temu ja i jos neki smo se javili zbog sokantnog naslova teme koje je mnoge prestravio i dosli smo na ovu temu bez da smo to htjeli. Procitaj objektivno (ako mozes) postove ljubitelja zivotinja i nas "zivotinjomrzaca" pa onda banuj i opominji.
Ja iz ove teme mogu samo da zakljucim da ovi sto vole zivotinje mrze ljude i hladne ruke bi radili ljudima ono sto ljudi rade zivotinjama. Ko je sad dobar ili los svakome na licnu savjest.

o&o, odoh na brdo u Banovice a vi mi ostajte rahat u carsiji sa svojim ljubimcima
Bila greshka u naslovu, greshka ispravljena, cemu drama i dalje????
Bila greshka u naslovu, ali vidim to mnoge nije sprijecilo da puste zvijeri iz sebe..
Kao sto rekoh, ili se vratite temi ili idite s teme.
EOD

Phia

#39 Re: Masakr u Banovicima

Post by Phia » 14/01/2009 16:20

baustelac wrote:
Rasprave nema.

Nema potrebe da neko ubija ljude koji muče životinje.Oni će dobiti ono što zaslužuju ionako..

pun_mjesec

#40 Re: Masakr u Banovicima

Post by pun_mjesec » 14/01/2009 18:29

Damir.a wrote:Ma kakv si ti glupan cim pse nazivas kerovima a jebem i tebe i administratora boli me kurac...
Debilu
ker je naziv za psa, da si imalo pismen to bi znao...
a svi mi koji smo isli u skolu, citali smo i pjesmu od Jesenjina:

PJESMA O KERUŠI
Jutros u košari, gdje sja, šuška niz rogoza žućkastih i krutih, sedmoro je oštenila kučka, oštenila sedmoro je žutih.
Do u sumrak grlila ih nježno, i lizala niz dlaku što rudi, i slio se mlak sok neizbježno iz tih toplih materinskih grudi .
A uveče kad živina juri, da zauzme motke, il prut jak izašao je tad domaćin tmuri i svu štenad strpao u džak.
A ona je za tragom trčala, stizala ga, kao kad uhode...
I dugo, je dugo drhtala ne zamrzla površina vode.
Pri povratku vukuć se po tmini, i ližući znoj s bedara lijenih, mjesec joj se nad izbom, učini kao jedno od kučića njenih.
Zurila je u svod plavi, glatki, zavijala bolno za svojima, a mjesec se kotrljo tanki i skrio se za hum u poljima.
Nijemo, ko od milosti il sreće kad joj bace kamičak niz brijeg, pale su i njene oči pseće kao zlatni sjaj zvijezda u snijeg.

p.s. da i ja pocnem jebavat redom i nazivat debilom ili ce onaj momak ipak u banovice? (ako vec nije)

Bobi
Forum administrator

#41 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by Bobi » 14/01/2009 18:34

Kako se pojedinci otkriju ko su i kakvi su...udri mirci bez pardona :sax: .

komentar

#42 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by komentar » 14/01/2009 18:41

Grozno, grozno, grozno - pa zar se ovako nešto može događati!?

mIRCerka

#43 Re: Masakr u Banovicima

Post by mIRCerka » 14/01/2009 19:25

pun_mjesec wrote: p.s. da i ja pocnem jebavat redom i nazivat debilom ili ce onaj momak ipak u banovice? (ako vec nije)
Damir je dobio upozorenje pred ban, ona dvojica sto psuju Velju i pozivaju na nasilje su banirani i tu se zavrsava diskusija o pravilima...
sad imam punu potporu da baniram cak i na ljubimcima, donesen je zakon...

pa vi izvol'te ;) ja raketa imam uvijek vise nego vi postova ;)

Baby

#44 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by Baby » 15/01/2009 10:55

BraFo Mirci..... :-D

fat_mama

#45 Re: Masakr u Banovicima

Post by fat_mama » 15/01/2009 11:30

mIRCerka wrote:
pun_mjesec wrote: p.s. da i ja pocnem jebavat redom i nazivat debilom ili ce onaj momak ipak u banovice? (ako vec nije)
Damir je dobio upozorenje pred ban, ona dvojica sto psuju Velju i pozivaju na nasilje su banirani i tu se zavrsava diskusija o pravilima...
sad imam punu potporu da baniram cak i na ljubimcima, donesen je zakon...

pa vi izvol'te ;) ja raketa imam uvijek vise nego vi postova ;)

Go MIRCI Go :thumbup:

ajsela

#46 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by ajsela » 16/01/2009 11:18

OVAKAV MASAKR SE PLANIRA U NEDJELJU U SARAJEVU!
http://www.sarajevo-x.com/clanak/090116023

Post Reply