Masakr pasa u Banovicima

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

VeljaPas
Posts: 645
Joined: 19/04/2007 11:36

#1 Masakr pasa u Banovicima

Post by VeljaPas »

Kako nam je javila Dijana, jutros u 5 sati banovicki lovci su masakrirali ulicne pse,
Vise detalja slijedi.
Last edited by VeljaPas on 14/01/2009 11:05, edited 1 time in total.
User avatar
baustelac
Posts: 1401
Joined: 16/07/2005 09:05
Location: AC-DE

#2 Re: Masakr u Banovicima

Post by baustelac »

Velja wrote:Kako nam je javila Dijana, jutros u 5 sati banovicki lovci su masakrirali ulicne pse,
Vise detalja slijedi.
E stvarno ste prevrsili svaku mjeru. Jeste li vi imalo svjesni koliko ste straha izazvali kod normalnih ljudi kada su ugledali ovaj naslov?

Gdje je onaj smajli sto povraca
VeljaPas
Posts: 645
Joined: 19/04/2007 11:36

#3 Re: Masakr u Banovicima

Post by VeljaPas »

baustelac wrote:
Velja wrote:Kako nam je javila Dijana, jutros u 5 sati banovicki lovci su masakrirali ulicne pse,
Vise detalja slijedi.
E stvarno ste prevrsili svaku mjeru. Jeste li vi imalo svjesni koliko ste straha izazvali kod normalnih ljudi kada su ugledali ovaj naslov?

Gdje je onaj smajli sto povraca
Normalni ljudi su ovo davno trebali sprijeciti, a vijest nam je prenijela, pucnjavom prestravljena, gradjanka Banovica.
User avatar
pun_mjesec
Posts: 257
Joined: 30/07/2007 12:02
Location: Sarajevo

#4 Re: Masakr u Banovicima

Post by pun_mjesec »

... i ja kont'o neki rudar se napio i zared'o s kalasem :shock:
stvarno treba malo razmisliti prije nego se napise naslov teme
TheGodfather001
Posts: 1551
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#5 Re: Masakr u Banovicima

Post by TheGodfather001 »

Stvarno nema smisla, meni je kolegica na poslu pocela plakati nakon sto je ugledala naslov "MASAKR U BANOVICIMA" jer je ona iz tog mjesta, pomislila je na najgore, da je neko ubijen od ljudi.
Zao mi je i pasa, ali neka moderator doda jos jednu rijec da izmjeni prvobitni dojam nakon citanja naslova. Ovakav naslov izaziva dramaticni shok kod ljudi.
User avatar
pun_mjesec
Posts: 257
Joined: 30/07/2007 12:02
Location: Sarajevo

#6 Re: Masakr u Banovicima

Post by pun_mjesec »

... i kontra efekat, jer ce svako kad otvori temu rec, jeb'o te ker sto me prestravi
User avatar
baustelac
Posts: 1401
Joined: 16/07/2005 09:05
Location: AC-DE

#7 Re: Masakr u Banovicima

Post by baustelac »

Velja wrote:
baustelac wrote:
Velja wrote:Kako nam je javila Dijana, jutros u 5 sati banovicki lovci su masakrirali ulicne pse,
Vise detalja slijedi.
E stvarno ste prevrsili svaku mjeru. Jeste li vi imalo svjesni koliko ste straha izazvali kod normalnih ljudi kada su ugledali ovaj naslov?

Gdje je onaj smajli sto povraca
Normalni ljudi su ovo davno trebali sprijeciti, a vijest nam je prenijela, pucnjavom prestravljena, gradjanka Banovica.
Covjece jesi li ti normalan!?, ugledam na naslovnoj stranici sa-x "Masakr u Banovicima". Sta mislis kakve su sve meni misli prosle kroz glavu u ovakvom vremenu?

Moja je prva briga za ljude a to sto nisam zivotinjoljubac kao ti, to je moja stvar kao sto je i tvoja ljubav prema zivotinjama tvoja stvar.

Ne diraj me, necu te dirati.
User avatar
to sam ja
Posts: 605
Joined: 04/09/2008 10:29

#8 Re: Masakr u Banovicima

Post by to sam ja »

Pa vidi se na kojem podforumu stoji!!! KUĆNI LJUBIMCI...prema tome do VAS je...CITAJTE SVE!!!
montreux
Posts: 7
Joined: 16/06/2008 23:19

#9 Re: Masakr u Banovicima

Post by montreux »

Velja wrote:Kako nam je javila Dijana, jutros u 5 sati banovicki lovci su masakrirali ulicne pse,
Vise detalja slijedi.
ti nisi normalan!!!!!!!ccc...hebo te i lesi rex.pa ja...
Damir.a
Posts: 24
Joined: 03/11/2008 11:45

#10 Re: Masakr u Banovicima

Post by Damir.a »

Nije valjda da su svi koji čitaju ove forume iz Banovića???
Dajte ljudi ako ste slabih zivaca Apaurin 5mg i ravno vam je do Banovića....
Životinje(psi) su plemeniti i bolji od vas sta brinete sta vam se po rodnim selima događa...
ooo.....ccc
User avatar
to sam ja
Posts: 605
Joined: 04/09/2008 10:29

#11 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by to sam ja »

Ma jedva su docekali, kruze k'o ajkule po ovom podforumu nebili dobili sansu da svoje frustracije ispolje...znaju oni vrlo dobro gdje su i sta procitali
User avatar
baustelac
Posts: 1401
Joined: 16/07/2005 09:05
Location: AC-DE

#12 Re: Masakr u Banovicima

Post by baustelac »

to sam ja wrote:Pa vidi se na kojem podforumu stoji!!! KUĆNI LJUBIMCI...prema tome do VAS je...CITAJTE SVE!!!
Dobro jutro kolumbo!
Na glavnoj stranici imas najnovije postove na kojoj ne pise podforum
User avatar
baustelac
Posts: 1401
Joined: 16/07/2005 09:05
Location: AC-DE

#13 Re: Masakr u Banovicima

Post by baustelac »

Damir.a wrote:Nije valjda da su svi koji čitaju ove forume iz Banovića???
Dajte ljudi ako ste slabih zivaca Apaurin 5mg i ravno vam je do Banovića....
Životinje(psi) su plemeniti i bolji od vas sta brinete sta vam se po rodnim selima događa...
ooo.....ccc
Za tvoju informaciju ima zivota i izvan tjarsije!
User avatar
pun_mjesec
Posts: 257
Joined: 30/07/2007 12:02
Location: Sarajevo

#14 Re: Masakr u Banovicima

Post by pun_mjesec »

Damir.a wrote:Nije valjda da su svi koji čitaju ove forume iz Banovića???
Dajte ljudi ako ste slabih zivaca Apaurin 5mg i ravno vam je do Banovića....
Životinje(psi) su plemeniti i bolji od vas sta brinete sta vam se po rodnim selima događa...
ooo.....ccc
:D :D :D
mislim da ce tebe moderator vratit u rodno selo :)

ja sam cukare volio kad sam bio mali pun_mjesec, sad sam onako... zavisi od kera do kera
na naslovnoj stranici ne pise podforum, mislim da ipak treba malo pripaziti, osim ako nije zaje.bancija onda druga stvar (mada mislim da nije smijesno)
User avatar
to sam ja
Posts: 605
Joined: 04/09/2008 10:29

#15 Re: Masakr u Banovicima

Post by to sam ja »

baustelac wrote:
to sam ja wrote:Pa vidi se na kojem podforumu stoji!!! KUĆNI LJUBIMCI...prema tome do VAS je...CITAJTE SVE!!!
Dobro jutro kolumbo!
Na glavnoj stranici imas najnovije postove na kojoj ne pise podforum

Pa dobro ako si tako pametan zar ne mislis da bi onda pisalo cim otvoris sa-x takva vijest...da je nebi trebao traziti po forumu... jutros kada si se probudio to bi prvo ugledao..tv...radio..nego ti srolao dole da vidis na forumu sta ima i onda se prestravio...ma ne kaki!!!!
maxell_sarajevo
Posts: 2219
Joined: 08/02/2008 19:19

#16 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by maxell_sarajevo »

nadam se da ce Sarajevo slijediti primjer kolega iz Banovica
User avatar
to sam ja
Posts: 605
Joined: 04/09/2008 10:29

#17 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by to sam ja »

Ovo je i napisano tako da vas sokira, a to sto ste vi na to rekli "ma hebo pse" to je do VAS!!!

I ako vam je svejedno onda razligu odavde
User avatar
pun_mjesec
Posts: 257
Joined: 30/07/2007 12:02
Location: Sarajevo

#18 Re: Masakr u Banovicima

Post by pun_mjesec »

to sam ja wrote:Pa dobro ako si tako pametan zar ne mislis da bi onda pisalo cim otvoris sa-x takva vijest...da je nebi trebao traziti po forumu... jutros kada si se probudio to bi prvo ugledao..tv...radio..nego ti srolao dole da vidis na forumu sta ima i onda se prestravio...ma ne kaki!!!!
obicno na forumu vijest bude prije nego se pojavi na glavnoj... ko kad mahala funkcionise tip-top
User avatar
baustelac
Posts: 1401
Joined: 16/07/2005 09:05
Location: AC-DE

#19 Re: Masakr u Banovicima

Post by baustelac »

to sam ja wrote: Pa dobro ako si tako pametan zar ne mislis da bi onda pisalo cim otvoris sa-x takva vijest...da je nebi trebao traziti po forumu... jutros kada si se probudio to bi prvo ugledao..tv...radio..nego ti srolao dole da vidis na forumu sta ima i onda se prestravio...ma ne kaki!!!!
Neka si ti pametan/pametna i u carsiji
VeljaPas
Posts: 645
Joined: 19/04/2007 11:36

#20 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by VeljaPas »

maxell_sarajevo wrote:nadam se da ce Sarajevo slijediti primjer kolega iz Banovica
zar nam nije bilo dosta ubijanja?
User avatar
baustelac
Posts: 1401
Joined: 16/07/2005 09:05
Location: AC-DE

#21 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by baustelac »

to sam ja wrote:Ovo je i napisano tako da vas sokira, a to sto ste vi na to rekli "ma hebo pse" to je do VAS!!!

I ako vam je svejedno onda razligu odavde
Pametniji popusta :run:
User avatar
to sam ja
Posts: 605
Joined: 04/09/2008 10:29

#22 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by to sam ja »

baustelac wrote:
to sam ja wrote:Ovo je i napisano tako da vas sokira, a to sto ste vi na to rekli "ma hebo pse" to je do VAS!!!

I ako vam je svejedno onda razligu odavde
Pametniji popusta :run:

tschüß
VeljaPas
Posts: 645
Joined: 19/04/2007 11:36

#23 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by VeljaPas »

Građani Banovića
Banovići, 14.01.2009 godine
Postovani,

Zelim Vas obavijestiti u ime građana Banovića i tražiti Vašu hitnu reakciju povodom korištenja vatrenog oružija u užoj gradskoj zoni grada Banovića i brutalno ubijanje pasa lutalica po ulicama našeg grada.Mi smo Vam već pisali na istu temu i tražili Vašu zaštitu i sprovođenje zakona o Zaštiti i dobrobiti životinja. Naime, svjedoci smo svakodnevnog ubijanja pasa lutalica po ulicama našeg grada od strane predsjednika Lovačkog društva Zelemboj Banovići, gospodina Šerifa Bećića i članova navedenog društva.Sve ovo se dešava u jutarnjim satima, bez ikakve najave, kada članovi pomenutog lovačkog društva pucaju po gradu i ubijaju životinje na očigled naše djece i građana ovog grada, što je nepojmljivo sa svim civiliziranim normama svugdje u svijetu, a nismo primjetili da se i u drugim gradovima u BiH ovako krše pozitivni zakonski propisi. U svemu ovome nas interesuje i odgovornost općinskih organa Općine Banovići i načelnika Bege Birparića bez čijeg nezakonitog odobrenja lovačko društvo nebi pokrenulo navedenu nezakonitu akciju.

Molimo Vas da hitno reagujete, zaustavite ovo bezakonje i protiv odgovornih pokrenete zakonom predviđene sankcije.

O svemu navedenom ćemo obavijestiti javnost, drustva za zaštitu životinja te međunarodne organizacije.

Građani Banovića :


I. Lapandić
V. Husić
D. Jamaković
S. Sofrić
H. Šehić
R. Salihović
J. Softić
N. Turić

Dostavljeno :
-Mediji BiH
-Federalna uprava policije
-Tužilaštvo TK
-OHR Sarajevo
-Prijatelji životinja u BiH
-Drustvo za zastitu zivotinja NOA
-Udruženje za sprečavanje okrutnosti nad životinjama SOS Sarajevo
VeljaPas
Posts: 645
Joined: 19/04/2007 11:36

#24 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by VeljaPas »

Velja wrote:Građani Banovića
Banovići, 14.01.2009 godine
Postovani,

Zelim Vas obavijestiti u ime građana Banovića i tražiti Vašu hitnu reakciju povodom korištenja vatrenog oružija u užoj gradskoj zoni grada Banovića i brutalno ubijanje pasa lutalica po ulicama našeg grada.Mi smo Vam već pisali na istu temu i tražili Vašu zaštitu i sprovođenje zakona o Zaštiti i dobrobiti životinja. Naime, svjedoci smo svakodnevnog ubijanja pasa lutalica po ulicama našeg grada od strane predsjednika Lovačkog društva Zelemboj Banovići, gospodina Šerifa Bećića i članova navedenog društva.Sve ovo se dešava u jutarnjim satima, bez ikakve najave, kada članovi pomenutog lovačkog društva pucaju po gradu i ubijaju životinje na očigled naše djece i građana ovog grada, što je nepojmljivo sa svim civiliziranim normama svugdje u svijetu, a nismo primjetili da se i u drugim gradovima u BiH ovako krše pozitivni zakonski propisi. U svemu ovome nas interesuje i odgovornost općinskih organa Općine Banovići i načelnika Bege Birparića bez čijeg nezakonitog odobrenja lovačko društvo nebi pokrenulo navedenu nezakonitu akciju.

Molimo Vas da hitno reagujete, zaustavite ovo bezakonje i protiv odgovornih pokrenete zakonom predviđene sankcije.

O svemu navedenom ćemo obavijestiti javnost, drustva za zaštitu životinja te međunarodne organizacije.

Građani Banovića :


I. Lapandić
V. Husić
D. Jamaković
S. Sofrić
H. Šehić
R. Salihović
J. Softić
N. Turić

Dostavljeno :
-Mediji BiH
-Federalna uprava policije
-Tužilaštvo TK
-OHR Sarajevo
-Prijatelji životinja u BiH
-Drustvo za zastitu zivotinja NOA
-Udruženje za sprečavanje okrutnosti nad životinjama SOS Sarajevo
Ovi potpisnici, gradjani Banovica su se prestravili i uplasili za svoje zivote.
Masakr je masakr, pa bilo cija krv da se prolijeva.
Dodao sam u naslovu posta "pasa" iako je to protiv mojih nazora.
Onima koji su se prepali naslova se izvinjavam i zelim sve najbolje u laznom zivotu.
User avatar
Phia
Posts: 1438
Joined: 01/12/2006 00:33
Location: Sarajevo
Contact:

#25 Re: Masakr pasa u Banovicima

Post by Phia »

Velja wrote:
Velja wrote:Građani Banovića
Banovići, 14.01.2009 godine
Postovani,

Zelim Vas obavijestiti u ime građana Banovića i tražiti Vašu hitnu reakciju povodom korištenja vatrenog oružija u užoj gradskoj zoni grada Banovića i brutalno ubijanje pasa lutalica po ulicama našeg grada.Mi smo Vam već pisali na istu temu i tražili Vašu zaštitu i sprovođenje zakona o Zaštiti i dobrobiti životinja. Naime, svjedoci smo svakodnevnog ubijanja pasa lutalica po ulicama našeg grada od strane predsjednika Lovačkog društva Zelemboj Banovići, gospodina Šerifa Bećića i članova navedenog društva.Sve ovo se dešava u jutarnjim satima, bez ikakve najave, kada članovi pomenutog lovačkog društva pucaju po gradu i ubijaju životinje na očigled naše djece i građana ovog grada, što je nepojmljivo sa svim civiliziranim normama svugdje u svijetu, a nismo primjetili da se i u drugim gradovima u BiH ovako krše pozitivni zakonski propisi. U svemu ovome nas interesuje i odgovornost općinskih organa Općine Banovići i načelnika Bege Birparića bez čijeg nezakonitog odobrenja lovačko društvo nebi pokrenulo navedenu nezakonitu akciju.

Molimo Vas da hitno reagujete, zaustavite ovo bezakonje i protiv odgovornih pokrenete zakonom predviđene sankcije.

O svemu navedenom ćemo obavijestiti javnost, drustva za zaštitu životinja te međunarodne organizacije.

Građani Banovića :


I. Lapandić
V. Husić
D. Jamaković
S. Sofrić
H. Šehić
R. Salihović
J. Softić
N. Turić

Dostavljeno :
-Mediji BiH
-Federalna uprava policije
-Tužilaštvo TK
-OHR Sarajevo
-Prijatelji životinja u BiH
-Drustvo za zastitu zivotinja NOA
-Udruženje za sprečavanje okrutnosti nad životinjama SOS Sarajevo
Ovi potpisnici, gradjani Banovica su se prestravili i uplasili za svoje zivote.
Masakr je masakr, pa bilo cija krv da se prolijeva.
Dodao sam u naslovu posta "pasa" iako je to protiv mojih nazora.
Onima koji su se prepali naslova se izvinjavam i zelim sve najbolje u laznom zivotu.
Neki ljudi jednostavno nisu napredovali od kamenog doba.Neki ne znaju ni da čitaju kako treba.A neki su zaslužili da budu ubijeni kao psi.
Post Reply