pomoci mackama, psima ili nama interesantnim grupama...

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Pustinjak1979
Posts: 62
Joined: 10/11/2006 09:09

#1 pomoci mackama, psima ili nama interesantnim grupama...

Post by Pustinjak1979 »

Sorry, ali cini mi se da ste izgubljeni, poremecen vam je sistem vrijednosti. Toliko je LJUDI gladno i bolesno, toliko je djece i omladine bez uslova za normalan zivot i skolovanje, a vi trosite narodne i svoje pare za pse, a gori, ali pametniji iz te skupine, gledaju da usicare koji dinar za sebe.

Psi kao ziva bica zasluzuju pomoc, treba sprijeciti nekontrolisano razmnozavcanje, uspavati lutalice, treba uvesti neke standarde pa da svako ne moze drzati psa terorisuci komsiluk i samog psa u nehumanim i necistim uslovima...ali cini mi se da i vi sami trebate pomoc psihologa, sociologa, psihijatra...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#2

Post by mIRCerka »

Pustinjak1979 wrote:Sorry, ali cini mi se da ste izgubljeni, poremecen vam je sistem vrijednosti. Toliko je LJUDI gladno i bolesno, toliko je djece i omladine bez uslova za normalan zivot i skolovanje, a vi trosite narodne i svoje pare za pse, a gori, ali pametniji iz te skupine, gledaju da usicare koji dinar za sebe.

Psi kao ziva bica zasluzuju pomoc, treba sprijeciti nekontrolisano razmnozavcanje, uspavati lutalice, treba uvesti neke standarde pa da svako ne moze drzati psa terorisuci komsiluk i samog psa u nehumanim i necistim uslovima...ali cini mi se da i vi sami trebate pomoc psihologa, sociologa, psihijatra...
Samo ti nastavi vrijedjati raju ovdje, trebace tebi petit keks i slamka.. :x


JA TROSIM SVOJE PARE ZA SVOJ CEJF A GLADNI NAROD NEK SE OBRATI SDA, SDS, HDZ, SDP i OSTALIM STRANKAMA RADI KOJIH SU GLADNI...
Pustinjak1979
Posts: 62
Joined: 10/11/2006 09:09

#3

Post by Pustinjak1979 »

Samo ti "svoje" pare trosi na pascad pa kad u starost dodjes onda ces pljuvati po drzavi jer ne mozes zivjeti od penzije, losi su ti uslovi u starackom domu i sl.

I, kad vec hoces, trosi na sta hoces ali sto onda od drzave isces? I josu upravne odbore stavljate alkoholicare, senilne starice, lopove!

Pomogo sam jednom kad ste u Velikom parku dosli sa onim kavezima, bilo je to mislim prije 2 mjeseca, hajde mislio sam ljudi iz ideala sklanjaju zivotinje sa ulice, obezbjedjuju uslove da mi u naseljima normalno zivomo, nisu zivotinje krive etc...kad evo, i vi isto ko i ostali, goli lopov uz izuzetke... Fol ljubitelji zivotinja...fuj!!!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#4

Post by mIRCerka »

Pustinjak1979 wrote:Samo ti "svoje" pare trosi na pascad pa kad u starost dodjes onda ces pljuvati po drzavi jer ne mozes zivjeti od penzije, losi su ti uslovi u starackom domu i sl.

I, kad vec hoces, trosi na sta hoces ali sto onda od drzave isces? I josu upravne odbore stavljate alkoholicare, senilne starice, lopove!

Pomogo sam jednom kad ste u Velikom parku dosli sa onim kavezima, bilo je to mislim prije 2 mjeseca, hajde mislio sam ljudi iz ideala sklanjaju zivotinje sa ulice, obezbjedjuju uslove da mi u naseljima normalno zivomo, nisu zivotinje krive etc...kad evo, i vi isto ko i ostali, goli lopov uz izuzetke... Fol ljubitelji zivotinja...fuj!!!
Pustinjace, svoje frustracije lijeci kod nacelnika svoje opstine.
OVA DRZAVA JE DUZNA da se brine i o starcima, i o psima i mackama, kao i ribama u rijekama BiH.
Ti i takvi kao ti ne zelite rijesiti KORIJEN problema, nego biste starce odrzavali povisicom od 10 km po penziji, umjesto da jebete majku silnoj administraciji, brojnijoj od administracije SAD, koja pojede sav novac iz pio mio uplata...Takodjer stisni pa se obracunaj sa nasom vladom koja staru deviznu stednju ne potrazuje od recimo ljubljanske banke vec ce platiti iz naseg budzeta..


Jedino cega sam ja clan je jedna videoteka na Dobrinji, zivotinje volim sve, a brinem se o mackama...
A trac rubriku ko je alkoholicar, star, senilan ostavi za sijela u mjesnoj zajednici kad odes Strucnom saradniku svoje MZ stresti sve u brk jer ti ne radi ulicna rasvjeta.
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#5

Post by Dasi »

[quote="Pustinjak1979"]
I, kad vec hoces, trosi na sta hoces ali sto onda od drzave isces?

ISCES??? sta to znaci??? Ti se se pasha moj zabij u tu stalu odakle si dosao pa ISCI od krave mljeka a popusti se KONFJUTERA!


Sorry, ali cini mi se da ste izgubljeni, poremecen vam je sistem vrijednosti. Toliko je LJUDI gladno i bolesno, toliko je djece i omladine bez uslova za normalan zivot i skolovanje, a vi trosite narodne i svoje pare za pse, a gori, ali pametniji iz te skupine, gledaju da usicare koji dinar za sebe.

Sta si ti uradio za sve te gladne, bolesne, bose i omladinu bez uslova za normalan zivot? Jesi li bar jednom izasao na ulicu i pustio bar glas za njih? Lazni moralisto!!!!! Idi ISCI Bogu pameti!
Pustinjak1979
Posts: 62
Joined: 10/11/2006 09:09

#6

Post by Pustinjak1979 »

Ova naopaka drzava se ne brine ni o kome, a administracija, posebno oni na vrhu brinu samo o sebi. Trebam li i ja ispreturati prioritete i raditi naopako ako to skoro svi rade? Jock.

Na ovoj temi vidjeh da u upravnim odborima vasih organizacija sjede alkoholicari i slicni.

Iskati je stari bosanski izraz, sinonim glagolu traziti.

Uradio sam nesto za gladen, bolesne i sl. I izalzio i na ulicu, premlacivan od policije. I borim se i dalje. U toj borbi i vi mi trebate, ali treba vam poslagati stvari u glavi jer ste izgubili kompas...totalno...
Pustinjak1979
Posts: 62
Joined: 10/11/2006 09:09

#7

Post by Pustinjak1979 »

Pustinjak1979 wrote: Uradio sam nesto za gladen, bolesne i sl. I izalzio i na ulicu, premlacivan od policije. I borim se i dalje. U toj borbi i vi mi trebate, ali treba vam poslagati stvari u glavi jer ste izgubili kompas...totalno...
mIRCerka wrote: Jedini koji je ikad premlacen jer je nesto ISKAO za narod je Mladen Tomic...
Image

Image

Evo kako je desetine djevojaka i mladica pretuceno od strane MUP-a pred Centralnim Zatvorom u Sarajevu:
http://www.bhdani.com/arhiva/241/t24109.shtml

Mirci to ne zna, jer ovi ljudi su branili ljude.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#8

Post by mIRCerka »

alzirska sestorka nisu gladni bolesni i iznemogli...to je politicki problem...
Nek ih brani onaj koji ih je doveo, jer je mirci upravo sa takvima jednom zavrsila skoro pa krvavo , jer je sa dajdzom i njegovom kcerkom bila na kupalistu na rijeci...

Stoga, ne mijesaj babe i zabe...
PS A nije te bilo kad su poskupili struju svima nama? Sto je to alzirska grupa bolja od svih nas?
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#9

Post by Dasi »

demonstracije pred CENTRALNIM ZATVOROM. to sve govori.
idemo i pred HAG da demonstriramo.
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#10

Post by Dasi »

fino si to rekla mirci.
a sad obrisi ove komentare jes nisu vezani za temu :)
Pustinjak1979
Posts: 62
Joined: 10/11/2006 09:09

#11

Post by Pustinjak1979 »

Tzv. Alzirska grupa su i gladni i bolesni i iznemogli. I vise od toga. I njihove porodice.

Politicki problem? Jel? I sta sada? I Srebrenica je politicki problem, Dodik neda da se drugacije tretira. Sta sada? Da dignemo ruke jer, to je politicki problem?

Isla si se kupati na rijeku, neko ti je nesto reko ili Bog zna sta i sada ti je svaki vijernik kriv? Razocaravas me. Jesi li se obratila policiji? Znas li ko te napao?

Sto se mene tice, to je to. Zali Boze...
User avatar
alica.k
Posts: 8774
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#12

Post by alica.k »

Pustinjak1979 wrote: Uradio sam nesto za gladen, bolesne i sl. I izalzio i na ulicu, premlacivan od policije. I borim se i dalje. U toj borbi i vi mi trebate, ali treba vam poslagati stvari u glavi jer ste izgubili kompas...totalno...
pustinjak, sta ti majke ti radis na ovom podforumu? LJUDI SU SAMI SVOJA PROPAST. zivotinje nema ko da brani.
Pustinjak1979
Posts: 62
Joined: 10/11/2006 09:09

#13

Post by Pustinjak1979 »

Dasi wrote:demonstracije pred CENTRALNIM ZATVOROM. to sve govori.
idemo i pred HAG da demonstriramo.
Vrhovna pravosudna institucija ove zemlje donijela je odluku da se ljudi oslobode jer nisu krivi. Lagumdzija / Co su ih isporucili u koncentracioni logor.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#14

Post by mIRCerka »

Pustinjak1979 wrote:Tzv. Alzirska grupa su i gladni i bolesni i iznemogli. I vise od toga. I njihove porodice.

Politicki problem? Jel? I sta sada? I Srebrenica je politicki problem, Dodik neda da se drugacije tretira. Sta sada? Da dignemo ruke jer, to je politicki problem?

Isla si se kupati na rijeku, neko ti je nesto reko ili Bog zna sta i sada ti je svaki vijernik kriv? Razocaravas me. Jesi li se obratila policiji? Znas li ko te napao?

Sto se mene tice, to je to. Zali Boze...
Rijeka Ribnica... "braca" sa sipkama krenuli na nas...par dana prije toga odbojkasice jednog lokalnog kluba nasibali po butinama jer su se na istom mjestu kupale sa trenerom i svojim roditeljima...
Sta se imam obracat policiji kad je dajdza policajac...pa ga "braca" prepoznase pa pobjegose nazad u zbunje iz kojeg iskocise..
kad si tako hrabar i jak Adnane (u tekstu Adnan najvise batina dobio pa pretpostavljam da si ti taj), gdje si bio uz Nadju kad je strajkala gladju?
Gdje si bio kad je zimska tarifa postala ljetna? A onda zimska postala nova, visa za 20%...
budi i dalje selektivan prijatelju, niko ti ne brani, ali dokle god ces ti braniti SAMO alzirsku grupu, oni samo Niske specijalce, oni samo zenge, ja cu radije pomagati onima koji nisu glasali na izborima i koji meni nisu krivi za sranje u kojem se nalazi moja cijela zemlja.
I fino ti alica rece, ljudi su sami svoja propast.
PS Napravi li ijedan bajramski paketic za Nadjinu djecu?
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#15

Post by Tesssa »

Pustinjak1979, jeste u pravu si, izgubili smo kompas. Hajde sada na politiku i otvori svoju temu i raspravljaj.

Ja cu nastaviti do kraja zivota pomagati zivotinjama, a i ljudima kojima to treba.

A mogao bi i ovdje svratiti:
http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=44683
Pustinjak1979
Posts: 62
Joined: 10/11/2006 09:09

#16

Post by Pustinjak1979 »

"Braca" po meni zasluzuju zestoke kazne zbog preuzimana zakona u svoje ruke. Toliko za pocetak. Da ima drzave uradili bi to jednom i nikad vise. Ali, to je druga prica...

Nisam Adnan.

Nisam neke slucajeve pomogao za koje si me pitala, ali neke jesam. I bajramske paketice takodjer. Za novu godinu nisam ucestvovao.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#17

Post by mIRCerka »

Pustinjak1979 wrote:"Braca" po meni zasluzuju zestoke kazne zbog preuzimana zakona u svoje ruke. Toliko za pocetak. Da ima drzave uradili bi to jednom i nikad vise. Ali, to je druga prica...

Nisam Adnan.

Nisam neke slucajeve pomogao za koje si me pitala, ali neke jesam. I bajramske paketice takodjer. Za novu godinu nisam ucestvovao.
Eh vidis.
Ti si pravio bajramske paketice, ja novogodisnje.
Meni iskreno svejedno, osmijeh djeteta nema drukciji sjaj ovisno o datumu.

Ti si imao izbor da li da napravis paketic za nekog malog rodjaka za Bajram ili Za Novu Godinu.
Ja isto tako imam izbor da dam marku za konzervu za svoje vanjske macke ili marku cigancici koja mora odraditi 20KM dnevnicu ili ne smije kuci.

Ti si odabrao Bajramski paketic. Ja ti nisam rekla da si islamski fundamentalista, da si kreten kojem trebaju psihijatar i psiholog i po mogucnosti lijecenje na strogo cuvanoj klinici. Ja ti kazem HVALA TI STO SI POMOGAO SVIMA KOJIMA JESI I STO SI IZVUKAO NAJMANJE JEDAN OSMIJEH NA DJECIJE LICE.
A ti dobro razmisli o svemu sto si napisao svima nama.
Lijep pozdrav.
Pustinjak1979
Posts: 62
Joined: 10/11/2006 09:09

#18

Post by Pustinjak1979 »

Daj ba, bas si fina. I jos neki.

Rugate se demonstracijama pred CZ, svejedno vam je za Alzirsku grupu, a ono neki humanisti. De ba.
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#19

Post by Dasi »

fina ta neka alzirska grupa, sve je to jedna greska. i ja sam musliman pa sto me nisu isporucili s njima? dosli ovde borili se i kontaju mogu sad krojiti zakon kako oni hoce. imamo mi i domacih boraca pa ne kroje zakone kako njima volja. pusti to
mirci brisi ovde postove tako ti macinih kaka.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#20

Post by mIRCerka »

Pustinjak1979 wrote:Daj ba, bas si fina. I jos neki.

Rugate se demonstracijama pred CZ, svejedno vam je za Alzirsku grupu, a ono neki humanisti. De ba.
Da mi je svejedno, nije.
Da dajem zub il zivce za nekoga ko mene poprijeko gleda jer nisam sestra ni imenom ni samijom? PA sa kojeg si drveta ti pao :D

Dasi, necu da brisem jos, a sutra cu slikati kake i okacit na forum :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#21

Post by mIRCerka »

P[ustinjace, evo ti tema :D
User avatar
Dasi
Posts: 2227
Joined: 27/05/2006 01:06

#22

Post by Dasi »

nego gdje stadosmo s klavirom :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#23

Post by mIRCerka »

Dasi wrote:nego gdje stadosmo s klavirom :D
klavir je kod alzirske grupe strogo zabranjen...ne mijesaj teme...
I ne diraj barbi, razbicu te :D
Cober
Posts: 916
Joined: 14/05/2005 03:26

#24

Post by Cober »

Ovo je podforum na kojem bi se trebalo pokušavati pomoći psićima i ostalim napaćenim životinjama. Kritika i podlosti svakog tipa pa i tog "što im pomažete, što ne pomognete meni" ima i previše svakodnevno, pa mislim da je ovakvo neargumentovano širenje teme samo štetno. Ima drugih boljih načina kako pozitivno uticati na bolje sutra i smanjenje patnje, ovo nije to.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#25

Post by mIRCerka »

Cober wrote:Ovo je podforum na kojem bi se trebalo pokušavati pomoći psićima i ostalim napaćenim životinjama. Kritika i podlosti svakog tipa pa i tog "što im pomažete, što ne pomognete meni" ima i previše svakodnevno, pa mislim da je ovakvo neargumentovano širenje teme samo štetno. Ima drugih boljih načina kako pozitivno uticati na bolje sutra i smanjenje patnje, ovo nije to.
a brate mili, bolje da im dam jednu temu da se dobro nadrobe i nagovore, nego da svaku temu uniste pricom IMA PRECIH STVARI...sto ne ode Spiricu pa mu ne kaze da ima precih stvari...
Post Reply