Pojedinci u zenickoj kasarni ABiH nemaju srce!!!!

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Alica

Post by Alica » 11/05/2007 10:48

ines.c wrote:
mIRCerka wrote:
ines.c wrote: mahalski,bas kao i ti.
E vidis, tu si se zeznula. Ili ne znas citati, ili lupetas napamet, ali slike psa kojeg su stukli tupim predmetom u glavu i neizjasnjavanje kljucnih ljudi kasarne mi govore dovoljno da tu nisu cista posla.

A to sto ti imas neku cudnu furku da podrzavas sve sto je "nase" makar bilo i pogresno, to je vec tvoj problem.

PS Ima vec mjesec dana da se prica o Nesibu.
Zasto niko do sada, od silnih seratora, nije iznio dokaze protiv NEsiba?
Zasto ti ne pronadjes dokaze,dodjes do krivca,tuzis ga i zdravo.Ali nije to fazon, fazon je razvlaciti ime Armije RBIH po forumu.I napominjem te da prestanes sa uvredama koje su inace osobina prisutna u dijalogu sa nedostatkom cinjenica.
NAlazis se prozvanom..kakve uvrede...pa citas li ti od pocetka ili se ukljucis kada ti odgovara. dokaza ima...ali imas li ti protiv..ako imas, pokazi, ne lupetaj gluposti..ukljucujes se nakon mjesec dana.
Ovdje se armija proziva jer su napravili ono sto su napravili - DOKAZI VEC POKAZANI NE SAMO NA FORUMU VEC I U MEDIJIMA.
E SADA - NA VAMA JE GOSPODO RED, VAMA KOJI BRANITE ILI MOZDA STE VEC UCESTVOVALI U NEKOM OD SLICNIH DJELA, DA DOKAZETE SUPROTNO

Alica

Post by Alica » 11/05/2007 10:51

sVAKO IMA SLOBODU SVOG MISLJENJA PA TO VAZI I ZA OVAJ FORUM...
Ovdje se podrzava istina i dokazi!!!

DAJ DOKAZE - SLIKE, SNIMKE, SNIMLJENE IZJAVE TOG MEHANICARA I SVEGA TOGA STO GOVORITE!!!

ines.c

Post by ines.c » 11/05/2007 10:59

Daj ti dokaze!!!Pravac sud!,ako imas dokaze.Mirci ti nemas zrno graska izmedju usiju ti imas podmukli planski sistem,savrsena za neku tajnu organizaciju ili tako nesto.I molim te ne stavljaj "raju" na svoju stranu a da pri tom nisi izasla izvan ovog foruma i napravila jednu neutralnu anketicu.

labrusca

Post by labrusca » 11/05/2007 11:05

ines.c Upisano: 11/05/2007 10:59
Daj ti dokaze!!!Pravac sud!,ako imas dokaze.Mirci ti nemas zrno graska izmedju usiju ti imas podmukli planski sistem,savrsena za neku tajnu organizaciju ili tako nesto.I molim te ne stavljaj "raju" na svoju stranu a da pri tom nisi izasla izvan ovog foruma i napravila jednu neutralnu anketicu.

sine...
hajde malo spusti loptu...
Pregledaj podforume i 13000 komentara i akcija van ovog foruma doticne gospodjice pa onda digni lijepu guzu i TI uradi bar 10% od toga pa cemo razgovarati mirno i argumentovano kao ljudi.
Ubistvo zivotinje je za svaku osudu i krivca treba kazniti pa makar ta osoba bila i predsjednik drzave. Opravdanja nema.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 11/05/2007 11:08

ines.c wrote:Daj ti dokaze!!!Pravac sud!,ako imas dokaze.Mirci ti nemas zrno graska izmedju usiju ti imas podmukli planski sistem,savrsena za neku tajnu organizaciju ili tako nesto.I molim te ne stavljaj "raju" na svoju stranu a da pri tom nisi izasla izvan ovog foruma i napravila jednu neutralnu anketicu.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Ines, drzi se teme.
Tema je LABRADOR UBIJEN U KRUGU KASARNE ARMIJE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE. Svoju paranoju ostavi ili za drugih tema, ili za drugih foruma, jer te ja necu vise upozoravati.
Posto je ubijeni pas Nesibov, on je podnio tuzbu, sa dokazima. Meni kad obiju stan, JA zovem policiju i dajem iskaz, a ne Nesib.
Zato pazi kad budes isla kod frizera, mozda ti makazama zakaci gumicu sto ti drzi ushi na glavi.

labrusca

Post by labrusca » 11/05/2007 11:10

Oups, preko 15000 komentara... sorry.... :D

ajdin_ze

Post by ajdin_ze » 11/05/2007 11:12

Bas bi volio da vidim kako cete vi dokazati ko je i kako to uradio.
Znaci iskreno on je za mene jedan obicni idiot samo zato sto je dopustio mjesanje medju lutalice takvog rasnog psa.Svi ste se dovezali tupog predmeta iako je psu zguljena koza sa glave.Jos nisam cuo da se tupim predmetom moze onako to izvesti osim mozda u filmovima.Nevjerujte u sve sto vidite na filmovima.

ovo je vec paranoja...
eto mirci se urotila sa rajom da blati ARBiH...
ines, de malo promuckaj to zrno grashka sto imas izmedju ushiju i drzi se teme..

Bas zato sto ima zrno graska medju usima za razliku od vas koji izgleda imate manje konta sta je problem i sta ja pisem i zasto.

Zasto ti ne pronadjes dokaze,dodjes do krivca,tuzis ga i zdravo.Ali nije to fazon, fazon je razvlaciti ime Armije RBIH po forumu.I napominjem te da prestanes sa uvredama koje su inace osobina prisutna u dijalogu sa nedostatkom cinjenica

U potpunosti se slazem.Kakve vi to dokaze imate???????Slike mrtvog psa??????

PS Ima vec mjesec dana da se prica o Nesibu.
Zasto niko do sada, od silnih seratora, nije iznio dokaze protiv NEsiba?

Mislio sam da to nije vrijedno tolike hampe i medija.Pa meni su otrovali zenku rota koja nije mogla izaci iz dvorista niti ikog napasti van dvorista.Mozda sam trebao isto ovako postupiti pa da gonim citavu mahalu od 100ak kuca krivicno za trovanje psa a nemam dokaza.

Sve nesto imam osjecaj da upravo pricamo s tim automehanicarom... Barem sudeci kako se predstavlja na drugim podforumima na kojim pise.

Da pricas sa tim mehanicarom taj pas bi davno bio vezan i nebi doslo do toga jer bi se ja sa Nesibom davno posvadjao zbog toga sto je stalno pusten i sto ulazi u tudja dvorista i u kasarnu.Ne iz straha za moje pse nego iz straha da neki od mojih rotova ne uradi ovo sto mu je uradjeno.Opet kazem neodobravam borbe pasa i to sto se ovakvi rasni psi pustaju da lutaju bez kontrole.O tome niko od vas nekomentarise nego samo o tome da je pas ubijen.Logicno je da ako imate psa i stalno ga pustate da ide gdje hoce da ce doci do ovoga.Ili ce ga zaklati drugi pas ili ce ga ubiti komsija koji ima malo dijete u dvoristu iz straha po zivot svog djeteta.Bilo ko od vas da dodje kod mene nece smjeti izaci iz auta zbog straha od rotova.A ja bi vas bezveze satima mogao ubjedjivati da nece nikome nista dok sam ja tu.Neko se jednostavno plasi pasa iako ima svog i ljubitelj je pasa.

mIRCerka

Post by mIRCerka » 11/05/2007 11:13

labrusca wrote:Oups, preko 15000 komentara... sorry.... :D
:roll: ti bi mene skratila sto visinski sto blablaiski...

No, mislim da je uzalud komunicirati sa ines, ipak je to olimpijski sampion...

ajdin_ze

Post by ajdin_ze » 11/05/2007 11:19

Zaboravih nesto.Da li ste upoznati sa cinjenicom da je strazar na kapiji kaznjen zbog toga sto je Nesiba pustio u krug kasarne da uzme svog psa bez znanja dezurnog oficira?To isto niko ne spominje.Nebrine vas ni najmanje sto je kaznjen covjek koji je htjeo da ispadne covjek i koji nema veze sa citavim dogadjajem.Jos uvijek nema dokaza da je iko iz kasarne ubio tog psa i sve se svodi samo na nagadjanja.Sve i da je ubijen u sto cisto sumnjam iz svega prilozenog nije mogao biti ubijen tupim predmetom osim ako krivac negadja dobro kamenom i moze ga baciti 100ak km/h.Pa valjda bi pobjegao od nekog da ga napadne ili se borio.Ipak on ima zube.

mIRCerka

Post by mIRCerka » 11/05/2007 11:21

ajdin_ze wrote:Zaboravih nesto.Da li ste upoznati sa cinjenicom da je strazar na kapiji kaznjen zbog toga sto je Nesiba pustio u krug kasarne da uzme svog psa bez znanja dezurnog oficira?To isto niko ne spominje.Nebrine vas ni najmanje sto je kaznjen covjek koji je htjeo da ispadne covjek i koji nema veze sa citavim dogadjajem.Jos uvijek nema dokaza da je iko iz kasarne ubio tog psa i sve se svodi samo na nagadjanja.Sve i da je ubijen u sto cisto sumnjam iz svega prilozenog nije mogao biti ubijen tupim predmetom osim ako krivac negadja dobro kamenom i moze ga baciti 100ak km/h.Pa valjda bi pobjegao od nekog da ga napadne ili se borio.Ipak on ima zube.
koliki god da je pas, vrlo je lako osamutiti ga i onda ga dokusuriti...
ili mozda zelis reci da je neki ninja disk zgulio lobanju Snupiju....

Strazar je ocigledno prekrsio vojno pravilo i s pravom je kaznjen, ali mi jeste zao jer ispade haman jedini Covjek u kasarni.
I TOLIKO O PRICI DA PAS UOPSTE NIJE UBIJEN U KASARNI!!!!
:x

mIRCerka

Post by mIRCerka » 11/05/2007 11:22

samo da te podsjetim
Image

ines.c

Post by ines.c » 11/05/2007 11:22

mIRCerka wrote:
ajdin_ze wrote:Zaboravih nesto.Da li ste upoznati sa cinjenicom da je strazar na kapiji kaznjen zbog toga sto je Nesiba pustio u krug kasarne da uzme svog psa bez znanja dezurnog oficira?To isto niko ne spominje.Nebrine vas ni najmanje sto je kaznjen covjek koji je htjeo da ispadne covjek i koji nema veze sa citavim dogadjajem.Jos uvijek nema dokaza da je iko iz kasarne ubio tog psa i sve se svodi samo na nagadjanja.Sve i da je ubijen u sto cisto sumnjam iz svega prilozenog nije mogao biti ubijen tupim predmetom osim ako krivac negadja dobro kamenom i moze ga baciti 100ak km/h.Pa valjda bi pobjegao od nekog da ga napadne ili se borio.Ipak on ima zube.
koliki god da je pas, vrlo je lako osamutiti ga i onda ga dokusuriti...

..i onda druge optuzuje za paranoju :roll:

mIRCerka

Post by mIRCerka » 11/05/2007 11:25

ines.c wrote:

Paranoja je psihoza za koju su karakteristične bolesne ideje veličine i proganjanja.
Ti mene optuzujes za neku anti ARBiH zavjeru...
saberi se, drzi se teme, i fakat ti je ovo posljednje upozorenje.
Jasno?

damirk87

Post by damirk87 » 11/05/2007 11:25

jebem im mater svima koji su to uradili a i onima sto su gledali!!!!!

:x :x :x :x :x :x :x

:x :x :x :x :x
:x :x :x :x :x :x :x

labrusca

Post by labrusca » 11/05/2007 11:25

Ako je pas ubijen u krugu kasarne u koju niko ne moze uci bez odobrenja dezurnog oficira, da li je to moglo uciniti civilno lice?
Ako je civilno lice i pusteno u krug kasarne i tom prilikom nanijelo ozljede psu, ko je kriv sto ga/je pustio?
Samo jedno zdravorazumsko pitanje iz oblasti logickog zakljucivanja :-)
I opet, zaista nije bitno da li je to ucinjeno u kasarni A RBiH ili nasred ulice i kako se zove krivac itd, krivca treba kazniti!

ines.c

Post by ines.c » 11/05/2007 11:27

mIRCerka wrote:
ines.c wrote:

Paranoja je psihoza za koju su karakteristične bolesne ideje veličine i proganjanja.
Jasno?
Prijetnje,eto toliko o mirci.dovidjenja.

mIRCerka

Post by mIRCerka » 11/05/2007 11:28

ines.c wrote:
mIRCerka wrote:
ines.c wrote:

Jasno?
Prijetnje,eto toliko o mirci.dovidjenja.
prijetnja? NE! Upozorenje dezurnog moderatora povodom skretanje s teme? Da!

procitaj pravila.

Dovidjenja i prijatno!

labrusca

Post by labrusca » 11/05/2007 11:29

A sada slijedi citiraje pravila foruma.... :D

labrusca

Post by labrusca » 11/05/2007 11:29

:lol: :lol: znala sam!

mIRCerka

Post by mIRCerka » 11/05/2007 11:30

labrusca wrote:A sada slijedi citiraje pravila foruma.... :D
Citas me ko bukvar :D to ne volim :D nikako da te iznenadim!!!

Alice, jesi li se cula sa Nesibom? Dokle su stvari dosle?

labrusca

Post by labrusca » 11/05/2007 11:32

Nadam se ne na dno neke ladice sa slicnim slucajevima okrutnosti nad zivotinjama (a i ljudima) kako to vec biva unaske :-?

ajdin_ze

Post by ajdin_ze » 11/05/2007 11:48

Misljenja sam da pojedince ako ih je bilo u ovom slucaju treba kazniti.Ali se neslazem sa pljuvanjem po Armiji BiH.U svakom slucaju cu se uzdrzati od daljnjeg komentarisanja teme posto vidim da ova prepirka nevodi ni cemu.Svak svoje tjera pa i uvrede padaju.Nijedna diskusija i nijedan forum nije vrijedan mojih zivaca.A kamoli neki pas jednog neodgovornog vlasnika.

_BosanaC

Post by _BosanaC » 11/05/2007 11:50

ajdin_ze wrote:Misljenja sam da pojedince ako ih je bilo u ovom slucaju treba kazniti.Ali se neslazem sa pljuvanjem po Armiji BiH.U svakom slucaju cu se uzdrzati od daljnjeg komentarisanja teme posto vidim da ova prepirka nevodi ni cemu.Svak svoje tjera pa i uvrede padaju.Nijedna diskusija i nijedan forum nije vrijedan mojih zivaca.A kamoli neki pas jednog neodgovornog vlasnika.
Drago mi je zbog tebe.

Alica

Post by Alica » 11/05/2007 12:11

ines..jadna..nisi ti kriva sto ne kontas..priorda jecudna stvar..ali IGNORE BAJ BAJ:)))

DRZIMO SE TEME...mIRCi...daj ne dozvoli se isprovocirati budalama...nisu oni krivi...

ines.c

Post by ines.c » 11/05/2007 12:14

O nivou moje inteligencije mirci moze samo sanjati,ja sam ti cudo od djeteta.

Post Reply