Pojedinci u zenickoj kasarni ABiH nemaju srce!!!!

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

sofi

Post by sofi » 03/05/2007 20:37

Ja lično ne vidim problem u tome ako Nesib i jeste bio muljator za vrijeme rata, a kada je u pitanju armija. Kakve to veze ima sa Snoopijem??????????????
Je li možda Snoopi bio muljator?
Fakat ne kontam , ako je npr. moj tata bio neki muljator, a nema psa, oda bi ti "poštenjaci koji su se borili za sav naš narod" trebali ubiti mene, da sjebu mog tatu...Bez veze s mozgom!
A inače, toliko je muljaža bilo u tom ratu, da bismo imali novi rat kada bismo svoj bijes prema ljudima iskaljivali na njihovim članovima obitelji....

kameni

Post by kameni » 03/05/2007 23:08

Sustina je u tome da Nesib, ne da nije muljator, nego je jedan od heroja rata. Samim tim su te lazi jos gore. Prvo mu ubili cuku, sad sire najgore lazi o njemu kao covjeku, sta li je sljedece? Ovo je bas pogan nacin odvracanja paznje sa pravog problema.

Alica

Post by Alica » 08/05/2007 13:05

pozdrav svima,

Dugo me ne bi u nasoj lijepoj ali evo mene opet...i opet na forum i opet vidim belaji se prave:)))

OVO NIJE TEMA POLITIKE....DA SKRECE SE LAZIMA I PETLJANCIJAMA I RAZNIM PRICAMA POZORNOST SA PRAVE TEME...

DRZITE SE TEME!!!

E sada, neka mi neko kaze sta se desava ovdje, kakvih novosti ima o Nesibu...dokle se doslo..

Veljo, dolazim danas do tebe...

Alica

Post by Alica » 09/05/2007 21:21

ehej, pa sta se desava ovdje..vidim stalo se sa ovom temom, nikakvih novosti....
STA SE DESAVAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ajdin_ze

Post by ajdin_ze » 10/05/2007 22:46

Procitao sam sve ove vase komentare i nisam mogao vise izdrzati da neodgovorim na ove gluposti.
Prvo:Subasic Nesib nikad nije vidjeo vojske u ratu.Uniforme jest ali rata nikad.
Drugo:taj mehanicar je i meni ispricao istu pricu o tom psu.
Trece:Nesib je vise puta upozoravan od strane strazara u kasarni da nepusta psa jer ulazi njima u kasarnu i u toku noci dok su na strazi.
Cetvrto:njegova kuca negranici sa kasarnom jer ih dijeli citava ulica.
Peto:njegov pas je ulazio u krug kasarne i redovno se klao sa lutalicama u kasarni zbog kojih sintori mjesecno dolaze u kasarnu i uklanjaju ih.(to placa ministarstvo odbrane).
Sesto:Armija BiH tj dezurni oficir nije podnio prijavu protiv njega kako on tvrdi i vi nego je pozvao policiju da ga upozori za natpis jer je natpis bio iznjeo na cestu pred kucu i stavio psa ispred sto je stvarno nedolicno.Ako je toliko volio tog psa trebao ga je ukloniti na lijep nacin a ne staviti ga na cestu pred natpis.
Sedmo:posto ja vec dugi niz godina imam rotvajlere i bezbroj puta su mi se poklali medjusobno sa slika mogu samo zakljuciti da su rane nastale klanjem izmedju dva ili vise pasa.Onakve rane ne nastaju od tupih predmeta ili nozeva i sjekira.Onakve rane nastaju kada jedan pas drugom zubima zguli pola glave sto sam imao prilike vidjeti i sam kod svojih pasa.
Osmo:VP je vjerovatno provela istragu o tom dogadjaju i bit ce neko saopstenje.
Zamolio bih vas dotad da se uzdrzite od daljnjih lupanja gluposti i kojekakvih komentara na racun Armije BiH.

_BosanaC

Post by _BosanaC » 10/05/2007 22:54

Eto, ne mogu a da se ne umjesam u ovu temu :roll:

Zape mi za oko nekoliko stvari:
Prvo:Subasic Nesib nikad nije vidjeo vojske u ratu.Uniforme jest ali rata nikad.
Da li ovo opravdava to sto su strazari uradili? Ubistvo psa?
Trece:Nesib je vise puta upozoravan od strane strazara u kasarni da nepusta psa jer ulazi njima u kasarnu i u toku noci dok su na strazi.
Ako ih dijeli ulica, ako kuca ne granici sa kasarnom, ako je kasarna ogradjena, zasto onda strazari jednostavno nisu onemogucili i psa i pse da ulaze u kasarnu?
Sesto:Armija BiH tj dezurni oficir nije podnio prijavu protiv njega kako on tvrdi i vi nego je pozvao policiju da ga upozori za natpis jer je natpis bio iznjeo na cestu pred kucu i stavio psa ispred sto je stvarno nedolicno.Ako je toliko volio tog psa trebao ga je ukloniti na lijep nacin a ne staviti ga na cestu pred natpis.
Nebuloza. Mozda se trebao izvinuti i komsiluku zato sto je pas ubijen?
Sedmo:posto ja vec dugi niz godina imam rotvajlere i bezbroj puta su mi se poklali medjusobno sa slika mogu samo zakljuciti da su rane nastale klanjem izmedju dva ili vise pasa.Onakve rane ne nastaju od tupih predmeta ili nozeva i sjekira.Onakve rane nastaju kada jedan pas drugom zubima zguli pola glave sto sam imao prilike vidjeti i sam kod svojih pasa.
Ili nikada nisi vidjeo kako izgledaju rane kada se psi pokolju, ili nisi vidjeo na sta je licio Nesibov pas, pa ni na slici. Izvini, ali teorija ti ovdje u vodu pada. Uostalom, znas vise i od ljudi koji fakultet zavrsise za te stvari?
Zamolio bih vas dotad da se uzdrzite od daljnjih lupanja gluposti i kojekakvih komentara na racun Armije BiH.
Ako je sve ovo sto pricas vec istina i opste poznato, i ako Nesib pokusava da napravi budalama citavu Armiju i citavo Bilmiste, zasto niko od komsija, automehanicara, pa u krajnjem slucaju i Ti, ne izadje u medije s ovom pricom? Pa neka bude tvoja protiv Nesibove?

Ne mogu vjerovati, zaista, da ljudi mogu ovako nisko pasti.

I ako imas pse - a pustas ih da se kolju - onda psi definitivno nisu za tebe.

ajdin_ze

Post by ajdin_ze » 10/05/2007 23:05

_BosanaC wrote:Eto, ne mogu a da se ne umjesam u ovu temu :roll:

Zape mi za oko nekoliko stvari:
Da li ovo opravdava to sto su strazari uradili? Ubistvo psa?

Jeli neko dokazao da su psa ubili strazari?????????????
Ako ih dijeli ulica, ako kuca ne granici sa kasarnom, ako je kasarna ogradjena, zasto onda strazari jednostavno nisu onemogucili i psa i pse da ulaze u kasarnu?

Propustio si dio gdje je upozoravan duzi period za tog psa.
Molim te budi gospodin pa doniraj kasarni par kilometara ograde.
Nebuloza. Mozda se trebao izvinuti i komsiluku zato sto je pas ubijen?

Mozda je tebi to uredu meni nije.Dosad su meni komsije otrovale 2 rota(jedan je bila zenka 10 dana do okota)iako su u dvoristu ogradjenom ogradom visokom 2,5 metra.Jesam ih mozda trebao iznijeti na cestu i staviti natpis?????
Ili nikada nisi vidjeo kako izgledaju rane kada se psi pokolju, ili nisi vidjeo na sta je licio Nesibov pas, pa ni na slici. Izvini, ali teorija ti ovdje u vodu pada. Uostalom, znas vise i od ljudi koji fakultet zavrsise za te stvari?

Slike sam vidio i vidio kako izgleda.Neznam za te vase skole ali znam zasto kazem kakve su rane.
Ako je sve ovo sto pricas vec istina i opste poznato, i ako Nesib pokusava da napravi budalama citavu Armiju i citavo Bilmiste, zasto niko od komsija, automehanicara, pa u krajnjem slucaju i Ti, ne izadje u medije s ovom pricom? Pa neka bude tvoja protiv Nesibove?

Mene u sustini Nesib neinteresuje niti mediji samo mi ide na zivce to pljuvanje po Armiji BiH.

Ne mogu vjerovati, zaista, da ljudi mogu ovako nisko pasti.

I ako imas pse - a pustas ih da se kolju - onda psi definitivno nisu za tebe.
Vjerovatno ti imas pse kao i ja(trenutno 6 rotova,3 pusteno svaku noc u dvoristu)pa nocis pored njih i pratis sta rade u toku noci.Pa nisam rekao da imam pudlicu u dnevnom boravku nego rotove.Ako ti nije poznato koji je to pas potrazi malo po netu.

_BosanaC

Post by _BosanaC » 10/05/2007 23:11

Znam ja vrlo dobro sta je rot, zato ti ovo i govorim.

Ali bez obzira na rotove, ne rece mi zasto ne izadjes u javnost s tom pricom? U medije? Ako si zainteresovan sam cu te povezati s njima, tvoje je samo da pristanes. Pa pokazi svijetu kolika je Nesib varalica i lazov. Moze?

nelica

Post by nelica » 11/05/2007 00:01

ma daj bosanac nemoj bezveze da se lozis na glupu pricu a nemaju nikakvih dokaza odjednom bruku novih korisnika!!!!!!!!!! mom psu to da se desilo ja bi im bombu odma bacila!!!!!!!! a ovaj secer iz zenice vjerovatno ima neke neke veze sa kasarnom!!!!!!!!! suplja nam ne treba trebaju nam dokazi kao sto rece bosanac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pa ako imas kakav bujrum!!!!!!!!! a dotle ne lupaj Boga ti!!!!!!!!!!

Alica

Post by Alica » 11/05/2007 07:55

ajdin_ze wrote:Procitao sam sve ove vase komentare i nisam mogao vise izdrzati da neodgovorim na ove gluposti.
Peto:njegov pas je ulazio u krug kasarne i redovno se klao sa lutalicama u kasarni zbog kojih sintori mjesecno dolaze u kasarnu i uklanjaju ih.(to placa ministarstvo odbrane).
Eh da mi je znati koliko ti platise da sve ovo napises!!!!
Ovako, snimi tog mehanicara, neka ti kaze u kameru sve to ponovo!
Ti, NABAVI DOKAZE ZA SVE OVE SVOJE TVRDNJE PA ONDA PLJUJ PO NEKOME!!!!

DaysleepeR

Post by DaysleepeR » 11/05/2007 09:20

ajdin_ze wrote:Vjerovatno ti imas pse kao i ja(trenutno 6 rotova,3 pusteno svaku noc u dvoristu)pa nocis pored njih i pratis sta rade u toku noci.Pa nisam rekao da imam pudlicu u dnevnom boravku nego rotove.Ako ti nije poznato koji je to pas potrazi malo po netu.
Jel za borbe?

ajdin_ze

Post by ajdin_ze » 11/05/2007 09:45

Ja nemam veze nikakve sa kasarnom nit zivim blizu kasarne.Kao sto sam naveo ide mi na zivce vase pljuvanje po Armiji BiH.Meni kazes da nabavim dokaze pa da pljujem po nekome.Zasto vi niste pribavili kakve dokaze pa pljuvali po Armiji??????????
Nemam ni najmanju namjeru da ja pribavljam kakve dokaze i nesto dokazujem.Vi pljlujete po Armiji i to je vas posao.Pribavite dokaze pa onda pljujte.A ja pse nedrzim radi borbi niti bi ikad to dopustio.Nebrojno puta je jedan od mojih rotova napao lutalicu i ja sam sprijecio daljni tok borbe bez obzira sto znam da je rot jaci.Neodobravam borbe pasa nikako ali izgleda da vasem miljeniku nije smetalo sto mu se pas redovno kolje sa lutalicama u kasarni.Moj bi i kad bi uspio izaci iz dvorista mogao jednom i nikad vise jer bi ga ja iste sekunde svezao i u dvoristu.On to nije uradio i sad se prosipa prica kako je skrhan od bola i jos kojekakve gluposti.Pa molim vas recite mi sta bi vi uradili da saznate da vam se pas vuca po necijem dvoristu i kolje sa lutalicama?Vjerujem isto sto i ja.Svezali psa u svom dvoristu i onemogucili ga da izadje van.On to nije uradio.Vjerovatno mu nije smetalo jer ga puno "voli".

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 11/05/2007 09:48

ajdin_ze wrote:Procitao sam sve ove vase komentare i nisam mogao vise izdrzati da neodgovorim na ove gluposti.
Jel to molba ili naredjenje?
Sta ima Staljine, nisam te prepoznala.
Ako si vec tako dobro upucen, zelis li da ti posaljem kontakte ljudi iz Avaza? Expressa? Starta? Dana? Bosne?

Samo reci, leticemo kao meci!!!!

Do tada, diskusija ima da se vodi i dok se ne dokaze suprotno, pojedinci iz kasarne su krivi! Ok?

PS A mogao bi tom automehanicaru reci da se obrati medijima, ili da mi jednostavno obavijestimo sve medije da automehanicar u blizini NEsibove kuce "zna" istinu...

_BosanaC

Post by _BosanaC » 11/05/2007 09:51

ajdin_ze wrote:Ja nemam veze nikakve sa kasarnom nit zivim blizu kasarne.Kao sto sam naveo ide mi na zivce vase pljuvanje po Armiji BiH.Meni kazes da nabavim dokaze pa da pljujem po nekome.Zasto vi niste pribavili kakve dokaze pa pljuvali po Armiji??????????
Nemam ni najmanju namjeru da ja pribavljam kakve dokaze i nesto dokazujem.Vi pljlujete po Armiji i to je vas posao.Pribavite dokaze pa onda pljujte.A ja pse nedrzim radi borbi niti bi ikad to dopustio.Nebrojno puta je jedan od mojih rotova napao lutalicu i ja sam sprijecio daljni tok borbe bez obzira sto znam da je rot jaci.Neodobravam borbe pasa nikako ali izgleda da vasem miljeniku nije smetalo sto mu se pas redovno kolje sa lutalicama u kasarni.Moj bi i kad bi uspio izaci iz dvorista mogao jednom i nikad vise jer bi ga ja iste sekunde svezao i u dvoristu.On to nije uradio i sad se prosipa prica kako je skrhan od bola i jos kojekakve gluposti.Pa molim vas recite mi sta bi vi uradili da saznate da vam se pas vuca po necijem dvoristu i kolje sa lutalicama?Vjerujem isto sto i ja.Svezali psa u svom dvoristu i onemogucili ga da izadje van.On to nije uradio.Vjerovatno mu nije smetalo jer ga puno "voli".
A otkud znas sta je njegov pas radio i gdje ako nemas nikakve veze s kasarnom i ne zivis blizu kasarne?

ines.c

Post by ines.c » 11/05/2007 09:51

Da je ovo neka drzava netko bi morao odgovarati za ovaj naslov teme!

_BosanaC

Post by _BosanaC » 11/05/2007 09:53

PS A mogao bi tom automehanicaru reci da se obrati medijima, ili da mi jednostavno obavijestimo sve medije da automehanicar u blizini NEsibove kuce "zna" istinu...
Sve nesto imam osjecaj da upravo pricamo s tim automehanicarom... Barem sudeci kako se predstavlja na drugim podforumima na kojim pise.

mIRCerka

Post by mIRCerka » 11/05/2007 10:02

ines.c wrote:Da je ovo neka drzava netko bi morao odgovarati za ovaj naslov teme!
Da je ovo neka drzava vec bi se znalo ko je ubio psa!

A ti trci policiji i prijavi me!!!

ines.c

Post by ines.c » 11/05/2007 10:13

mIRCerka wrote:
ines.c wrote:Da je ovo neka drzava netko bi morao odgovarati za ovaj naslov teme!

nisam ja od toga,ima kome je to u krvi jos iz bivse Juge.Spijuniranje,lazne dojave ,izmisljanje i lazno optuzivanje nisu moj fah.

Alica

Post by Alica » 11/05/2007 10:14

ajdin_ze wrote:Ja nemam veze nikakve sa kasarnom nit zivim blizu kasarne.Kao sto sam naveo ide mi na zivce vase pljuvanje po Armiji BiH.Meni kazes da nabavim dokaze pa da pljujem po nekome.Zasto vi niste pribavili kakve dokaze pa pljuvali po Armiji??????????
NE DA NEMAS NAMJERU - VEC NEMAS DOKAZE!!!!! KAzi brate lijepo tako pa idi odavde...ako ti smeta sta traziv ovdje

mIRCerka

Post by mIRCerka » 11/05/2007 10:19

ines.c wrote:
mIRCerka wrote:

nisam ja od toga,ima kome je to u krvi jos iz bivse Juge.Spijuniranje,lazne dojave ,izmisljanje i lazno optuzivanje nisu moj fah.
wow, zato je valjanje gluposti disciplina u kojoj si ti olimpijski prvak!!!!

Iz kasarne se niko ne oglasava javno, vec rade ovako mahalski i stihijski.
Nesib je makar javno istupio sa ovim problemom i iznio svoju optuzbu.

ines.c

Post by ines.c » 11/05/2007 10:21

Sta znaci ovaj forum je rezervisan samo za istomisljenike,da li je to svrha foruma?Postalo je vec odvratno diskutiranje i iznosenje kojekakvih optuzbi i prozivanja BEZ DOKAZA,gospodo da li vi imate dokaze?

ines.c

Post by ines.c » 11/05/2007 10:21

mIRCerka wrote:
ines.c wrote:
mIRCerka wrote: Da je ovo neka drzava vec bi se znalo ko je ubio psa!

mahalski,bas kao i ti.

mIRCerka

Post by mIRCerka » 11/05/2007 10:26

ines.c wrote:
mIRCerka wrote:
ines.c wrote:

mahalski,bas kao i ti.
E vidis, tu si se zeznula. Ili ne znas citati, ili lupetas napamet, ali slike psa kojeg su stukli tupim predmetom u glavu i neizjasnjavanje kljucnih ljudi kasarne mi govore dovoljno da tu nisu cista posla.

A to sto ti imas neku cudnu furku da podrzavas sve sto je "nase" makar bilo i pogresno, to je vec tvoj problem.

PS Ima vec mjesec dana da se prica o Nesibu.
Zasto niko do sada, od silnih seratora, nije iznio dokaze protiv NEsiba?

ines.c

Post by ines.c » 11/05/2007 10:36

mIRCerka wrote:
ines.c wrote:
mIRCerka wrote: wow, zato je valjanje gluposti disciplina u kojoj si ti olimpijski prvak!!!!

mahalski,bas kao i ti.
E vidis, tu si se zeznula. Ili ne znas citati, ili lupetas napamet, ali slike psa kojeg su stukli tupim predmetom u glavu i neizjasnjavanje kljucnih ljudi kasarne mi govore dovoljno da tu nisu cista posla.

A to sto ti imas neku cudnu furku da podrzavas sve sto je "nase" makar bilo i pogresno, to je vec tvoj problem.

PS Ima vec mjesec dana da se prica o Nesibu.
Zasto niko do sada, od silnih seratora, nije iznio dokaze protiv NEsiba?
Zasto ti ne pronadjes dokaze,dodjes do krivca,tuzis ga i zdravo.Ali nije to fazon, fazon je razvlaciti ime Armije RBIH po forumu.I napominjem te da prestanes sa uvredama koje su inace osobina prisutna u dijalogu sa nedostatkom cinjenica.

mIRCerka

Post by mIRCerka » 11/05/2007 10:45

ines.c wrote: Zasto ti ne pronadjes dokaze,dodjes do krivca,tuzis ga i zdravo.Ali nije to fazon, fazon je razvlaciti ime Armije RBIH po forumu.I napominjem te da prestanes sa uvredama koje su inace osobina prisutna u dijalogu sa nedostatkom cinjenica.
ovo je vec paranoja...
eto mirci se urotila sa rajom da blati ARBiH...
ines, de malo promuckaj to zrno grashka sto imas izmedju ushiju i drzi se teme..

Post Reply