Idioti na motorima u Sarajevu

Podforum za motocikliste...
Post Reply
Como_Sarajevo
Posts: 624
Joined: 20/01/2004 00:00

#76

Post by Como_Sarajevo »

Teško je objasniti neke stvari likovima poput onog,neću da ga imenujem :roll: Vozim preko dvadest godina.Isto toliko ako ne i više sam motora promjenio 8) Bilo je letova i padova :D Od toga jedan teži.Al što neko spomenu,kad dođe žena i djeca,čovjek drugačije razmišlja.I danas vozim brzanera :D Ali mi ne pada napamet vožnja po gradu :D Izgubio živce :D Valjda posljedice rata :D Moje vožnje se svode otprilike na izletišta oko grada,odlazak na more i tako.I čitam lika :D on bi kao nas u rudnik :D Pa možda imam više radnog staža nego on godina :D I ono bi meni lopatu :D i krampu :D Bože ti sačuvaj :D
LeKo
Posts: 1489
Joined: 07/05/2004 12:52
Location: AP

#77

Post by LeKo »

DaysleepeR wrote:
putnik wrote:Pod pravim bajkerima smatram ekipu okupljenu oko sarajevskog bike kluba (ne znam kako se tačno zove), a lako ih je prepoznati po velikim prelijepim strojevima, prepoznatljivoj odjeći sa odgovarajućim natpisima, po žmigavcu kad se prestrojavaju, po kacigi jer nijednog nisam vidio bez nje, i inače po visokom nivou saobraćajne kulture

Svaka čast momci i djevojke!!!

Ova sitna buranija na zujalicama nije vrijedna pomena, ako žele nek im svima glave popucaju, ali nije problem u tome, nego je problem što će skršiti nekog nedužnog.
Ovako nekako misliš?

Svaka čast buraz, dovoljno je samo znati razliku.

Image
Svaka cast DaysleepeR, ovo je primjer covjeka koji uziva u onome sto voli, sredjen motor, ulasten, bisage, oprema....ovo je lijepo vidjeti na cesti ne samo zbog sredjenosti nego i zbog kulture u saobracaju posebno Vas da kazem Cruisera, a od 100% bikera sportanera 70% ih je idiota, a ovih ostalih 30% ces rijetko i vidjeti po gradu. Evo kako ja prepoznajem normalne vozace svih vrsta motora, zaustavljam se na semaforu (crveno) iza ide motor skrenem uvijek malo u desno da moze proci ispred mene normalan vozac motora ako je stao pored podigao je ruku, a ako je ispred onda je u pitanju zmigavac ili ruka sto cijenim, brzi si merak ti idi ispred da ne razmisljam hocu li te na neki nacin izbaciti iz ravnoteze, na otvorenoj cesti je ista stvar vidim u retrovizoru tackicu, a iz suprotnog pravca kolona opet ista stvar lagano u desno zmigavac da sam ga vidio, covjek prozuji, malo ga zaturira dok prolazi kao znak pozdrava, a meni merak kulturan ja kulturan on, a ovi papci kad ga pustis ne zna ruku dic i jos mi fol pali benzin i gume pored prozora, e onda bi ga najradije kakvom vrucom stangom po guzici dirno. Nedavno mi je otac imao incident sa nekim usijanim golobradim "bajkerom" (izvinjavam se pravim bikerima zbog koristenja slicnosti naziva zbog docaravanja o kome se radi), stari ko cova od 60g vozi strogo po pravilima i bez zadavanja gasova, a ovaj tenkre je valjda htio zadati gas sa semafora, a nije mogao od starog i kad je prosao poceo mu pljuvati na auto, fol nogom sa motora hoce da udari u auto, stari i stara se kaze prestravili, jebi ga ipak su to ljudi ostarili u mirnom vremenu, e tu dodje do nagomilavanja netrpeljivosti ljudi koji ne razlikuju normalnog od idiotskog bikera. Elem, uzivajte u onome sto volite i vidimo se na cesti, ako ne na 2 onda 100% na 4 tocka.
LeKo
Posts: 1489
Joined: 07/05/2004 12:52
Location: AP

#78

Post by LeKo »

P.S. za koji mjesec cu najvjerovatnije kupit masinu, od havera mi je ispala CBR 1100 XX BlackB. on sebi kupuje ZX 10R, dajte malo savjeta buducem kolegi oko izbora masine, sad za sad me interesuju sportaneri, a kasnije sigurno neka drumska krstarica, nemam nesto posebno iskustva s masinama, vozao sam Kawu 6 i Suzu GSX 900, ne bih Vam zamjerio da date kakav koristan savjet.
Como_Sarajevo
Posts: 624
Joined: 20/01/2004 00:00

#79

Post by Como_Sarajevo »

LeKo wrote:P.S. za koji mjesec cu najvjerovatnije kupit masinu, od havera mi je ispala CBR 1100 XX BlackB. on sebi kupuje ZX 10R, dajte malo savjeta buducem kolegi oko izbora masine, sad za sad me interesuju sportaneri, a kasnije sigurno neka drumska krstarica, nemam nesto posebno iskustva s masinama, vozao sam Kawu 6 i Suzu GSX 900, ne bih Vam zamjerio da date kakav koristan savjet.
To je dobar motor.Ne spada u klasične brzanere a gotivan je za duže ture.Koliko traži love?Ako odustaneš od njega ,rado bi ga pogledao,moguće da bi ga i pazario.S tim da svoj prvo prodam.
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#80

Post by Klesar Tadija Tegoba »

Ja se uvijek pomjerim kada vidim bikera sto ide 200 na sat. I to tako da preprijecim svog Dajca posred ceste.
Klesar Tadija Tegoba
Posts: 216
Joined: 10/11/2004 20:33
Location: Doboj

#81

Post by Klesar Tadija Tegoba »

Naravno, Dajc je natovaren kamenom :-D
LeKo
Posts: 1489
Joined: 07/05/2004 12:52
Location: AP

#82

Post by LeKo »

Plavac wrote:
LeKo wrote:P.S. za koji mjesec cu najvjerovatnije kupit masinu, od havera mi je ispala CBR 1100 XX BlackB. on sebi kupuje ZX 10R, dajte malo savjeta buducem kolegi oko izbora masine, sad za sad me interesuju sportaneri, a kasnije sigurno neka drumska krstarica, nemam nesto posebno iskustva s masinama, vozao sam Kawu 6 i Suzu GSX 900, ne bih Vam zamjerio da date kakav koristan savjet.
To je dobar motor.Ne spada u klasične brzanere a gotivan je za duže ture.Koliko traži love?Ako odustaneš od njega ,rado bi ga pogledao,moguće da bi ga i pazario.S tim da svoj prvo prodam.
U pravu si, on ga je sebi kupio jer je krupan pa mu odgovara, a ja sam nesto manji od njega al opet preko 100 kg.

godina je '99
presao oko 28000
snaga 121 Kw
drugi vlasnik, on ga kupio od drgug nam havera
kompletan je crne boje
redovno odrzavan kod majstora na Nedzaricima (znas koji je )
nedavno mu je zamjenio gume, cini mi se da je matzlerke stavio (nisam siguran)
i nov lanac

cifra je negdje oko 10 milja registrovan do Juna ili Jula 2007.

Ako ja kojim slučajem odustanem javnem ti se na PP.
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#83 a

Post by kiki the devil »

sta ste se upalili sta vam je ljudi.
nevozim ja bez kacige nikad ni metar i nikad mi nije na ruci.
nadivljam uopste nego sam par puta imao priliku i iskoristio je
putnik
Posts: 262
Joined: 05/06/2003 00:00

#84

Post by putnik »

Sarajevu definitivno treba ring, kao što su Zalužani Banjoj Luci!

Pa neka se tamo za sitnu lovu (čisto naplata za troškove održavanja staze) ispucava adrenalin.
User avatar
DobroJutroKolumbo
Posts: 1994
Joined: 19/10/2006 10:20
Location: BiH , 71000 Sarajevo , Eglema-beglema 123
Contact:

#85

Post by DobroJutroKolumbo »

Samo sam se jednom prepao motora, i to kad sam uzivo vidio lika , kako valja "Ha, Ya se u prsa Busa"...brate dragi kako to ide...zumcho pravi... :shock: :shock: :shock: :D

I ne znam, jel se to svrstava u motore ili rakete... :? :shock: :-) :D
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14642
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#86

Post by DaysleepeR »

putnik wrote:Bajkerima, svaka čast, naročito onim trotočkašima, to je baš cool, ali ovi što od ulica prave piste, sajla brale ZAAAKON :D

k'o dimnjačar u Kapelskim...
Ovako nesto? :)

Image
Ticall
Posts: 123
Joined: 21/02/2003 00:00

#87

Post by Ticall »

Respect daysleper
samo da se tuspasim i zar nisu ove teme vise izlizale dokel ce mo se mi pravdati vise nema snageeeeee:)
putnik
Posts: 262
Joined: 05/06/2003 00:00

#88

Post by putnik »

DaysleepeR wrote:
putnik wrote:Bajkerima, svaka čast, naročito onim trotočkašima, to je baš cool, ali ovi što od ulica prave piste, sajla brale ZAAAKON :D

k'o dimnjačar u Kapelskim...
Ovako nesto? :)

Image
Eee toooo!

Volio bih imati ovakvo nešto, samo nemam garage.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14642
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#89

Post by DaysleepeR »

Ticall wrote:Respect daysleper
samo da se tuspasim i zar nisu ove teme vise izlizale dokel ce mo se mi pravdati vise nema snageeeeee:)
Respect i tebi,

Me samo nek se komunicira.
Znas kako kazu, dijalogom do pomirenja :D
User avatar
Producent
Posts: 47
Joined: 04/11/2006 09:50

#90

Post by Producent »

Neinteligentni i nabrijani idioti-motoristi imaju kratak vijek trajanja, to se barem vidi ovdje u Sarajevu. To što će oni doskočiti sa motorom u grob ili gurati invalidska kolica cijeli život me puno ne sekira jer je to stvar njihovog izbora i stila života. Jedino mi je žao ljudi koje će ni krive ni dužne pokupiti na cesti i koji će svojim životom platiti njihova divljanja. Policija je, kao i uvijek, samo posmatrač i zaboli ih... Gluho i daleko da se kome ne zamjere....
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#91

Post by kiki the devil »

Plavac wrote:Teško je objasniti neke stvari likovima poput onog,neću da ga imenujem :roll: Vozim preko dvadest godina.Isto toliko ako ne i više sam motora promjenio 8) Bilo je letova i padova :D Od toga jedan teži.Al što neko spomenu,kad dođe žena i djeca,čovjek drugačije razmišlja.I danas vozim brzanera :D Ali mi ne pada napamet vožnja po gradu :D Izgubio živce :D Valjda posljedice rata :D Moje vožnje se svode otprilike na izletišta oko grada,odlazak na more i tako.I čitam lika :D on bi kao nas u rudnik :D Pa možda imam više radnog staža nego on godina :D I ono bi meni lopatu :D i krampu :D Bože ti sačuvaj :D
ja sam to spomenuo jer sam brzaner i volim ga stisnuti sto jest jest do duse s opremom sam i nikad bez nje cak sta vise planiram ako dodjem do kakvih para kombinezon da uzmem al nesto kvalitetnije.nisam konstantni brzaner al povremeni kad osjetim da mogu da iskoristim ukazanu priliku.a mrzi me gradska voznja sta cu kad moram i nemam gdje samo zbog ovakvih prica.i sve bih dao da se uradi kakva staza i garantujem da bi to bila isplativa investicija i vecina ljudi bi sa djecom dolazila da prati desavanja na stazi.cijene prihvatljive.sa autom ili motorom 5-10 KM za gledaoce 2-3 KM za roditelja s djetetom djetetu besplatno.
a da izadjes iz grada i da ga stisces isto ti dodje doci ces i u drugi grad i i sti belaj.kako god neka stazica bi bar koliko toliko obuzdala i trkace i ovako kao mene sto voli stisnuti gas na motoru.
cak sta vise navece bi se imali gdje okupljati i tako nebi smetali ni policiji ni gradjanima.
Om@r
Posts: 61
Joined: 29/10/2006 14:54
Location: Brcko

#92

Post by Om@r »

.... Fakat procitah nekih idiotskih komentara na ovu temu :-?
Prvo da pozdravim prave Bikere i da pojasnim ovima koji smatraju da su koje kakvi R-ovi (moroni na pogrbljenim motorima)kako ih oni nazivaju (a nemaju pojma o cemu pricaju) opasni po okolinu itd..gluposti
Nisam vala nesto vidio ni jedan post protiv organizovanih auto trka po gradu..sa golfovima, BMW-ovima iz 84 ili tako neke godine koji ni tehnicki pravi ne mogu da prodju. Ja imam Yamahu R1 sa 180ks ali te svoje konje pustim na pisti na Grobniku obicno da divljaju....
Ne mogu nikako da zaboravim onaj jedan komentar nesto u smislu dabogda zavrslil na banderi il tako negdje... Stari moj jednu cu da ti stvar kazem moj rahmetli stari nikada mi nije dao da sjedem na motor (jer je znao koja je to ovisnost) a ja sjedoh i evo godinama zuim, imao sam padova i letova ali jos uvjek ne odustajem od svoje droge(adrenalina)... elem care moj sto nam pozeli baderu il tako nesto pazi da ti nedo to dragi Allah dz.s. podari na tvom djetetu... kazem nedo dragi Allah jer takvi ko ti izvlace rjeci iz konteksta i seru na stranicama a kada nas vide na ulici sline ("...i tata bi sine al nema muda"). Mozda jesmo bucni, mozda jesmo malo divlji ali smo samo ljudi koji zive svoj san

P.S.
U svakom slucaju sam protiv onih koji se tako reci "kurce"po gradu a na pisti ne smiu da sjede iza ograde.... a ni policija nam nije nesto jer zadnji puta me zaustavili radi rutinske kontrole (kaze nije mogo da me prepozna jer imam crni vizir na kacigi) a kraj nas kreten prozuja u sorcu bez kacige izmedju auta da sam u sekundi pomislio da ga vile nosaju izmedju tih auta i cuvaju da ne pogine :-) ....
Pozdrav Bikeri a ovi sto kunu skratite jezik jer cudni su puti koje zivot kroi mozda sto danas kunes sutra ces da zalis
kiki the devil
Posts: 196
Joined: 13/11/2006 20:17
Location: sarajevo

#93 a

Post by kiki the devil »

svaka cast ovo je za pohvalu
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#94

Post by chuchumbamayumbe »

pozdrav i odmah da se izvinem na pogresno formulisanim rijecima koje sam napisao negdje na drugoj stranici, a tice se bandera i slicnog...
Kada sam to pisao mislio sam na slijedece: Ako vec furate 200km kroz grad i ako stavljate glavu u torbu zbog "adrenalina" i slicnih stvari, i ako preuzimate rizik po sebe i po ostale stanovnike ovoga grada (ovdje sada prvenstveno pisem o Sarajevu), ako vam se desi neki belaj (ne do Bog dragi, ali eto, desava se), onda radije zavrsite u banderi ili pod kamionom, nego da udarite moje dijete.
To sam mislio i pri tome stojim. Kada vidim nadrogirane kloshare, kupe BMW-a kocku, ushlagiraju se i onda lupe u banderu, a ljudima ih bude zao... Ko ih jebe, dobili su sto su trazili. Tako je nesto slicno i u ovoj bajkerskoj situaciji...
Imam nekoliko poznanika bajkera i normala su ljudi, naravno... Ali niko od njih ne ide kroz grad kao posljednji glupan, ne uvaljuju se ljudima ispred tako da moraju naglo da koce, ugrozavaju tudje zivote i slicno.
Ko god ludo vozi (a znamo na kakve se bajkere ili vozace automobila to odnosi) po naseljenom mjestu, ne zalim ga nimalo ako mu se sta desi, samo je kriv, i ko ga jebe... Kao sto ovaj gore rece, odes malo pa se isfuras po Grobniku iil vec gdje ne, ali nemoj po gradu...
I opet kazem, razmisljajte o svojoj djeci (ako je imate) slijedeci put kada budete turirali po gradu i glupirali se. Evo dok ovo pisem (22:37) neki komsija glupan sa GTI-jem se parkira pored zgrade, tamo gdje bi djeca sutra trebala da se igraju, nabacio nekakve muzike, pola naselja probudi, skinuo prigusivac, nije normalan. I svako ko se ne ponasa onako kako bi se treba ponasati u svakoj urbanoj i civilizovanoj sredini, ne zasluzuje nicije postovanje...
Om@r
Posts: 61
Joined: 29/10/2006 14:54
Location: Brcko

#95

Post by Om@r »

Hmmmm opet cistokrvna globalizacija svih... jos uvjek vazi ona "svi ti motoristi su isti", c,c,c,c,c,c,c,c..... a sta mi Bikeri mozemo da kazemo za gospodu ufitiljenu u koje kakve limenke(70%tehnicki neispravne) kada nam se podvuku pod rep motor na semaforu ili dok lagano djiramo po gradu, sta reci za vas tako zvanu gospodu u autu, ko koga tada ugrozava?.... il ono recimo ljeti fino nekih 38 stepeni u hladu, svi moguci prozori na limenci su srolani, ventilator puse vise vreleo nego osvjezavajuce i ti bi samo da pobjegnes iz gradske guzve.... ko li tada ugrozava saobracaj vozaci limenki ili Bikeri koji se djiraju po gradu?
Svi mi volimo da zavrmeno gas ili da stisnemo papucicu gasa... a iskreno govoreci Sarajevo u cijeloj BiH bi moglo lako da bude u samom vrhu te ljestvice :-)
Respect svima i nemojte da budete nervozni kada vas prodje Biker lagano na semaforu dok se vi topite u gradskoj guzvi :-) i dok naglo kocite (sa svoim celavim gumama koje "mogu bar jos godinu" ) jer je neki dedo stao na zadnji treptaj zelenog slobodnog prolaza a vi ste mogli BEZBIJEDNO da prodjete kroz frisko narandzasto :-)
Fakat ne znam ko vise ugrozava bezbjednost javnog saobracaja
Bikeri VS Nervozni vozaci limenki......
sierra1712
Posts: 119
Joined: 05/10/2005 09:31

#96

Post by sierra1712 »

DaysleepeR wrote:
sierra1712 wrote:Vozdrica sleeper:) zvijer je zbrinuta povremeno je upalim da cujem miris:0 kako tvoja beba?
Dobro je beba, nije jos zbrinuta jer zima jos nije dosla, pa se jos ukrade koji sat voznje.

Malo sam jedino zabrinut jer si vjerovatno cuo za onu kradju, pa reko nije valjda i po nas pocelo bit opasno. :D
ma ja sam se vozao jucer jebote ovo vrijeme je pravo dobro:) da hoce potrajat jos koji mjesec a:):)...ma drug da ti pravo kazem nije zgoreg osigurat masinu kojom kasikaricom decentno skrivenom:):)..ja sam u radnji to osigurao ako budes trebao mjesto javni se...
vozdrica ti
sierra1712
Posts: 119
Joined: 05/10/2005 09:31

#97

Post by sierra1712 »

Plavac wrote:Teško je objasniti neke stvari likovima poput onog,neću da ga imenujem :roll: Vozim preko dvadest godina.Isto toliko ako ne i više sam motora promjenio 8) Bilo je letova i padova :D Od toga jedan teži.Al što neko spomenu,kad dođe žena i djeca,čovjek drugačije razmišlja.I danas vozim brzanera :D Ali mi ne pada napamet vožnja po gradu :D Izgubio živce :D Valjda posljedice rata :D Moje vožnje se svode otprilike na izletišta oko grada,odlazak na more i tako.I čitam lika :D on bi kao nas u rudnik :D Pa možda imam više radnog staža nego on godina :D I ono bi meni lopatu :D i krampu :D Bože ti sačuvaj :D
Brate potpisujem:) kakav si mi ti?
sierra1712
Posts: 119
Joined: 05/10/2005 09:31

#98

Post by sierra1712 »

ma ljudi dzaba se pravdati, kao sto neko reci ispred mi zivimo svoj san....kako ga zivimo to je nasa stvar. uglavnom u ovoj citavoj prici i prepirci ce se prepoznati oni budalasi sto ga zadaju bez opreme po gradu i satro glume bajkere i pravi bajkeri koji se u stvari u 90% slucajeva poznaju izmedju sebe pa nema potrebe tipkati nadugacko i nasiroko"neupucenim".

Pozdrav svim ljudima na ovom forumu i poruka..pokusajte i vi zivjeti svoj san,kakav god on bio!
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#99

Post by chuchumbamayumbe »

Om@r wrote:Hmmmm opet cistokrvna globalizacija svih... jos uvjek vazi ona "svi ti motoristi su isti", c,c,c,c,c,c,c,c..... a sta mi Bikeri mozemo da kazemo za gospodu ufitiljenu u koje kakve limenke(70%tehnicki neispravne) kada nam se podvuku pod rep motor na semaforu ili dok lagano djiramo po gradu, sta reci za vas tako zvanu gospodu u autu, ko koga tada ugrozava?.... il ono recimo ljeti fino nekih 38 stepeni u hladu, svi moguci prozori na limenci su srolani, ventilator puse vise vreleo nego osvjezavajuce i ti bi samo da pobjegnes iz gradske guzve.... ko li tada ugrozava saobracaj vozaci limenki ili Bikeri koji se djiraju po gradu?
Svi mi volimo da zavrmeno gas ili da stisnemo papucicu gasa... a iskreno govoreci Sarajevo u cijeloj BiH bi moglo lako da bude u samom vrhu te ljestvice :-)
Respect svima i nemojte da budete nervozni kada vas prodje Biker lagano na semaforu dok se vi topite u gradskoj guzvi :-) i dok naglo kocite (sa svoim celavim gumama koje "mogu bar jos godinu" ) jer je neki dedo stao na zadnji treptaj zelenog slobodnog prolaza a vi ste mogli BEZBIJEDNO da prodjete kroz frisko narandzasto :-)
Fakat ne znam ko vise ugrozava bezbjednost javnog saobracaja
Bikeri VS Nervozni vozaci limenki......
Nemoj mi izvlaciti rijeci iz konteksta, ako si mislio na moj prethodni komentar. Dobro procitaj sta sam napisao pa onda postaj odgovor... Naravno da ne globalizujem, naravno da nisu svi isti, naravno da osudjujem limene, opasniji su od bilo koga...
Ako se neko nasao prozvanim ili uvrijedjenim, nije mi to bio cilj.
docent
Posts: 84
Joined: 18/11/2006 21:06

#100 Re: h

Post by docent »

hak wrote:
kiki the devil wrote:ljudi ili djeco sta ste vec.glavni grad je sarajevo a nigdje nema neka pista ili par kilometara staze pa da mozes doci i izbacit sve iz sebe kroz voznju ili auta ili motora.a to sto se tice pravih bajkera.samo se raspitaj o njihovim padovima i njihovim voznjama dok su mladji bili.normalno da ti slijedi coper i lagana voznja ako docekas starost na nogama.nema divljanja kad su tu zena i dijete.neznam vozite li motore i jeste li imali priliku da ih vozite???
kad probate onda pricaj te al to je ovisnost i neide motor sto ti hoces nego sto te tjera da ga brzo vozis.jebiga sejtan neda mira.
ja sam konto cu sporo vozit pa lagano do grada se provozas nema guzve za tebe al nije to tako jednostavno ako imalo volis brzinu.a kad brzo vozim nije to u guzvi nego oko 21 al prema ilidji i to od nedjarica zeleni val i imas malo i krivine da ga valjnes sta ces kad nemamo STAZU!!!
Ma stavio bih ja tebe u rudnik ili bih ti dao krampu i lopatu pa izbacuj svoju "negativnu" energiju iz sebe.
Možeš se ti zajebavati na tuđi račun, jer ne znaš kako je ljudima koji hoće da sutra ustanu rano i da zarade svoju crkavicu od par stoja maraka.
A što su vam izmislili "cool" ime. Zamisli "BAJKERI"
A u stvari gomila zakašnjelih pubertetlija od 50-60 godina.
Blago vama kad imate vremena u životu da se ludirate po gradu na motorima.
Očito ne znate kako je zaraditi danas.
Važno vam je da ispoljavanju vaših animalnih nagona prisustvuju svi građani Sarajeva i ostalih gradova.
Ne ustajete vi u 5 i ne znate koliko je tom radniku danas važan svaki minut sna.
Krampu u šake, bagro.
Jaoooooooooooooo :faraon1: :faraon1: :faraon1: :faraon1: :faraon1:

E svaka cast. Odavno nesto bolje ne procitah.:faraon1:
Administratoru zatvaraj temu, covjek je sve rekao.
Post Reply