Besplatne radionice za skuteriste i motorcikliste - ??

Podforum za motocikliste...
Post Reply
User avatar
kijamet insan
Posts: 151
Joined: 21/09/2012 15:10

#1 Besplatne radionice za skuteriste i motorcikliste - ??

Post by kijamet insan »

Kada ce se neko iz ministarstva saobracaja ili BIHAMK sjetiti nas kao sto to rade u komsiluku !? :roll:

Image

Image
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#2 Re: Besplatne radionice za skuteriste i motorcikliste - ??

Post by Ramzess Veliki »

Mi napravili program, brošuru, slajdove, klince palce, uvrstili nas u akcioni plan MUP KS za 2013-tu ... obećali stazu, donacije, prostor ... dok im je trebalo da se slikaju za TV ... i sad mudo labudovo. :twisted:
Švabo
Posts: 488
Joined: 14/09/2012 13:29
Location: Stuttgart, Njemacka

#3 Re: Besplatne radionice za skuteriste i motorcikliste - ??

Post by Švabo »

e moj ramzes... nas bikere niko ne j**** ni 5 %... a to sto godisnje ginu ljudi bezveze jer nemaju gdje nauciti voziti to nikog ne interesuje....
User avatar
kijamet insan
Posts: 151
Joined: 21/09/2012 15:10

#4 Re: Besplatne radionice za skuteriste i motorcikliste - ??

Post by kijamet insan »

Znam Ramzese pratio sam vase ideje sa velikim zanimanjem.. Jebem li im mamicu lopovsku
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#5 Re: Besplatne radionice za skuteriste i motorcikliste - ??

Post by Ramzess Veliki »

Švabo wrote:e moj ramzes... nas bikere niko ne j**** ni 5 %... a to sto godisnje ginu ljudi bezveze jer nemaju gdje nauciti voziti to nikog ne interesuje....
Najgore što neće ni da saslušaju. Prije nekih mjesec idem od Hadžića ona prva velika desna krivina, hladno i mokra cesta, iz suprotnog pravca dva R-a zakucala na koljeno, prvom zadnja guma izbacuje van i cima, hoće-neće proklizati ... j...ti ja se zaledio, već ga gledam kako proklizava u mene i našiljio se da bježim u njihovu stranu ... jedva osta u svojoj traci. I takvom kad kažeš da riskira, on ti kaže - šta ti znaš, ne znaš ti voziti blabla ... :roll:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#6 Re: Besplatne radionice za skuteriste i motorcikliste - ??

Post by Ramzess Veliki »

kijamet insan wrote:Znam Ramzese pratio sam vase ideje sa velikim zanimanjem.. Jebem li im mamicu lopovsku
Ma napravićemo mi to sami, nema druge. Šteta da stoji dobar materijal, neka koristi ko god želi.
Švabo
Posts: 488
Joined: 14/09/2012 13:29
Location: Stuttgart, Njemacka

#7 Re: Besplatne radionice za skuteriste i motorcikliste - ??

Post by Švabo »

Da odma kazem... nista nemam protiv zestoke voznje! I ja volim na koljenu proletiti kroz krivinu...
ALI TO SE NEMOZES UCITI NA OTVORENOJ CESTI!
Treba upoznati svoje granice negdje van ceste da bi mogao neke stvari I na cesti!


Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#8 Re: Besplatne radionice za skuteriste i motorcikliste - ??

Post by Ramzess Veliki »

Jasno ... nama su kao za ovaj projekat ponudili čak i ... pazi sad - izgradnju trenažne staze ... :shock: ... i to ozbiljna priča pred ministrom - :shock: ... mi već sebe vidjeli bar na jednoj "osmici" kako vježbamo - uz kontejner hladne pive (jasno da bismo imali i onaj mjerač kontaminacije alkoholom pri ruci, podrazumijeva se ... :oops: ), kad ono - svi se ušutali ... :twisted:

A koliko bi jedna stazica malena valjala za vježbu ... :sad:

I ja ga volim natjerat' na koljeno ... pa razmotam pitu i ćopam je kroz krivinu, malo novine pročitam do izlaska ... :oops:
Švabo
Posts: 488
Joined: 14/09/2012 13:29
Location: Stuttgart, Njemacka

#9 Re: Besplatne radionice za skuteriste i motorcikliste - ??

Post by Švabo »

Eee jarane.... nadam se da nam to nece ostati samo snovi... :(
Imal sta ljepse nego spustiti na koljeno u dugoj krivini I uzivati? :)))
Ahhh jedva cekam da zavrsim I sklopim svoj motor I da pocnem ponovo vozati... :)


Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#10 Re: Besplatne radionice za skuteriste i motorcikliste - ??

Post by Ramzess Veliki »

Sve je do nas ... malo sjesti, dogovarati se. Neko može nešto, drugo ne može, ali će se naći ko može.
A ne razjedinjavati se. Svima nam je isti hobi. Nije lako, mnogi su već sve što neko novi spomene - pokušali i nisu dobili podršku. Ali ne treba odustajati.
Švabo
Posts: 488
Joined: 14/09/2012 13:29
Location: Stuttgart, Njemacka

#11 Re: Besplatne radionice za skuteriste i motorcikliste - ??

Post by Švabo »

Ja nazalost ne mogu pomoci... jedino idejama... trenutno I sigurno I iducih paar godina sam u stuttgartu I vozam se po alpama uglavnom :)

Gesendet von meinem GT-I9505 mit Tapatalk
Post Reply